Към съдържанието

Търся да тренирам нещо около Люлин

• Please log in to reply
В темата има 27 мнения

#21 tarsqkf_

tarsqkf_
  • Гости

Публикувано: 19 април 2011 - 18:05

А ето ме и мен - поредния търсещ БИ в Люлин...
Та по темата: уча в 33ЕГ, 9-ти клас съм и търся Кунг Фу някъде в или около Люлин. Самият стил не е от голямо значение.
Имам малък опит в бойните изкуства и все още се водя новак, така че ако групата е новосформирана - още по-добре за мен...
Благодаря предварително!

#22 gboy

gboy
  • Дао
  • 243 мнения

Публикувано: 14 юни 2011 - 02:29

Клуб Ронин (за Джудо) още ли го има и някой ще сподели ли впечатления дали си струва ?

#23 alex88_

alex88_
  • Гости

Публикувано: 16 април 2012 - 01:36

Здравейте, бих искал да попитам дали има клубове по карате някъде в близост до Люлин 10. По принцип съм на 23, като малък бях тренирал джудо в родния си град за кратко. И от тогава не съм се захващал, мечта ми е от доста време да се захвана с тренировки и да изуча някое бойно изкуство. Затова питам по принцип като за съвет, какъв вид карате би бил най-подходящ за човек без никакъв опит освен и за някой клуб в Люлин. Качена снимка

Редакция: на въпроса какво да тренирам инфо тук http://daobg.com/ind...showtopic=21941
къде в Люлин -нагоре по темата.

#24 bojkata_

bojkata_
  • Гости

Публикувано: 15 май 2012 - 00:24

Здравейте. Темата може да не е с най-подходящото име, но ще се опитам да ви обесня, с какво желая да ми бъдете полезни.. Никога не съм тренирал боен спорт и ми е интересно да започна. Според мен най-подходящ за мен е кикбокса, тъй като съм много висок(196-7см ; 86-7кг) и краката са ми дълги, по-този начин ще мога да се възползвам от тях в този вид бойно изкуство. Както казах никога не съм се занимавал с боен спорт, но не съм бастун, който неможе да прави лицеви опори, коремни преси и да скача на въже. Напротив умея ги тези неща. Имам завидна бързина за ръста си. Ще помоля някой от по-изпечените форумници да ми дадат съвет, правилно ли мисля. Ако е така нека да ми предложите някой кикбокс клуб близо до Люлин, като разбира се нямам намерение да си права спаринги с напредналите състезатели, или треньорите да си прават ташак. Ако мога да се израза на жаргон, съм пълен бот в тези видове спорт. Ще помоля само вежи лица да оставят своите коментари. Изключително ще ви бъда благодарен :)

#25 Liger_

Liger_
  • Гости

Публикувано: 05 юни 2012 - 18:43

Здравейте. Темата може да не е с най-подходящото име, но ще се опитам да ви обесня, с какво желая да ми бъдете полезни.. Никога не съм тренирал боен спорт и ми е интересно да започна. Според мен най-подходящ за мен е кикбокса, тъй като съм много висок(196-7см ; 86-7кг) и краката са ми дълги, по-този начин ще мога да се възползвам от тях в този вид бойно изкуство. Както казах никога не съм се занимавал с боен спорт, но не съм бастун, който неможе да прави лицеви опори, коремни преси и да скача на въже. Напротив умея ги тези неща. Имам завидна бързина за ръста си. Ще помоля някой от по-изпечените форумници да ми дадат съвет, правилно ли мисля. Ако е така нека да ми предложите някой кикбокс клуб близо до Люлин, като разбира се нямам намерение да си права спаринги с напредналите състезатели, или треньорите да си прават ташак. Ако мога да се израза на жаргон, съм пълен бот в тези видове спорт. Ще помоля само вежи лица да оставят своите коментари. Изключително ще ви бъда благодарен Качена снимка

ми, освен да си предложа услугите като спаринг партньор, макар и не особено подходящ, понеже съм само 180, а пък съм доста по-тежък, но ако ще се състезаваш доста често ще попадаш именно на такива и тъкмо ще се научиш как да си използваш предимствата и в същото време да поработиш по недостатъците си

и пак без да твърдя че съм специалист, ****************************************************************************************************************************************************************************************************************
колкото до мен, абе добър боксов чувал съм Качена снимка и щом си съвсем начинаещ, дори за треньор мога да мина

та ако проявяваш интерес, пиши тук или на ЛС и ще се разберем

Редакция: Темата е
Търся да тренирам нещо около Люлин

всякакви други отклонения ,препратки, сравнения и т.н. ще бъдат санкционирани!

#26 rck_8888_

rck_8888_
  • Гости

Публикувано: 07 юни 2012 - 21:53

То в самия квартал Люлин май има зала, където се водят тренировки по бокс, мисля и кик бокс. Все пак за по-сигурно питай в залата-тя се пада в централната част на квартала около метростанцията. Иначе сравнително близо са залите на клуб Кико, където освен боксовите мисля, че треньора се занимава и с кик бокс и залата на боксовия клуб Славия. По принцип повечето от треньорите по бокс се занимават и с кик бокс, но за по-сигурно говори със самия треньор.

#27 bean

bean

Явор Михайлов

• Дао
  • 66 мнения
  • От:София
  • БИ:Айкидо

Публикувано: 02 октомври 2012 - 11:48

Тренировки по Айкидо в Люлин 7 в спортен клуб НЕО Качена снимка

#28 Pavlin Tomov

Pavlin Tomov

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 22 ноември 2014 - 19:58

Здравейте, 

От скоро живея в София - Люлин 3 и се интересувам има ли къде да тренирам бокс... На 24 години съм и съм абсолютно начинаещ... Моля ако някой има информация за споделяне ще бъда безкрайно благодарен. smile.png

Боксови клубове ,тук http://daobg.com/ind...pic=1344&page=5

най-близкия е в зала "Сиконко"