Към съдържанието

Снимка
* - - - - 1 Гласове

Виктор Азманов

• Please log in to reply
В темата има 282 мнения

#281 Станислав

Станислав
  • Дао
  • 1115 мнения
  • От:Велико Търново
  • Предишен прякор: stanislav

Публикувано: 21 май 2009 - 08:00

Я, каква тема ми излезе долу при 'теми със сходни заглавия' - 'Азманов срещу Добруджански' :ohmy: ;D

В темата "Да Дао", Доктора написа:

Добруджански, какви трудове си чел от Виктор Азманов, ако може да споделиш, че и ние да се обогатим?!? Сега сериозно, познавам ви и двамата що годе добре - ако се изправите един срещу друг, мисля че няма да издържиш и половин рунд срещу него, дори и да бягаш наоколо. Моля не се обиждай, но това ми е професионалната преценка (съдийствал съм на доста мачове по Сан-Да и Карате!), така че давай го по-кротко; дори и да те дразни нещо, говори конкретно, а не общи лафове.

Тук следва продължението:

Сега сериозно, познавам ви и двамата що годе добре - ако се изправите един срещу друг, мисля че няма да издържиш и половин рунд срещу него

Док, веднага слагам 100$ на Добруджата, че ще издържи полвин рунд. Не за друго, ама ми е градски и трябва да се поддържаме thumbsup.gif

в Германия провеждат състезания по носене на съпруга от 20 години насам, ама някой знае ли го това...?

А дават ли да носиш нечия друга жена 12w00t.gif

Гледай ти откъде сме тръгнали преди две години :):):).

#282 Metala_

Metala_
  • Гости

Публикувано: 22 май 2009 - 02:05

Наскоро имаше гости в града ми и четох нещо в пресата. Ето тук намерих два линка по въпроса:
http://www.shum.bg/i....php?item=33989
http://goodnews.bg/i...
Знам че звучи много медийно, но момчета с хъс тука дал Господ, та след някоя друга година дано има някакви резултати.
Понеже това го пиша в темата за Виктор, просто преценявам, че след време ще има и тук хора минали подобна школовка и ще е ми интересно да споделят наученото.
Предполагам интригата в цялата тема е дали обучението е реално или само представително. Нямам реална представа относно това, само предположения, но времето ще покаже.

#283 САМОТЕН ВЪЛК

САМОТЕН ВЪЛК

АЛФА ВЪРКОЛАК

• Дао
  • 40 мнения
  • От:БЪЛГАРИЯ
  • БИ:ДА ДАО, МЪРЗЕЛУВАНЕ, АЗ И МАЦКА НАСАМЕ

Публикувано: 10 февруари 2016 - 12:53

Днеска щеше да бъде в Преди обед, но го изпуснах. Някой гледал ли го е?

ОТКЪДЕТО ДОШЛО ТАМ И ОТИШЛО И  НЕКА ОРЕНДА БЪДЕ
С НАС