Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Вашето БИ накратко

• Please log in to reply
В темата има 76 мнения

#41 Franky

Franky

и те така..

• Дао
  • 122 мнения
  • От:София
  • БИ:корейски народни танци

Публикувано: 26 февруари 2004 - 17:17

Кендо - етикет, концентрация, един експлозивен удар в точния момент, етикет. Красота, духовност, хармония. Дух тяло меч в едно. 

red dragon ........to mai v kendo-to nqshe mechove,ne ni zabluzhdavai... 

а тогава какво има,щом няма мечове:)Поздрави :up:

#42 robert_

robert_
  • Гости

Публикувано: 27 февруари 2004 - 03:09

DA MO,
s nai-visoka stepen na serioznost.

#43 Onq(iznerven)_

Onq(iznerven)_
  • Гости

Публикувано: 27 февруари 2004 - 18:07

Грозно,болезнено и унизително(като да те душат със собствените ти крайници или да ти навират главата в г...).А ако полееш една кофа олио отгоре става най-якия гей купон(турски мазни борби) :D :D :D

#44 jihad4o_

jihad4o_
  • Гости

Публикувано: 28 февруари 2004 - 21:45

Грозно,болезнено и унизително(като да те душат със собствените ти крайници или да ти навират главата в г...).А ако полееш една кофа олио отгоре става най-якия гей купон(турски мазни борби)

za praktikuva6tiq go li?
izglejda dosta se kefi6 a?e okeee...niama da se plium na stil sega..nito na syzdatel koito i4 ne si e imal poniatie kolkoto go izkarvat niakoi hora...

#45 Onq(iznerven)_

Onq(iznerven)_
  • Гости

Публикувано: 01 март 2004 - 02:59

za praktikuva6tiq go li?

За всеки влязъл в допир...

#46 BoneMan_

BoneMan_
  • Гости

Публикувано: 07 март 2004 - 20:03

Винг Чун - Вонг : Прави удари , директни техники , стремеж към максимална ефективност .

#47 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 07 март 2004 - 23:04

Хармония с поведението на партньора, точно дозирано въздействие в точния момент и красотата и удовлетворението, които те изпълват, когато направиш нещата да работят. Не толкова средство за самоотбрана, колкото средство за общуване. Елегантно и естествено.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#48 Onimo

Onimo

剣士

• Дао
  • 485 мнения
  • От:Бургас
  • БИ:Кендо, Тай Чи
  • Предишен прякор: Deshimaru

Публикувано: 08 март 2004 - 01:50

За кендо
Без тяло, без ум, без враг, без меч, без битка
За тай дзи
Противникът ми е силен, а аз слаб. Аз нямам воля и той ме контролира. Аз не употребявам сила, а противникът ми е изпълнен с нея. Той минава и аз не го спирам. Ударите му намират само една пустота която няма край...
Скромност и тежки тренировки.

#49 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 20 май 2004 - 15:35

При спаринг по карате се стремя към близка дистанция, почти клич.
При спаринг по уинг чун се стремя да не допусна бои в близка дистанция ;)
При спаринг с някои друг стил - както доиде някакъв микс от двете.

#50 Ninja_knowledge_

Ninja_knowledge_
  • Гости

Публикувано: 21 май 2004 - 06:56

Здравейте и от мен. Може би сме се срещали някъде по форума и все пак ще спомена и за себе си. Занимавам се с Нинджуцу в САЩ.

Характерното при него е, че е съчетано с доста акробатика и се набляга на ефективността и бързото елиминиране на противника. Включва доста захвати, удари по слаби жизнени точки, изучаване на бой с меч, тояга, къси пръчки.

По-подробно - преминаваме през определено обучание, след, което вече няма сенсеи, ученици и т.н. Всеки преминал обучението започва сам да тренира, може и по двойки, като осъвършенства и развива свой начин на употребата на Нинджуцу. :ninja:

#51 NECROSSUMUS EX MORTEM

NECROSSUMUS EX MORTEM

друсан некромант в собствен сос

• Дао
  • 104 мнения
  • От:София
  • БИ:kung-fu

Публикувано: 07 юли 2004 - 18:50

За кендо
Без тяло, без ум, без враг, без меч, без битка
За тай дзи
Противникът ми е силен, а аз слаб. Аз нямам воля и той ме контролира. Аз не употребявам сила, а противникът ми е изпълнен с нея. Той минава и аз не го спирам. Ударите му намират само една пустота която няма край...

много яко казано Дешимару, приятел!
определено си схванал и Дзен-а и Дао-то,та чак в чан си се хвърлил
брао :yin-yang: :up: :up: :chinese:
ом крам парамбрахмане намаха
...Смърт и Разложение!!!
хахахахахаааааахахахахахааа!

#52 Iron Fist_

Iron Fist_
  • Гости

Публикувано: 09 юли 2004 - 01:05

1. За БМБ - Маам, бухам, думкам, тряскам и т.н.
2. За Чопленето на семки - чоплим семки всякакви: Тиквени (от заблудени тиквеници), Пъпешови (от китайски пъпеши),слънчогледови и т.н.

