Към съдържанието

Снимка

Стара Загора - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 71 мнения

#41 valsonic

valsonic

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 7 мнения
  • БИ:Ушу

Публикувано: 04 август 2008 - 20:38

Здравейте,много хубава тема!Аз съм от стара Загора и искам да тренирам ушу,може ли някой даме насочи.Благодаря предварително.

#42 Triathlon

Triathlon
  • Дао
  • 167 мнения
  • Предишен прякор: Кудоист

Публикувано: 04 август 2008 - 22:43

Здравейте,много хубава тема!Аз съм от стара Загора и искам да тренирам ушу,може ли някой даме насочи.Благодаря предварително.

Всеки Вторник и Четвъртък от 19:30 в СК Те Ками преподава Владислав Желев.
http://tekami.hit.bg/

#43 valsonic

valsonic

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 7 мнения

Публикувано: 04 август 2008 - 22:57

Много благодаря.Ако има още предложение още по добре :chinese: :chinese: :chinese:

#44 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 05 август 2008 - 13:55

Искаш да тренираш УШУ- а какво по-точно от УШУ!???
А сега ми е интересно и на мен кои са клубовете в Стара Загора, които развиват УШУ?????
"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#45 valsonic

valsonic

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 7 мнения

Публикувано: 05 август 2008 - 17:08

Ами аз искам да тренирам тай дзи или винг чун,а в Стара Загора доколкото знам тай дзи се преподава в школа Удан с преподовател Тихомир Тодоров,а винг чун в колежа по охрана и сигорност с преподавател Маноил Манев,вие каде бихте ме насочили? :yin-yang: :yin-yang: :yin-yang:

#46 Nak Muay_

Nak Muay_
  • Гости

Публикувано: 05 август 2008 - 18:48

Ами аз искам да тренирам тай дзи или винг чун,а в Стара Загора доколкото знам тай дзи се преподава в школа Удан с преподовател Тихомир Тодоров,а винг чун в колежа по охрана и сигорност с преподавател Маноил Манев,вие каде бихте ме насочили? :yin-yang: :yin-yang: :yin-yang:

При Маноил Манев.....няма да съжаляваш :up:

#47 valsonic

valsonic

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 7 мнения

Публикувано: 05 август 2008 - 19:00

Благодаря ще се поинтересувам подробно :up: :up: :up:

#48 shidoshi

shidoshi

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 12 мнения

Публикувано: 05 август 2008 - 21:58

Искам да вмъкна,че понятията Кунг фу и У шу се различават и не бива да се смесват.
Който реши да започва сега е добре да погледа в различните школи,но един начинаещ няма да направи голяма разлика между стилове методика и начин на преподаване и т.н.То е все едно да си решил да учиш някакъв чужд език,можеш да посетиш един два курса по немски испански английски и т.н.Но единствения критерйй ще е визуалния.Разбира се който е тренирал ще има някаква представа и база за сравнение и ще знае какво търси.
В Стара Загора има доста добри клубове на Красимир Василев,Мануил Манев,Асен Асенов,Тихомир Тодоров, все известни имена и разбира се клуб Тангра Те Кион,Багатур,Хара,Сезан,Клуб по бокс Боруй,клуб по Айкидо(съжалявам,че не знам името),Пекити търша-Даниел Танев(може да съм пропуснал някой) и не на последно място СК ТЕ КАМИ.
Всеки обаче трябва да намери този стил който ще му допадне най много-"Няма лоши стилове има слаби майстори."

В СК Те Ками с председател Иван Калчев има две направлвения Карате Киокушин и Кунг фу.
Инструктор по Киокушинкай е Иван Калчев а на Секциятя по Кунг фу Владислав Желев.
Всеки който прояви желание да научи повече може да се свърже с
Иван Калчев на тел. 0898235613 или с Владислав Желев на тел.0899314181

Това мнение е редактирано от Змей Горянин: 05 август 2008 - 22:19

Когато всички стрели са изстреляни и всички остриета счупени,вземи своя Дух и Сърце и победи.
shidoshi

#49 Nak Muay_

Nak Muay_
  • Гости

Публикувано: 06 август 2008 - 19:18

При Ванката в ТЕ КАМИ има доста добри условия за тренировка......пропуснах го защото си го знам като клуб по киокушин :up:

#50 ашурбанипал

ашурбанипал
  • Дао
  • 94 мнения

Публикувано: 07 август 2008 - 14:50

клуб по ММА 300 всяка вечер в залата по борба до езиковата от 18ч. Инструктор по бокс и кик бокс е Красимир Джамбазов 3-ти на световно по кик бокс,бивш национал по бокс и кик бокс,идват много борци и самбистисти с които се прави граплинг,Боксьори и каратисти.Общо взето бойци от всички бойни спортове.
  • Fighter_sz харесва това

#51 М.М.А.-ка_

М.М.А.-ка_
  • Гости

Публикувано: 17 август 2008 - 02:25

клуб по ММА 300 всяка вечер в залата по борба до езиковата от 18ч. Инструктор по бокс и кик бокс е Красимир Джамбазов 3-ти на световно по кик бокс,бивш национал по бокс и кик бокс,идват много борци и самбистисти с които се прави граплинг,Боксьори и каратисти.Общо взето бойци от всички бойни спортове.

А жени тренират ли?

#52 ашурбанипал

ашурбанипал
  • Дао
  • 94 мнения

Публикувано: 17 август 2008 - 18:06

Ами заповядай,ти ще си първата ама след теб могат да дойдат и други.Или си доведи приятелки :)

#53 байко_

байко_
  • Гости

Публикувано: 17 октомври 2008 - 17:43

ще ми кажете ли кьде се намира този клуб Те Ками по куокушин и по точно Шинкиокушинкай или киокушин е защото ве4е за различни федерации.Аз тренирам киокушин към федерацията на Сенсей Емил Костов и искам да продължа с този стил но се налага да се преместя в Стара Загора и искам да продължа там.Ко е възможно и ко има трениращи от този клуб в този форум пишете :)

#54 soldier_

soldier_
  • Гости

Публикувано: 17 октомври 2008 - 22:58

ще ми кажете ли кьде се намира този клуб Те Ками по куокушин и по точно Шинкиокушинкай или киокушин е защото ве4е за различни федерации.Аз тренирам киокушин към федерацията на Сенсей Емил Костов и искам да продължа с този стил но се налага да се преместя в Стара Загора и искам да продължа там.Ко е възможно и ко има трениращи от този клуб в този форум пишете :)

Пиши направо на Те Ками....Тои е треньора в клуба :up:

#55 байко_

байко_
  • Гости

Публикувано: 18 октомври 2008 - 13:03

писах му но не ми е отговорил явно е зает човека :)

няма смисал да притеснявам човека още от сега ко тренирате в този клуб кажете ми нещо повече.На 20 години съм ;) и имам 2 пъти повече мерак да тренирам особено че отивам на непознато място за мене

#56 fedor_fan

fedor_fan
  • Дао
  • 122 мнения

Публикувано: 18 октомври 2008 - 13:38

Пробвай да му се обадиш по мобилния.Координати ще намериш тук

#57 TE KAMII

TE KAMII
  • Дао
  • 32 мнения
  • От:Стара Загора
  • БИ:киокушинкай

Публикувано: 19 октомври 2008 - 00:30

Ей човек един ден няма да влезе в любимия си форум и ще ми пишете неизвинено отсътвие.
www.tekami.eu

#58 ирин

ирин

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 13 ноември 2008 - 15:30

Има и Клуб По Кудо в Стара Загора За повече информация посетете саита на Клуба www.freefightclub.eu

#59 Иван Шиха_

Иван Шиха_
  • Гости

Публикувано: 26 декември 2008 - 15:57

Здравейте :) Искам да попитам къде мога да се запиша да тренирам айкидо в град Стара Загора, кога са тренировките, в колко часа и какво г/д се прави :) Тренирам Таекуон-До ITF и искам да го комбинирам именно с айкидо, защото ще ми помогне много в Хо Син Сул и Джеап Сул Те...

ПП : Извинявам се ако има такава или подобна тема, но уж търсих в търсачката, но нищо не намерих :D !

#60 Wolverene

Wolverene

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 4 мнения

Публикувано: 06 февруари 2009 - 20:14

Здравейте колеги,

Аз съм от Хасково, но скоро време ще се местя към Стара Загора. Преди като живеех в София тренирах Джу Джуцу. В Хасково за нещастие няма клуб но се надявам в Стара Загора да има. Някой може ли да ме упъти къде да търся в града. Привърженик съм на граплинг стиловете така че се интересувам и от клубове по Джудо, самбо и най- вече ама не знам дали има въобще в България BJJ. Моля ако някой има възможност и желание да ми пише на лично съобщение тук с насоки. Пък аз като се преселя в Ст.Загора ще почерпя :)