Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Карате клубове в София, къде, какво?

• Please log in to reply
В темата има 55 мнения

#1 Juubei

Juubei

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:Шотокан

Публикувано: 22 ноември 2004 - 01:57

Имам огромното желание да се занимавам задълбо4ено с карате и за това ви моля за помощ: предложете своите(или други за които сте 4ували 4е са добри) клубове - по възможност карате-до или шотокан(но тъй като искам да се отдам на бойното изкуство като цяло и 4е те в действителност стиловете не се разли4ават особено няма зна4ение какъв то4но стил).
Имам малко опит с бойни изкуства: таекуон-до, карате-до и кик бокс, но той е придобит преди доста години. Въпреки 4е тренирам самостоятелно смятам 4е трябва да бъда под у4ителско раководство за по-добри резултати и по-съществено навлизане във философията и духа на бойното изкуство както и неговите техники.
Бъдете благосклонни към моята нагла и глупава молба - удавете моята жажда за знания като ме засипете с предложения.
Предварително Благодаря.

П.П.:Можеби подобна тема е била ве4е поствана ако е така не я намерих 4рез търса4ката за което дълбоко се извинявам

Не е зле да посочиш в кой град го търсиш този твой клуб...

ХУХУ - забравих да кажа 4е съм от София......пък не намерих и едит опцията.....направо траги4но - извинявам се за двойния пост

Това мнение е редактирано от Gajdin: 22 ноември 2004 - 08:02

#2 The Iron Lady

The Iron Lady
  • Дао
  • 106 мнения
  • От:София
  • БИ:Шотокан Карате До

Публикувано: 22 ноември 2004 - 09:49

Ела при нас на ст. "Раковски". Стила е Шотокан.
Тренировките са:
Понеделник: 17.00;18.30;20.00/но,ако си по-начинаещ/а ти препоръчвам тренировките от 17 или от 18.30/
Сряда: 17.00;18.30;20.00
Четвъртък: 19.30-обща тренировка в голямата зала
Събота: 10.00

Поздрави! :up:

П.П. Добре,че има редактор,че иначе и аз трябваше да пускам два поста :D Клубът е ЦПКК(централен полицейски карате клуб) :up:

Това мнение е редактирано от The Iron Lady: 22 ноември 2004 - 09:52

Да живеем, не значи да дишаме, значи да действаме!
Жан Жак Русо

Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
Шекспир

#3 hinki_

hinki_
  • Гости

Публикувано: 22 ноември 2004 - 23:14

http://www.ijka.brankov.net/

Провери и това място.

#4 Oyama_

Oyama_
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2004 - 13:47

Отиди в СДС клуба срещу пазара Иван Вазов - там е големия шеф на шотокана -Sensei JOSSY - Георги Георгиев.

#5 dedo_

dedo_
  • Гости

Публикувано: 25 ноември 2004 - 09:22

Само,че води Жоро Колев .
Зависи къде живееш.В Младост 2 ,128мо у-ще.
Събота и Неделя от 14и30.Тренировките са добри.Включват основно карате шотокан ,захвати и хвърляния и нунчако.

Това мнение е редактирано от dedo: 25 ноември 2004 - 09:30

#6 @лекс

@лекс
  • Дао
  • 75 мнения

Публикувано: 06 януари 2005 - 12:39

Аз тренирам в "Каминари"(СДС клуба срещу пазара Ивн Вазов) при Жоро Колев и Джоси. Там е страхотно

#7 Kenshiro

Kenshiro

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 8 мнения
  • БИ:Карате, Айкидо, Джудо

Публикувано: 26 януари 2005 - 21:01

Здравейте. Имам следното питане, и въпреки че се препокрива тази тема с другите теми от сорта на "Къде да тренирам" се надявам модераторите да я оставят поне докато се намери отговора на въпроса:

Къде в люлин има карате клубове?

Тренирал съм 5 години карате, в Ikken Real преди да зачезне, като прекъснах поради неприятен инцидент "благодарение" на сенсея. Оттогава постепенно загубих дирите на карате клубовете в люлин и последните два където отидох да видя беше пусто... :( Мисля че е време да завърша започнатото, но дали ще ме огрее :D
Victory needs no explanation, defeat allows none

#8 El Guapo

El Guapo

The Punisher

• Кик-бокс
  • 73 мнения
  • БИ:Muay Thai, BJJ

Публикувано: 27 януари 2005 - 01:09

Здравейте. Имам следното питане, и въпреки че се препокрива тази тема с другите теми от сорта на "Къде да тренирам" се надявам модераторите да я оставят поне докато се намери отговора на въпроса:

Къде в люлин има карате клубове? 

Тренирал съм 5 години карате, в Ikken Real преди да зачезне, като прекъснах поради неприятен инцидент "благодарение" на сенсея. Оттогава постепенно загубих дирите на карате клубовете в люлин и последните два където отидох да видя беше пусто...  :(  Мисля че е време да завърша започнатото, но дали ще ме огрее  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Aми има в 96 в 4-ти и в 79 -то в 7-ми микрорайон тренират Ikken-ците... сигурно и в други училища в квартала има тренировки но за тези съм сигурен.

В 96-то треньор е Митко Костадинов, в 79-то Стефчо Костадинов :))
Wake up shining
Rise like the sun
Supernature
Forever young
Wake up shining
Mon camarade
Resurrection
Lit de parade

#9 Kenshiro

Kenshiro

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 8 мнения
  • БИ:Карате, Айкидо, Джудо

Публикувано: 27 януари 2005 - 11:44

Благодарности на Транчаги! Да знаеш кога са тренировките, за да не се налага да ходя всеки ден по няколко пъти, докато уцеля? :D

Преди бяха от 7 май... понеделник вторник и сряда...
Victory needs no explanation, defeat allows none

#10 El Guapo

El Guapo

The Punisher

• Кик-бокс
  • 73 мнения
  • БИ:Muay Thai, BJJ

Публикувано: 27 януари 2005 - 14:07

Благодарности на Транчаги! Да знаеш кога са тренировките, за да не се налага да ходя всеки ден по няколко пъти, докато уцеля? :D

Преди бяха от 7 май... понеделник вторник и сряда...

