Към съдържанието

- - - - -

Кой се интересува от Сан Да

• Please log in to reply
В темата има 35 мнения

#21 Azazel_

Azazel_
  • Гости

Публикувано: 15 февруари 2007 - 13:12

която и да е но не 24

#22 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 15 февруари 2007 - 13:25

На 10 март добре ли е ?!?!
"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#23 Azazel_

Azazel_
  • Гости

Публикувано: 15 февруари 2007 - 13:27

засега сме свободни

#24 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 15 февруари 2007 - 13:40

СРЕЩА НА ВСИЧКИ ПРОЯВЯВАЩИ ИНТЕРЕС КЪМ САН ДА
/ТРЕНИРАЩИ,СЪСТЕЗАТЕЛИ,ТРЕНЬОРИ,ЖЕЛАЕЩИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯТ СЪС САН ДА,ИМАЩИ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСИТЕ НА РАЗВИТИЕТО НА СЪН ДА/

НА 10 МАРТ В СТАРА ЗАГОРА ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ СРЕЩА НА ВСИЧКИ ПРОЯВЯВАЩИ ИНТЕРЕС КЪМ САН ДА .

ЧАКАМ ПОТВРЪЖДЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ!!!!!

МОЛЯ НАПРАВЕТЕ ГО В БЛИЗКИТЕ ДНИ ЗА ДА МОГА ДА ОРГАНИЗИРАМ ВСИЧКО!

КОЙТО ЩЕ НОЩУВА ТУК НЕКА ДА ГО ПОТВЪРДИ ПО НАЙ - БЪРЗИЯ НАЧИН , НОЩУВКИТЕ СА ОКОЛО ДЕСЕТ ЛЕВА НА ЧОВЕК.

ПРОГРАМАТА КОЯТО ПРЕДЛАГАМ Е СЛЕДНАТА:
1. ПРИСТИГАНЕ В СТАРА ЗАГОРА - 10.00Ч. - 11.00Ч.
2. НАЧАЛО НА СРЕЩАТА - 13.00Ч.
3.КРАЙ НА СРЕЩАТА ДО КОЛО 19.00Ч.
4.КУПОН - 21.30Ч.

МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ПРОДЪЛЖЕНИЕ И НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН.
/СЪС СЕМИНАРИ /
ПОЗДРАВИ
М.МАНЕВ

http://www.sanda-bg....?album=3&pos=42

www.sanda-bg.com

#25 Веско

Веско

Нов участник

• Дао
  • 19 мнения
  • От:София
  • БИ:ВингЧун

Публикувано: 15 февруари 2007 - 14:12

каква е разликата в правилата между сан-да и кикбокс?

#26 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 15 февруари 2007 - 14:29

доста голяма е разликата - на срещата основно това ще обяснявам

www.sanda-bg.com

#27 Judoboy

Judoboy

зле възпитан

• Mодератори
  • 3956 мнения
  • От:София
  • БИ:де що има бой

Публикувано: 16 февруари 2007 - 11:07

Приятели и колеги, от много време мисля как да събера независима и истинска информация за това ,колко човека в България се занимават или искат да се занимават или просто се интересуват от Сан Да и реших,че тук е мястото където това може да стане.

Защо го правя?!
На първо място защото,тук и само тук може да се разчита на това,че не са намесени лични отношения,лъжи на измислени герои и фантоми, защото тук има хора които са коректив на всякакви федерации и организации.
На второ място искам да проверя интереса към Сан Да с цел организирането на едно бъдещо събиране на всички които имат интерес към този невероятно мъжки спорт/спортна дисциплина/.
Не на последно място защото така ще може да се види в крайна сметка ние - хората занимаващи се със Сан Да изобщо съществуваме ли или само си говорим,че ни има.

Ако това са целите и задачите, по-удачен вариант изглежда онлайн среща, така фактора време е без значение, фактора "изцепки" е лесно решим -ще бъдат отсвирвани, а с акаунтите им ще се случват все хубави неща.
Естествено, всеки който пише ще трябва предварително да обмисля това което казва достатъчно ясно ли е и правилно ли е разбран.

Извинявайте за невежеството,но искам много да науча какво е това Сан Да!

каква е разликата в правилата между сан-да и кикбокс?

това което прави впечатление е, че действително няма събрано в Бг нет-пространството видео и инфо от международни прояви .
Какво пречи на всяко БИ да се справя добре на ринг, освен калпавата подготовка?!

Ако на ринг не можеш да се справиш,какво ще правиш в една улична ситуация с n на брой нападатели?!

#28 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 16 февруари 2007 - 11:53

ТОВА НЕ Е ЛОШО КАТО ИДЕЯ,НО ИМА ПРОБЛЕМ,ХОРА КОИТО НЕ СА НА ТИ НИТО СЪС САН ДА НИТО СЪС КОМПЮТРИТЕ ОТПАДАТ.
ВТОРО ТИ ЗНАЕШ,ЧЕ АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ЛАИЦИТЕ НА ТЕМАТА КОМПЮТРИ И ВЪПРЕКИ ГОЛЯМОТО МИ ЖЕЛАНИЕ И НЕ ЛОШИ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА ПРЕДОСТАВЯ ВИДЕО МАТЕРИАЛИ НЕЗНАМ КАК И КЪДЕ ДА ГИ КАЧА ТАКА,ЧЕ ДА ГИ ГЛЕДАТ ХОРАТА, И НАЙ ВАЖНОТО ЗА ДА ПОСТИГНА НАЙ ВАЖНАТА СИ ЦЕЛ - ДА ПРЕДЛОЖА ВАРИАНТИ ЗА БЪДЕЩО РАЗВИТИЕ НА САН ДА - НЕ МИ СЕ ИСКА ДА ОБЩУВАМ С НЕВИДИМИ ХОРА.
ТВЪРДО СЪМ УБЕДЕН,ЧЕ КОГАТО НЯКОЕ МОМЧЕ КОЕТО НЕ ТЕ ПОЗНАВА КАТО КАМЕН ИЛИ МАНОИЛ А Е ПРОЧЕЛО КУП ГЛУПОСТИ В НЕТА - ЩЕ ТИ ПОВЯРВА ДОСТА ПО - МАЛКО ОТКОЛКОТО АКО НА ЖИВО ВИДИ ВСИЧКИ ХОРА ОКОЛО СЕБЕ СИ.
ЗАТОВА АЗ СЕ НАГЪРБИХ ДА Я ПРАВЯ ТАЗИ СРЕЩА - ЗА ДА СЕ ВИДИМ И ЗАТОВА НЕ ИСКАМ НИТО ТАКСИ НИТО НЕЩО ДРУГО - ЗА ДА МОЖЕ ВСЕКИ ДОРИ И ПО МЛАДИТЕ МОМЧЕТА/А ЗАЩО НЕ И МОМИЧЕТА/ ЗАЕДНО СЪС СВОИ ПРИЯТЕЛИ И ТРЕНЬОРИ И ВСИЧКИ ДА СЕДНЕМ И ДА СИ ГОВОРИМ. А ТВОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕЖДА И ПОСТОЯННО.

П.П А С ТЕБ ЛИЧНО СТРАШНО ДЪРЖА ДА СЕ ВИДЯ! ОБАДИ СЕ!

забравих да кажа,че на 09.06.2007год. в Стара Загора ще се проведе Турнира по Сан Да за Купата на Колеж по Охрана и Сигурност"Свети Георги Победоносец" Стара Загора - 2007
повече подробности в най скоро време ТУК

това е и една от темите подготвени за срещата.

Това мнение е редактирано от Manev: 16 февруари 2007 - 11:55

www.sanda-bg.com

#29 kip

kip
  • Дао
  • 38 мнения

Публикувано: 16 февруари 2007 - 16:16

За 10 март ок.

#30 баируме_

баируме_
  • Гости

Публикувано: 17 февруари 2007 - 23:07

кунг фу тоа бг,подкрепяме идеята за сре6тата и до няколко дена 6те потвърдим у4астието ни. Г-н Манев,за ли4на връзка http://www.kungfubulgaria.hit.bg/. С уважение председател на антидопинговата комисия при IKF-ТЕЙМУР ДЖАФАРИ

Това мнение е редактирано от баируме: 17 февруари 2007 - 23:11

#31 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 26 февруари 2007 - 19:20

Колеги и приятели!
Моля ви изпратете ми потвръждения за участието си защото искам да подготвя някой материали/првилници и др./ за което ми е нужно да зная точна бройка на участниците!

www.sanda-bg.com

#32 Invisible_kid_

Invisible_kid_
  • Гости

Публикувано: 26 февруари 2007 - 21:28

Аз също имам интерес към Сан да и мисля да се възползвам от поканата ви, г-н Манев! Така че от моя страна бройте двама души.

П.С. не знам дали ще нощувам в хотел или на гости у някого, затова не искам да ви ангажирам в това отношение.

поздрави! :chinese:

#33 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 05 март 2007 - 11:26

това е пълната програма на срещата в стара загора:

ПОКАНА ЗА УЧАСТИЕ
МАНОИЛ МАНЕВ
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА
КЛУБ ПО БОЙНИ ИЗКУСТВА И САН ДА“ВИНГ ЧУН КУНГ ФУ”
СТАРА ЗАГОРА

СЪДИЯ
МЕЖДУНАРОДНА КАТЕГОРИЯ”В”
ПО САН ДА
НА
МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО УШУ

ОФИЦИАЛНО ВИ КАНИ ЗА УЧАСТИЕ В ОТКРИТА СРЕЩА
ПО
ПРОБЛЕМИТЕ НА САН ДА В БЪЛГАРИЯ

Срещата ще се проведе на 10.03.2007год. в град Стара Загора при следният дневен ред:
1. 10.03.2007год
- 10.30ч.- пристигане на участниците
- 11.00ч. – начало
- 13.00ч. – 13.30ч. – почивка
- 13.30ч. – продължение

Срещата ще се проведе в базата на КОЛЕЖ ПО ОХРАНА И СИГУРНОСТ”СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ” СТАРА ЗАГОРА:
СТАРА ЗАГОРА
Ул.: “Мусала”,№32/общежития на ДИПКУ/,ет.:6
КОНТАКТИ:
СТАРА ЗАГОРА
Бул.:”П.Евтимий”,№97,ет.5,офис 6
Тел.факс: 042 639 168
Моб.тел.: 0888940562
Btw_org@abv.bg
www.sanda-bg.com

ТЕМИ:
- ЩО Е САН ДА
- САН ДА И ДРУГИТЕ СПОРТНИ ЕДИНОБОРСТВА
- ПРАВИЛНИЦИ ЗА СЪСТЕЗАНИЯ ПО САН ДА
- БЪДЕЩЕ НА САН ДА В БЪЛГАРИЯ
- ПРОБЛЕМИ ПРЕД ХОРАТА ПРАКТИКУВАЩИ ИЛИ РАЗВИВАЩИ САН ДА КАТО СПОРТ
- РАЗНИ

УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ:
В СРЕЩАТА МОГАТ ДА УЧАСТВАТ ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯТ СЪС СЪН ДА!

27.02.2007год.
СТАРА ЗАГОРА С УВАЖЕНИЕ:
/М.Манев/

www.sanda-bg.com

#34 malkia

malkia

Nak Su

• Дао
  • 129 мнения
  • От:nature
  • БИ:muay thai

Публикувано: 14 март 2007 - 17:05

Как протече срещата?Малко повече подробности?
поздрави
Да се бориш и да търсиш, да намираш и да не се предаваш.

#35 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения

Публикувано: 20 март 2007 - 06:50

С малко закъснение ще кажа следното - както и очаквах на срещата дойдоха хора,които наистина се занимават с БИ а не "писатели" от форумите.
Представители на повече от шест различни клуба бяха на срещата - имаше и хора желаещи да се запознаят със сан да, по време на самата дискусия пуснахме записи от състезания по сан да ,които се показват за пръв път в България. Прожектиран бе и филм заснет лично от мен за тренировката на националните отбори на Виетнам / в леките категории един от най добрите отбори/ и Китай. Всичко това би останало в пространството ако срещата не бе уважена от представител на УС на БФУШУ - г-н Стефан Колев. Той лично пое ангажименти към присъствалите,които смятам че ще изпълни. От друга страна по време на срещата се изкоментира бъдещето на Сан Да и се наложи мнението,че провежданата през последните две години политика в това отношение, политика на обучение на треньори и съдии и същевременно контакт с трениращите е правилинят ход.
На фона на всичко това положителното си давам сметка,че идва републиканското първенство в Бургас и там ще се качат на подиума не повече от пет или шест /в най добрия случай/ двойки състезатели. И всичко това не защото няма трениращи или желаещи да се състезават а защото самото провеждане на състезателния календар е отживяло времето и формулата си. Скоро ще съобща какви мерки взема БФУШУ/единствената федерация лицензирана да развива сан да на територията на България/ по отношение точно на това - стимулиране на хората желаещи да развиват и да се състезават в Сан Да.
п.п.
Господин Виктор Азманов,който бе поканен на срещата лично от мен и пое ангажимент,че ще присъства, не дойде за съжаление,но като се има предвид колко е ангажиран смятам че на всеки може да се случи.
П.П
Благодаря на господин Джафери и на господин Коруков за тяхното присъствие и за мнтенията им.
Благодаря на Николай Марински за подкрепата и помоща.
"Благодаря на Колежа по охрана и сигурност" :D

www.sanda-bg.com

#36 Nin_ja_

Nin_ja_
  • Гости

Публикувано: 21 януари 2012 - 14:44

аз досега не съм го чувал това... мислех че ги знам всичките...