Към съдържанието

- - - - -

Cтраничните ефекти от анаболните стероиди

• Please log in to reply
В темата има 93 мнения

#81 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения
  • От:Гладбах на Нирс
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 30 септември 2010 - 13:57

Имаш право да мислиш каквото си искаш, чотурата си е твоя! Млади момко(щото си такъв), ще ме разбереш след време! Айде със здраве!

Твоята също.
За младото - не съм, ама мерси все пак.
Дали ще те разбрера - не знам, аз стероиди не ползвам, но тежестите ми за силова са близки да трибойските, интезнивността на силовата ми е по-висока от тази на трениращ само със собствено тегло в суперсерии, а ни лакти ме болят напоследък, ни рамене - даже стари травми превъзмогнах :smile24: Втора младост, кво да правя не знам...чакам си млечните зъби.

#82 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 30 септември 2010 - 14:26

Имаш право да мислиш каквото си искаш, чотурата си е твоя! Млади момко(щото си такъв), ще ме разбереш след време! Айде със здраве!

Ако ще си правиш задявка с някой във форума го прави на лични съобщения, не разводнявай темите със спам. Следващото такова предупреждение ще е със санкция :!:
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#83 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 30 септември 2010 - 15:33

Ако ще си правиш задявка с някой във форума го прави на лични съобщения, не разводнявай темите със спам. Следващото такова предупреждение ще е със санкция :!:

В темата се казаха неща точно защото се обадих! Ако на модераторите не им допада в една тема да има какво да се чете, добре!

#84 Dobrudzhanski_

Dobrudzhanski_
  • Гости

Публикувано: 30 септември 2010 - 15:51

Знам само че заради усещането и силата които имах когато ги ползвах, сега ме болят (и то без да е поправимо) раменете и лактите така, че мога да правя само конкретни неща в тренировките си! :invalid:

Вземи си Анавар, помага :whistling:. И не вярвай на листовките - и фармацевтите на ешафода! :butcher:

#85 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения

Публикувано: 01 октомври 2010 - 11:32

В темата се казаха неща точно защото се обадих! Ако на модераторите не им допада в една тема да има какво да се чете, добре!

Мда, еваларката, всичко е по темата...
Нейгуне, кой ник ти е това? :hysterical:

Това мнение е редактирано от Мак Сим: 01 октомври 2010 - 12:46

#86 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения

Публикувано: 01 октомври 2010 - 11:38

Харесай си някой екстремен спорт.
Нещо където има височина, скорост, вятър, ама да не си с мотор между краката или зад гърба.
Ще се учудиш как променя агресията в живота !

Ами точно към моторите се върнах след няколко годишно отсъствие :) само че на крос, скокове, преминаване през кофти места където в нормално състояние би се учудил дали би минал, стръмни пътеки където не примеш ли съдбата си с докрай газ се свличаш надолу :)

Има ралика от с мотор и от без мотор - пробвай нещо все пак ;)

#87 Visokiq_

Visokiq_
  • Гости

Публикувано: 01 октомври 2010 - 15:53

Мда, еваларката, всичко е по темата...
Нейгуне, кой ник ти е това? :hysterical:

Ооо нее, пак ли? Май вече е ред на децата. :sarcastic_hand:

#88 v_0_

v_0_
  • Гости

Публикувано: 04 октомври 2010 - 13:50

Преди 10 години,когато пиехме по една шепа бионабол,никой не питаше за листовки и ефекти :weight_lift:

#89 The Ghost_

The Ghost_
  • Гости

Публикувано: 12 юли 2011 - 12:42

Да преупредя любителите на шорткът-а менте химии

Тези дни изживях страшна драма, направо идваща в повече на иначе асоциалната ми душа.

Идва в залата един 16 годишен келеш (наричам го така , защото много съм му бесен) , неизживян уличен бияч и тоя ден се случи да сме аз и той из залата, на спокойствие правейки си ОФП. И както си действахме на тоя тигър му прилоша, започна да ми вика че му изтръпват двете ръце , че му изтръпва езика и че не може да преглъща, пипам го -леден. Целия в студена пот. Айде в колата и на мръсна газ към окръжна болница ( келеш, ама не мога да го остава да пукне) . По пътя гледам да го разпитвам-знам ли кога ще загуби съзнание , та да имам инфо на докторите, същевременно тегав разговор с майка му , че го карам в болница. Взимам , вика, тестостерон пропионат и Винстрол, че даже и в сака си ги носел. набавил си ги от нета, от някакъв дето го уверил че са 100% истински:), били от Молдова. Видях ги , пише Про фарма на флаконите. Закарах го в болницата и бая сериозна работа е , щото веднага го вкараха за коронарография.

