Към съдържанието

- - - - -

Cтраничните ефекти от анаболните стероиди

• Please log in to reply
В темата има 93 мнения

#21 zafira

zafira
  • Дао
  • 42 мнения
  • От:Svilengrad
  • БИ:kickboxing

Публикувано: 21 август 2006 - 20:22

Бианбола е един от вече остарелите стероиди и има доста странични ефекти за разлика от новото поколение стероиди.А за карзила вече много малк охора го ползват за чистне,Есенциал Форте е по добрия вариант вместо Карзил.Ето ви два саита в които има доста добри стероиди за тези които се интерисуват от тези работи www.britishdragon-bg.com steroidite.com
PEACE be with you!

#22 novakkk_

novakkk_
  • Гости

Публикувано: 07 декември 2009 - 14:44

Скоро говорех с 2ма приятели, от които единия е мн добре сложен...абе животно :D и казва, че е взимал стероиди, но ги е спрял и сега поддържа това което е направил със стероидите (възможно ли е?), а при другият също е здрав, но има и много сланинка и ми казва че я е качил след като е спрял стероидите(възможно ли е?). Не разбирам от стероиди и други такива подобни, но ми е интересно кое от 2те твърдения е по вярно.. :)

#23 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения
  • От:Гладбах на Нирс
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 07 декември 2009 - 15:33

Скоро говорех с 2ма приятели, от които единия е мн добре сложен...абе животно :D и казва, че е взимал стероиди, но ги е спрял и сега поддържа това което е направил със стероидите (възможно ли е?),

Да възможно е, по-важното е е как тренира и как се храни в момента.

а при другият също е здрав, но има и много сланинка и ми казва че я е качил след като е спрял стероидите(възможно ли е?). Не разбирам от стероиди и други такива подобни, но ми е интересно кое от 2те твърдения е по вярно.. :)

И това е възможно, въпрос на метаболизъм, и отново на хранене и трениране.

#24 novakkk_

novakkk_
  • Гости

Публикувано: 07 декември 2009 - 15:42

Да възможно е, по-важното е е как тренира и как се храни в момента.

Аха..а каква би била тренировката и как би се хранил за да си поддържа получения резултат от стероидите (по негови твърдения вече година и половина дори и повече). Питам защото когато ми каза това, че си поддържа тази форма, го попитах почти сащото и ми каза ''тренирам както си тренирах'' ''ям каквото трябва'' :confused:
Аз съм твърдо против стероидите, но ми е мн интересно а и на един приятел му е нужна подобна информация.
Със здраве :)

#25 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения

Публикувано: 07 декември 2009 - 15:52

Аха..а каква би била тренировката и как би се хранил за да си поддържа получения резултат от стероидите (по негови твърдения вече година и половина дори и повече). Питам защото когато ми каза това, че си поддържа тази форма, го попитах почти сащото и ми каза ''тренирам както си тренирах'' ''ям каквото трябва'' :confused:
Аз съм твърдо против стероидите, но ми е мн интересно а и на един приятел му е нужна подобна информация.

Ако трябва да ти отговоря с една дума : "ЯКА" !
Това важи и за храната и за тренирането в случая, а най-вече важи по принцип :wink:

Това мнение е редактирано от Мак Сим: 07 декември 2009 - 15:57

#26 novakkk_

novakkk_
  • Гости

Публикувано: 07 декември 2009 - 16:32

Да...тренировката трябва да е яка както всяка тренировка, но относно храненето..има ли неща, които например НЕтрябва да се ядат, неща, които пречат на поддържането на такава форма, придобита конкретно от стероиди.
Мерси :)

#27 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения

Публикувано: 07 декември 2009 - 16:38

Да...тренировката трябва да е яка както всяка тренировка, но относно храненето..има ли неща, които например НЕтрябва да се ядат, неща, които пречат на поддържането на такава форма, придобита конкретно от стероиди.

Здравословното спортно хранене е едно и също и за "назобени" и за "неназобени" :D По-важно е какво количество белтъчини/въглехидрати/мазнини приемаш, от какъв произход са те, на колко приема са разделени, имаш ли достатъчен и редовен прием на витамини...
Как да ти отговорим хем кратко, хем изчерпателно и хем без допълнителна информаци(ей така - по принцип) :wink:

#28 novakkk_

novakkk_
  • Гости

Публикувано: 07 декември 2009 - 22:11

''По-важно е какво количество белтъчини/въглехидрати/мазнини приемаш, от какъв произход са те, на колко приема са разделени, имаш ли достатъчен и редовен прием на витамини... '' Какво количество белтъчини/въглехидрати/мазнини е нужно да се приема на на ден за да се поддържа резултата, от какъв произход, на колко приема е добре да се разделят и колко е нужно на ден прием на витамини? Вероятно много въпроси задавам, но за момента нямам по добър и качествен источник на информация, за което се извинявам ако ставам досаден.
Мерси :) :)

#29 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 07 декември 2009 - 23:37

''По-важно е какво количество белтъчини/въглехидрати/мазнини приемаш, от какъв произход са те, на колко приема са разделени, имаш ли достатъчен и редовен прием на витамини... '' Какво количество белтъчини/въглехидрати/мазнини е нужно да се приема на на ден за да се поддържа резултата, от какъв произход, на колко приема е добре да се разделят и колко е нужно на ден прием на витамини? Вероятно много въпроси задавам, но за момента нямам по добър и качествен источник на информация, за което се извинявам ако ставам досаден.

