Към съдържанието

Снимка

Варна - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 239 мнения

#41 h0nda

h0nda

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 5 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Кадо

Публикувано: 14 ноември 2006 - 12:50

опа грешката е моя БИ се казваше КАДО не КУДО
и мисля че тук в моя квартал има още тренировки но трябва да проверя

#42 Kungfu Master

Kungfu Master

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • От:Varna
  • БИ:kungfu
  • Предишен прякор: na kolko si godini

Публикувано: 14 ноември 2006 - 13:52

Къде във Варна има тренировки по Тайдзицюан.
Mrazq narkoticite i cigarite!!!

#43 mrsy

mrsy

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 03 февруари 2007 - 12:08

Така де. Изявих желание да тренирам киокошин но Сенсей не се е появявал в форума. Ако някой има кординатите му може ли да ми ги каже на ЛС, за да му се обадя. Също така ме интересува къде тренират? В зала Шампион или Спартак :) Благодаря ...

#44 Дамян

Дамян

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:В търсене

Публикувано: 22 февруари 2007 - 22:34

Здравейте всички,

Уж гледах но никаде не намирам списък на школите с БИ в Варна било то пълен или непълен.
Искам да тренирам БИ,като свалянето на мацките и уличните дуели вообще не са ми цел.Зная че боя калява но се надявам да го практикувам само в залата. У шу е Една от школите за които си мечтах доста време заради минимума от 5000 години история.Нямам за цел да убидя последователите на новите БИ, киокушин кай е пример за това че и родените в наши дни БИ могат да бъдат добри.

от Варна съм и вече видях препоръки към сенсей Костов и в най скоро време ще посетя неговия клуб.Моля за отговор на няколко мои въпроса които могат да бъдат решаващи за това какво ще избера.
Какво представлява БИ Сам-Чон-До?
През какво е минал човек който е станал 9ти дан в него?
Има ли такава школа в Варна?
И последния въпрос е малко сложен за задаване :) - Беше ми споменато за учител по Айкидо чиято зала се намира блиско до Варненския затвор и името на въпросния учител започваше с "И" и не е често срещано име.Ще съм благодарен ако някой може да отговори дори и на 1 от тези въпроси.

#45 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения
  • От:мапуто
  • БИ:мма,кикбокс

Публикувано: 23 февруари 2007 - 08:25

абе момък,варна е столица на кикбокса в българия,кво си се захванал с тия нетрадиционни бойни изкуства-ако искаш да станеш боец-кикбокс,муай-тай,киокошин................така де

#46 Dobrudzhanski_

Dobrudzhanski_
  • Гости

Публикувано: 23 февруари 2007 - 10:38

от Варна съм и вече видях препоръки към сенсей Костов и в най скоро време ще посетя неговия клуб.Моля за отговор на няколко мои въпроса които могат да бъдат решаващи за това какво ще избера.
И последния въпрос е малко сложен за задаване :) - Беше ми споменато за учител по Айкидо чиято зала се намира блиско до Варненския затвор и името на въпросния учител започваше с "И" и не е често срещано име.Ще съм благодарен ако някой може да отговори дори и на 1 от тези въпроси.

Карате Киокушинкай - стадион "Спартак" - треньор е Емил Костов, "Спортна зала" - Христо Трайков. Нивото и на двете места е много добро!
Кикбокс - "Джет"(в "Орбита") - треньор Виктор Великов, "ТИМ" (басейна на "Юри Гагарин") - Иван Огнянов. И за двете места гарантирам, че качеството на подготовка е много добро!
Муайтай - спирка "Почивка", зала "Шампион"(зад Химията) - треньор Николай Скипарнов. Номер едно в муайтай, препоръчвам ти го! Също и зала "Спартак"(боксовата зала долу зад паркинга) - треньор Красимир Димов. Нямам преки впечатления за този клуб, но доколкото знам е на добро ниво.
Не се занимавай с "Сам-чон-до", най-вероятно е някаква глупост, измислена с цел печелена на пари. Човекът, станал 9-ти дан в него най-вероятно е минал през банката, за да изтегли голяма сума пари(а може и не чак толкова голяма), за да плати на друг човек да му напише една грамота за 9-ти дан, който от своя страна най-вероятно е минал през някой магазин за санитарен фаянс да си купи тоалетна чиния с позлатени кантове, за да се сеща за първия всеки път, когато седне на нея. С две думи - не се занимавай с глупости!
За айкидо се обърни към Master, той ги знае по-добре тях :up:

#47 bub40

bub40

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:kickbox

Публикувано: 05 март 2007 - 22:41

:confused: :yin-yang:

хора кажете някъде във Варна да се тренира йога, но това течение на Мантак Чиа - "събуждане на лечебната енергия на Дао"

съжалявам че така лаически се изразявам ама не мога по-добре :ninja:

един приятел Павката толкова ме запали, дори ми донесе книжките(на Мантак Чиа) от София и замина за Канада, не е виновен човека - в смисъл не е поемал ангажимент да ми бъде гуру :!:

няма как да практикувам - а само с книжки не става - две години чакам да го забравя това нещо но не мога - толкова сам се запалил - и днес реших да навляза в Google-то и да търся инфо по въпроса - много ще съм благодарен ако някой може да помогне - знам че има йога във Варна - но не такава - на Мантак Чиа - поне преди 2 години нямаше - надявам се сега вече да има

#48 Hana

Hana

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:Киокушин

Публикувано: 05 март 2007 - 23:14

Здравейте всички,

Уж гледах но никаде не намирам списък на школите с БИ в Варна било то пълен или непълен.
Искам да тренирам БИ,като свалянето на мацките и уличните дуели вообще не са ми цел.Зная че боя калява но се надявам да го практикувам само в залата. У шу е Една от школите за които си мечтах доста време заради минимума от 5000 години история.Нямам за цел да убидя последователите на новите БИ, киокушин кай е пример за това че и родените в наши дни БИ могат да бъдат добри.

