Към съдържанието

Търся да тренирам нещо около Люлин

• Please log in to reply
В темата има 27 мнения

#1 dizi_

dizi_
  • Гости

Публикувано: 13 март 2004 - 10:01

no nqkade okolo lulin pi6ete ako znaete nqkoi klub blagodarq

Редакция:
Следващите мнения на латиница, без да има някакво добро обяснение за това, ще ти бъдат изтривани.

#2 Judoboy

Judoboy

зле възпитан

• Mодератори
  • 3956 мнения
  • От:София
  • БИ:де що има бой

Публикувано: 13 март 2004 - 18:31

Понеже в профила ти пише Джудо, клуба на Георги Петров е в Люлин ,но не знам точно къде,ако трябва ще разбера :)
Какво пречи на всяко БИ да се справя добре на ринг, освен калпавата подготовка?!

Ако на ринг не можеш да се справиш,какво ще правиш в една улична ситуация с n на брой нападатели?!

#3 Jezebel

Jezebel

SilencE

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения

Публикувано: 26 септември 2006 - 16:21

Понеже виждам отворена подобна тема, ще пиша в нея.
Аз също съм от Люлин, ще бъда благодарна да ми кажете къде най-близко мога да тренирам кик-бокс.
Един познат ми каза, че имало в спортното училище на ЦСКА(което незнам къде се намира), тук попаднах и на тема в която пише за стадион "В.Левски"...
Painted on my heart,Scrawled upon my soul,Etched upon my memory BaBy

#4 Белият Лотос_

Белият Лотос_
  • Гости

Публикувано: 24 декември 2006 - 10:50

здравейте
интересува ме дали се провеждат тренировки по Айкидо в Люлин?
Благодаря ви предварително

#5 ICEMAN

ICEMAN

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 08 февруари 2007 - 02:49

Срещу Сан Марино в 4ти има ли ск Иккен?

#6 phantom

phantom

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:Айкидо

Публикувано: 05 октомври 2007 - 19:36

Здравейте,

отскоро съм изключително запален и желая да се занимавам с айкидо сериозно. Студент съм и търся евентуално по-голяма възрастова група. От Люлин съм.

Можете ли да ми препоръчате възможно най-близо до мен доджо? Добър сенсей (все пак започвам от самата нула :) макар, че доколкото разбирам при айкидо самата нула не важи, което още повече ми допада и привлича към творението на Уешиба).

Вече знам за клуба на Възраждане, който е подразделение на Централен Айкидо Клуб Сенсей Георги Иванов, но условията на самото доджо не ме удовлетворяват.

Разгледах и клубовете на Имеон, но те са ми далече - Герена и до театър София, както и I АЕГ.

За комплекс Дияна вече дори не се и замислям :)

Очаквам Вашите препоръки.

Предварително Ви благодаря ;)

#7 Валентин

Валентин
  • Дао
  • 191 мнения
  • БИ:Уин Чун Кюн (за момента прекратено)

Публикувано: 21 октомври 2007 - 13:54

Едно от дожотота на клуб Ошинкан доджо е във Люлин. :chinese:

Добре де, искаш да помогнеш - похвално, пускам ти мнението, но дай адрес , телефон за контакт..някаква насока как да се открие залата!

Ето: Зала "Люлин" се намира в спортен център "Сиконко", в парка срещу пазара на "Люлин". за контакти и-мейл: krassi@aikido-bg.com .Поздрави

Това вече е друго.

Това мнение е редактирано от pv: 21 октомври 2007 - 15:54

#8 s0110

s0110

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения
  • БИ:айкидо

Публикувано: 13 юли 2008 - 21:59

Здравейте!
Отново да подновя темата за Айки клуб в Люлин.Някой знае ли за съествуването на такъв,защото се оказа,че двата които открих из нета (този в Сиконко на Ошинкан и в 37 СОУ)вече не функционират. :(
Ще бъда благодарен за всяка информация по въпроса! :up:

#9 beginner_

beginner_
  • Гости

Публикувано: 17 юли 2008 - 21:42

Едно от дожотота на клуб Ошинкан доджо е във Люлин. :chinese:
Добре де, искаш да помогнеш - похвално, пускам ти мнението, но дай адрес , телефон за контакт..някаква насока как да се открие залата!

Ето: Зала "Люлин" се намира в спортен център "Сиконко", в парка срещу пазара на "Люлин". за контакти и-мейл: krassi@aikido-bg.com .Поздрави

Това вече е друго.

