Към съдържанието

Снимка

Плевен - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 60 мнения

#21 jikata

jikata

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 12 януари 2008 - 23:57

Аз тренирам в Скорпион,тренировки има сутрин от 10:00 и 16:00 часа за начинаещи,от 17:30 за напреднали и хора който ходят по състезания,отиваш питаш и ше ти станве ясно отнсно тренировките и начина на трениране,отнсоно треньора,единственият световен шампоин българин,няма смисъл да говоря :up:

#22 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 13 януари 2008 - 14:24

единственият световен шампоин българин,няма смисъл да говоря :up:

Че няма смисъл няма - то е очевидно! Научи по-добре миналото на този спорт в България! Марко Марков и Албен Белински стават световни шампиони няколко години преди Камен. Което не променя факта ,че той е.....просто си е той! Най-големия!
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#23 Казана_

Казана_
  • Гости

Публикувано: 13 януари 2008 - 20:16

начи има само кикбокс ? :ninja: :confused: :(

#24 Scribe_

Scribe_
  • Гости

Публикувано: 13 януари 2008 - 20:28

начи има само кикбокс ? :ninja: :confused: :(

А провери ли дари информацията от предната страница на темата е актуална?

ПП И това за всички плевнелии се отнася! Чете бря! :gangstah:

#25 Казана_

Казана_
  • Гости

Публикувано: 13 януари 2008 - 21:10

ами аз търся дали има все още Айкидо,Винг Чун(нз дали така се пише) и Джудо ако някои може да ми помогне

#26 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 13 януари 2008 - 21:16

ами аз търся дали има все още Айкидо,Винг Чун(нз дали така се пише) и Джудо ако някои може да ми помогне

Айкидо в Плевен има. За координатите на инструктора можеш да попиташ Новия.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#27 Firag

Firag

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения
  • БИ:Aikido & Jkd

Публикувано: 16 януари 2008 - 21:13

Айкидото в Плевен се намира в читалището с/у Стоматологията.
Влизаш и виждаш залата.
Тренировките за деца (7-11год) от 18:30 до 20 вторник и петък и от 18:00 до 19:30
За възрастни от 20:21:30 (същите дни) и от 19:30 в неделя.
Успех.

#28 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 17 януари 2008 - 18:15

според мен не търсиш нищо,просто си чеше езика,ако имаше желание да тренираш щеше да си намерил къде-все пак плевен не е ню йорк че да не можеш да се ориентираш....
искал азиатско-ами пробвай с икебана или фън шуй ако ти се тренира нещо само за да разправяш на съученичките си че тренираш ,ама не ти се яде бой ..щот ми се струва че случая е точно такъв..айде със здраве
п.п. иначе има още един кикбокс клуб-Зевс залата им е на главната ви улица,има също и годжу рю доколкото помня...но трябва да потърсиш.което не е много трудно

Това мнение е редактирано от katana: 17 януари 2008 - 18:17

#29 jikata

jikata

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 18 януари 2008 - 09:43

Topalski:
Научи по-добре миналото на този спорт в България! Марко Марков и Албен Белински стават световни шампиони няколко години преди Камен.

Каква е историят слобо ме вълнува :up: гледам къде мога да тренирам и при кой,Марко Марков и Албен Белински не ги познавам,радвам се че тренирам при Камен Пенчев,и има какво да науча от него.В Плевен други където могат да те научат няма :up:

Относно автора на темата,отиваш тренираш,харесва ти спорта,треньора,начина на тренировка и оставаш,ако не има и други зали.

Поздрави

#30 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 18 януари 2008 - 13:28

Каква е историят слобо ме вълнува :up:

Момче, казвам ти го това за да не се излагаш с постове като предния, които показват , че не разбираш много,а ти веднага да се изрепчиш ! Давай го мако по-кротко!

#31 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения
  • От:мапуто
  • БИ:мма,кикбокс

Публикувано: 18 януари 2008 - 13:50

Каква е историят слобо ме вълнува :up: гледам къде мога да тренирам и при кой,Марко Марков и Албен Белински не ги познавам,радвам се че тренирам при Камен Пенчев,и има какво да науча от него.В Плевен други където могат да те научат няма :up:
Относно автора на темата,отиваш тренираш,харесва ти спорта,треньора,начина на тренировка и оставаш,ако не има и други зали.
Поздрави
[/quote]
че камен е най-добрия спора е излишен,на камен това му е начин на живот,но като състезатели албен и марко също имаха своите достойнства.на марко живота му се разви кофти,албен постигна доста.жалко е,че маркони не можа да се реализира като тренер,може би само спорта губи от това което стана с него.между другото и тримата са си приятели,и не вкарвай такава комфронтация между тях.доста малък си да им даваш оценки след като даже не си бил роден когато те се биеха.ако не знаеш,марко е един от основателите на федерацията по кикбокс,която впоследствие се развива и достига до сегашната конфедерация,начело на която е г-н Боян Колев.и освен това тези тримата са дали наистина много за тоя спорт,трудели са се години,и най-малко тук по форумите е нужно да бъдат коментирани.а топалски е тръгнал от вашата зала,засвидетелствай уважение към по-старите :)
по-здрави на всички скорпиони

Това мнение е редактирано от дяволо: 18 януари 2008 - 13:55

#32 jikata

jikata

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 18 януари 2008 - 13:51

А къде видя "изрепчване" в поста ми?посочи ми къде?

