Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Винг Чун във Варна ,къде?

• Please log in to reply
В темата има 69 мнения

#41 jbs_

jbs_
  • Гости

Публикувано: 02 май 2009 - 23:37

този тел на учителя по винг актуален ли е 089 9450481?
ако не възразявате искам да питам няколко въпроса
къде се провеждат тренировките по винг чунг?
кога и отколко часа?
и в кои дни?
10х предварително

#42 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 05 май 2009 - 14:26

този тел на учителя по винг актуален ли е 089 9450481?
ако не възразявате искам да питам няколко въпроса
къде се провеждат тренировките по винг чунг?
кога и отколко часа?
и в кои дни?
10х предварително

WingTsun
ВАРНА

Блок 35, студентски общежития
на Медицински Университет
понеделник до петък
19.30-21.00 ч.

0894 355740

#43 Nezumi-Otoko_

Nezumi-Otoko_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2009 - 13:05

Искам да уточня някои неща относно съществуването Винг-Чун във Варна. Аз съм тренирал Винг-Чун там в края на 80-те години. Школата не се водеше по Винг-Чун, но в тренировките въпросния стил си беше добре застъпен. Доколкото ми е известно първоизточника е от виетнамската школа по Винг-Чун. Относно коментара за "истински" и "неистински" школи и тренировки мога да отговоря че тези неща се виждат най-добре на тепиха, черджето, паважа или друга настилка, която не е задължително да бъде одобрена от която и да е организация по каквито и да било бойни изкуства. Предполагам на всички е ясно че институционализирането на бойните изкуства не е непременно залог за бойно майсторство. Иначе приветствам идеята за популяризирането на този стил защото има много какво да се научи от концепцията му за водене на ръкопашен бой.

#44 Kakash1boi4o_

Kakash1boi4o_
  • Гости

Публикувано: 16 май 2010 - 10:39

Тренирам айкидо и много сее чудя за това "Wing Tsun" найстина много ми писна от техники като робот съм на тренировка сигурно не съм правил спаринг от 1 месец (на тренировките иначе на улицата често :sport_boxing2: :black eye: ) Харесва ми тренъора мисля че е 3-ти дан не съм сигурен но това не ме интересува колкото препооооодава добре! Всичко с детаили ми обеснява докато ми обяснява и философията му ама незная защоо ми умразва, а Wing Tsun е като уличен бой.. сякаш в него има повече злоба от колкото в айкидо и всеки ми вика мека кикта ама като му извия неговата и виждам сълзи да се стичат.. баща ми не го удобрява айкидото маика ми .. Те майй незнаят ко тренирам (карате мислят)аее вущее путкава работа.. незнам ако някой може да ми помогне да ме посаветва нещо ще съм много благодарен!Не съм прилагал никога техника от айкидо на улицата btw trudna rabota! :Bulgaria: QQ! (cry)

#45 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 18 май 2010 - 08:56

Ето и координатите на човек, който също се занимава с Винг Чун във Варна.

Иво Михайлов
Телефон: +359888777790
Еmail: ivm@mail.bg

#46 ketler_

ketler_
  • Гости

Публикувано: 19 юни 2010 - 23:01

Ето и координатите на човек, който също се занимава с Винг Чун във Варна.

Иво Михайлов
Телефон: +359888777790
Еmail: ivm@mail.bg

Искам да питам по кой метод преподават?

#47 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 20 юни 2010 - 08:55

На Вонг-Баер-Краси-Иво! :pleasantry:

#48 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 20 юни 2010 - 09:52

Групата във Варна е по метода на сифу Вонг Шун Люн

Това мнение е редактирано от Стефан: 20 юни 2010 - 09:52

#49 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 20 юни 2010 - 19:59

ми то предния инструктор вече тренира при нас - Живодар...

#50 ketler_

ketler_
  • Гости

Публикувано: 20 юни 2010 - 22:41

сифу,аз мисля че Живодар още тренира по метода на Вонг...или поне така си мисля.

#51 ketler_

ketler_
  • Гости

Публикувано: 20 юни 2010 - 23:43

а за тренировките в 35 блок, тренирах там и съм много разочарован.тези момчета който тренират там,май не им е ясно въобще какво правят.но все пак това си е мое лично мнение.

#52 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 21 юни 2010 - 07:41

За Живодар-не съм чувал, по се познавам с Иво-около него се е сформирала групата!

И питането беше, за това,какво се тренира там, а не кой къде ходи и при кого тренира.

Придържайте се към темата-моля.

#53 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 21 юни 2010 - 09:14

Мисля че всяко мнение и опит е важно! Що да не сподели човек своите впечатления? Така ще има повече инфо, пък всеки да си решава. Не стана ясно, кой тренира в 35 блок?

#54 ketler_

ketler_
  • Гости

Публикувано: 21 юни 2010 - 10:50

в 35 блок на студентските общижития тренират wing tsun по системата на льон тинг!

#55 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 22 юни 2010 - 07:18

в 35 блок на студентските общижития тренират wing tsun по системата на льон тинг!

Ето това е кратък и ясен отговор.

#56 Sn0wBiZz_

Sn0wBiZz_
  • Гости

Публикувано: 08 юли 2010 - 01:13

Здравейте.
Достатъчно голям съм, че да нямам за цел да ставам шампион, нито пък съм голям привърженик на спаринги, турнири, първенства и т.н. По-скоро ме интересува форма, тренировка за кеф и разпускане след работния ден, anti-stress, а не "строй се, преброй се" и "сега ще ви покажа как да го смачкате тоя". Поразрових се малко из форумите и виждам, че във Варна няма чак такова разнообразие от бойни изкуства. Реших да се спра на Винг Чун (не знам дали изборът ми е подходящ де, вие ще кажете).

Доколкото разбирам във Варна има Винг Чун на две места - 35 блок и при Иво Михайлов (май е някъде около Евксиноград). Искам да попитам дали някоя от тези две школи може ли да ми даде нещата които искам - тренировка за удоволствие, без да ставам машина за убиване :). Друг е върпосът и дали ще ме търмъчат за пари постоянно за семинари, тениски и т.н. Просто ми се тренира. Къде? (ако мислите, че изборът ми не е подходящ, кажете в кой раздел да си задам въпроса)

Предполагам сега ще се скарате, че не е по темата, но реших да не започвам нова, при положение че е само една бърза питанка.

Благодаря.

#57 адонис_

адонис_
  • Гости

Публикувано: 10 юли 2010 - 13:18

[quote name='Sn0wBiZz' date='08 Юли 2010 - 03:13' timestamp='1278544439' post='446572']
Здравейте.
Достатъчно голям съм, че да нямам за цел да ставам шампион, нито пък съм голям привърженик на спаринги, турнири, първенства и т.н. По-скоро ме интересува форма, тренировка за кеф и разпускане след работния ден, anti-stress, а не "строй се, преброй се" и "сега ще ви покажа как да го смачкате тоя". Поразрових се малко из форумите и виждам, че във Варна няма чак такова разнообразие от бойни изкуства. Реших да се спра на Винг Чун (не знам дали изборът ми е подходящ де, вие ще кажете.
От това, което си написал мисля, че избора ти не е подходящ. Струва ми се, че по- добре за тебе ще бъде да се запишеш на балет или танци примерно.:)

#58 ketler_

ketler_
  • Гости

Публикувано: 10 юли 2010 - 23:50

най добре отиди да тренираш при иво михайлов.не се занимавай с тия от 35 блок,там въобще не знаят какво правят!!!!повярвай ми.

#59 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 11 юли 2010 - 08:14

Адонис, малко си краен - не мислиш ли.
Човекът, ако искаше да ходи на танци, щеше да си пише във форумите за танци. След като пише тук, значи се интересува от БИ, а не от балет. Някак си не отива на един практикуващ БИ, още повече на човек с толкова разнообразни интереси/ гледам, че под ника си си изредил 4-5 различни БИ/да се изказва с толкова сарказъм по отношение интересите на другите.
Моя съвет е,Sn0wBiZz отиди и на двете места, виж се с хората и после реши, какво да правиш

#60 spartan301_

spartan301_
  • Гости

Публикувано: 12 юли 2010 - 15:30

Здравейте,

интересувам се отностно Винг чун школата,намираща се до общежитията.Негативните мнения наистина ме накараха да поразмисля дали да посещавам този клуб за в бъдеще,но поне искам да знам от какво са породени,споделете най-откровенно какво наистина в този клуб не върви.
Между другото се опитах да се свържа с тези хора от школата,но не отговаряха нито на и-мейла ,нито на телефона,посочен в сайта.Въпроса ми е кога мога евентуално да отида в самия клуб,точен час.Има ли промяна в графика за лятото.Ще ви бъда благодарен ако отговорите на въпросите ми!