Към съдържанието

Велико Търново - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 134 мнения

#41 Козела_

Козела_
  • Гости

Публикувано: 27 декември 2008 - 09:23

Борбата май е безплатна :chinese: .

Това мнение е редактирано от Козела: 27 декември 2008 - 09:23

#42 Nikolay_

Nikolay_
  • Гости

Публикувано: 27 декември 2008 - 09:48

Аз съм от Габрово и се занимавам с Винг Чун.Имам ученици от В.Търново,които пътуват.Ако искаш повече информация можеш да ми пишеш на лични.

#43 fro_

fro_
  • Гости

Публикувано: 03 януари 2009 - 18:43

Някой може ли да ми каже, дали във В.Търново може да се тренира някакво китайско бойно изкуство, от сорта на кунг фу/ушу, Тай Чи?

тай чи тренираме всяка сряда от 6 в клуба по йога - http://www.club-yoga.org/wp/ в детската градина към Баварската къща. останалите дни е класическа йога, а в събота дихателни упражнения и тай чи.
мноооого е яко :chinese:

#44 sgftg_

sgftg_
  • Гости

Публикувано: 11 януари 2009 - 23:56

Здравейте, нов съм във форума и бих искал да ви попитам някои неща. Като за начало уча във Велико Търново и искам да се запиша на някакво бойно изкуство. Преди сам тренирал борба но сега съм се насочил към муай тай. Разбрах че има тренировки в спортната зала и въпроса ми е как стоят нещата там с начинаещите като мен. Добра ли е залата, както и учителите? А и също какво мислите правилно ли е 1 во муай тай после мма? Благодаря предварително :chinese:

#45 Nikolay_

Nikolay_
  • Гости

Публикувано: 01 февруари 2009 - 23:36

Тъй като във В.Търново няма Вч тренировки,могат да посещават такива в Габрово.

За повече информация, пишете на лични или niky_wckfc@abv.bg

#46 shiny_

shiny_
  • Гости

Публикувано: 04 февруари 2009 - 21:19

Здравейте ,
може ли малко информация относно тренировките по Карате Киокушин във Велико Търново . От колко часа са и къде точно се провеждат ? :)
Поздрави :)

#47 Станислав

Станислав
  • Дао
  • 1115 мнения
  • От:Велико Търново
  • Предишен прякор: stanislav

Публикувано: 05 февруари 2009 - 11:33

Доколкото съм ги засичал, провеждат се в залата по борба на стадион 'Ивайло', влиза се през южния вход. Вечер, мисля от 18 часа, но не знам кои дни. Съжалявам за неизчерпателния отговор, поне ще е някаква насока в случай, че не получиш по-пълна информация.

#48 МиГ-23_

МиГ-23_
  • Гости

Публикувано: 15 февруари 2009 - 21:50

А има ли още в Търново джудо или самбо? Искам да тренирам някое от двете.

#49 sweeter_

sweeter_
  • Гости

Публикувано: 28 март 2009 - 19:58

Здрасти, аз съм от ВТ и се занимавам с Винг Чун (по системата Вонг), за сега се занимавам сам със себе си, но ако се намерят желаещи можем да тренираме заедно и зала да направим, това разбира се при положение, че не ми мине черна котка път :)) . Така ще се развивам и аз, и те.

#50 snickers_

snickers_
  • Гости

Публикувано: 15 април 2009 - 21:52

във велико търново някои да е тренирал бокс и ако е тренирал нека ми каже как е трениора и добре ли е да се тренира там ... благодаря

#51 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 15 април 2009 - 22:07

Здравейте ,
може ли малко информация относно тренировките по Карате Киокушин във Велико Търново . От колко часа са и къде точно се провеждат ? :)

Малко късничко го видях, но дано информацията свърши работа.

Гр. Велико Търново

СК " КАТАНА "

Тренировките се провеждат в: Стадион " Ивайло " - зала за борба

Инструктор: Самир Мутишев - 1 дан

Тренировъчен график: Киокушин: понеделник, сряда и петък - от 17.00 ч. до 18.00 ч.

За повече информация погледнете на www.bulgariankyokushin.org
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#52 mechanical_

mechanical_
  • Гости

Публикувано: 18 април 2009 - 13:34

Здравейте !
Можете ли да ми дадете информация какви бойни изкуства има в Горна Оряховица, къде се намират клубовете им и колко долу-горе се плаща на месец ?

#53 mechanical_

mechanical_
  • Гости

Публикувано: 24 април 2009 - 10:38

Пускам нов отговор, защото не виждам опция за редактиране на предишното си мнение ... въпроса ми е каква е разликата между карате годжу-рю, годжу-кай и киокушин ... какъв вид карате преподава сенсей Севджан Мехмедова - годжу-кай или годжу-рю ?
Можете ли да ми дадете информация какво е заплащането на месец, от колко до колко са тренировките във въпросните клубове[годжу-рю(кай) и киокушина] ?

#54 mechanical_

mechanical_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2009 - 13:18

Има ли разлика между тай бокс и муай тай ?
Последно муай-тай в спортната зала ли се тренира или на стадион Ивайло и в колко часа да отида, за да се запиша, ако може да кажете и колко се плаща на месец ?

