Към съдържанието

Снимка

Тренировки в Студентски град?

• Please log in to reply
В темата има 12 мнения

#1 Unbreakable

Unbreakable

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 03 октомври 2006 - 18:55

извинявам се за тази тема защото със сигурност ще я има. но въпросът ми е къде мога да тренирам като се намирам в студентски град? програмата ми е много натоварена затова ми трябва нещо вечер и да е близо. нямам забележки за изкуството, само искам да е пълен контакт. благодаря предварително!
поздрави!

#2 tupan123_

tupan123_
  • Гости

Публикувано: 06 октомври 2009 - 10:17

Здравейте,
Интересувам се дали някой може да ми помогне.
Търся шотокан с доджо в или около стуентски град. По възможнот да имат собствена зала(не училищен салон)

Благодаря на всички.
Осу

#3 Elesar

Elesar
  • Дао
  • 70 мнения
  • От:София
  • БИ:Шотокан Карате, Джу Джуцу

Публикувано: 07 октомври 2009 - 15:47

www.unss-karate.org
На всеки бушон процесор,
На всяка гайда компресор...

#4 desito9666_

desito9666_
  • Гости

Публикувано: 23 януари 2010 - 13:48

ако Младост не ти е далече вж http://www.kamaeclub.com/

#5 king_size

king_size
  • Дао
  • 25 мнения
  • БИ:Borba

Публикувано: 23 януари 2010 - 17:19

ако Младост не ти е далече вж http://www.kamaeclub.com/

това карате-до ли е? Защото не можах да намеря нищо в сайта(не разбирам много от карате, но киокушинкай съм чувал, че е много добър и ако има край студ. град бих се заинтересувал)

#6 TheGhost

TheGhost

Сенпай

• Дао
  • 37 мнения
  • БИ:Годжу-кай Карате

Публикувано: 23 януари 2010 - 21:00

Да Карате-до е и до колкото си спомням сенсей Щерев е 5-ти дан по Шотокан. Аз лично съм останал с добри впечатления от срещите си с него.

В бонсист(стадиона на УНСС) има тренировки по шотокан карате и джу джицу.

До колкото знам вече тренировки в Бонсист няма. Преместени са на друго място. А близо до Студентски, тренировки на ЦПКК има на Дианабад.

Редакция:Използвай бутона за редакция вместо да пускаш мнения през интервал от 2 минути.

Това мнение е редактирано от pv: 23 януари 2010 - 22:46

"Karate-do, my way of life."

#7 Elesar

Elesar
  • Дао
  • 70 мнения

Публикувано: 23 януари 2010 - 21:22

king_size, Тренировките на ЦПКК от зала Бонсист в УНСС се преместени в Национален спортен център - Дианабад. На много лесно място е, виж сайта: www.unss-karate.org , вътре има карта и описание как да ги намериш. Тренировки има в понеделник от 19,30 , четвъртък и неделя от 18,00 часа.
Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави!

Това мнение е редактирано от Elesar: 23 януари 2010 - 21:26

На всеки бушон процесор,

#8 fundamental_

fundamental_
  • Гости

Публикувано: 19 юли 2010 - 17:51

Здравейте,

Програмата ми е много натоварена, ходя на работа в много нетрадиционни часове, смените са от 11:00 до 20:00 и от 16:00 до 01:00. Сменят се всеки месец.

От София съм, живея и работя в студентски град, и много искам да почна да тренирам Карате или Айкидо.

Разгледах форума, но никъде не открих информация за тренировки провеждани сутрин. Предвид смените ми ме интересува има ли тренировки от 8:00 сутринта?

Моля някой, който знае да ми даде адреси на клубове в студентски град.

Разгледах сайтовете на много клубове в София и навсякъде тренировките са само вечер след 18:00 часа. Мислите ли, че някой от инструкторите ще се съгласи да дава индивидуални тренировки, знаете ли за такива случаи и каква са условията?

Благодаря на всички отзовали се!

Редакция: виж и тези http://daobg.com/ind...showtopic=46205

http://daobg.com/ind...?showtopic=4797

#9 big_kaizen_

big_kaizen_
  • Гости

Публикувано: 16 февруари 2011 - 11:32

Здравейте, моят въпрос е идентичен- търся тренировки преди обяд (може би не в същите часове обаче), прегледах темите във форума, както и редакцията, но информацията според мен не е много актуална. Аз също имам интерес към индивидуални занимания, но вероятно цените им ще са прекалено високи. Няма голямо значение стила, стига да е нещо мъжко, аз съм боксирал и съм ходил на джудо. Мерси предварително.

#10 to6ooo_

to6ooo_
  • Гости

Публикувано: 16 февруари 2011 - 23:02

В близост до студентски град(на около 20 мин. с автобус) се намира ЦПТК (Централен Полицейски Таекуондо Клуб)
Таекуондото e ITF и е фул контакт .. треньор и президент на клуба е Венци Игнатов 3 дан(тва ми е последната информация)

#11 Eirol_

Eirol_
  • Гости

Публикувано: 28 април 2012 - 13:37

Здравейте! От студентски град съм и търся боксови клубове в околността . Намерих много и стара информация. До сега съм тренирал в зала"Христо Ботев", но стилът на треньора не ми е по вкуса. Предложения?

#12 rck_8888_

rck_8888_
  • Гости

Публикувано: 29 април 2012 - 21:49

Наблизо до Студентски град - долу до кръговото на 4-ти километър ти се падат залите на боксов клуб Академик, която се пада зад хотел Плиска в уличките и залата на ЦСКА. Спортния комплекс на Дианабад също ти е близо, но там доколкото знам, няма бокс, а има зала за тренировки по бойно самбо и ММА. Ако ти се разкарва с метрото можеш да идеш на Националния стадион, където също има две зали за тренировки по бокс.

#13 Elesar

Elesar
  • Дао
  • 70 мнения

Публикувано: 05 май 2015 - 08:38

Новият сайт на Полицейския карате и джу джицу клуб e:

www.police-karate.com

Тренировки в Национален спортен център Дианабад - Понеделник и Сряда от 19.30, Неделя от 18 часа.

На всеки бушон процесор,