Към съдържанието

Снимка

Стара Загора - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 71 мнения

#61 Kostadin_

Kostadin_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2009 - 13:55

Искам да попитам коя е най-добрата тренировачна зала в Ст.Загора?Ако може да ми оставите тел. за връзка емайл или сайт на залата.

#62 osaekomi_

osaekomi_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2009 - 17:24

Аз тренирам на втория етаж в бсфст-то в залата по джудо от 7 часа, води се клуб по джудо,самбо и бойно самбо но се тренира и мма. Има доста опитни състезатели и спаринг партньори. Набляга се на борба, ключове и граунд енд паунд, но се отделя внимание ина бокса и кик бокса. Доста е интересно, аз лично съм много доволен.

#63 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 18 октомври 2009 - 08:11

За първи път в Стара Загора - тренировки за деца по спортно УШУ. В клуб по БИ и Сан Да"Винг Чун" .
"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#64 cho4ko_

cho4ko_
  • Гости

Публикувано: 31 октомври 2009 - 13:31

Здравейте и от мен. Искам да попитам има ли в Стара Загора клуб по Карате До Шотокан? Аз така и не попаднах на такава информация и много ще се радвам, ако някой знае нещичко? Мерси предварително :)

#65 amateur_

amateur_
  • Гости

Публикувано: 11 март 2010 - 15:13

Здравейте
Събота и неделя ще съм в Стара загора, някой знае ли дали има някакви тренировки тогава.
По-точно предпочитам ушу, кунг фу а ако има и капоейра.
А и за други клубове ако ми дадет инфо - няма да е излишно :)

#66 Ninpo_

Ninpo_
  • Гости

Публикувано: 15 август 2010 - 23:42

Някой знае ли дали в Стара Загора има 6кола по Нинджуцу

Редакция: за школите в БГ   http://daobg.com/ind...topic=70&st=260

и нинджите http://daobg.com/ind...opic=171&st=140

#67 BaGa-TUR_

BaGa-TUR_
  • Гости

Публикувано: 02 ноември 2010 - 22:57

Занимание по стрелба с традиционен (рефлексен) се провеждат в салона на IXто СОУ понедепник и четвъртък от 19:00 до 21:00 ч.

#68 ALREADYOVER_

ALREADYOVER_
  • Гости

Публикувано: 13 ноември 2010 - 11:31

Здравейте, както вече видяхте от заглавието на темата търсч клуб в Стара Загора където да тренирам бокс тъй като много харесвам този спорт..Та хора които са от Стз можете ли да ми помогните :?

#69 totohmd_

totohmd_
  • Гости

Публикувано: 16 май 2012 - 13:39

Здравейте .
Искам да практикувам Винг Чун в Стара Загора и имам нужда от вашата помощ.
Знаете ли къде се провеждат тренировки и по кои "направления" ???

Благодаря Ви. Желая Ви приятен и усмихнат ден.

#70 Chelbozior_

Chelbozior_
  • Гости

Публикувано: 29 юни 2012 - 20:09

Искам да тренирам БЖЖ ,а незнам в Стара Загора дали някъде се тренира само това или само в залите по ММА се практикува.Искам да се занимавам като цяло с БЖЖ , за това ако може да ме насочите някъде ще съм Ви благодарен приятели!

#71 Fighter_sz_

Fighter_sz_
  • Гости

Публикувано: 03 октомври 2012 - 10:41

клуб по ММА 300 всяка вечер в залата по борба до езиковата от 18ч. Инструктор по бокс и кик бокс е Красимир Джамбазов 3-ти на световно по кик бокс,

Здравей,
Въпреки, че темата е стара искам да попитам в клуб ММА 300 приемат ли се начинаещи, които искат да тренират ММА. Питам тъй като искам много да тренирам, но съм абслютно начинаещ, не съм тренирал друго БИ преди това, а по наблюденията които имам клубът е добър, а и в Стз няма мнаго места където може да се тренира ММА.

А има ли отделно групи за начинаещи и напреднали и от колко часа са тренировките?

#72 VAm_

VAm_
  • Гости

Публикувано: 03 октомври 2012 - 12:18

да попитам в клуб ММА 300 приемат ли се начинаещи, които искат да тренират ММА. мнаго места където може да се тренира ММА.

Приемат,можеш да отидеш спокойно ще те научат добре

А има ли отделно групи за начинаещи и напреднали и от колко часа са тренировките?

Мисля че всички тренират заедно от 7 ама не съм сигурен