"Давай го мако по-кротко!"-това какво означава?????заяждане или?

Мисля че правото на лично мение си е мое право?или греша? :up:

Относно разбирането,да не разбирам много,и какво от това?не мисля че изучването кои къде бил шампион,би ми помогнало в индивидуалното развитие?хубаво е да се знаят такива работи,но мсиля времето което имам да минава в тренировки,не разправяне кой какъв и кога какво е правил :up:

така че без лоши чувства.

Поздрави

#33 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 18 януари 2008 - 13:55

Моля да се придържате към основната линия на темата.
Останалите различия в мненията ви би било добре да се изясняват в подходящите теми.

#34 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 18 януари 2008 - 14:07

А къде видя "изрепчване" в поста ми?посочи ми къде?

Ето тук:

Каква е историят слобо ме вълнува

Виж сега. Когато някой ти даде дадена информация във връска с това с което се занимаваш ти му благодариш за информацията. Възпитанието ти се нуждае от лек ъпгрейд.

Мисля че правото на лично мение си е мое право?или греша?

Грешиш! Можеш да имаш мнение по въпрос с който си запознат,а с този ти не си. Така че питай и запомни това което ще ти кажат по-добре запознатите от теб, отколкото да си отваряш устата и от нея да не излиза нищо.

че камен е най-добрия спора е излишен

То и за това спор няма!

Това мнение е редактирано от Topalski: 18 януари 2008 - 14:08

#35 jikata

jikata

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 18 януари 2008 - 14:11

Ако съм обидил или засегнал някой извинявам се :D

Явно не сме се разбрали правилно,или аз не съм го написал така както е трябвало.Извинете още 1 път :up:

Поздрави

#36 cekooo

cekooo

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:карате

Публикувано: 27 януари 2008 - 19:28

Джийт кун до и ушу каде се тренират?

#37 Muaythai_

Muaythai_
  • Гости

Публикувано: 14 март 2008 - 19:30

има ли в пощата джеет кун до?ходих 1 път обаче на долния етаж и там имаше само карате а на горния етаж беше тъмно и не проверих.Моля кажете

#38 нагъл

нагъл

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 01 април 2008 - 15:49

има ли в плевен(или в региома) фенове на граплинг, джу джуцу или някакви нарадни борби, но не хора които се бият като "диваци" :) ако има някои който се интересува от тези спортове да пише...
поздрави :)

#39 cekooo

cekooo

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:карате

Публикувано: 08 април 2008 - 11:10

Джу джуцу се тренира в спартак.А на сторгозиа се тренира източни боини изкуства,но са само малки най-големиа е в 6 клас :)

#40 Pantalei

Pantalei
  • Дао
  • 325 мнения

Публикувано: 09 април 2008 - 00:24

има ли в пощата джеет кун до?ходих 1 път обаче на долния етаж и там имаше само карате а на горния етаж беше тъмно и не проверих.Моля кажете

Джийт Кун До няма от 2-3 години.

има ли в плевен(или в региома) фенове на граплинг, джу джуцу или някакви нарадни борби, но не хора които се бият като "диваци" :) ако има някои който се интересува от тези спортове да пише...
поздрави :)

Има фенове на граплинга,организирани тренировки нямаме(става на въпрос че няма групи по това,няколко човека сме които се събираме и тренираме в зависимост от работния ни график),но намираме къде да потренирваме :)

В Плевен има:
- кикбокс - 2 клуба Скорпион и Зевс
- карате - клуб Петромакс
- Японско Джу Джицу пак в зата на Петромакс(в Спартак)
- Айкидо в читалището с/у стоматологията но съм чувал и за музикалното училище(незнам дали не са два клуба)
- От тази година видях и плакатче за Вин Чун - пак в читалището с/у стоматологията
- Таеклондо - мисля че още го има някаде в Спартак е залата.
за тази година това знам
чувам че за догодина може да има някои промени,аз обичам да съм информиран
Аз лично когато искам кикбокс ходя в Скорпион,когато искам граплинг се събирам с приятелчетата и понякога дигам щанги,важното е да се потренирва по колкото може човек :)

Това мнение е редактирано от Pantalei: 09 април 2008 - 00:36

Ako iskate da uspeete - 4estnost,postoqnen trud i polojitelno mislene.
Pravi kakvoto trqbva puk da stava kakvoto shte!Mejdunaroden institut po boini izkustva i spetsialni taktiki - www.imasti.org