Към съдържанието

Благоевград - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 55 мнения

#1 kronus_

kronus_
  • Гости

Публикувано: 11 януари 2005 - 17:54

Здравейте,
интересува ме какви БИ клубове има в Благоевград и адреси за вразка.

#2 Todor Kozladerov

Todor Kozladerov

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 5 мнения
  • БИ:Tae Kwon - Do ITF

Публикувано: 11 януари 2005 - 22:36

Здравей,
В момента най-добрата зала за БИ в Благоевград е тази на Таекуон-до клуб "Фолкън".Офиса е на ул."Д.Талев"#5 ет.1, а входа на залата е зад кино "Cinemax".
Ако имаш други вапроси не се притеснявай да пишеш:)
Със здраве.... :up:

#3 bulkick

bulkick

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 15 мнения

Публикувано: 12 януари 2005 - 12:54

Здравейте,
интересува ме какви БИ клубове има в Благоевград и адреси за вразка.

<{POST_SNAPBACK}>

Кик бокс
Иван Стоев 073 830931
0889409157

#4 The Iron Lady

The Iron Lady
  • Дао
  • 106 мнения
  • От:София
  • БИ:Шотокан Карате До

Публикувано: 12 януари 2005 - 22:58

карате шотокан:
6 СОУ- 0887 60 18 20
8 СОУ- 0887 30 22 18
Да живеем, не значи да дишаме, значи да действаме!
Жан Жак Русо

Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
Шекспир

#5 Cord_

Cord_
  • Гости

Публикувано: 15 януари 2005 - 13:39

Провери в мазето на 6 даскало...Там се провеждаха тренировки по киокошин или още се провеждат.Провери там.

#6 shi_

shi_
  • Гости

Публикувано: 15 януари 2005 - 15:18

Здравей,
Провеждат се тренировки по Айкидо в сградата на спортния интернат -ЗАла Борба.Всеки вторник-18.00,четвъртък-18.00 и събота-10.15 сутрин заповядай....Тренировките са невероятни и таксата е малка.... успех

#7 Станислав

Станислав
  • Дао
  • 1115 мнения
  • От:Велико Търново
  • Предишен прякор: stanislav

Публикувано: 16 януари 2005 - 14:34

В Американския университет наистина имаше Годжу-рю, Вин Чун & Бокс. Бокса се водеше от отец Андон Шавулев, сигурен съм, че той водеше тренировки и в друг клуб в Благоевград, но не знам къде и дали го прави още. За информация, спортния офис на АУБГ, търси Ясен Неделчев, викат му Джейсън :)

В залата по борба на Спортния интернат имаше тренировки и по самбо. Информацията е отпреди 2 години.

Успех!

#8 Embrion_

Embrion_
  • Гости

Публикувано: 08 април 2005 - 13:19

Отец Андон е супер свестен човек! Доколкото знам още се занимава ( проучи въпроса) :up:

#9 __xXx___

__xXx___
  • Гости

Публикувано: 07 ноември 2005 - 12:16

Хора интересувам се, дали ще може някой да даде по-прясна и валидна информация? Ако може да кажете каде и кога се провеждат тренировки по БИ?
Благодаря предварително  :up: .

#10 bbobby

bbobby

бездействащ

• Mодератори
  • 481 мнения

Публикувано: 16 ноември 2005 - 15:32

че нали са ти отговорили хората? какво още искаш?
таекуондистите си имат зала от много години - на центъра на града. тренировките им бяха всеки ден следобяд и вечерта, сигурно още са си така.
в спортният интернат си има зала по борба също от много време - по една време там имаше и джудо, сега освен борците (всеки ден от 20,00 часа), вечер тренират айкидистите(вторник, четвъртък и събота от 18,30) и самбистите (понеделник, сряда и петък от 19,00).
в механотехникума, близо до интерната (и до ЮЗУ), тренираха кикбокс. в стоителният техникум и 6 ОУ (жк Струмско) имаше шотокан - един полицай за треньор, сега са се преместили в 8 ОУ, пак в жк Еленово. в 5 ОУ бяха боксьорите, начело с поп Андон - може още да са там, ама не съм проверявал, тия дни ще отида. в залата на таекуондистите водеше тренировки по бокс и Румен, са май го е заменил с тае-бо за женската част на града :) и киокушинкай имаше навремето при Ризов, ма той е в Англия сега май, и мисля племенника му може да продължава - мога да разбера, ако е важно.
ама това не виждам как ще ти помогне много - то къде да идеш и какво ще тренираш зависи от това какво искаш и търсиш - примерно при борците ако не си дете или поне по-младичък няма кво да ходиш, там треньорът им иска по състезания да участва с тях и прави шампиони, честно казано. другата крайност са айкидото - няма степени, няма много-много трениране, но става да се разкършиш малко за здраве. ако искаш пък степени - ходи при таекуондото, редовни изпити, състезания, много треньори, Марио Богданов е и шеф на ТКД-то в БГ.

Над 1 милион българи страдат от затлъстяване. 40% от тях са мъже, 34% - жени.

А другите (26%) какви са?
Азис и pa6ata!

#11 The_SLayer_

The_SLayer_
  • Гости

Публикувано: 05 ноември 2006 - 11:26

сега къде се правят тренировки по киокошин и винг чун

#12 Yordan Hristov_

Yordan Hristov_
  • Гости

Публикувано: 12 декември 2006 - 14:58

Вин- чун има само в Американския, а киокошин мисля, че в 7-мо имаше. :)

#13 Ph0eNiX

Ph0eNiX

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 12 мнения
  • От:България
  • БИ:TaeKwon-Do ITF

Публикувано: 08 май 2007 - 20:57

Знаете ли в Благоевград къде има клуб,където мога да науча nunchaku?
:)

#14 Just_Girl

Just_Girl

Нов участник

• Дао
  • 0 мнения

Публикувано: 01 юни 2007 - 19:37

Аз също се нуждая от малко помощ, бих искала да знам какви бойни изкуства могат да се тренират в Благоевград и къде? Знам, че има клуб по таекуондо, който е доста добър...но какво друго тук може да се тренира? Моля за малко по-новичка информация. Също така от скоро се интересувам от кендо, но до колкото разбрах такъв клуб в Благоевград за съжаление няма. :(
P.S. Надявам се някой да помогне...

#15 shi_

shi_
  • Гости

Публикувано: 02 юни 2007 - 01:13

Аз също се нуждая от малко помощ, бих искала да знам какви бойни изкуства могат да се тренират в Благоевград и къде? Знам, че има клуб по таекуондо, който е доста добър...но какво друго тук може да се тренира? Моля за малко по-новичка информация. Също така от скоро се интересувам от кендо, но до колкото разбрах такъв клуб в Благоевград за съжаление няма. :(
P.S. Надявам се някой да помогне...

здр на всички..
Опреснявам информацията за АЙКИДО В БЛАГОЕВГРАД...

Ние тренираме Айкидо в спортния интернат до Езиковата гимназия, Зала БОРБА
Вторник и четвъртък от 18.30
Събота сутрин от 10.30
и сега лятото правим тренировки с оръжие по Бачиново в неделя сутрин от 10.00
Ако ти е интересно можеш да погледаш 1-2 тренировки даже и да опиташ пак после ако ти хареса заповядай. :)

Знам ,че в залата в която тренираме има Самбо, и Борбата са преди и след нас.... така че най-добре който иска да разпита на място.

Таеквондо клуб фолкън на центара имат много хубава зала и тренировките са на ниво.Незнам кой дни тренират за това най- добре да се разпита.

В пето основно има тренировки по бокс - за дните трябва да се разпита също.
В механотехникума и в мазето на 1-во студенско общежитие се провеждат тренировки по кик бокс -//- // -

това знам аз! успех

Това мнение е редактирано от shi: 02 юни 2007 - 01:18

#16 Just_Girl

Just_Girl

Нов участник

• Дао
  • 0 мнения

Публикувано: 02 юни 2007 - 10:07

Много благодаря за информацията, определено смятам да посетя някоя от тренировките ви по айкидо :)

#17 Damage

Damage

категория мишле

• Идващи изотзад
  • 91 мнения

Публикувано: 09 октомври 2007 - 18:34

ЗДР.
Интересува ме къде в Благоевград има тренировки по Муай Тай, Кик бокс и Киокушин. Видях, че за някои от стиловете е писано, но поустовете са доста стари ( от 2005г.). Така че, ако имате някаква информация, ще ви бъда много благодарна ако я споделите. :up:
Поздрави.

#18 Ивайло5529

Ивайло5529

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 4 мнения

Публикувано: 13 октомври 2007 - 17:03

Пьрво да кажа едно добродушно "Здрасти" на всички фенове :shades: :wink2: .
А сега по темата- Който се интересува от тренировки по бокс и има волята и желанието да тренира, нека заповяда на някоя от тренировките в 9-то ОУ( вьв физкултурния салон). Клубьт се казва "Македония", тренъор е Кирил Масларски. Много свестен човек е и много добьр треньор.
Ако някой прояви интерес нека заповяда в залата- Всеки делник(без сряда) след 18:30. Телефон за контакти- 0898-515-679.
Хайде сьс здраве от мен и успех! :up:

#19 Lennoxxx_

Lennoxxx_
  • Гости

Публикувано: 13 октомври 2007 - 18:46

Пьрво да кажа едно добродушно "Здрасти" на всички фенове :shades: :wink2: .
А сега по темата- Който се интересува от тренировки по бокс и има волята и желанието да тренира, нека заповяда на някоя от тренировките в 9-то ОУ( вьв физкултурния салон). Клубьт се казва "Македония", тренъор е Кирил Масларски. Много свестен човек е и много добьр треньор.
Ако някой прояви интерес нека заповяда в залата- Всеки делник(без сряда) след 18:30. Телефон за контакти- 0898-515-679.
Хайде сьс здраве от мен и успех! :up:

Подкрепям това мнение-и аз тренирам там,в момента работи наи-добре от треньорите в Благоевград.

#20 SouLBuRN_

SouLBuRN_
  • Гости

Публикувано: 14 октомври 2007 - 01:59

Damage иди при Таекуондистите не вярвам да се разочароваш ...