Към съдържанието

Снимка

Варна - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 239 мнения

#21 Kungfu Master

Kungfu Master

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • От:Varna
  • БИ:kungfu
  • Предишен прякор: na kolko si godini

Публикувано: 23 август 2006 - 10:21

къде във варна мога да тренирам тайдзи
Mrazq narkoticite i cigarite!!!

#22 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 23 август 2006 - 11:21

Какво мога да тренирам във Варна. Голям град е, а ми се струва, че изборът на бойни изкуства е много ограничен. Не говоря за шотокан, кикбокс, тайбокс ****бокс. Повече ме интересува Джит Кун До, Винг Чун или Джио-джицу!

Джуджицу можеш да тренираш при Станислав Карастоянов в зала Спартак вторник и четвъртък от 18:00, в сряда и петък тренировките са от 19:00 в залата за тенис на маса в ТУ-Варна.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#23 Rc7v

Rc7v

...

• Дао
  • 19 мнения

Публикувано: 01 октомври 2006 - 19:13

А за да не отварям нова тема, може ли да ми кажете часовете на тренировки в "Джет"? Бях чел някъде за тази от 15.30, но ме интерсува и сутрешни дали има(заради училището и смените).Благодаря предварително.

#24 Mo`Kushle

Mo`Kushle

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 02 октомври 2006 - 19:10

Здравейте,всички!!!
Имам въпрос относно муай тай-а във Варна... каде се провеждат тренировки...има ли възрастови ограничения....Ще съм ви много задължена ако ми предложите и някои треньор, който се занимава със начинаещи момичета...(тъй като вече попаднах на такъв,който е против :huh: )...Благодаря Ви предварително!Поздрави! :D :)

#25 old_moon_

old_moon_
  • Гости

Публикувано: 02 октомври 2006 - 19:51

Форум: Тай бокс

Тема: Тренировки по КИК/ТАЙ бокс? - Варна, София, Пловдив

#26 x-pi

x-pi

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения

Публикувано: 27 октомври 2006 - 14:35

Прерових половината интернет (Before asking dummy questions - google.com) + може би целия този форум и не намерих никъде да се споменават адреси и телефони на киокушинкаи клубове във Варна. Всъщност изнамерих два телефона, но се оказа че са закрити. Някой има ли желание да ми даде някакви координати?

#27 old_moon_

old_moon_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2006 - 15:34

Пиши на prolet

#28 Феър плей

Феър плей

Владимир Кондов

• Изпитателен Срок
  • 6 мнения
  • БИ:Муайтай, панкратион, бокс и др.

Публикувано: 28 октомври 2006 - 17:58

Здравейте!

Препоръчвам Ви да се отбиете до спортен комплекс "Шампион" във Варна. Посочете ел. адрес, на който да Ви изпратя снимки за да избегнем многословието. Дано да отговаря на Вашите изисквания. Намира се до БНТ в "Департамента по информатика и преквалификация на учителите" /ДИПКУ/ към Шуменския университет. Успех!

#29 Rc7v

Rc7v

...

• Дао
  • 19 мнения

Публикувано: 29 октомври 2006 - 11:12

ProceedbG@gmail.com ;)
И к'во се тренира там?

#30 Феър плей

Феър плей

Владимир Кондов

• Изпитателен Срок
  • 6 мнения
  • БИ:Муайтай, панкратион, бокс и др.

Публикувано: 29 октомври 2006 - 11:32

Там се тренират някои от БИ, за които се интересуват колеги от форума. Вече получих предупреждение за рекламиране затова мисля, че толкова е достатъчно. Предполагам, че други с повече стаж във форума, ще могат да Ви информират.

#31 сенсей

сенсей

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения
  • БИ:Киокушин

Публикувано: 31 октомври 2006 - 17:00

Аз тренирам в тази зала Киокушин при Сенсей Емил Костов (4 пъти европейски и 1 път световен шампион) но там сме само за момента понеже залата ни е в ремонт.Залата на която редовно тренираме е Спартак :chinese: .

Тренировките са всеки делник от 19:30.Мога да ви уверя във качеството на тренировките.

Освен това нерядко идва и Семпай Валентин Георгиев които е трениор на Емо Костов той го е тренирал от 4 клас.

Иначе на долния етаж има и други тренировки по някакви боксове или тае бокс или муай тай но ще ви излъжа.

ОСУ

#32 mrsy

mrsy

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 01 ноември 2006 - 18:20

Здравейте всички! Имам огромно желание да се запиша да тренирам някакво бойно изкуство. Преди съм тренирал Киокошин ( 1-2 клас ). Сега съм на 15 и искам отново да започна да тренирам. Не знам на какво да се спра обаче. Насочете ме нанякъде!
Благодаря предварително!

#33 сенсей

сенсей

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения

Публикувано: 01 ноември 2006 - 22:06

Ако искаш да се научиш да се биеш добре технично и красиво може би мястото ти е при коикушин кай ако ли искаш нещо по духовно колегите ще те насочаш :chinese: .

#34 mrsy

mrsy

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 01 ноември 2006 - 22:38

Ами искам да е нещо по-така ... Всмисъл не искам да е духовно. Нека да е малко по-твърд стила. Искам да мога да се отбранявам. И малко да заякна !

#35 сенсей

сенсей

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения

Публикувано: 03 ноември 2006 - 14:53

За киокушина се говори че е най-твърдия стил карате аз не съм тренирал другите стилове но все пак мисля че е така.

Определено ще заякнеш.Освен това ако помолиш сенсея да ти каже как да тренираш във фитнеса ще ти каже програма.На мене каза също и има ефект.

Но ако не искаш прекалено твърд стил и искаш да се защитаваш може би е добре да пробваш айкидо шотокан или таекуондо те са доста по меки стиловете.

#36 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 03 ноември 2006 - 15:16

@mrsy: Има кик бокс клуб в Орбита, има муай тай в Спартак - това са си все ударни стилове. Ако те влече борбата - има в зала Спартак борба и джудо, в Локомотив самбо има и на други места. Пообиколи и си харесай нещо като за теб :up:
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#37 mrsy

mrsy

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 03 ноември 2006 - 18:42

Ами мисля, че ще се спра на Киокошин! Сенсей би ли ми казал къде и кога да бъда ... за да се запиша!:)

#38 сенсей

сенсей

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения

Публикувано: 03 ноември 2006 - 21:37

Всеки делник от 19 и 30 трябва просто да попиташ за сенсей костов трябва първо да погледаш една тренировка все пак да видиш за какво става въпрос.

Мястото до края на месеца е зала ШАМПИОН иначе по принцип сме си в СПАРТАК просто сега е в ремонт и става все по хубава.Зала ШАМПИОН се намира точно зад Първа гимназия и химията.Квартала е почивка.Мога да те доведа лично ако не се притесняваш.

Ако беше видял днескашната тренировка щеше да се откажеш от Киокушин :evil: .

Това мнение е редактирано от сенсей: 03 ноември 2006 - 21:40

#39 h0nda

h0nda

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 5 мнения
  • БИ:Кадо

Публикувано: 11 ноември 2006 - 16:10

и аз съм от варна и като малък тренирах Кудо искам сега пак да продължа само че незнам дали има вече някаде такъв клуб и ако някой знае дали има плс да каже :D :ninja:

#40 сенсей

сенсей

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения

Публикувано: 13 ноември 2006 - 21:04

Доколкото съм наясно (може съвсем да греша) няма официален клуб във Варна по Кудо.