Към съдържанието

- - - - -

Курсове/уроци по Японски

• Please log in to reply
В темата има 11 мнения

#1 InsaneClown_

InsaneClown_
  • Гости

Публикувано: 30 май 2007 - 13:59

Аз съм от Бургас.... но и за София ако знаете кажете.... Японския много ме превлича от няколко години и искам да почна евентуално да го учя... :up:

П.П. искам благодаря на ИСторика за хубавата му тема http://daobg.com/for...

имаше и още две теми свързани с японския език, но в 1 няма линкове и инфо , а в другата страниците явно не съществуват вече , неги отваря :up:

Това мнение е редактирано от InsaneClown: 30 май 2007 - 14:07

#2 S4y0n4r4

S4y0n4r4

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:aikido, shotokan

Публикувано: 06 юни 2007 - 14:20

еи тука един линк за канджи.

http://www.dartmouth.edu/~kanji/

имам и граматика и три разговорника (англо-японски)
ако някой има желание може да му ги дам по някакъв начин. :)

#3 Azzy_

Azzy_
  • Гости

Публикувано: 07 юни 2007 - 06:14

Ей тука има малък разговорник. Избирате си тема и натискате да чуете произошението.разговорник :chinese:

#4 S4y0n4r4

S4y0n4r4

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:aikido, shotokan

Публикувано: 07 юни 2007 - 08:31

http://www.bg.emb-ja...rView.cgi?Id=52

ей тука пише че японското посолство организира курсове по японски
ама не знам колко е валидно, ако някой провери , моля да каже дали ги има още тез курсове.

#5 kavik_

kavik_
  • Гости

Публикувано: 26 юли 2007 - 13:27

http://japanese.about.com/blkod1.htm - Ето един безплатен саит по японски само регистрация - транскрипции превод на англииски .
Хаиде само желаещи да има кои знае каква е цената на курса.
За китаиски имам уроци но са ми на компа в къщи :chinese:

Мога да ти дам насока ако се интересуваш от японски в темата която съм пуснал може да намериш отговор.
Ако искаш ми пиши.

Това мнение е редактирано от kavik: 26 юли 2007 - 13:39

#6 mina_

mina_
  • Гости

Публикувано: 12 октомври 2008 - 22:36

http://www.bezplatno...onski_ezik.html

Частни уроци по японски език (за град София)

Студентка 4-ти курс специалност Японистика в СУ "Св. Климент Охридски", току-що завърнала се от едногодишна езикова специализация в Япония, предлага частни уроци по японски език. Цената е 20 лева за час.

:) :) :)

Мина

#7 Sonic_

Sonic_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2008 - 11:22

в data.bg има ъплоуднат курс по изчуаване на много често зиплзвани фрази и думи - аудио е.

с ключови думи при търсене Roseta stone.

освен апонски има още окол 10-на други езици по същата методология.

#8 Risingsun_

Risingsun_
  • Гости

Публикувано: 31 март 2011 - 17:44

Здравейте!
Предстои ми пътуване и престой в Япония след няколко месеца. Интересувам се, дали някой може да ми даде инфо относно японци, устроени в България ( най-добре живущи в София ), които биха ми дали основни знания по японски език или просто биха ми представили японската култура, традиции и обичаи.

Организирани курсове по японски от езикови училища също биха ми помогнали, но мисля че живущи в България японски граждани, ще ми предоставят повече инфо и знания.

Благодаря, предварително!!!

#9 inetbiznes_

inetbiznes_
  • Гости

Публикувано: 06 юли 2011 - 15:25

Към посолството би трябвало да има :)

#10 nesshin_

nesshin_
  • Гости

Публикувано: 01 септември 2011 - 09:02

Здравейте!
Предстои ми пътуване и престой в Япония след няколко месеца. Интересувам се, дали някой може да ми даде инфо относно японци, устроени в България ( най-добре живущи в София ), които биха ми дали основни знания по японски език или просто биха ми представили японската култура, традиции и обичаи.

Организирани курсове по японски от езикови училища също биха ми помогнали, но мисля че живущи в България японски граждани, ще ми предоставят повече инфо и знания.

Благодаря, предварително!!!

Risingsun, има един сайт за учене на езици онлайн, където има и японски, и китайски, и тайландски.
www.sulantra.com
Пробвай, забавно е!
Аз съм учила китайски там.

#11 peony_

peony_
  • Гости

Публикувано: 23 юни 2012 - 20:44

Здравейте всички! 皆さん、こんにちは!;)

Реших да пусна тема тук понеже знам, че хората, които се занимават с японски бойни изкуства
са увлечени много и по историята, културата, езика на Япония. За мен също тренировките по карате бяха
една от причините да поискам да се занимавам сериозно с езика. Завършила съм приложна лингвистика с японски.
Ако има желаещи да изучават японски език - начинаещи или по-напреднали, могат да се обърнат към
мен. И аз в началото се опитвах да се обучавам сама - за целта в интернет има
много полезни материали, но с учител винаги става по-лесно и се напредва по-бързо.
Ако сте от Пловдив и ви интересуват такива уроци, можете да ми пишете съобщение във форума
или на мейла white.peony@abv.bg.

Благодаря! ;)

#12 slavb

slavb

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:aikido

Публикувано: 19 октомври 2014 - 15:13

Здравейте, завършил съм приложна лингвистика с японски език и магистратура японско обществознание, ако някой има интерес мога да му помогна с японския език за контакти slavb@abv.bg