Към съдържанието

- - - - -

Surgenor

• Please log in to reply
В темата има 40 мнения

#21 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 16 август 2006 - 22:17

малко тъп въпрос..как да счупя ампулата, че да не се разпилеят стъклата в чашата/лъжицата, че ей сега пробвах и точно това стана...

за к'во ш'е я чупиш ве?
стъклото нали е силициев диоксид? а силицият - ехееейй :)
нали се сещаш за онея смучещите бонбони с течния пълнеж вътре :up: :P

:kuku:

#22 cl4ym4n_

cl4ym4n_
  • Гости

Публикувано: 16 август 2006 - 22:28

за к'во ш'е я чупиш ве?
стъклото нали е силициев диоксид? а силицият - ехееейй
нали се сещаш за онея смучещите бонбони с течния пълнеж вътре

Бан за спамера! :angrrr: :D :D :P

#23 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения
  • От:виж снимката

Публикувано: 17 август 2006 - 08:42

Аргинина на повечто фирми не само на JK-nutrition са или на капсули или прахообразна форма.
Musashi по-принцип държат много високи цени на продуктите си в сравнение с останалите.Както казах предния я пат според мен по-добрия вариант е Аргинина на JK-nutrition по на далавера излиза или малко по скапия но и по добър GH max на Universal.
Ацетил Л-Карнитин също спомага за отделянето на хормона на разтежа.Всичко е въпрос на финанси.

Моля те Зафира дай ми малко инфо за продуктите, за които говориш.Наистина не съм чувал.Във ББ форумите не я обичат тази фирма Джей Ка, а ако ще е на Юнивърсъл(сам казваш че е по-скъпо, но не уточняваш с колко) то по-добре МУСАШИ.Дай малко инфо.
Поздрави...

Обикновено препаратите, които стимулират отделянето на "естествените наркотици" (допамини, ендорфини и т.н.) имат и един такъв ефект - при продължително приемане (като "продължително" е различно за различните хора) мозъкът свиква източника на тези стимулации да идва отвън. И спира да произвежда.

Друг страничен ефект е препарата да стимулира свръхпроизводство и това да доведе до изчерпване на естествените вещества на удоволствието в мозъка.

Така, без препарата навлизаме в неприятно лишен от чувство за благополучие и енергичност период, докато мозъкът се пренастрои. Това трае различно, в зависимост от това на колко години сте, от колко време пиете препарата, колко тежите и куп други фактори.

Затова - дозирано. Което обаче също се определя индивидуално и най-добре от човек с подходящото спортно медицинско образование.

Успехи :up:

:huh: :huh: :huh:
Това което си написъл е вярно.НО ти нищо не казваш.Смисъл казваш нещо(философско), в което конкретността е кът и казваш "успехи".
Тук хората питат прости работи " да пия ли", "колко струва", " то ли е най-ефтино"(демек може да нямам за да го пия повече от 2 месеца и ще разредя приема па дано фане нещо), и изведнъж БАМ... нека поседнем и поразсъждаваме относно предозирането(за което нямаме пари), защото не ни се става зомби.
Много малко се засегнах от мнението ти тъй като съм дал линкове в първия си пост и ако там е пишело, че това което аз съм написъл е невярно... ме уведоми моля.
Поздрави..

за к'во ш'е я чупиш ве?
стъклото нали е силициев диоксид? а силицият - ехееейй :)
нали се сещаш за онея смучещите бонбони с течния пълнеж вътре :up: :P

:kuku:

:up:
Тая германия бе... Батка ако вземеш да напишеш как си прекарал на някой техно или хаус фестивал... Идвам да си те прибирам.... ЗАКЛЕВАМ СА

