Към съдържанието

Открити тестове с оръжие

• Please log in to reply
В темата има 44 мнения

#21 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 18 октомври 2007 - 11:44

Докторе, още ли си навит за тест с копия ?
Да го нося ли, е въпроса...

Поздрави,
Медка

Носи го, но трябва да обезопасим върха с кече или кожен предпазител (тампон)! Аз мога да осигуря шлем и нагръдник (евентуално два нагръдника); носете си ръкавици, кори за подбедриците, шал за врата и бандажи за слабините. Червеният Дракон ще носи два шиная и екип за Кендо (шлем, нагръдник и ръкавици). P.V. не знам какво ще носи, но е обещал поне една каска-шлем!? Да не се изтърси само със стиковете! :horse: :yin-yang: :aikido:

#22 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 18 октомври 2007 - 14:33

Ако този тест, който ще правите съвпада с изборите - ще дойда от сутринта при хубаво време и ще нося една каска...освен стиковете.
Евентуално бих се включил в първата(демонстративна) част, не искам да си докарам някоя контузия преди средата на ноември.

#23 red dragon_

red dragon_
  • Гости

Публикувано: 18 октомври 2007 - 22:34

Ако говорим за събота 27.10.2007 г. , ОК, един час ще ни е достатъчен за да договорим нещата за неделята, когато ще са тестовете! След това можем да продължим в механата!..... :beer: :gathering: :friends:

Всяка събота е едно и също за мене - от 10-12 на тренировка :up:

Една вметка:
Не е ли опасно с огред травми да се правят тези занимания на открито (разбирайте студено)?

Ами добря загрявка му е майката :wink:

#24 Shamancho

Shamancho

Кавалер

• Дао
  • 275 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Историческа Европейска Фехтовка

Публикувано: 22 октомври 2007 - 10:50

За голямо съжаление се оказа, че в неделя, макар и да сме в София, ще бъдем заети през по-голямата част от деня... Май няма да бъде този път :(

Това мнение е редактирано от Shamancho: 22 октомври 2007 - 10:51

Die vor red der zedel. Jungk ritter, lere got lieb haben fröwen ia ere, so wöchse dein ere. Vebe ritterschaft und lere kunst, die dich ziert, jn kriegen zuo ern hoffiert.

Omnia Meo Nocet

#25 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 22 октомври 2007 - 10:56

Ами май L.A. ще намаже, т.е. ще се класира за тестовете. За съжаление заради изборите и кофтито време, ще трябва да ги отложим с около две седмици. Бях предвидил при лошо време да ползваме нашата зала, но сме в избирателна секция и ще я запечатат двата дни (сега събота и неделя). Вероятно ще има балотажи, което значи че същото ще е и следващия уикенд. Значи остава за след това, освен ако времето не е примамливо добро, но не искам да рискувам с разкарване на хората от провинцията; аз обичам да са точни организационно нещата! Чакаме хубаво време :sunny: и свободна зала като резервен вариант! До тогава тренирайте , не се отпускайте!....... :yin-yang:

Това мнение е редактирано от Доктора: 22 октомври 2007 - 11:16

#26 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 25 октомври 2007 - 14:32

Абе синоптиците ако не лъжат май времето в събота 27.10.2007 г. ще е добро :sunny: , което значи че ще съм на поляната, а не около изборните урни - от 10-13.30 ч. Който може да дойде, поне да обмислим правилата и защитната екипировка, най-вече отправената молба е към Червения дракон и P.V. и L.A., също към Шаманчо, Айрмен и компания. Моля Дракона да носи един шинай за проба, аз също ще нося туй-онуй. В неделя също съм на разположение - можем да направим теста поне с Кендото, но не можем да разчитаме на зала в случай, че времето се развали (заради изборите)?!? Чакаме ви на Дъновистката поляна. В предишно мнение съм дал грешен телефон (за контакти с мен тел.: 0886/313-520, д. 831-0820 или сл. 917-7652). Коце, Ангел, Професора и Дао да идват също да асистират!!! Пригответе нещо за снимане, че аз имам един апарат, който прави клипове, ама още не съм му разучил номерата и опциите, че е нов "Кодак" и книжката с обясненията е дебела един палец! :up: :yin-yang: :chinese:

Това мнение е редактирано от Доктора: 25 октомври 2007 - 15:12

#27 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 26 октомври 2007 - 00:39

За събота съм пас - на работа съм цял ден.Евентуално тук, във форума ако постнете какво сте определили за правила ако мога с нещо ще помогна.За неделя ще гледам да се класирам само ако времето е хубаво, защото няма да съм сам :)
Поздрав!