мисля че мога да отговоря на последния въпрос
терньорът по айкидо,чиято зала е близо до затвора се казва Евлоги Георгиев 2-ри дан айкидо.Тренировките се провеждат всяка вечер,ако желаеш повече информация мога да те сваржа с него

#49 Надя

Надя

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 14 март 2007 - 13:16

Здравей.Виждам че се интересуваш от клуб Шъндао във Варна.Акон искаш да получиш повече информация за него обади се на телефон 0887/124393.Това е телефона на инструктора там.

#50 RextoN

RextoN
  • Дао
  • 24 мнения

Публикувано: 15 май 2007 - 21:26

Можете ли да ми кажете коя е най-добрата зала във Варна и къде се намира че един приятел иска да започва да тренира :sport_boxing2: :wink:
Expect the unexpected !

#51 Dobrudzhanski_

Dobrudzhanski_
  • Гости

Публикувано: 15 май 2007 - 23:51

Можете ли да ми кажете коя е най-добрата зала във Варна и къде се намира че един приятел иска да започва да тренира :sport_boxing2: :wink:

"Ритуалната зала" е най-добрата във Варна, и най-яките мъжаги влизат там усмихнати и излизат разплакани :up:. "Най-добрата зала" за какво?

#52 ivanmihov_

ivanmihov_
  • Гости

Публикувано: 16 май 2007 - 09:09

Аз пък бих искал да попитам за зала по Айкидо във Варна, че живот и здраве от догодина ще живея там.

#53 RextoN

RextoN
  • Дао
  • 24 мнения

Публикувано: 16 май 2007 - 18:23

В смисъл някоя по-елитна ;) с повече хора

За бокс става въпрос :) бях пуснал тема в БОКС ама са преместили само мнението съжалявам :)
Expect the unexpected !

#54 MuayThaiJack

MuayThaiJack

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • БИ:MuayThai

Публикувано: 13 юни 2007 - 22:38

Здравейте може ли някой да ми каже къде има клуб(ове) за Тай бокс в варна. Блгагодаря предварително

редакция: разглеждай внимателно форума преди да пуснеш нова тема!

Това мнение е редактирано от Змей Горянин: 13 юни 2007 - 23:12

#55 vaskoto_

vaskoto_
  • Гости

Публикувано: 18 юли 2007 - 01:54

Каде във Варна мога да тренирам Кик бокс, Каде бих могал да науча кик бокс?
Каде бих могал да науча кик бокс?

Искам дас е запиша на кик бокс,но незнам каде е залата... и незнам дали е 1 или повече.. Искам да науча наистина нещо!Предложете ми най доброто според вас място !

редакция: разглеждай внимателно форума преди да пуснеш нова тема!

Това мнение е редактирано от Judoboy: 18 юли 2007 - 09:26

#56 ivanmihov_

ivanmihov_
  • Гости

Публикувано: 13 август 2007 - 13:17

Така имам един въпрос, случайно някой да знае клуб по Айкидо във Варна, където се провеждат сутрешни тренировки ?

#57 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 13 август 2007 - 14:46

Мисля, че Свилен Стоянов правеше сутрешни тренировки с оръжие. Клубът му е в читалище Маяковски, там можеш да питаш на място.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#58 pramuk

pramuk

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • БИ:муай тай

Публикувано: 04 септември 2007 - 09:08

Здравейте :) .Знаете ли някъде във Варна да има клуб по Джийт Кун До?Благодаря предварително :)

#59 miamotobg

miamotobg
  • Дао
  • 80 мнения
  • БИ:Bulgarian tupanik jitsu

Публикувано: 04 септември 2007 - 16:01

Здравейте :) .Знаете ли някъде във Варна да има клуб по Джийт Кун До?Благодаря предварително :)

Имаше преди години,но в момента мисля, че няма. В подфорума на ДжКД имаше такава тема, намери я и я разгледай, ако има то някой ще я е написал къде е. Преди бяха в Гръцката махала.

Това мнение е редактирано от miamotobg: 04 септември 2007 - 16:03

1.Не носи злоба в себе си.
2.Прави разлика между печалбата и загубата.
3.Развивай интуиция и разбиране за всичко.
4.Осъзнай истинската същност на нещата
5.Обръщай внимание дори и на дреболиите

#60 rampart

rampart
  • Дао
  • 358 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:не тренирам
  • Предишен прякор: вадука

Публикувано: 18 септември 2007 - 22:29

ще ме извините за некомпетентния въпрос, но във Варна има ли къде да се тренира ММА ?