п.п. Отговорено е вече, но...
Аз преди 20 минути какво направих... Взеха ампуларта, счупих с пръсти(показалец и палец) единия край, лапнах го, след това счупих другия край(по същия начин) и смукнах сърдженорчето с гУстУ.За днес имам още 2... И ше се разбия... :weight_lift: :wight_lift2: :metal: :tooth:
Няма власт над оная глава, що е готова да се отдели от раменете си.
Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#24 zafira

zafira
  • Дао
  • 42 мнения
  • От:Svilengrad
  • БИ:kickboxing

Публикувано: 17 август 2006 - 22:44

aigner по темата за хранителните добавки и за възтановяването мога да ти напиша цял роман с предложения какво да пиеш затова ти казвам най-общото.Кажи какво тренираш и какво точно търсиш за възтановяване и с удоволствие ще ти дам пълно инфо.Мога да ти препорачам много неща ама зависи с какви финанси разполагаш.Аз личното съм пробвал почти всички хранителни добавки които съществуват на българския пазар но съм финансово обезпечен от моя клуб и не давам пари от моя джоб.За това ми кажи колко парички горе долу имаш да си отделиш за добавки и бихти дал съвет какво да си вземеш.
PEACE be with you!

#25 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 17 август 2006 - 23:14

Съвета, който мога да дам за Surgenor е ДА СЕ ИЗПОЛЗВА.
Аз съм пил в продължение на месец(само в дни с тренировка т.е. 16 дена само) така :
1ва ампула след сън
2ра ампула след тренировка
3та ампула преди лягане

аве, майна,
въпросче:
- амупата след сън - ясно
- 2рата защо е след тренировка? говорих си миналта седмица с едн профи тенисистка -преди тренировка пиеле? на мен също ми изглежда по-логично?
- а ампулата преди лягане съвесем не ми е ясно защо е там - предпоалгам, за да успокои нервната система чрез пептидите, чието отделяне стимулира и от там да предразположи към по дълбок и пълноценен сън и оттам - по-добро възстановяване, но все пак??? :huh: (това са си мои разсъждения де)

Благодаря

#26 zafira

zafira
  • Дао
  • 42 мнения

Публикувано: 18 август 2006 - 10:18

Ако не знаеш хормона на разтежа се отделя рано сутрин и вечер.За това вечер преди лягане е добре да се приема аргинин за да подмогне по доброто отделяне на хормона на разтезтежа в организма.

По принцип хормона на разтежа(синтетичния разбира се) се използва от много атлетите има действие в организма за около 20-30 минути.Инжектират го сутрин и вечер по 4 IU.
Без този хормон например десетката на мистър Олимпия би изглеждала доста по различно като маса и размери.
PEACE be with you!

#27 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения

Публикувано: 18 август 2006 - 22:00

aigner по темата за хранителните добавки и за възтановяването мога да ти напиша цял роман с предложения какво да пиеш затова ти казвам най-общото.Кажи какво тренираш и какво точно търсиш за възтановяване и с удоволствие ще ти дам пълно инфо.Мога да ти препорачам много неща ама зависи с какви финанси разполагаш.Аз личното съм пробвал почти всички хранителни добавки които съществуват на българския пазар но съм финансово обезпечен от моя клуб и не давам пари от моя джоб.За това ми кажи колко парички горе долу имаш да си отделиш за добавки и бихти дал съвет какво да си вземеш.

1.Напиши ми!Обичам да чета.Ще го оценя по достойнство.
2.Пич, няма да ти кажа какво тренирам, не щото е тайна, а защото не е нужно.Аз не търся нищо.Аз знам каквото ми трябва.Аз искам инфо за продуктите на ДжейКа нутришън и Юнивърсъл, понеже обясняваше разни работи, а не говореше с цифри и линкове, примерно.Твоето общо казано е много общо.
3.Неискам съвет, но благодаря все пак.Относно мойте парички.... коментар нямам понеже съвет не искам.
Поздрави...

аве, майна,
въпросче:
- амупата след сън - ясно
- 2рата защо е след тренировка? говорих си миналта седмица с едн профи тенисистка -преди тренировка пиеле? на мен също ми изглежда по-логично?
- а ампулата преди лягане съвесем не ми е ясно защо е там - предпоалгам, за да успокои нервната система чрез пептидите, чието отделяне стимулира и от там да предразположи към по дълбок и пълноценен сън и оттам - по-добро възстановяване, но все пак??? :huh: (това са си мои разсъждения де)

Благодаря

Ами пак ще кажа нещо от моите ИдиАлиЗираНи неща... та четох(ти знаеш каде),че преди да завършиш тренировката трябва да приемеш протеин.Защото след като тя привърши(аз) трябва да се приемат прости въглехидрати, за да се получи инсулинов пик(от високото ниво на КЗ), с който инсулинов пик ще се усвоят най-пълно приетите белтъчини(протеин, демек Surgenor...демек аргинин).Брат незнам, аз смятам, че е по-добре така.Ако е иначе ти преди тренировка вкарваш свободна аминокиселина да ти обикаля из кръвта(защо.... а защо само една...може да са примерно ВСАА... а може да са и всички под формата на яйчен или млечен протеин).Ти знаеш какво става със свободните АК повреме на тренировка и какво става ако са приети след нейния край.Въпрос на личен избор е.Аз писах какъв е моя...
Поздрави на германците(от съседна турция) в залата :wink:

Ако не знаеш хормона на разтежа се отделя рано сутрин и вечер.За това вечер преди лягане е добре да се приема аргинин за да подмогне по доброто отделяне на хормона на разтезтежа в организма.

По принцип хормона на разтежа(синтетичния разбира се) се използва от много атлетите има действие в организма за около 20-30 минути.Инжектират го сутрин и вечер по 4 IU.
Без този хормон например десетката на мистър Олимпия би изглеждала доста по различно като маса и размери.

Ако знаеш ми кажи, рано сутрин къде е кортизола.
Дяволски си прав!
Щеше да изглежда като десетката от 1980г.
Със здраве, батка...

Това мнение е редактирано от aigner: 18 август 2006 - 22:02

Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#28 zafira

zafira
  • Дао
  • 42 мнения

Публикувано: 18 август 2006 - 23:13

aigner кажи ми какво точно търсиш,защто ако взема да ти пиша цени и съставките на всеки продукт на двете фирми трябва да пиша цял ден.
Но все пак ще ти напиша по няколко продукта на двете фирми които съм ползвал и смятам че са доста добри.

UNIVERSAL:
Анимал Пак 44 пакета-това са комлекс от витамини и минерали и аминокиселини в доста голями дози.Пие се по един пакет на ден,в един пакет мисля че бяха около 10-11 хапчета. 88 лв.
Анимал Стак-Но вече не се произвеж защото съдържаве 3-три прохормона,Но пак има Анимал М Стак които има същите съставки като Анимал Стака но без прохормоните.Анимал М Стак има такива аминокисилина които подпомагат отделянето на хормона на разтежа,трибулус и минерали които увеличават производството на тестостерон и създава анаболно състояние в организма. Анимал М Стак съдържа 21 пакета,като се пие по един на ден и след това се прави почивка поне от една седмица ако искаш да вземаш отново.По принцип се препоръчва да се правят 2 курса за година. 120 лв.
Анимал Гътс - това е чудесен фат бърнар,съдържа различни разтиелни диуретици,л-карнитин,съставки кои увеличават метаболизма.42 пакета-120 лева.Пие се по един,два пакета зависи :) аз ги пия по два.
Това са според мен една от най-добрите продукти на UNIVERSAL но има същто още доста добри и на по ниска цена тези които изброих са най-скъпите.

JKNutrition
Таурин 50г.- 8лв. това е аминокиселина антиоксидант,предпазва мускулната тъкан от разграждане при интензивни тренеровки.Усикоря транспортирането на глюкоза и аминокиселини в мускула и тонизира нервната системаи т.н.
Креатин Малат 100г.-15 лв. Предполагам че знаеш какво е действието на креатина и не е нужно и за него да давам пълно инфо,освен че Креатин Малат не съдържа водна молекула както Монохидрата и за
това не задържа вода и е чудесен ако сваляш килограми.
Сега пуснаха и Креатин Естер които също не съдържа водна молекула но за не го незнам на каква цена защото още не съм го пробвал.
Това е за сега.........
А за кортизола мисля че се отделяше след тренеровка.
PEACE be with you!

#29 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения

Публикувано: 19 август 2006 - 12:21

aigner кажи ми какво точно търсиш,защто ако взема да ти пиша цени и съставките на всеки продукт на двете фирми трябва да пиша цял ден.
Но все пак ще ти напиша по няколко продукта на двете фирми които съм ползвал и смятам че са доста добри.