#28 xiaolong

xiaolong
  • Дао
  • 51 мнения
  • От:Sofia
  • БИ:Tai Chi Chuan,Wu Shu

Публикувано: 26 октомври 2007 - 11:12

Докторе,да взема ли моето оръжие за утрешните тестове,а?! :devill:
''Отваряй си очите, да не ти отворят задника!''

http://www.xiao-long.org/ http://xiaolong.blog.bg/

#29 L.A._

L.A._
  • Гости

Публикувано: 26 октомври 2007 - 11:26

Ами аз пак няма да се класирам, защото няма да съм в София не само този ден, а целия уикенд :(. Това го казвам, за да няма очаквания, че ще присъствам. То и без това в момента съм малко контузен, та едва ли щях да съм особено полезен. Но на следващото мероприятие ще гледам да присъствам на всяка цена :). А на това ви пожелавам приятно прекарване, липса на травми и добри видеоматериали за нас, които няма да успеем да дойдем.

#30 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 26 октомври 2007 - 14:30

Докторе,да взема ли моето оръжие за утрешните тестове,а?! :devill:

Не не, в никакъв случай, носи си само късата кожена палка, че ще има мадами - там може да потрябва! :D :confused: :D

#31 xiaolong

xiaolong
  • Дао
  • 51 мнения

Публикувано: 26 октомври 2007 - 15:47

Не не, в никакъв случай, носи си само късата кожена палка, че ще има мадами - там може да потрябва! :D :confused: :D

:D :beer: :hysterical:

#32 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2007 - 08:11

Като гледам дъжда навън, тия синоптиците излъгаха яко за слънчевото време. Залата е запечатана за изборите, така че сме пас, поне за днес ! :yin-yang:

#33 AngelZ

AngelZ
  • Дао
  • 393 мнения
  • От:БГ, София
  • БИ:WuTaiji, FengMoGun, FanZi, MiaoDao

Публикувано: 27 октомври 2007 - 10:04

Ейй от две капки се оплашихте бе ....да не ви ръждясат сабите ли... :D

#34 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2007 - 15:16

Ейй от две капки се оплашихте бе ....да не ви ръждясат сабите ли... :D

Щом си на компа, значи и ти не си там!...... :chinese:

#35 AngelZ

AngelZ
  • Дао
  • 393 мнения
  • От:БГ, София
  • БИ:WuTaiji, FengMoGun, FanZi, MiaoDao

Публикувано: 27 октомври 2007 - 17:31

Бях :sm_cool: :yess:

#36 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2007 - 21:07

Бях :sm_cool: :yess:

Явно си падаш по садо-мазото!.... :smashfreak: В лошо време обаче даосите препоръчват да не се тренира, защото атмосферното електричество разрушава ци (биополето), а без ци "бутащите ръце" не стават, човек се уморява и се разболява и за нищо не става! Даже и за каките после!..... :D :confused: :D

Това мнение е редактирано от Доктора: 27 октомври 2007 - 21:08

#37 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 28 октомври 2007 - 07:52

Днес, 28.10.2007 г. от 10-13.30 ч. ще работим здраво, идвайте. Апропо, снощи върнахме часовниците един час назад, отбележете си! :sunny:

#38 Shamancho

Shamancho

Кавалер

• Дао
  • 275 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Историческа Европейска Фехтовка

Публикувано: 29 октомври 2007 - 17:25

Е айде разкажете какво стана де.
Die vor red der zedel. Jungk ritter, lere got lieb haben fröwen ia ere, so wöchse dein ere. Vebe ritterschaft und lere kunst, die dich ziert, jn kriegen zuo ern hoffiert.

Omnia Meo Nocet

#39 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 29 октомври 2007 - 17:55

Е айде разкажете какво стана де.

Ами тренировката мина добре, имаше и насинени, но Червения Дракон научил късно за промяната и не могъл да дойде, така че следващия път ще проведем тестовете! :sunny:

#40 xiaolong

xiaolong
  • Дао
  • 51 мнения

Публикувано: 30 октомври 2007 - 15:20

За сега обещават хубаво време за Събота и Неделя,като за Ноември,де :) ,така ,че Доката да почва с агитацията :sunny: