Към съдържанието

Велико Търново - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 134 мнения

#121 Merry_

Merry_
  • Гости

Публикувано: 29 март 2011 - 18:59

Здравейте!!
От скоро искам да се запиша в някой боен клуб,може ли някой да ми каже каде във велико търново има такива клубове?
мерси предварително

Направи си труда да разгледаш поне последните коментари..

#122 whiteyB_

whiteyB_
  • Гости

Публикувано: 07 юни 2011 - 15:07

Здравейте!
Имам няколко въпроса относно залите и тренировките във Велико Търново.
Първо искам да попитам някои от града дали ще е възможно според вас,тъй като ми предстой висше там живот и здраве, да използвам някоя зала,със заплащане рабира се, за тренировките си ? Понеже разбрах вече,че там няма Шотокан,а аз несмятам да прекъсвам тренировките си.
Другият ми въпрос е относно джу-джицу,класическо или бразилско, има ли тренировки във ВТ ? Моля за актуална информация !
И последният ми въпрос е има ли в някоя от карате школите,упражнения с тояга (бо?) (надявам се да не съм объркал нещо :D :D )
Поздрави и Ви благодаря предварително!
Александър.

#123 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 07 юни 2011 - 16:08

Здравейте!!
От скоро искам да се запиша в някой боен клуб,може ли някой да ми каже каде във велико търново има такива клубове?
мерси предварително

ами що като за начало не прочетеш цялата тема,в нея си пише всичко ...

#124 bis0lini_

bis0lini_
  • Гости

Публикувано: 08 септември 2011 - 19:11

В Търново има много добра школа по годжу-кай към Армейски карате клуб "Калоян".
Сенсей Севджан Мехмедова е отличен инструктор (спортист N 1 за В.Търново за 2005 г.!),
а тренировки има на стадион "Ивайло", ОУ "Бачо Киро", СОУ "Вела Благоева".

Интересува ме кога започва записването за новата година или може по всяко време да се направи?
Къде да отида, за да се запиша(стадион "Ивайло", ОУ "Бачо Киро" или СОУ "Вела Благоева")?
Колко е таксата и колко струва екипировката?
Задължително ли е да ходя на състезания?
Благодаря Ви предварително!

#125 goshov_

goshov_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2011 - 20:56

Малко актуална информация , ако може разбирасе. :)

Как стоят нещата около тренировките по Muay Thai ?

1.Къде се провеждат ?
2.Кога се провеждат ?
3.Приемат ли се нови лица , които са меко казано под начинаещо ниво ?
4.Обучението ? (Дали ти обръщат внимание или ти показват основните неща и те оставят да си чупиш главата)
5.Трябва ли да се сформира някаква групичка от нови лица или няма проблем да отида сам ?
6.Каква е таксата ?
7.Какви атрибути ще са ми нужни ? (бинтове ,ръкавици , екип и т.н.)

Общо взето това са нещата които ме интересуват. :)

#126 адонис_

адонис_
  • Гости

Публикувано: 29 октомври 2011 - 19:32

Здрасти, аз съм от ВТ и се занимавам с Винг Чун (по системата Вонг), за сега се занимавам сам със себе си, но ако се намерят желаещи можем да тренираме заедно и зала да направим, това разбира се при положение, че не ми мине черна котка път :)) . Така ще се развивам и аз, и те.

Не знаех, че има инициатори във влико търново и в тази насока по това направление- сформирахте ли някаква група вече?

#127 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 30 октомври 2011 - 09:28

Малко актуална информация , ако може разбирасе. :)

Как стоят нещата около тренировките по Muay Thai ?

1.Къде се провеждат ?
2.Кога се провеждат ?
3.Приемат ли се нови лица , които са меко казано под начинаещо ниво ?
4.Обучението ? (Дали ти обръщат внимание или ти показват основните неща и те оставят да си чупиш главата)
5.Трябва ли да се сформира някаква групичка от нови лица или няма проблем да отида сам ?
6.Каква е таксата ?
7.Какви атрибути ще са ми нужни ? (бинтове ,ръкавици , екип и т.н.)

Общо взето това са нещата които ме интересуват. :)

отиваш на място и питаш...