#55 soldier_

soldier_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2009 - 14:19

Последно муай-тай в спортната зала ли се тренира или на стадион Ивайло и в колко часа да отида, за да се запиша, ако може да кажете и колко се плаща на месец ?

Муайтай преведено означава тайландски бокс....тай бокс....Понятията са малко смотани....прието е (не знам защо) че при тай бокса се играе без лакти ...за разлика от муайтай.....Има много по просветени хора тук и ще ме поправят и допълнят.....За тренировките пиши на Станислав.....

#56 стузи_

стузи_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2009 - 18:16

При Севджан Мехмедова се тренира годжу-кай. Тренировките за напреднали се провеждат понеделник, сряда и петък от 19:00 на стадион "Ивайло". Входа е от южната страна. Записването става лично при нея.
Тренировки по киокошин се провеждат същите дни, но от 17:00 в залата по борба (под тази на годжу-кай каратеките). За тях не мога да дам повече информация. :)

#57 лайтман

лайтман
  • Дао
  • 21 мнения
  • БИ:айкидо, муай тай

Публикувано: 07 май 2009 - 19:53

Муай тай е в Двореца на културата и спорта или т.нар. спортна зала. Тренировка има утре вечер от 19.00 часа. Следващите тренировки са на 12,13 и 14 май от 19.00 часа. Обикновено когато има вечер тренировка има тренировка и същия ден от 9.00 часа сутринта. Плаща се 2 лв на тренировка или 20 лв на месец. Влиза се от служебния вход от западната страна на залата, там където има паркинг.Има портиер и ще питаш за залата по муай тай. На вратата на самата зала е залепен график на тренировките за целия месец.

#58 Total_Eclipse_

Total_Eclipse_
  • Дао
  • 25 мнения
  • От:Силистра,Шумен,Велико Търново
  • БИ:Карате Киокушинкай

Публикувано: 15 май 2009 - 14:56

ако говориме точно за ВТ, мое мнение е, че от Досев можеш да научиш доста повече неща от Самир...

Не знам как точно си го преценил това, но аз лично тренирам при семпай Самир и имам приятели, които тренират Муай Тай и съм играл с тях спаринги и да ти кажа установяван, че при нас се учат повече разнообразни техники с крака! Освен това и при нас от време на време играем кик-бокс! Моито уваженич към Тай-боксиорите, но да се изказваш така крайно и то неподготвен...

#59 лайтман

лайтман
  • Дао
  • 21 мнения
  • БИ:айкидо, муай тай

Публикувано: 15 май 2009 - 21:52

Не знам как точно си го преценил това, но аз лично тренирам при семпай Самир и имам приятели, които тренират Муай Тай и съм играл с тях спаринги и да ти кажа установяван, че при нас се учат повече разнообразни техники с крака! Освен това и при нас от време на време играем кик-бокс! Моито уваженич към Тай-боксиорите, но да се изказваш така крайно и то неподготвен...

Извинявам се че се намесвам във вашия спор, но от някакви спаринги с твои приятели не може да си вадиш изводи за дадено бойно изкуство! Още повече че на тренировките по Муай тай при Доси се набляга доста на ударите с крака! А при Самир карате ли тренирате или кик бокс не разбрах?!!
Всеки уважаващ себе си сенсей води обучение по стила по които може да обучава. Да си каратека а да играете кик бокс нещо ми е непонятно!
Гледайте си каратето, а ние ще си тренираме муай тай!
Не се връзвай на приказките на всеки в този форум!
Успех в тренировките!
Поздрави!

#60 Total_Eclipse_

Total_Eclipse_
  • Дао
  • 25 мнения
  • От:Силистра,Шумен,Велико Търново
  • БИ:Карате Киокушинкай

Публикувано: 18 май 2009 - 14:15

Извинявам се че се намесвам във вашия спор, но от някакви спаринги с твои приятели не може да си вадиш изводи за дадено бойно изкуство! Още повече че на тренировките по Муай тай при Доси се набляга доста на ударите с крака! А при Самир карате ли тренирате или кик бокс не разбрах?!!
Всеки уважаващ себе си сенсей води обучение по стила по които може да обучава. Да си каратека а да играете кик бокс нещо ми е непонятно!
Гледайте си каратето, а ние ще си тренираме муай тай!
Не се връзвай на приказките на всеки в този форум!
Успех в тренировките!
Поздрави!

Привет! Първо - искам да кажа, че когато някой обижда моя семпай по този начин и то неоснователно аз се чувствам лично засегнат! Не знам на какво се набляга на тренировките при Доси, не съм ходил! Казвам само каквото лично съм видял за разлика от AIRBONE!
Второ - ако не ти е известно в киокушин има подразделение, което се нарича Ичигеки и това представлява, точно кик-боксов правилник! Така, че от време на време тренираме и това, макар и рядко!
Във форума има какви ли не глупости, но това изказване просто много ме подразни! Аз като цяло си уважавам много Муай Тай, може би най-много него след Киокушин :)!