Към съдържанието

Снимка

Стара Загора - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 71 мнения

#21 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения
  • От:мапуто
  • БИ:мма,кикбокс

Публикувано: 31 декември 2006 - 11:04

има спортен клуб по бокс"Боруй",тренер е стефан желев,има 2 клуба по киокушинкай-на "аскент"тренер е асен асенов-голямо име в българските бойни изкуства,а на другия е един полицай който се казва танко.аскентите тренират в залата на бсфс.има клуб по тае куон до-тренер е николай бакърджиев,има два клуба по кикбокс-"сезан" и " хара".в "сезан'' тенер е мастер желио илиев,там практикуват и муай-тай,звезда на клуба е моника петрова-състезателка от националния отбор по кикбокс,има професионални срещи по бокс,участва и в ка1 организирано в софия и се би с русата галя,която преби дейзи ланг.в хара тренер е краси коруков,работи като полицай в "сод''.в "багатур''-баща и синове гънчеви обучават много млади хора в бойните умения и обичаите на прадедите ни,също и в много други отношения като конна езда,лов с птици и тнт.тяхната школа е повече свързана със създаване и доразвиване на инстинктите за самосъхранение,макар че явор гънчев е състезател по тае-куон-до,бил е на световно в корея,и е доста добър,а горан гънчев е възпитаник на сенсей асен асенов-и също може да те научи на много неща.,клуб по уин-чунг има,но не знам нищо за тях,тъй като тоя стил не ми харесва,има и един клуб в който практикуват с,сан-днао забравих името му.там имам един приятел и мога да събера инфо но кога ще стане не знам.но виждам че господин Мануил Манев е писал по темата,и той може да ти даде най-точна информация за собствения си клуб:)използвам случая чрез него да поздравя иван бинев ако чете редовете в форума.ако пък те интересува борбата-спортен клуб по борба"греко роман" залата по борба е до езиковата срещу офиса на "алианц".има и силен клуб по джудо-"н.ранчев"в стара загора клубове колкото си иска човек-важното е да има желаещи да тренират :devill:

Това мнение е редактирано от дяволо: 31 декември 2006 - 11:16

#22 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 02 януари 2007 - 14:18

Клуб по бойни изкуства и сан да "Винг чун кунг фу"Стара Загора - развива УШУ за деца, Сан Да и Винг Чун
Тренировки : вторник и петък от 19.00ч в залата на ОДК - 9то основно училище!

Благодаря за поздравите към пом.треньора Иван Бинев - ще му ги предам!
"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#23 иваило_

иваило_
  • Гости

Публикувано: 26 февруари 2007 - 23:21

здравеите бих искал да ви попитам дали има други школи по кикбокс освен спортен клуб хара в стара загора :sport_boxing2:

#24 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения

Публикувано: 27 февруари 2007 - 11:17

ами разгледай цялата тема и ше разбереш,достатъчно информация сме дали :)

#25 kyokushin^L0ve

kyokushin^L0ve

Gotiniqt_sd

• Дао
  • 44 мнения
  • БИ:Boxing, Wrestling, Grappling

Публикувано: 22 март 2007 - 23:54

Искам да питам - от двата кикбокс клуба в стз - Хара и Сезан кой е по- хубав или ако е твъре относително кой отндвата има по добра спортно-техническа база?
Някой би ли ми казал къде се провеждат ттренировките и кога за да мога да ида да пробвам..тай като не можах да открия уеб сайт на нито един от двата.
благодаря предварително!

#26 kamilata

kamilata
  • Дао
  • 108 мнения

Публикувано: 23 март 2007 - 13:45

Това е нещо подобно на сайт на Хара http://skhara.hit.bg/
ако искаш мога да ти пусна и телефоните на треньорите от Хара и от Сезан.

#27 kyokushin^L0ve

kyokushin^L0ve

Gotiniqt_sd

• Дао
  • 44 мнения

Публикувано: 23 март 2007 - 17:14

Това е нещо подобно на сайт на Хара http://skhara.hit.bg/
ако искаш мога да ти пусна и телефоните на треньорите от Хара и от Сезан.

ами ако може ми прати на ЛС или тук - защото в сайта няма никакъ адрес или телефон за контакти. благодаря ти!

#28 avuski_

avuski_
  • Гости

Публикувано: 05 април 2007 - 11:30

тренираме и шорин -рю карате в стара загора. виж www.okinawakarate.hit.bg

#29 Кудоист

Кудоист
  • Дао
  • 531 мнения
  • Предишен прякор: ибуки, Triathlon

Публикувано: 25 април 2007 - 11:53

Периодично преглеждайте сайтът на Дайдо Джуку Кудо в Стара Загора: http://kudo-stz.hit.bg/
Ще бъде обновяван с най-новото инфо в света на Кудо!

Това мнение е редактирано от Кудоист: 25 април 2007 - 11:53

#30 кикер

кикер

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 18 май 2007 - 19:05

здравей,искам да попитам някои знае ли нещо за валентин станчев и тихомир динев,дългогодишни састезатели по кик бокс от ск хара.ако може адрес за враска

#31 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения

Публикувано: 19 май 2007 - 16:57

здравей,искам да попитам някои знае ли нещо за валентин станчев и тихомир динев,дългогодишни састезатели по кик бокс от ск хара.ако може адрес за враска

тишо продаваше сребро из България,неква приятелка от перник имаше,ако намериш телефона му ми го пусни на лс

#32 schogun

schogun

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:капоейра

Публикувано: 20 май 2007 - 16:23

някой знае ли за група по капоейра в стара загора?
10х предварително.

#33 тсуки_

тсуки_
  • Гости

Публикувано: 25 май 2007 - 17:09

здрасти, ако някои тренира при асен асенов, нека каже кога провеждате тренировки, за да мога да доида и да се запиша.
също така искам да разбера дали има някакъв клуб по Нинджутсу в Стара Загора ;)

Това мнение е редактирано от тсуки: 25 май 2007 - 17:11

#34 Тихомир Тодоров_

Тихомир Тодоров_
  • Гости

Публикувано: 02 юни 2007 - 14:09

Добре дошли на желаещите да изучават автентичен Ян стил на Тайдзицюан и Син и цюан - китайски традиционни бойни изкуства за превенция от болести за дълголетие и ефективна самозащита за справки:

От 01.05.2007 всички занятия в школата се провеждат на открито, на следните места на площадката под хижата в парк “Аязмото” в гр.Стара Загора, по посочения по-долу график:

сутрин вечер
Понеделник Ян Тайдзицюан 07:00 - 08:15 19:15 - 21:00
Вторник Ян Тайдзицюан 07:00 - 08:15 –
Сряда Ян Тайдзицюан 07:00 - 08:15 19:15 - 21:00
Четвъртък Ян Тайдзицюан 07:00 - 08:15 –
Петък Ян Тайдзицюан07:00 - 08:15 19:15 - 21:00
Събота Синицюан 10:00 – 12:00 –
Неделя Синицюан 10:00 - 12:00 –

Забележка: Вечерните занятия в понеделник, сряда и петък са за начинаещи.
За повече информация - тел. 0898 531 692 или сlub_wudang@abv.bg

Утринните занимания
През летния сезон – на площадката под хижата в парк “Аязмото” в
гр.Стара Загора
Вечерните занимания са на площадката под хижата в парк “Аязмото” в гр.Стара Загора

:)

#35 kyokushin^L0ve

kyokushin^L0ve

Gotiniqt_sd

• Дао
  • 44 мнения

Публикувано: 14 юли 2007 - 01:06

Здравейте ! Искам само да питам или по-скоро доуточня - в клуба до Аскен на стадиона (май Боруй се казваше) само бокс или кик-бокс също се тренира? Прочетох темата но просто исках да се уверя дали е само бокс или се пректикуват там и елементи от кик бокс.Благодаря предварително!

#36 prolet

prolet
  • Дао
  • 102 мнения
  • От:България - Варна
  • БИ:kyokushin karate

Публикувано: 14 юли 2007 - 14:13

здравей виж на сайта
http://bulgariankyok...x.php?page=club
има и кик бокс

#37 stenly_

stenly_
  • Гости

Публикувано: 23 септември 2007 - 09:49

Имам един въпрос към г-н Тихомир Тодоров. В сайта ви пише "6. Курсистите се записват от м.Август до м.Септември и от м.Декември до м.Януари."
Мога ли да започна през октомври или е по-добре да изчакам до декември месец :confused:

#38 BJJ_

BJJ_
  • Гости

Публикувано: 02 декември 2007 - 18:41

Бразилско Джу Джицу

График:
Събота и Неделя от 13 до 15 часа

Инструкторът е Дейвид Мишел (черен колан BJJ)

Месечна такса: 40 лв
Единична тренировка: 10 лв

Тренировките се провеждат в гр. Стара Загора

За допълнителна информация 0885067353

#39 нощен воин_

нощен воин_
  • Гости

Публикувано: 17 юли 2008 - 14:48

аз имам подобен проблем: тренирала сум около година в БагаТур, но го зарязах заради училище. Сега търся място, където да не тренират карате, а някакъв по-различно бойно изкуство. (Не искам карате, защото доколкото съм чувала е прекалено натоварващо за момичета особено :D ) Спрях се на Виет Во Дао клуб "Дракон и Тигър", но не съм решила още. Ако имате и други предложения, моля пишете! :chinese:

#40 TE KAMII

TE KAMII
  • Дао
  • 32 мнения
  • От:Стара Загора
  • БИ:киокушинкай

Публикувано: 18 юли 2008 - 07:18

аз имам подобен проблем: тренирала сум около година в БагаТур, но го зарязах заради училище. Сега търся място, където да не тренират карате, а някакъв по-различно бойно изкуство. (Не искам карате, защото доколкото съм чувала е прекалено натоварващо за момичета особено :D ) Спрях се на Виет Во Дао клуб "Дракон и Тигър", но не съм решила още. Ако имате и други предложения, моля пишете! :chinese:

Изключително добър избор. Инструкторът е много всеотдаен и би направил всичко по силите си,за да те научи на всичко, което знае.
www.tekami.eu