Към съдържанието

Благоевград - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 55 мнения

#21 Yuki_

Yuki_
  • Гости

Публикувано: 17 юли 2008 - 15:31

Аз смятам да се запиша в Таекуон-до клуб "Фолкън" от Септември, когато започвам новата учебна година в университета.

Ще се радвам, ако има някого във форума, който тренира там. Искам да попитам няколко въпроса предварително.

#22 SouLBuRN_

SouLBuRN_
  • Гости

Публикувано: 18 юли 2008 - 09:20

Айде питай! :up:

#23 Братз_

Братз_
  • Гости

Публикувано: 29 юли 2008 - 23:52

Първо да ви кажа Здравейте! :) Нова съм тук. Попаднах на форума случайно... от гугъл. :) Въпросът ми е към Ивайло5529 - дали тренировките в 9 СОУ все още се провеждат и дали телефонът е валиден ? А, ако случайно някой знае къде на друго място мога да се запиша на бокс, няма да му се разсърдя ако сподели. Искам да тренирам просто за тонус ;) Е, мерси предварително!

#24 dmitko_borba_

dmitko_borba_
  • Гости

Публикувано: 20 октомври 2008 - 22:12

Към Братз, тренировките още се провеждат. Аз почнах там наскоро, но сега съм със счупен крак, но можеш да отидеш направо на място и да започнеш. Хора, открили са клуб по ММА наскоро, някой да знае нещо повече?

#25 superman_

superman_
  • Гости

Публикувано: 04 ноември 2008 - 16:35

Мисля че кик боксьорите тренират в механото в момента,ако може да ми даде някой номер на който мога да звънна,също така ако знаете и колко се плаща ще е хубаво :D а за MMA клуба и аз чух,един приятел има някъв от випуска му познат дето тренира там и трябва да го накарам да пита,но много се колебая къде да се запиша..

#26 ТИТО_

ТИТО_
  • Гости

Публикувано: 13 декември 2008 - 08:39

тренировка по бразилско жж в благоевград.Любомир Геджев-Стаки ще я проведе.ще баде интересно.

#27 кикер

кикер

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 16 декември 2008 - 17:35

благодаря ти,Тито!Страхотно!Любо наистина има какжо да покаже,не случаино е номер едно в България.Аз лично ще присастжам и подканвам жсеки които иска да научи нещо да заповяда.

#28 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения
  • От:мапуто
  • БИ:мма,кикбокс

Публикувано: 16 декември 2008 - 22:24

в 4етвъртък в 18:30Любо Геджев-Стъки ще проведе открита тренировка в Благоевград в интерната/залата по борба/,нека всички които желаят да присъстват да се обърнат към ТИТО,определено Любо е един от най-класните ни бойци,с богат опит на международния ринг/това не е ново за всички потребители тук,но аз го пиша за нови членове на форума/и определено има какво да покаже.Определено ще е от полза на клуба по ММА в Благоевград

#29 ТИТО_

ТИТО_
  • Гости

Публикувано: 18 декември 2008 - 16:38

--------------------------------------------------------------------------------

Интерво с Любомир Геджев - Вируса

Любомир Геджев започва кариерата си като боец в свободни двубои на 20 годишна възраст. В наши дни той е от рядко срещаните бойци, които показват перфектен баланс между възраст и опит и е един от най-добрите състезатели по MMA в България.

Въпреки че е силен в бокса и се справя добре на крака, неговата по-силна страна са уменията му по джиу-джицу (jiu-jitsu). Неговите победи с ключове са бързи и заради големия му арсенал от ключове за ръката е известен като един от най-агресивните граплъри. Той потвърждава това прозвище с предната си победа във WFC срещу италианеца Michelli Verginelli с гилотина.

Въпрос: Здраввей, Любомир, как си?
Любомир Геджев: Добре съм, благодаря.

Въпрос: Как започна всичко това с бойните изкуства и по-специално със смесените бойни изкуства?
Любомир Геджев: Първите двубои, които гледах бяха от UFC преди 12 години. От тогава съм запален по двубоите, освен това в България тези умения са повече от нужни :) След това заминах за Abu Dhabi по работа, където случайно видях Abu Dhabi Combat Club (ADCC) и реших там да тренирам бразилско джиу-джицу (BJJ). Тренирах и малко бокс и така навлязох в двуоите. Работих за ADCC 7 години и винаги съм бил около най-добрите бойци и исках да ставам по-добър и по-добър. Това е моята история :)

Въпрос: Ти беше главния съдия на ADCC, кажи ни повече за това.
Любомир Геджев: Ами да, бях съдия и това ми помогна да опозная повече двубоите и да ги погледна от различна гледна точка. Постоянно си мисля за правилника и как да го използвам в моя полза по време на двубой. От друга страна годините ми като съдия бяха много интересни и защото пътувах по света и се срещах с различни бойци, така че и от това натрупах голям опит.

Въпрос: Имаш ли някакви победи и медали в други спортове?
Любомир Геджев: В граплинга спечелих няколко медала, но не е нищо особено :)

Въпрос: Коя е любимата ти техника?
Любомир Геджев: Харесвам задушаващите ключове, но също харесвам и ударите с ръце, зависи върху какви тренировки наблягам в момента.

Въпрос: Колко двубоя имаш и каква е професионалната ти статистика?
Любомир Геджев: Имам 10 победи и 4 загуби.

Въпрос: Къде тренираш и кои са твоите треньори и спаринг-партньори?
Любомир Геджев: Тренирам в България, където наблягам на уменията ми изправен, докато играта ми на земя не я тренирам, защото никой тук не знае BJJ.

