Към съдържанието

Хасково/Димитровград - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 31 мнения

#21 takedowned

takedowned
  • Дао
  • 31 мнения
  • БИ:Karate, Judo, Full Contact Yoga

Публикувано: 05 април 2009 - 00:55

Ами мога да ти дам телефон,ама най добре ела на място. Залата е на втория етаж,влиза се от входа откъм Чилаут ;) Тренировките са понеделник,сряда и петък от седем.

#22 zail_

zail_
  • Гости

Публикувано: 05 април 2009 - 01:37

благодаря за бързия отговор :] а как се казва треньора към когото да се обърна за записването?

#23 lowrider

lowrider

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • От:Хасково
  • БИ:Daido Juku KUDO

Публикувано: 13 февруари 2010 - 14:30

От 15-ти февруари (понеделник) Кудо в Хасково.
Тренировките ще се провеждат понеделник , сряда и петък от 17:00 до 18:30 часа,
в зала "Дружба" етаж 2. :sport_boxing2:

#24 takedowned

takedowned
  • Дао
  • 31 мнения
  • БИ:Karate, Judo, Full Contact Yoga

Публикувано: 14 февруари 2010 - 19:18

Кой води тренировките?

#25 a_todorov

a_todorov
  • Дао
  • 25 мнения

Публикувано: 18 февруари 2010 - 09:28

В момента тренировките по Айкидо са в малкия спортен салон на училище "Иван Рилски", входа е от към парка. Началото е от 19ч и продължават до към 20:30(горе -долу). За повече информация: http://www.aikidohaskovo.hit.bg

#26 lowrider

lowrider

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • От:Хасково
  • БИ:Daido Juku KUDO

Публикувано: 22 февруари 2010 - 23:14

Кой води тренировките?

Тренировките ги води Динко Бабамов.

#27 black_rider_

black_rider_
  • Гости

Публикувано: 24 февруари 2010 - 22:21

Здравейте!За Хасково знам само ,че има "Джудо" в "Спартак" ,както по-нагоре беше казано.Там съм тренирал преди години и школата наистина е една от най-добрите.За "Ши То Рю" (простете ,ако има грешка в наименуванието) знам че се преподава в клуб"Торнадо",но го преместиха ,мисля че някъде около "Марса".Ривов също има зала по карате в "Дружба",а за залата по кик-бокс и муай тай се намира в стария склад за тютюн след хотел "Родопи",но аз лично не чух много добри отзиви за нея,но все пак не мога да кажа нищо ,защото не съм проверявал сам.Ако се интересувате от някакви по-големи подробности пишете ще разпитам познати за тренировките и т.н. ,на тези школи ,които изброих и ще ви дам инфо.
Хайде и със здраве!

#28 a_todorov

a_todorov
  • Дао
  • 25 мнения

Публикувано: 02 март 2010 - 22:00

Здравейте!За Хасково знам само ,че има "Джудо" в "Спартак" ,както по-нагоре беше казано.Там съм тренирал преди години и школата наистина е една от най-добрите.За "Ши То Рю" (простете ,ако има грешка в наименуванието) знам че се преподава в клуб"Торнадо",но го преместиха ,мисля че някъде около "Марса".Ривов също има зала по карате в "Дружба",а за залата по кик-бокс и муай тай се намира в стария склад за тютюн след хотел "Родопи",но аз лично не чух много добри отзиви за нея,но все пак не мога да кажа нищо ,защото не съм проверявал сам.Ако се интересувате от някакви по-големи подробности пишете ще разпитам познати за тренировките и т.н. ,на тези школи ,които изброих и ще ви дам инфо.
Хайде и със здраве!

Здравейте всички! Освен изброените клубове в ОУ"Св. Иван Рилски" има и клуб по Айкидо. Тренировките са 3 пъти седмично. Допълнителна информация: на сайта на клуба. Адреса може да откриете в GOOGLE, търсейки Айкидо Хасково.

#29 Sucre_

Sucre_
  • Гости

Публикувано: 08 май 2010 - 23:06

Има ли в Димитровград или Хасково - Винг-чун ?

#30 LimitedEdition_

LimitedEdition_
  • Гости

Публикувано: 28 май 2010 - 20:35

www.wingtsun-bg.com

#31 Sucre_

Sucre_
  • Гости

Публикувано: 06 юли 2010 - 16:21

Здравейте. Разбрах, че в спортна зала Дружба в Хасково се провеждат тренировки по ММА. Някой запознат ли е ?

#32 IceEnd_

IceEnd_
  • Гости

Публикувано: 27 юни 2011 - 12:10

Искам да попитам,каде в Хасково има кикбох? И от кои ден,и колко часа са ?