Към съдържанието

- - - - -

Kлубове по тайдзицюан

• Please log in to reply
В темата има 62 мнения

#21 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 16 ноември 2005 - 20:17

Полиглот ,може някой от модераторите да знае нещо по въпроса; Китаеца нещо напоследък е засекретил заниманията на школата си и там достъпът е труден! Мисля че причината е липса на достойни ученици?!? :chinese:  :confused:  :chinese:

#22 prehvyrchast

prehvyrchast

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 10 мнения

Публикувано: 17 ноември 2005 - 16:55

Мисля че причината е липса на достойни ученици?!? :chinese:  :confused:  :chinese:

<{POST_SNAPBACK}>

Дали?

Мисля, че си в грешка.

#23 Sun Tzu

Sun Tzu
  • Дао
  • 425 мнения
  • От:Студентски град
  • БИ:уморих се

Публикувано: 17 ноември 2005 - 17:00

http://daobg.com/for....php?showuser=6
"From quiet homes and first beginning,
Out to the undiscovered ends,
There's nothing worth the wear of winning,
But laughter and the love of friends." Hilaire Belloc

#24 Тихомир Тодоров_

Тихомир Тодоров_
  • Гости

Публикувано: 21 ноември 2005 - 23:22

В гр.Стара Загора опитът си по Традиционен Ян Шъ и Чен Шъ споделям всеки ден за повече инфрмация погледни сайта ми
  :)

#25 Daisy_

Daisy_
  • Гости

Публикувано: 01 ноември 2006 - 19:07

Здравейте на всички! :)

Много хубав, интересен сайт за бойни изкуства в България, има си и форум.
Гледам и много познати и приятели във форума.

Здравейте Д-р Дориян Александров, аз съм Маргарита (Маргото) от Стара Загора, преди практикувах при Тихомир Тодоров (Тишо) и за малко при Андреан Каравастев (Андро), преди да замине за USA.

Здравей Тишо, как е, гледаме те по центъра все си забързан, много работиш :P
Дай си малко почивка. :D

Живот и здраве на всички! :)

Успех и късмет ! :up:

Тай Дзи Цюан

:yin-yang:

#26 Тихомир Тодоров_

Тихомир Тодоров_
  • Гости

Публикувано: 03 юли 2007 - 22:01

Марго не се ослушваи а почваи да практикуваш заповядаи на тренировки - навремео баше най - добрата. :)

#27 fusion1

fusion1

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 08 октомври 2007 - 21:58

Сори за закъснението, но имах работа, а трябваше и да "въртя телефони" за да не объркам нещо. И така - Дориян (Доктора) тренира в 127-мо училище, пон., ср., и петък от 19ч. Краси Китаеца води тренировки в 137 СОУ "Ангел Кънчев" - вторн. и четв. от 19:30ч. Георги Деничин води тренировки в бившия "Младежки дом" - за контакти - 0889314569. Владимир (Руснака) тренира на една поляна, но не я знам точно къде е - но който се интересува може да го потърси на служебния тел. - 980 78 26. За Стефан информация може да се намери на небезизвестния сайт. Аз тренирам на поляната зад телевизионната кула - събота и неделя от 11 до 13, а през седмицата - вторник и четвъртък от 18 - ако някой се интересува по-конкретно - на ЛС.
:up:

Знаеш ли дали данните са същите?

#28 Проф

Проф
  • Дао
  • 437 мнения
  • От:София
  • БИ:у-шу

Публикувано: 09 октомври 2007 - 07:15

Тренировките с Доктора са отново в 127-мо училище. По същото време.
Предполагам, че и К.Т. и хората му са отново на поляната. За другите не знам.
Лаик
"нищо не знае, все акъл дава!"
Някой виждал ли е "Ката артистик"?
"Не бойся нож, а бойся "вилки" - один "удар", четыре дылки)))))"
TУК

#29 Дрънкън_Мастър

Дрънкън_Мастър

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • От:Плевен
  • БИ:само 2 месеца съм ходил на тай-чи...

Публикувано: 04 януари 2009 - 13:21

Здравейте, аз съм от Велико Търново и се интересувах дали знаете някакви зали за трениране на Тай Чи Цюан? Ако знаете адреси и т.н., ще съм много благодарен! :D Xie xie :) (демек мерси :P )

#30 лайтман

лайтман
  • Дао
  • 21 мнения
  • БИ:айкидо, муай тай

Публикувано: 04 януари 2009 - 19:44

Здравейте, аз съм от Велико Търново и се интересувах дали знаете някакви зали за трениране на Тай Чи Цюан? Ако знаете адреси и т.н., ще съм много благодарен! :D Xie xie :) (демек мерси :P )

Колега, виждам че си задавал същия въпрос на 26.12.2008г. в тема Велико Търново-тренировки и там фро ти е отговорил :)

Поздрави.

#31 ГЕРМАН

ГЕРМАН

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 6 мнения
  • От:Чикаго
  • БИ:Тайдзи Ян стил, WingTsun

Публикувано: 05 януари 2009 - 18:50

Здравейте и от мене.

Ето информация и за нашата ассоциация.

Основен сайт: www.yangtaichi-bg.com

Имаме клубове в София, Пловдив, Бургас, Ловеч, Варна и Свиленград. В сайта има информация как да се свържите с всеки един от тях.

