Към съдържанието

Снимка

Плевен - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 60 мнения

#41 stareca uan_

stareca uan_
  • Гости

Публикувано: 09 април 2008 - 09:10

Дайте да се разберем и да направим някоя съвместна тренировка граплинг ,ако искате елате вие ,имаме зала ..за Ловеч става дума :D ..Поздрави

#42 Pantalei

Pantalei
  • Дао
  • 325 мнения

Публикувано: 09 април 2008 - 22:13

Дайте да се разберем и да направим някоя съвместна тренировка граплинг ,ако искате елате вие ,имаме зала ..за Ловеч става дума :D ..Поздрави

няма проблем утре ще тренираме с две от момчетата и ако искат(а те ще искат със сигурност :D ) ше се вдигнем с мойта количка и ще дойдем да потренираме.
Дай на лична бележка накакви координати(телефонче) ще ти звънна и ще се доразберем,аз съм навит дори да се виждаме 1-2 пъти месечно щот сме малко хора и искаме разнообразие в тренировките да се получи :D
айде и доскоро виждане
Ako iskate da uspeete - 4estnost,postoqnen trud i polojitelno mislene.
Pravi kakvoto trqbva puk da stava kakvoto shte!Mejdunaroden institut po boini izkustva i spetsialni taktiki - www.imasti.org

#43 estzvetanov

estzvetanov
  • Дао
  • 21 мнения
  • От:Плевен
  • БИ:Винг Чун

Публикувано: 28 май 2008 - 10:38

Можете да тренирате Вин Чун по системата на Майстор Вон вече и в Плевен.

Тренировките се провеждат в читалище "Христо Ботев" (срещу стоматологията) с разписание:
понеделник и сряда от 18. 00 часа.

#44 Firag

Firag

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения
  • БИ:Aikido & Jkd

Публикувано: 02 юни 2008 - 12:32

Има вече и Джйит Кун до
В стоматологията, не знам точните часове, просто видях едно плакатче на една спирка, но автобуса ми точно дойде и трябваше да се кача при бабичките.
Иначе минете на спирката зад общината и там има 2та плаката за тае бо и джиит кун до.
Не знам кой води тренировките :wink:

Това мнение е редактирано от Firag: 02 юни 2008 - 12:32

#45 Kpacu_

Kpacu_
  • Гости

Публикувано: 05 юни 2008 - 23:10

Айкидо има и в музикалното, от 7 вечерта, 20 лева е таксата.

#46 jimmy_graphy

jimmy_graphy

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 06 юни 2008 - 23:24

Със следния си пост искам да внеса едно уточнение. Таекуон-до си го има и не е някъде в зала Спартак, а на втория етаж над волейболната зала.Който е мераклия ще остане изненадан от колектива.

#47 chforklan_

chforklan_
  • Гости

Публикувано: 11 юли 2008 - 19:49

Така както разбрах самбо в Плевен няма ? А някой да знае дали в региона. Аз съм от Червен Бряг ( Плевенско).

#48 Грип_

Грип_
  • Гости

Публикувано: 09 ноември 2008 - 15:36

Здравейте, нов съм във форума и моля ако може малко да ми помогнете да се ориентирам. Прочетох доста теми но много неща още ми остават неясни.

Първо прекалено ли е късно да се започне да се тренира на 18 години ?(говоря за Айкидо)

Второ има ли някакви изисквания ? (височина, тегло ..)

Какво представлява Айкидото ? доколкото аз знам е повече за отбрана отколкото за офанзива

Колко време е нужно, за да може човек горе долу да започне да разбира и прилага наученото ?

Как протича една тренировка ?

И има ли клуб във Плевен ?

редакция: За в бъдеще използвай форумната търсачка и прегледай вече съществуващите теми в раздела който те интересува.

Това мнение е редактирано от Master: 09 ноември 2008 - 16:29

#49 estzvetanov

estzvetanov
  • Дао
  • 21 мнения

Публикувано: 29 декември 2008 - 09:10

Здравейте, нов съм във форума и моля ако може малко да ми помогнете да се ориентирам. Прочетох доста теми но много неща още ми остават неясни.

Първо прекалено ли е късно да се започне да се тренира на 18 години ?(говоря за Айкидо)

Второ има ли някакви изисквания ? (височина, тегло ..)

Какво представлява Айкидото ? доколкото аз знам е повече за отбрана отколкото за офанзива

Колко време е нужно, за да може човек горе долу да започне да разбира и прилага наученото ?