п.п. И аз искам да уча Нинджа ама все не мога да намеря.Вместо Нинджи намирам само Мин***.

:up:

#53 diavol4e_

diavol4e_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2004 - 09:55

Хеи,ето ме и мен! :Д занимавам се с Айкидо=любов,хармония,търпение,живот...
и какво ли още не....за мен Айкидо е всичко,дава ми ужасно много,не бих и
помислила за някакво друго Би.Запълва празнината в мен,опитвам се да живея
максимално чрез него.С 2 думи-Обиам Айкидо и философията му,с която ме
привлече,и бих говорила с часове за нея {}

Напълно съм съгласна с мнението на ТакемусуАйки и дори бих добавила,че който е започнал веднъж да тренира и е осъзнал какво всъщност е за него Айкидо,той за нищо на света не би спрял да тренира!

Поздрави и целувки: :devill:

Това мнение е редактирано от diavol4e: 03 август 2004 - 10:41

#54 atemi_

atemi_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2004 - 18:21

Вместо Нинджи намирам само Мин***.

:up:

Добре че и това намираш-има и такова,които и това не намират :wooow:

#55 Curtain_

Curtain_
  • Гости

Публикувано: 27 ноември 2004 - 21:44

киокушин-може би възможно най-перфектната техника с крака(и реалноизползваема за разлика от тази в таекуондо) и силни удари с ръце,които вършят чудесна работа с изключение ср/у всякакъв вид боксьори и вингчунисти
джудо-хвърляния и бой на земята.
След нокдаун с маваши следва умъртвяване на земята с душене :kuku:
епа кат нема джу-джицу в моя град си комбинирам тез две неща (по съвет на ISTORIK) и сам си го правя ;D

#56 Seeker_

Seeker_
  • Гости

Публикувано: 29 ноември 2004 - 14:09

Бойното изкуство Таекуон-до:

Съчетание на древната мъдрост и съвременната наука. Бързина, гъвкавост, издръжливост, точна преценка, вълна при всяко изпълнение на техника. Огромно количество техники: удари с крака и раце на всякаква височина на тялото с цел - маркиране на удар, нараняване - външно или на вътрешните органи и убиване, подсечки, чупене на крайниците, освобождаване от захват и много други неща не застъпени в спортното Таекуон-до.

Велики принципи: Никога не се възползвай от знанията си за да навредиш. Винаги защитавай онеправданите. Уважавай и почитай по-възрастните, родителите и учителят си. Носи в себе си, разпространявай и прославяй духа на Таекуон-до.

#57 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 21 май 2005 - 20:47

За киоко6ина здрави 6утове в стил таи бокс,са6то и перфектна за6тита в стил бокс, както каза земляка Гри6а,за бокса здрави 6утове,корави лакти и колене!Затова мом4ета се занимавам с кик и таи-бокс!
ПОЗДРАВИ ОТ РУСЕ!

Превод:
За киокушин, здрави шутове в стил тай-бокс. Също и перфектна защита в стил бокс, както каза земляка Гриша.
За бокса здрави шутове, корави лакти и колене! Затова момчета се занимавам с кик и тай-бокс!

Това мнение е редактирано от old_moon: 22 май 2005 - 14:51

http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#58 РюДа

РюДа
  • Дао
  • 100 мнения
  • От:Берлин
  • БИ:Буджинкан Нинпо Тайджуцу

Публикувано: 09 юни 2005 - 16:24

Буджинкан Нинпо Тайджуцу - по-известно като нинджуцу

Чрез постоянно варииране на основните техники (хенка) приспособяване на „подсъзнанието“ към свободна реакция на всякакви положения.

#59 Coloss

Coloss

TROJAN...fighter

• Кик-бокс
  • 477 мнения
  • От:Bourgas
  • БИ: Thai/Kick-Boxing

Публикувано: 09 юни 2005 - 18:30

Буджинкан Нинпо Тайджуцу - по-известно като нинджуцу

Супер ,вече си имаме и нинджа във форума :shuriken: :D Добре дошъл в кюпа. Ако обичаш погледни тема "Да добавим Нинджицу в раздел Стилове" ,че там са бяха развихрили едни спорове....точно за нинджицуто...
Гриша написа:
"Дръпнах го назад..и така го влачих за главата извън дискотеката..и отвън го засилих в една голяма каменна саксия и тоя сам си разби главата, без да го удрям ама хич..." ГРИША RULEZ!

#60 РюДа

РюДа
  • Дао
  • 100 мнения
  • От:Берлин
  • БИ:Буджинкан Нинпо Тайджуцу

Публикувано: 09 юни 2005 - 19:06

Супер ,вече си имаме и нинджа във форума :shuriken: :D Добре дошъл в кюпа. Ако обичаш погледни тема "Да добавим Нинджицу в раздел Стилове" ,че там са бяха развихрили едни спорове....точно за нинджицуто...

<{POST_SNAPBACK}>

Вече сложих два постинга, но май трябва първо да бъдат прегледани... Благодаря все пак!