Ръководители на Ассоцияцията са: Красимир Димитров - Китаеца, Герман Атанасов и Станислав Багалев.

#32 pirate

pirate

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 21 май 2009 - 11:42

Здравейте, не знам дали е подходящо да пиша точно тук, но търся връзка с Цецо, която преди време тренираше с Владимир Гудим. Някой да има негови координати?

#33 Тихомир Тодоров_

Тихомир Тодоров_
  • Гости

Публикувано: 21 май 2009 - 23:13

Тайдзицюан от семейство Ян в България

Тихомир Тодоров (ученик на Майстор Ян Джун 6-генерация от семейство Ян) в Стара Загора и уйкенд тренировки за хора от цялата страна.
www.yangfamilytaichi.bg

#34 albi_

albi_
  • Гости

Публикувано: 24 март 2010 - 16:32

Здравейте, някой може ли да ми каже откъде в България мога да си закупя ДВД-та с програми по тай чи /за начинаещи, за антистрес и здраве, и такива подобни..../ от Скот Коул.

#35 Liang Zan

Liang Zan
  • Дао
  • 47 мнения

Публикувано: 24 март 2010 - 18:38

Здравейте, някой може ли да ми каже откъде в България мога да си закупя ДВД-та с програми по тай чи /за начинаещи, за антистрес и здраве, и такива подобни..../ от Скот Коул.

В магазина на Замунда има "Тай-чи за начинаещи"

Рецензии:
Отворете съзнанието си за перлите на мъдростта, които тези упражнения предлагат. Добре дошли в света на тай-чи със Скот Коул - "Тай-чи за начинаещи". Посредством тези упражнения ще намалите стреса от ежедневието, ще свалите килограми без усилия, ще добиете увереност в собствените си сили и не на последно място - ще се запознаете с основите на едно бойно изкуство, обгърнато в мистерии и загадъчност. Скот Коул е фитнес инструктор и тай-чи експерт. Провежда своите семинари в студиото си в Хавай и в този ДВД - курс ще ви запознае с основите на тай-чи, неговата животоутвърждаваща философия, както и с лечебните движения и техники, предназначени за хора от всички възрасти. Посредством този ДВД-курс ще можете да разкриете и укрепите своя потенциал, да станете по-гъвкави, по-подвижни, по-здрави и по-уверени в себе си. Програмата,представена от него е за абсолютно начинаещи, лесна за употреба, но дори и по-опитни последователи на тай-чи ще могат да извлекат полза от показаните упражнения. Следвайки я стъпка по стъпка ще откриете над петнадесет техники за всекидневна употреба - Traditional Yang Opening, Snake Creeps Down, Fighting Tiger, Brush Push, Playing the Pi Pa, Wave Hands Like Clouds и др.

цена: 0.00€
Мечката се мие, чисти във потоците сребристи. Има ли за тебе пречка да постъпваш като мечка?

#36 AngelZ

AngelZ
  • Дао
  • 393 мнения
  • От:БГ, София
  • БИ:WuTaiji, FengMoGun, FanZi, MiaoDao

Публикувано: 24 март 2010 - 23:09

:suicide:

абе приятел я се съвземи.............скот куул....мууахахаах :shutter:

#37 Madam_

Madam_
  • Гости

Публикувано: 25 март 2010 - 00:46

Този добър човек, Scott Cole, не ми прилича на майстор по тай чи. Никак.

не, не, не ...

#38 Крали Марко_

Крали Марко_
  • Гости

Публикувано: 25 март 2010 - 08:55

не, не, не ...

Сигурно и той, като г-н "tanajutsu" предлага всякакви видове секс...

#39 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 25 март 2010 - 23:14

Ааа, полемика просто няма да има :) Всякакви мнения от типа "ние сме върха, другите са головодници" веднага ще бъдат изтривани. А иначе, за Ездача - в София тай дзи можеш да тренираш на няколко места - при Краси Китаеца, Дориян (Доктора), Георги Деничин, Владимир (Руснака), Стефан, Валери. Може разбира се и при мен :D Ако съм пропуснал някой - сори. Така че, обикаляш, преценяваш кое е добро за теб и почваш :up:

Изостанал си с информацията, при нас в Школа "Златен Дракон" от година и половина вече не преподавам Тай-Дзи-Цюан, само Син-И-Цюан и Ба-Гуа-Джан. Единственото което работим от Тай-Дзи са упражнения за общо развитие (гунфа, чансудзин), туй-шоу и една форма с меч от стила Ян. Причините няма да ги излагам тук, но са въпрос на тренировъчна методика и принципи. Държа да съм пунктуален и точен в това отношение; освен това ние практикуваме бойни изкуства (Кунг-Фу), а не гимнастика за здраве или "динамична медитация" като за мързеливи хора! Това също е важно да се знае! :yin-yang:

не, не, не ...

Много е готин; само не разбрах защо е гол до кръста - сигурно е от напора на вътрешната енергия и някои неконвенционални сексуални ориентации!..... :pleasantry:

#40 hakama

hakama
  • Дао
  • 26 мнения
  • От:София

Публикувано: 27 юни 2010 - 20:46

Привет,
В София къде бихте препоръчали да се насоча относно школа: Чън стил?

Благодаря
"В мен съществува някой, с който се боря, за да израстна"
-А. дьо Сент-Екзюпери