Ти хем си против стероидите, хем си любопитен, хем "на един приятел" му е нужна информацията :)

Колкото познати имам, дето са почитатели на "нелегални медикаменти за възвисяване", колкото пъти техни роднини са намирали подобни "медикаменти" у тях, толкова пъти се прозвучавало обяснението, че въпросните са "на един приятел" :)

А иначе, за да ти се отговори на въпроса, който си задал, е нужно да бъде написано едно малко книжле :)
Стискай палци на МакСим да си няма друга работа и реши да сподели 15-тина години опит в няколко изречения :D

Отговорът го има по-горе:
- тренирай ЯКО!
- тренирай с хубава техника
- яж здраво (ако тренираш яко няма как да не ядеш здраво)
- яж естествени и богати на хранителни вещества храни (т.е. образовай се кои са те, във форума има инфорамция колко си искаш)

Като спазваш тези прости правила - с времето ще откриеш отговора на въпросите:
- каква тренировка?
- какво хранене?

Понеже универсален отговор няма. Има само опит.

И той определено не се събира по форумите, а в залата и на масата. По форумите има само насоки. Насоките вече ги получи. :up:

Ха сега да ги приложиш :up:

#30 novakkk_

novakkk_
  • Гости

Публикувано: 08 декември 2009 - 00:02

Аха мерси за инфото, сега хем аз съм информиран хем и приятелят ми, който смята да взима стероиди за разлика от мен (на 15 съм и ми се живее) :)

#31 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 08 декември 2009 - 11:52

Аха мерси за инфото, сега хем аз съм информиран хем и приятелят ми, който смята да взима стероиди за разлика от мен (на 15 съм и ми се живее) :)

виж,от стероиди не се умира,стига да се взимат по система направена от човек който разбира от това,и след съответните хормонални изследвания,изследвания за алергии,и още няколко такива...
безразборното приемане на стероидни и хормонални препарати може да нанесе тежки поражения..особено ако се карана принципа-един приятел каза че взима това,дай и аз да го пробвам..

#32 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 08 декември 2009 - 11:58

а принципа-един приятел каза че взима това,дай и аз да го пробвам..

Този ми е любимия :!:
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#33 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения

Публикувано: 08 декември 2009 - 13:26

А ти пробва ли с търсачката да изчетеш какво пише из форума?
Лъчо ти е написал какво е нужно, а освен това е написал и доста по въпросите, които те интересуват...Освен това на 15 години не чакай чудеса, та ти тепърва ще растеш и ще се развиваш :wink:

#34 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2010 - 16:16

анавара е любимия стероид на занимаващите се с бойни изкуства и спортове..и има защо,в комбинация с различни медикаменти дава различни крайни резултати..но като цяло оксандролона си остава един от най използваните стероиди..повече -на лични съобщения

#35 kickboxing_BG_

kickboxing_BG_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2010 - 19:26

Лекар ми каза,че анавара е много вреден за черния дроб.

#36 Gungrave_

Gungrave_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2010 - 21:04

Лекар ми каза,че анавара е много вреден за черния дроб.

Къф лекар е тоя, ветринарен?  :pleasantry:

#37 kickboxing_BG_

kickboxing_BG_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2010 - 23:11

Казвам какво ми е казал истински лекар,не ветеринар.Ако искаш продължавай да се правиш на интересен и си пий анавара и си пре*бавай черния дроб.Въпрос на личен избор :)

#38 Ivan4o_

Ivan4o_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2010 - 02:05

На мен личния лекар ми казва, че също и протеиновата пудра е много вредна...Според мен ако продукта е добър и се взима по правилен начин всичко ще е наред.

#39 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2010 - 08:10

Казвам какво ми е казал истински лекар,не ветеринар.Ако искаш продължавай да се правиш на интересен и си пий анавара и си пре*бавай черния дроб.Въпрос на личен избор :)

реално и водата е вредна-желязото ръждясва,пък и ако изпиеш 10 литра ще пукнеш..и антибиотиците са вредни...алкохола също но една чаша вино дневно е полезна..как така ,ами много просто
има едни неща наречени дози...има едни хора на които работата им е да ги определят..
има много неща,но никое от тях не се заключва в репликата на джи пи то ти-анавара е вреден за черния дроб..
колко анавар?? на каква възраст?? за колко време?? и това върху колко хора наблюдавани да приемат анавар ?
храненето и стимулирането на спортисти( а и не само) си е цяла наука,която е доста далече от компетентността на джи пи то :)

#40 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 28 септември 2010 - 08:52

реално и водата е вредна-желязото ръждясва,пък и ако изпиеш 10 литра ще пукнеш..и антибиотиците са вредни...алкохола също но една чаша вино дневно е полезна..как така ,ами много просто
има едни неща наречени дози...има едни хора на които работата им е да ги определят..
има много неща,но никое от тях не се заключва в репликата на джи пи то ти-анавара е вреден за черния дроб..
колко анавар?? на каква възраст?? за колко време?? и това върху колко хора наблюдавани да приемат анавар ?
храненето и стимулирането на спортисти( а и не само) си е цяла наука,която е доста далече от компетентността на джи пи то :)

Въпрос! "Анавар" е лекарство, за какви болежки го изписват? Разбира се че се използват страничните му ефекти, но какво е реалното му предназначение? И по повод горното изказване, според мен един от основните рискове е това че няма как да знаем към каква реакция и заболяване сме предразположени точно ние! Тоест, вярвам че едва ли има и два процента от непрофесионалистите(независимо от дисциплината) които да си правят медицински тестове и изследвания! По лесно е на някой разбирач с достатъчно убедителност, който знае по темата всичко ( но всъщност не повече от 60%)да се доверим, така ли? Точно липсващите 40% от това което се казва (не се казват или не се знаят) са рискови! Търговийката е важна все пак. :smashfreak: