Към съдържанието

Снимка

Варна - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 239 мнения

#221 Dobrudzhanski_

Dobrudzhanski_
  • Гости

Публикувано: 22 март 2012 - 16:27

Здравейте искам да ви питам някой има ли наблюдение върху тренировките по Граплинг и БЖЖ в град Варна в клуб "ГРАПЛИНГ ВАРНА" имат ли състезатели успехи и въобще има ли друго място където да се провеждат тренировки по БЖЖ и Граплинг. Благодаря много

Инструкторът на клуба се казва Данчо(пише под ник "Андерсон" тук) - има какво да се научи от него, освен това има достатъчно опит по граплинг състезания в България.
Жиужицу има в залата на стадион "Спартак" - вторник, четвъртък и неделя мисля, че са им часовете. Инструктор е Станислав Карастоянов.
Граплинг(но ги) се преподава и като част от подготовката и в някои ММА клубове, но там подходът е повече ММА-ориентиран.

#222 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 22 март 2012 - 17:13

Само да уточня, че Станислав води джуджицу/айкидо, а не BJJ.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#223 Gergana Georgieva_

Gergana Georgieva_
  • Гости

Публикувано: 23 март 2012 - 17:59

Здравейте, аз имам момченце, което ще стане на 3 лятото. От известно време мисля като порастне още малко да го запиша на някое БИ, аз не съм се занимавала, затова се обръщам към вас за съвет. Спряла съм се на ушу, защото знам, че ги взимат от доста малки, а моя 'убавец има нужда от спорт и да е сред батковци, че е много буен, да се дисциплинира :). Има един проблем обаче оперираха го от ингвинална херния преди месец и не знам сега кое би било подходящо за него, дори и като порастне. Моля, за някакви насоки.

#224 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения

Публикувано: 23 март 2012 - 22:11

На три години е прекалено малък да тренира сериозно каквото и да е. Няма как да му се задържи вниманието за дълго. Групата по спортно ушу е добра, има и айкидо за малки деца, но то е повече като занималня - скачат, пищят, гонят се. Бих препоръчал и плуването като начален спорт, поне с моя дивак, който още няма три мисля натам да се насоча като за начало.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#225 ivanmihov_

ivanmihov_
  • Гости

Публикувано: 20 април 2012 - 08:05

Търся зала по бокс във Варна. Бих се радвал, ако има сутрешни тренировки.

Някой има ли наблюдения за този клуб http://www.deymosfit...eu/zala-za-mma?
Също така искам да попитам в ТИМ преподава ли се чист бокс?

#226 ---

---
  • Дао
  • 57 мнения
  • БИ:бокс

Публикувано: 23 април 2012 - 14:52

Търся зала по бокс във Варна. Бих се радвал, ако има сутрешни тренировки.

Някой има ли наблюдения за този клуб http://www.deymosfit...eu/zala-za-mma?
Също така искам да попитам в ТИМ преподава ли се чист бокс?

Ако говориш за Боен клуб ТИМ в Проектантска, отговора е ДА. Там се преподава и чист бокс, като има тренировки и от 10 или 10:30ч. Треньорите са няколко в различните часове и дни, но имам впечатления само от Георги Бояджиев, който е млад и добър треньор завършил НСА- бокс. Можеш да тренираш и в боксов клуб Ивайло Маринов, който се намира в залите Простор зад стадион Спартак. И там има тренировки преди обяд, но за час най-добре да провериш на място.

#227 Oggie_

Oggie_
  • Гости

Публикувано: 29 май 2012 - 02:40

Търя мнения за Шотокан Е.К.Г Варна. http://shotokan-ekg.com/karate Реших, че това най-добре би се вписало в ежедневието ми. Претрупан съм обикновено с работа вече съм на 32г и мисля че ми е късно сериозно да се занимавам с боен спорт а от културизма не искам да се отказвам . Гледам че освен карате имат и йога което е нещо интересно и нещо което искам да опитам от доста време предвид че искам леко да си редуцирам теглото по натурален начин . Някой може да ми даде мнение за този клуб ? А карате избирам главно заради философията на този спорт .

#228 xhaxh_

xhaxh_
  • Гости

Публикувано: 01 юни 2012 - 12:10

момчета можете ли да ми помогнете искам много да се запииша на киокошин .. помогнете с някои клуб в варна някои който поне до 8 чеса да е щот последния ми автобус е в 8:15 .. ако можете да ми помогнете много ще съм ви благодарен за услугата ..
Качена снимка Качена снимка Качена снимка

#229 fomal_

fomal_
  • Гости

Публикувано: 27 август 2012 - 14:23

Здравейте!Искам да попитам някаде във Варна има ли тренировки по Руски стил "СИСТЕМА" ВОИН.

#230 reload_

reload_
  • Гости

Публикувано: 24 октомври 2012 - 11:08

Здравейте, потърсих информация във форума отностно "Боен клуб ТИМ", над 4as pik, някакви мнения отностно клуба като цяло, тренировките и т.н. ?

#231 Водно_конче_

Водно_конче_
  • Гости

Публикувано: 31 октомври 2012 - 21:48

Здравейте!

Препоръчайте ми клуб, където мога да тренирам БИ или йога в близост до пощата/катедралата сутрин между 8 и 12ч. Благодаря.

#232 qck

qck

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 02 август 2013 - 22:58

Здравейте интересува ме къде мога да тренирам борба във Варна?По възможност да е в квартал левски/чайка.

Мерси предварително.

#233 miss sixty

miss sixty

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 14 мнения
  • БИ:Aikido

Публикувано: 03 август 2013 - 11:09

Къде тренират Айкидо във Варна?

Спортният характер се кове с тежки тренировки.

#234 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения

Публикувано: 08 август 2013 - 11:27

Разгледай старите мнения, някои от залите още трябва да са актуални.

Със сигурност има айкидо в ТОХ-а, в зала Локомотив и в Трошево.

Има и една две нови, но вече не ги следя и ги знам само приблизително къде са.

Къде тренират Айкидо във Варна?

НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#235 Aurick

Aurick

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 4 мнения

Публикувано: 18 март 2015 - 21:29

Освен ЕВТО има ли други клубове по Винг Чун във Варна ?

#236 Valentin1

Valentin1

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:В процес на търсене

Публикувано: 11 юни 2015 - 16:27

Здравейте. Въпроса ми е клуба по самбо във Варна съществува ли все още? Ако можете кажете някакви подробности за него / сменено ли е мястото,телефон за връзка,график,цена/ ... Изключително ще съм благодарен, ако ми помогнете! Благодаря предварително!

#237 Judoboy

Judoboy

зле възпитан

• Mодератори
  • 3956 мнения
  • От:София
  • БИ:де що има бой

Публикувано: 21 юни 2015 - 13:53

Здравейте. Въпроса ми е клуба по самбо във Варна съществува ли все още? Ако можете кажете някакви подробности за него / сменено ли е мястото,телефон за връзка,график,цена/ ...

това е треньора на клуба https://www.facebook...liazkov?fref=ts , въпроси към него.

Какво пречи на всяко БИ да се справя добре на ринг, освен калпавата подготовка?!

Ако на ринг не можеш да се справиш,какво ще правиш в една улична ситуация с n на брой нападатели?!

#238 Irodia

Irodia

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 24 юни 2015 - 12:11

Уж гледах но никаде не намирам списък на школите с БИ в Варна било то пълен или непълен.
Искам да тренирам БИ,като свалянето на мацките и уличните дуели вообще не са ми цел.Зная че боя калява но се надявам да го практикувам само в залата. У шу е Една от школите за които си мечтах доста време заради минимума от 5000 години история.Нямам за цел да убидя последователите на новите БИ, киокушин кай е пример за това че и родените в наши дни БИ могат да бъдат добри.

#239 Elesar

Elesar
  • Дао
  • 70 мнения
  • От:София
  • БИ:Шотокан Карате, Джу Джуцу

Публикувано: 25 юни 2015 - 16:39

Само да уточня, че Станислав води джуджицу/айкидо, а не BJJ.

Станислав в последните няколко години се специализира предимно в Бразилско Джу Джицу и Не Ваза направлението на джу джицу (което си е почти същото). Тренировки по айкидо до колкото знам не води отдавна. В залата му се преподава и Шотокан като част от подготовката за ударна техника във файтинг системата на Джу Джицу.

На всеки бушон процесор,
На всяка гайда компресор...

#240 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:тайдзи, ТКД, бокс, някои оръжия...

Публикувано: 09 август 2015 - 21:58

Уж гледах но никаде не намирам списък на школите с БИ в Варна било то пълен или непълен.
Искам да тренирам БИ,като свалянето на мацките и уличните дуели вообще не са ми цел.Зная че боя калява но се надявам да го практикувам само в залата. У шу е Една от школите за които си мечтах доста време заради минимума от 5000 години история.Нямам за цел да убидя последователите на новите БИ, киокушин кай е пример за това че и родените в наши дни БИ могат да бъдат добри.

5000те години история: кой точно стил от Ушу е това?

В залите/парковете гледаме да тренираме, не да се бием. Заповядай да тренираш.

Иначе в тези времена до бой лесно се стига навсякъде.

Това мнение е редактирано от сила: 09 август 2015 - 22:48