и аз бих искал да знам къде има фукнкциониращи близо до люлин,също така и в центъра на София

#10 s0110

s0110

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения
  • БИ:айкидо

Публикувано: 29 септември 2008 - 19:50

Хора ,оставам с впечатлението ,че в Люлин няма нищо освен клуб по бокс и джудо.Занимавам се с айкидо,но съм склонен да се пусна и на Винг Чун,но не намирам адрес на клуб около квартала.Ако някой знае някакъв адрес нека да сподели :D :up:

#11 dfgre_

dfgre_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2008 - 21:42

здравейте интересувам се от кик бокс моля ви ако ниакой знае клуб по кик бокс намиращ се в люлин или в района на западен парк да ми пише

#12 Ого_

Ого_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 21:57

Здравейте!
Живея в София, Люлин, на 35 г. съм и във връзка с това търся къде да тренирам бойни изкуства в квартала или наблизо с хора от моята възрастова категория (не искам да тренирам с петокласници). Въпреки че съм тренирал малко, мога да кажа че съм начинаещ и нямам претенции към стила бойно изкуство. Просто съм тренирал много спортове и зная, че бойните дават най-добра физическа и психическа кондиция. Благодаря ви предварително!

#13 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 08:41

Здравейте!
Живея в София, Люлин, на 35 г. съм и във връзка с това търся къде да тренирам бойни изкуства в квартала или наблизо с хора от моята възрастова категория (не искам да тренирам с петокласници). Въпреки че съм тренирал малко, мога да кажа че съм начинаещ и нямам претенции към стила бойно изкуство. Просто съм тренирал много спортове и зная, че бойните дават най-добра физическа и психическа кондиция. Благодаря ви предварително!

Разгледай този подфорум.

#14 Проф

Проф
  • Дао
  • 437 мнения
  • От:София
  • БИ:у-шу

Публикувано: 03 септември 2009 - 20:24

Здравейте!

Здравей,
В 96-то училище се намира Клуба на един от Модераторите тука pv.
Това има впредвид колегата по- горе. Ходих на единия от тестовете да гледам, имаше и един 45 годишен "момък" и няколко над ...ъъъъ 35, вече с деца :winner_first_h4h: Но тренировките изглеждат сериозни и ОФП също!
Отиди и погледни. :victory:
Лаик
"нищо не знае, все акъл дава!"
Някой виждал ли е "Ката артистик"?
"Не бойся нож, а бойся "вилки" - один "удар", четыре дылки)))))"
TУК

#15 Ого_

Ого_
  • Гости

Публикувано: 04 септември 2009 - 08:53

Здравей,
В 96-то училище се намира Клуба на един от Модераторите тука pv.
Това има впредвид колегата по- горе. Ходих на единия от тестовете да гледам, имаше и един 45 годишен "момък" и няколко над ...ъъъъ 35, вече с деца :winner_first_h4h: Но тренировките изглеждат сериозни и ОФП също!
Отиди и погледни. :victory:

Това е доста интересно! Дай повече инфо - кога са тренировките или някой e-mail.

#16 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 04 септември 2009 - 09:24

Драсни ми едно лично и ще ти дам нужната информация.

#17 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 04 септември 2009 - 09:35

Свържи се с pv тук във форума, той води тренировките и ще ти отговори на всички въпроси.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#18 [barona]_

[barona]_
  • Гости

Публикувано: 02 ноември 2009 - 21:23

тези които знам таекуондо 27 мо училище /79 то СОУ - Лук.Икен ( нз какво точно се води , май е киокушин).

#19 Steelymar_

Steelymar_
  • Гости

Публикувано: 28 март 2011 - 15:19

Искъм да тренирам някое бойно изкуство (бих предпочел да е айкидо или карате-до) заедно с 6 годишния ми син (Т.е. да сме в една група). Има ли такъв формат вобще?
Аз съм от София - Люлин.

#20 BUJUTSUACADEMY_

BUJUTSUACADEMY_
  • Гости

Публикувано: 28 март 2011 - 18:35

67 соу зад мол София.СК"Чоуа",с инструктор Николай Коев-3дан айкидо!
За повече инфо:
http://chowa.eu/new/page.php?39

Оссу :yin-yang:

Това мнение е редактирано от BUJUTSUACADEMY: 28 март 2011 - 18:35