Понеже ги пипах , та тестостерона мирише много хубаво-на приличен парфюм.

Винстрола мирише на Ц 200.

Язък за майка му на тоя глупак, че сама женицата , с диабет, кръвно вдигнала, захар вдигнала. Ужас. Жал ми стана.

Та така, имайте го в предвид, тези дето ще тествате подобни неща.
  • Станислав and arlovski харесват това

#90 The Ghost_

The Ghost_
  • Гости

Публикувано: 13 юли 2011 - 07:16

Малко да продължа по темата, тъй като все пак не мога да остана безучастен към случилото се , вчера ми звънна майка му,каза че се чувствал добре и искал да си ходи . Жената ме помоли да разговарям с него , тъй като въпреки лекарските съвети да остане за лечение ,твърдо отказвал, буйствал и се притеснявала жената. Реших да ида да видя какво се случва и разговарях с лекаря, който според скромното ми мнение е в час и взе присърце проблема. Човека каза, че младежа (объркал съм се не е на 16 , а на 24 :) ама не го познавах,не съм го чул добре за възрастта, пък сега не можеш ги разбра тва поколение кой на колко е) се е държал предизвикателно и отправял заплахи , че кръвта му е пълна с разни боклуци-изреди ми ги ама не ги запомних и че се касае за прием на огромни количества външни субстанции,както и за множество съсиреци по задника. След като разговарях с жената , тя ми разказа че живеели бедно, но му давала пари. Казах и да уведоми полицията за случката. Даде ми копие от епикризата с цел да я кача тук и да предотвратим подобни глупости , доколкото можем сред трениращите. Жалко наистина че няма да мога да го набия както трябва. Само за инфо-не беше толкова наперен , докато едва си поемаше въздух , докато го карах.

До тези , които си казват, че се ебавам и някой си из нета, из зала , из кафене им казва , че ще им намери супер чиста химия-чака ви това в епикризата.

(Изтритите неща са разни имена и лични данни, неважни в случая)

Та така...

http://imageshack.us.../img0460hs.jpg/
  • Станислав and arlovski харесват това

#91 wakidzashi

wakidzashi
  • Mодератори
  • 1134 мнения
  • От:Меча Поляна
  • БИ:Патара патара.

Публикувано: 13 юли 2011 - 09:37

Де тази зала , където тренирате?
Прас по сурята!
МОДЕРАТОРСКИ ПРОИЗВОЛ!!!
W.A.K.I.D.Z.A.S.H.I.: Wireless Artificial Knight Intended for Dangerous Zoology, Accurate Sabotage and Hazardous Infiltration

#92 Triathlon

Triathlon
  • Дао
  • 167 мнения
  • Предишен прякор: Кудоист

Публикувано: 13 юли 2011 - 12:57

Не знам какво ти е изредил лекаря, че има в кръвта му, но като гледам колко вида хап му е изписал накрая на епикризата, не ми се мисли какво ще стане с черния дроб на момчето.

#93 lolek_

lolek_
  • Гости

Публикувано: 13 юли 2011 - 14:21

Не знам какво ти е изредил лекаря, че има в кръвта му, но като гледам колко вида хап му е изписал накрая на епикризата, не ми се мисли какво ще стане с черния дроб на момчето.

То черния дроб до сега ако кой знае на какво е станал от тези така наречени "добавки"...като гледам инфаркта му е гарантиран следващия път. Хипертония на 24 години, затлъстяване...

#94 The Ghost_

The Ghost_
  • Гости

Публикувано: 11 юни 2012 - 19:59

Кучетата си лаем, керванът си върви:

http://dnes.dir.bg/n...a-11334314?nt=4

Жалко за един млад човек, макар и явно не много умен !
  • arlovski харесва това