UNIVERSAL:
Анимал Пак 44 пакета-това са комлекс от витамини и минерали и аминокиселини в доста голями дози.Пие се по един пакет на ден,в един пакет мисля че бяха около 10-11 хапчета. 88 лв.
Анимал Стак-Но вече не се произвеж защото съдържаве 3-три прохормона,Но пак има Анимал М Стак които има същите съставки като Анимал Стака но без прохормоните.Анимал М Стак има такива аминокисилина които подпомагат отделянето на хормона на разтежа,трибулус и минерали които увеличават производството на тестостерон и създава анаболно състояние в организма. Анимал М Стак съдържа 21 пакета,като се пие по един на ден и след това се прави почивка поне от една седмица ако искаш да вземаш отново.По принцип се препоръчва да се правят 2 курса за година. 120 лв.
Анимал Гътс - това е чудесен фат бърнар,съдържа различни разтиелни диуретици,л-карнитин,съставки кои увеличават метаболизма.42 пакета-120 лева.Пие се по един,два пакета зависи :) аз ги пия по два.
Това са според мен една от най-добрите продукти на UNIVERSAL но има същто още доста добри и на по ниска цена тези които изброих са най-скъпите.

JKNutrition
Таурин 50г.- 8лв. това е аминокиселина антиоксидант,предпазва мускулната тъкан от разграждане при интензивни тренеровки.Усикоря транспортирането на глюкоза и аминокиселини в мускула и тонизира нервната системаи т.н.
Креатин Малат 100г.-15 лв. Предполагам че знаеш какво е действието на креатина и не е нужно и за него да давам пълно инфо,освен че Креатин Малат не съдържа водна молекула както Монохидрата и за
това не задържа вода и е чудесен ако сваляш килограми.
Сега пуснаха и Креатин Естер които също не съдържа водна молекула но за не го незнам на каква цена защото още не съм го пробвал.
Това е за сега.........
А за кортизола мисля че се отделяше след тренеровка.

Пич, не мисля, че си някой посерко дето само пише глупости по форумите.Просто в тема за Surgenor (L-Argnin) не е нужно да пишеш за таурин и фет бърнери, примерно.Ако се ограничиш само до L-Argnin ще си БОМБА от всякаде погледнато.В ни най-малка степен си мисля, че не разбираш от суплементи.Още повече си пил почти всичко от българския пазар и ако пазиш опаковките само... има да преписваш съставки не цял ден, ами цял месец.
Ако не ти се занимава да ми напишеш за цената на L-Argnin-а(и формата под която се продава, за което съм ти писал на 16.08.2006г.) на ДжейКа и Юнивърсъл, здраве да е.
А колкото до кортизола, не мисли а знай, че се отделя след тренировка(затова след тренировка е по-важно да се приема прост въглехидрат отколкото протеин) и РАНО сутрин(пак рано сутрин е най-добре да приемаш въглехидрат, но този път ще е по-добре да е по-сложен... пр. овесени ядки, много разпространени и много високо калорична и добра храна).Знай че хормона на растежа и катаболният хормон(кортизол) са като слънцето и луната - трудно им е да са на едно място зааедно, в общи линии.Кортизол се отделя интензивно и при много стрес, за това всеки дето зоби знае, че трябва да се пази от стреса като дявол от тамян.

OFF: Днес ще газим на морето, а другата събота..... П О БЕ ДА... ПО БЕ ДА... ПО БЕ ДА
...Само ТЕБЕ обичам и за ТЕБЕ живея, не напразно за ТЕБ ще умрааааа .... ла ла ла лаааа...
:tooth: :beer: :tooth: :tooth: :beer: :tooth:
Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#30 zafira

zafira
  • Дао
  • 42 мнения

Публикувано: 19 август 2006 - 14:57

1-По въпроса за овесените ядки какво трябва да се пие след тренеровка ми е напълно ясно какво трябвада вземам,писал съм по темата за възтановането, за овесените ядки кога ги използвам и как по време на подготовката ми за състезание.
2-Сигурно не съм те разбрал правилно моя грешка.Какво точно те интерисува относно аргинина на каква цена и на какви фирми има.Извинявам се грешка,признат грях е половин грях :) щ

Ето ти цените на Аргини на различните фирми:
JK-Nutrition-Аргинин-60капсули-13.50лв.
Universal-GH Max-180капсули-67лв. - съдържание Л-Аргинин 5гр. и Л-Оринин 2.5гр. още някои други съставки.
Ultimate nutrition-Аргинин,Ортинин и Лизин-100капсули- 36-37лв.
Това са продуктите със съдържание на Аргинин и Ортинин които мога да предложа като по добър заместител на Сержинора.
PEACE be with you!

#31 Sun Tzu

Sun Tzu
  • Дао
  • 425 мнения
  • От:Студентски град
  • БИ:уморих се

Публикувано: 19 август 2006 - 15:43

малко тъп въпрос..как да счупя ампулата, че да не се разпилеят стъклата в чашата/лъжицата, че ей сега пробвах и точно това стана...

абе аз що си спомням че едно време имаше едни "ножчета за ампули"(мини ножовчици. 3-4 см дълги) с които нямаше никакъв проблем?
"From quiet homes and first beginning,
Out to the undiscovered ends,
There's nothing worth the wear of winning,
But laughter and the love of friends." Hilaire Belloc

#32 Ичи геки

Ичи геки
  • Дао
  • 344 мнения
  • БИ:киокушин, кикбокс

Публикувано: 19 август 2006 - 19:21

Отдавна не съм виждал тези ножчета, май вече всички ампули се отварят с ръце.

OFF: Днес ще газим на морето, а другата събота..... П О БЕ ДА... ПО БЕ ДА... ПО БЕ ДА
...Само ТЕБЕ обичам и за ТЕБЕ живея, не напразно за ТЕБ ще умрааааа .... ла ла ла лаааа...
:tooth: :beer: :tooth: :tooth: :beer: :tooth:

OFF: Днес газите на морето ли?:)
Морето-Ботев 4:0 :evil:
Поздрави
Big 'n' tough, big 'n' tough
Not a sissy, not a sissy,
Strong 'n' rough, strong 'n' rough
motorhead

#33 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения

Публикувано: 20 август 2006 - 01:33

1-По въпроса за овесените ядки какво трябва да се пие след тренеровка ми е напълно ясно какво трябвада вземам,писал съм по темата за възтановането, за овесените ядки кога ги използвам и как по време на подготовката ми за състезание.
2-Сигурно не съм те разбрал правилно моя грешка.Какво точно те интерисува относно аргинина на каква цена и на какви фирми има.Извинявам се грешка,признат грях е половин грях :) щ

Ето ти цените на Аргини на различните фирми:
JK-Nutrition-Аргинин-60капсули-13.50лв.
Universal-GH Max-180капсули-67лв. - съдържание Л-Аргинин 5гр. и Л-Оринин 2.5гр. още някои други съставки.
Ultimate nutrition-Аргинин,Ортинин и Лизин-100капсули- 36-37лв.
Това са продуктите със съдържание на Аргинин и Ортинин които мога да предложа като по добър заместител на Сержинора.

Благодаря.
Информацията, която ми предостави ще е от полза. :up:

Отдавна не съм виждал тези ножчета, май вече всички ампули се отварят с ръце.
OFF: Днес газите на морето ли?:)
Морето-Ботев 4:0 :evil:
Поздрави

Всики с ръцете се отварят.Не съм чувал за нарязан още...

OFF: Боли ме.Не един, не два, а цели четири парцала... :bang:
Дано не урочасам и другата събота, че за нея живея... :clap2: :clap2: :clap2:
Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#34 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения

Публикувано: 09 октомври 2006 - 15:39

Миналата седмица пих по 5 ампули на ден.Чуствах се идеално.Ако се чуствате отпаднали и не си доспивате отгоре на всичко...задължително пробвайте...
Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#35 Troshanov_ITF_

Troshanov_ITF_
  • Гости

Публикувано: 16 октомври 2006 - 09:02

Миналата седмица пих по 5 ампули на ден.Чуствах се идеално.Ако се чуствате отпаднали и не си доспивате отгоре на всичко...задължително пробвайте...

Ебати рекламата на тоя Сирженор :up: Файда да се пие по 5 пъти на ден няма никаква.Сутрин може да си изпиеш едно за тонус,после едно преди тренировка и вече ако си се изцепил на макс на тренировки може преди да си легнеш да пийнеш една ама е много няма смисъл.И ако трябва да съм честен тея витами Суправита на мен лично ми се отразяват много по добре отколкото Сирженора.Пил съм неведнъж и невиждам кой знай каква извънземна разлика но живи и здрави всеки луд с организма си :up:

#36 cl4ym4n_

cl4ym4n_
  • Гости

Публикувано: 16 октомври 2006 - 14:01

земете си на оптимум аргинин+ орнитин по евтино излиза.

#37 aigner

aigner

Б А Б А И Т

• Дао
  • 176 мнения

Публикувано: 17 октомври 2006 - 19:52

Ебати рекламата на тоя Сирженор :up: Файда да се пие по 5 пъти на ден няма никаква.Сутрин може да си изпиеш едно за тонус,после едно преди тренировка и вече ако си се изцепил на макс на тренировки може преди да си легнеш да пийнеш една ама е много няма смисъл.И ако трябва да съм честен тея витами Суправита на мен лично ми се отразяват много по добре отколкото Сирженора.Пил съм неведнъж и невиждам кой знай каква извънземна разлика но живи и здрави всеки луд с организма си :up:

Пич, не тряаше да казваш така... Ами обоснови се защо няма файда... От туй дет си писал мяса, че сравняваш аминокиселина с витамини(и то прокиш витамини)... търсих смисъл ама не намерих.
Май не се изказваш много на място.Това дето си пил и не си видял много разлика си зависи само от теб(това дето го спортуваш + хранене + евентуално суплементиране + време за възтановяване = общ тонус и работоспособност).
Аз една седмица работех нощна смяна, спях малко(макс 5-6 часа на ден), ходех по цял ден да се уча, вечерта тренировка.Ежедневието ми беше пълно от всякаде.Пих по 5 броя на ден и ти казвам, че ефект има ИЗРАЗЕН. Правел съм е тая седмица без да пия 5-те ампули и мога да направя съпоставка.
Поздрави.

земете си на оптимум аргинин+ орнитин по евтино излиза.

Не съм гледал цените, така се случи че просто имах възможност.
Погледнах комбинацията дето казваш от продуктите на Мусаши, дай малко инфо ако имаш за продукти на други фирми.
Поздрави.
Напред Ботев !!!
Теб обичам АЗ !!!

#38 cl4ym4n_

cl4ym4n_
  • Гости

Публикувано: 17 октомври 2006 - 19:56

www.netrition.com оттука има супер много артикули дето повечето ги няма в бг.Виж на Оптимум и на Универсал Нутришън има такива продукти ( само аргинин, орнитин и комбинация.) шипинга ти го изчислява автоматично, но излиза бая по евтино отколкото ако си го купиш от тук.

Това мнение е редактирано от cl4ym4n: 17 октомври 2006 - 19:57

#39 Stonecold_

Stonecold_
  • Гости

Публикувано: 13 юли 2011 - 17:30

А да попитам възможно ли е от приема на Surgenor да се получат червени точки,подобно на пъпки(не чак обриви) по ръцете или тялото.Аз едва сега започнах да го използвам,само две ампули съм изхабил и започнах да се съмнявам да не би да се получава от surgenor-a.Ако някой каже нещо по въпроса благодаря предварително!

#40 Judoboy

Judoboy

зле възпитан

• Mодератори
  • 3956 мнения
  • От:София
  • БИ:де що има бой

Публикувано: 13 юли 2011 - 18:58

Абсурд! Търси друга причина!
Какво пречи на всяко БИ да се справя добре на ринг, освен калпавата подготовка?!

Ако на ринг не можеш да се справиш,какво ще правиш в една улична ситуация с n на брой нападатели?!