Как протича една тренировка ?

И има ли клуб във Плевен ?

редакция: За в бъдеще използвай форумната търсачка и прегледай вече съществуващите теми в раздела който те интересува.

Пич за да неизлизаме от темата ще направим така: В Плевен Айкидо има в Читалище "Христо Ботев" Срещу стоматологията, кога точно тренират немога да ти кажа но като идеш има разлепени обяви на входа на читалището. За останалите въпроси те ще ти дадат отговорите като се видите.
Поздрави Емо!

#50 zevs_

zevs_
  • Гости

Публикувано: 24 юни 2009 - 12:51

Аз тренирам Кик - Бокс . Но не в ''Скорпионите'' , а в ''Зевс'' .

Давам информациа треенирам вече 4 год .

Спортен Клуб по Кик-Бокс Зевс
Плевен ул. Л. Каравелов 1 ет 3 тел : 0889973604

#51 MaxyY_

MaxyY_
  • Гости

Публикувано: 25 ноември 2009 - 21:39

Аз тренирам Кик - Бокс . Но не в ''Скорпионите'' , а в ''Зевс'' .

Давам информациа треенирам вече 4 год .

Спортен Клуб по Кик-Бокс Зевс
Плевен ул. Л. Каравелов 1 ет 3 тел : 0889973604

Здрасти значе и аз мисля да се запиша на Кик Бокс , можели да ми кажеш в кой дни са тренировките и таксата каква е? Мерси Предварително ;)

#52 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 25 ноември 2009 - 22:39

Здрасти значе и аз мисля да се запиша на Кик Бокс , можели да ми кажеш в кой дни са тренировките и таксата каква е? Мерси Предварително ;)

всеки ден има тренировки..такса -на място

#53 vasibasidasi_

vasibasidasi_
  • Гости

Публикувано: 14 ноември 2010 - 13:47

Здравейте,искам да попитам дали има някакви ограничения за възраст и дължина в taekwondoto и къде в Плевен има ако може реална информация.Благодаря предварително.

#54 estzvetanov

estzvetanov
  • Дао
  • 21 мнения

Публикувано: 21 ноември 2010 - 10:23

Здравейте,искам да попитам дали има някакви ограничения за възраст и дължина в taekwondoto и къде в Плевен има ако може реална информация.Благодаря предварително.

Ха де! Провери в зала Спартак и в химическия техникум (Химията) Дано съм ти бил полезен.

#55 jambotronik_

jambotronik_
  • Гости

Публикувано: 30 януари 2011 - 19:29

има ли бокидо или самбо в плевен

#56 Zeus1_

Zeus1_
  • Гости

Публикувано: 30 януари 2012 - 20:08

Спортен клуб по кик-бокс и муай тай Зевс се премести на адрес: Георги Кочев ГУСВ бившето трудово поделение.
Тренировките са от 18ч. и 19.30 всеки ден без неделя.Тренировки за жени от 10ч.
За повече информация телефон 0878353894.
Качена снимка

Site: http://zeus-gym.tk/

#57 Insomnia_F_

Insomnia_F_
  • Гости

Публикувано: 23 април 2012 - 18:51

Тази година какви бойни изкуства има в града? Знам само за айкидо в читалище Христо Ботев и у-ще Яворов , с такса 35лв.

#58 estzvetanov

estzvetanov
  • Дао
  • 21 мнения

Публикувано: 25 април 2012 - 15:33

Има и Винг Чун в Атлетикко фитнес, таксата е същата за 3 пъти седмично.
https://www.facebook...29368100493002/ виж тук за повече инфо.

#59 nighty_

nighty_
  • Гости

Публикувано: 07 октомври 2012 - 14:11

Здравейте, искам да попитам дали има Кендо в Плевен или някъде в областа?

#60 amateurpleven_

amateurpleven_
  • Гости

Публикувано: 07 октомври 2012 - 21:42

Тази година какви бойни изкуства има в града? Знам само за айкидо в читалище Христо Ботев и у-ще Яворов , с такса 35лв.

има и то доста...KICKBOXING SK" SKORPION" PLEVEN(до стадиона) BOXING CLUB "MIZIA"(пак там)JEET KUDE DO(в стоматологията)MMA(MAXI CENTER),KARATE DO and JAPANES JUI-JITSU(зала СПАРТАК), има AIKIDO(срещу СТОМАТОЛОГИЯТА),SAMBO(залата по борба),WING TSUN(Фитнес център Атлетико).....