#128 f1ght3r_

f1ght3r_
  • Гости

Публикувано: 15 ноември 2011 - 04:05

Интересува ме кога започва записването за новата година или може по всяко време да се направи?
Къде да отида, за да се запиша(стадион "Ивайло", ОУ "Бачо Киро" или СОУ "Вела Благоева")?
Колко е таксата и колко струва екипировката?
Задължително ли е да ходя на състезания?
Благодаря Ви предварително!

значи зимата тренировките винаги са във бачо киро, защото по-лесно се отоплява. за часове и такива работи не мога да ти кажа, защото от 2 години не живея във ВТ. колкото до таксата тя попринцип се плаща на тренировка или на месец 25 лв(пак казвам не тренирам вече там и не съм сигурен, но цената би трябвало да е същата) не, не е задължително да ходиш на състезания и няма значение кога ще се "запишеш", защото то не е точно записване ами тренираш си и в началото на следващия месец си плащаш и така.. екипировката откъдето си я купиш, но освен ги ще ти трябват и протектори (попринцип, макар че ако си начинаещ скоро няма да ти трябват) часовете би трябвало да са същите и все пак ако не са то си има график на стадиона. дали ще отидеш, докато тренират децата или като тренират напредналите също няма голямо значение. между другото това е за стил ГОДЖУ КАЙ ако искаш киокушин тренировките мисля са само на стадиона!

#129 icodanev_

icodanev_
  • Гости

Публикувано: 06 декември 2011 - 22:53

Спортен клуб Етър-Виктори 2011 - тренировки по борба и смесени бойни изкуства всеки делничен ден от 14ч. и 19ч. южния вход на стадион "Ивайло".

#130 elle___

elle___
  • Гости

Публикувано: 13 декември 2011 - 16:43

А в групата може ли да се присъеди и момиче?

#131 Nikie_

Nikie_
  • Гости

Публикувано: 24 декември 2011 - 01:22

Здравейте! Аз съм студент на ВТУ ( чуждестранец), можете да кажите къде във Велико Търново може да се намери клуб за обучение смесени бойни изкуства или муай тай?

Здравейте,

имам желание да започна да тренирам тай бокс,но съм студент (чуждестранен, от Украйна) във Велико Търново и единствено там бих могъл да се занимавам с това.Може ли някой да ми каже дали има клубове или зали към които мога да се насоча?

Благодаря предварително за отзивите

редакция: няма нужда да се пускат няколко теми за едно и също. А отговорите ги има по-нагоре.

#132 nighty_

nighty_
  • Гости

Публикувано: 30 юли 2012 - 09:59

Случайно, някой да знае дали има клуб по Бушидо в околноста?

#133 Kenshin_

Kenshin_
  • Гости

Публикувано: 30 септември 2012 - 21:50

Здравейте,искам да попитам дали в търново се провеждат китайски бойни изкуства от сорта на кунг фу , винг чун ,ушу..Във форума видях коментари относно винг чун но до колкото разбрах са за габрово ако има и в търново моля дайте няква информация.Също така се интересувам и от кендо (кенджицу,бушидо,изобщо учението на самурая) ако знаете нещо казвайте.Благодаря предварително! :)

#134 slanchicety_be

slanchicety_be

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:karate,aikido

Публикувано: 22 ноември 2014 - 14:52

Здрасти, аз съм от ВТ и се занимавам с Винг Чун (по системата Вонг), за сега се занимавам сам със себе си, но ако се намерят желаещи можем да тренираме заедно и зала да направим, това разбира се при положение, че не ми мине черна котка път http://daobg.com/for..._DIR#/smile.gif) . Така ще се развивам и аз, и те.

Здрaвей,aз също съм от ВТ,може ли дa ми дaдеш мейлa си или тел зa връзкa :)

#135 slanchicety_be

slanchicety_be

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:karate,aikido

Публикувано: 22 ноември 2014 - 15:07

Здрасти, аз съм от ВТ и се занимавам с Винг Чун (по системата Вонг), за сега се занимавам сам със себе си, но ако се намерят желаещи можем да тренираме заедно и зала да направим, това разбира се при положение, че не ми мине черна котка път http://daobg.com/for..._DIR#/smile.gif) . Така ще се развивам и аз, и те.

моя е bebity@mail.bg