Въпрос: Най-трудния двубой в кариерата ти?
Любомир Геджев: Това е двубоя ми срещу Сегей Симеонов. Ходих до Санкт Петербург за да съдийствам в турнира Fight Force, но се оказа, че им липсва състезател в категория 84 кг и ме попитаха дали искам да участвам. Тогава не бях във форма, но не устоях на предложението и приех. И... получих доста удари по главата :))) човече, беше тежък двубой. Но се забавлявах :)

Въпрос: Ще се биеш за шампионската титла в средната категория на WFC в твоята страна, коя е най-важната титла в кариерата ти?
Любомир Геджев: Никога титлите и медалите не са ми били цел. За мен по-важно е да излезеш и да провериш себе си дали си по-добър от преди или не. Това което искам е да ставам по-добър боец от вчера. Никога не подценявам опонентите си, не ги мразя, уважавам всеки който има куража да стъпи на ринга. Това е тежък спорт, но все пак е спорт. Всички трябва да запомним това.

Въпрос: Какво мислиш за предстоящия си съперник Jean Francois Lenogue?
Любомир Геджев: Мисля че е добър боец, виждам го в погледа му. Има сърцето на боец, но също е и добър атлет. След като срещата на ринга ни приключи бих искал да тренирам с него.

Въпрос: Имаш ли някакви последни думи към читателите и феновете ти?
Любомир Геджев: Да, наистина се надявам да предложа добър и интересен двубой. Ако не бяха феновете, нямаше да се бия толкова, така че продължавайте с подкрепата.

#30 Adeel

Adeel

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • От:София
  • БИ:като ме видиш в залата,ще разбереш ;)

Публикувано: 26 декември 2008 - 01:34

здравейте!искам да попитам за някаква по-нова информация за тренировките по шотокан и таекуондо в Благоевград!Благодаря предварително!
Не позволявай страха от поражението да ти попречи на състезанието!

#31 Spunky_

Spunky_
  • Гости

Публикувано: 04 януари 2009 - 22:16

Някой случайно да знае къде в Благоевград има тренировки по:
Киокушинкай
Айкидо
Кудо или там какво беше :?

#32 асе

асе
  • Дао
  • 54 мнения

Публикувано: 05 януари 2009 - 09:25

"Някой случайно да знае къде в Благоевград има тренировки по:
Киокушинкай
Айкидо
Кудо или там какво беше
"
Първо измисли какво искаш да тренираш и после питай. :angrrr:

#33 ипон_блг_

ипон_блг_
  • Гости

Публикувано: 05 февруари 2009 - 11:43

ММА има в интерната вторник и четвартък от 19.30 в интерната
понеделник и петък 18.30 в 8 училище

и малък коментар и съвет на колегите от бойните клубове
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПЛЮВАТЕ БРЕ ХОРА
ВМЕСТО ДА РАБОТИМ КАК СИ ТРЯБВА САМО ИНТРИГИ МИСЛИТЕ
СМЕШНО Е И ЖАЛКО

#34 bobcho_fighter_

bobcho_fighter_
  • Гости

Публикувано: 01 май 2009 - 12:25

Здравейте...Искам да попитам каде в Благоевград има тренировки по кик-бокс.За да бъда по-точен...интересувам се каде се намират клубове с възможности,добри трениори, клуб, който участва в състезания.Ако разполагате с такава информация,кажете каде,кога и колко е таксата.
Ще серадвам ако ми помигнете.Благодаря. :)

#35 Miroslav KF_

Miroslav KF_
  • Гости

Публикувано: 21 май 2009 - 08:45

Здравеите,искам да попитам от каде да намеря материяли за бойни изкуства за да преценя кое ще е добре да тренирам,кото нопълно начинаещ. :blink:

* в сайта има доста материал за четене, използвай функциите за търсене или просто разгледай темите из форума.

#36 Cyanno

Cyanno

Маниак

• Изпитателен Срок
  • 15 мнения

Публикувано: 24 юни 2009 - 23:39

Здравейте! Интересуваме актуална информация къде в Благоевград се провеждат тренировки по кик-бокс, освен тези в механотехникума.. ?

#37 krgz_

krgz_
  • Гости

Публикувано: 11 юли 2009 - 01:08

Здравейте! Интересуваме актуална информация къде в Благоевград се провеждат тренировки по кик-бокс, освен тези в механотехникума.. ?

тия в механото не ти ли харесват?

#38 Cyanno

Cyanno

Маниак

• Изпитателен Срок
  • 15 мнения

Публикувано: 13 юли 2009 - 00:18

тия в механото не ти ли харесват?

Таксата е доста (100 лв.). Иначе имах мерак.. :)

#39 redbulll_

redbulll_
  • Гости

Публикувано: 19 юли 2009 - 11:03

Реших да тренирам кик-бокс, но телефонът на Спортен клуб ''КБА'' в Благоевград, оказан в българската конфедерация е НЕВАЛИДЕН. Не става...няколко дни подред звъня, но номерът е невалиден ми казва операторката или нещо такова. И искам да помоля някой, който знае телефон или някакъв сайт свързан с клуба (да не е сайта на бългаската конфедерация), да напише че нито знам каде е, нито знам таксата, нито нищо :(

#40 Morrison_

Morrison_
  • Гости

Публикувано: 19 юли 2009 - 13:18

Интересува ме дали още се провеждат тренировки по бокс в 7мо и дали разписанието е същото или пък карате просто искам за лятото да поспортувам нещо различно от фитнес залата а също така има ли все още айкидо в интерната?