<{POST_SNAPBACK}>

И в двете училища тренировките са от 7:45 в Понеделник, Сряда и Четвъртък.. :up:
Wake up shining
Rise like the sun
Supernature
Forever young
Wake up shining
Mon camarade
Resurrection
Lit de parade

#11 Лудото Ленче_

Лудото Ленче_
  • Гости

Публикувано: 15 февруари 2005 - 23:00

И аз щях да кажа за тези тренировки!
Ама няма ли и в 90 и в 56? по същото време

#12 Лудото Ленче_

Лудото Ленче_
  • Гости

Публикувано: 17 февруари 2005 - 11:55

ела в ИККЕН :)

#13 Лиан_

Лиан_
  • Гости

Публикувано: 17 февруари 2005 - 13:26

<{POST_SNAPBACK}>

Мога да допълня- тренировките са по нетрадиционен Шотокан и кик-бокс, какъвто стил си избереш.Има във всички части на София, зависи къде живееш.

Осу

#14 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 17 февруари 2005 - 16:05

<{POST_SNAPBACK}>

ще дойда ако тва на аватара ти си наистина ти?! та да паля ли колата?
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#15 BatGojko_

BatGojko_
  • Гости

Публикувано: 22 февруари 2005 - 17:37

Питането ми е съвсем конкретно. Търси се добра детска школа по карате в района на Младост. Под добра разбирам, не само инструкторите да знаят как да преподават карате, но да умеят и да работят с деца. Става дума за деца на 6-7 години. Ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате нещо.

#16 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 23 февруари 2005 - 08:59

Централен полицейски карате клуб провежда тренировки по Карате Шотокан, Джу-джицу и Нунчаку.
128 СОУ Алберт Айнщайн с адрес - София, Младост 2, една спирка след Деница с 76, 305, 306. Точно зад търговски център МАКС.
Всяка събота и неделя от 14:30 до 16:30 часа.
Месечната вноска е 12 лева.
Заповядайте при нас.

За повече информация тел: 0898 930738, 989 20 67
или ми пишете ЛС.
Стоян.
  • viveta харесва това

#17 Seso

Seso

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:karate - shotokan

Публикувано: 26 февруари 2005 - 21:48

Здравейте , имам проблем не съм съвсем запознат с клубовете по карате в София . Тренирах в един клуб 3-години.В момента започнах да тренирам и у-шу и ми остана много малко време.Обичам карате и не искам да го оставя. Търся си клуб, в който тренировките да са както следва :

след 19:00 през следните дни :
ВТОРНИК ,ЧЕТВЪРТЪК
след 15:00 :
СЪБОТА и/или НЕДЕЛЯ

П.С. Искам да са много сериозни с интензивни тренировки, групичките да не са от дечица а за големи(аз съм момче на 24).Това е и причината поради която напуснах последниа клуб - слаби тренировки. Търся максимума искам да постигна нещо.Поради уважението ми към клуба моля да не ме питате за името му. Нямам възражения спрямо стила карате(до сега тренирах шотокан) всички ги уважавам ! МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ .

#18 The Iron Lady

The Iron Lady
  • Дао
  • 106 мнения

Публикувано: 27 април 2005 - 13:43

бе не знам аз ли не сам добре или сам пропуснала да прочета - защо никои нищо не каза за СК"Форта" в софия :confused:
този клуб наистина е страхотен хората там тренират с голямо желание и наистина има какво да се научи от тях(казвам го от личен опит) пък и семпаи Благоев е много добър учител, гордея се че мога да тренирам с него!

<{POST_SNAPBACK}>

Ами, доколкото знам в СК "Форта" тренират киокушин, а темата е пусната във форума за карате. (не, че киокушина не е карате, но си има отделен форум за него)

Поздрави :wink:

Това мнение е редактирано от The Iron Lady: 27 април 2005 - 13:44

Жан Жак Русо

Шекспир

#19 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 08 октомври 2005 - 22:02

Малко позамряла тема, но....
Да се изкажа и аз

Значи мернах един пост който беше за 56. СОУ
Тренировките там са по Taekwondo WTF (или едно време бяха)

Ами, доколкото знам в СК "Форта" тренират киокушин, а темата е пусната във форума за карате. (не, че киокушина не е карате, но си има отделен форум за него)

Еми то и за Шотокан си има отделен форум или нещо се бъркам?
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#20 The Iron Lady

The Iron Lady
  • Дао
  • 106 мнения

Публикувано: 08 октомври 2005 - 23:47

Малко позамряла тема, но....
Да се изкажа и аз

Значи мернах един пост който беше за 56. СОУ
Тренировките там са по Taekwondo WTF (или едно време бяха)
Еми то и за Шотокан си има отделен форум или нещо се бъркам?

<{POST_SNAPBACK}>

Да, вече има. Но темата беше пусната преди да се направи разделението. А и може умишлено да не са я преместили, не знам. Но таекуондото съвсем не отговаря на темата. :P  А и така или иначе човека, пуснал темата, вече се е записал да тренира шотокан :up:

Това мнение е редактирано от The Iron Lady: 08 октомври 2005 - 23:52

Жан Жак Русо

Шекспир