Към съдържанието

- - - - -

Как да кача маса за 2-3 месеца?

• Please log in to reply
В темата има 82 мнения

#81 venkytek_

venkytek_
  • Гости

Публикувано: 17 октомври 2011 - 23:03

Хора искам да попитам на 18 години сум висок сум 174 и килограмите са ми 52 което е сравнително малко искам да вднигна килограми колкото се може по бързо защото бала ми е май месец ... искрено ще съм благодарен на хората който ще помогнат ... :)

#82 KuZuRi

KuZuRi

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:Fitness

Публикувано: 28 декември 2014 - 23:37

Здравей, аз също съм на 15 години и тежа 53кг доста време се лутах из интернет в търсене на статии за качване на мускулна маса, но всичките бяха свързани само с възрастни мъже които са към 70/80кг докато не попаднах на този форум които е свързан точно като с моя случай а и отговорът ти много ми хареса и да прав си че трябва да се съобразяваме с това което готви мама и се да си правя протеинови шейкове и да съм възможно най- съмостоятелен, само да питам кои меса са най добри за качване на маса опитвам се да избягвам максимално химията като хапове и хранителни добавки от една страна че не съм много навътре в темата с тези неща а и са пълен боклук искам да се храня чисто с домашно приготвена храна ако има още нещо ще се свържа с теб! Качена снимка

Здравейте
Имам същия проблем като автора на темата на 15 години съм и съм 53 кг тренирам от 1 година смесено между фитнес и лостове но не съм качил много маса да забелязва се резултат но става много бавно знам че зависи все пак от метаблизма но ако може да ми дадете съвети какво да ям поне да ме насочите без хапове и хранителни добавки искам да сам чист Качена снимка в тази възраст зависим много от това което готви мама но се опитвам да сам самостоятелен в някои случаи правя си протеинови шейкове и изчетох цял куп статии за как да качим маса но всичко е за мъже които са по 70/80 кг но късмет че попаднах на този форум и се надявам да ми помогнете Качена снимка

#83 mondor

mondor

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 08 февруари 2018 - 10:07

Ами има доста хранително добавки за тази цел :)