Към съдържанието

- - - - -

Бой върху лед!

• Please log in to reply
В темата има 73 мнения

#61 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 14 януари 2008 - 18:03

Верно са майстори. Кънките сигурно помагат, за да не се пързалят встрани.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#62 Логрус_

Логрус_
  • Гости

Публикувано: 14 януари 2008 - 20:05

Ето на какво е трябвало да ме запишат като малък :wooow: а те ... волейбол ... пфу

Иначе бой върху лед е умряла работа, най-много търкал да си спретнете

#63 H.D.

H.D.

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 13 мнения
  • БИ:ДКД

Публикувано: 14 януари 2008 - 21:38

Здравейте на всички. :up:
С риск да разводня темата (за което моля да бъда извинен) ще добавя, че в хокея по неписан правилник бри бой, освен ръкавиците и стика, се маха и каската. Иначе ако си с метална (решетъчна) маска или с "плексиглас", можеш да контузиш ръката на човека, който току-що си е махнал ръкавиците за да направите боя, а това обезмисля махането на ръкавиците, че и на стика. Решението на проблема е, че ти добарват каската отзад или пуловера, и ти я нахлупват пред очите, и после те "тимарят" по врата докато падне каската или не си я махнеш сам. Това съм го изпитвал лично (просто от адреналина забравих да си махна каската :huh1: ) и не ми беше особенно весело.
Иначе за пуловера се държиш, за да е сигурно че си на правилна дистанция, демек, че ще го удариш, за да пазиш равновесие, и за да се опиташ да го смъкнеш на леда. Това, според моят скромен опит в този спорт.
Още веднъж извинения за офф-а.

Това мнение е редактирано от H.D.: 14 януари 2008 - 22:49

#64 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения
  • От:Кызылорда
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 14 януари 2008 - 23:46

Здравейте на всички. :up:
С риск да разводня темата (за което моля да бъда извинен) ще добавя, че в хокея по неписан правилник бри бой, освен ръкавиците и стика, се маха и каската.

Каски с решетки са само при играчите под 18 и вратарите. А и каската не си я махаш сам, каската ти я махат, за да е по-зрелищно.
In this world, there are only two kinds of dogs. There are stray dogs and tamed dogs. In exchange for freedom, stray dogs wander in the rain and eat the food called "insecurity". Or tamed dogs who are chained by a collar and eat the food called "slavery". Which one are you?

#65 North

North

Злобар

• Идващи Отвъд
  • 545 мнения
  • От:Някъде в пространството
  • БИ:300 метра спринт.. ама напит!

Публикувано: 16 януари 2008 - 13:32

Тия просто ма разбиха! Вкараха си по около 20 удара едновременно в муцуните - само забележете какви откати им даат главите ;D

По-добре мъртъв пич отколкото жив педал!

#66 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 16 януари 2008 - 13:49

Тия просто ма разбиха! Вкараха си по около 20 удара едновременно в муцуните - само забележете какви откати им даат главите ;D

Ха, само двайсет удара - нищо не е. Някои издържат по 200 удара в главата и после нокаутират със суплес :ninja:
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#67 kraigula

kraigula
  • Дао
  • 298 мнения
  • БИ:Budo

Публикувано: 17 януари 2008 - 08:43

Ха, само двайсет удара - нищо не е. Някои издържат по 200 удара в главата и после нокаутират със суплес :ninja:

Да, обаче тука са с голи ръце, а не с ръкавици! :)

#68 kyokushin^L0ve

kyokushin^L0ve

Gotiniqt_sd

• Дао
  • 44 мнения
  • БИ:Boxing, Wrestling, Grappling

Публикувано: 17 януари 2008 - 14:40

\

ахаха а най-интересното е че явно има писано или неписано правило/традиция да ги оставят да се бият 1 на 1 ахахаха :) уникално :)

#69 H.D.

H.D.

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 13 мнения
  • БИ:ДКД

Публикувано: 17 януари 2008 - 17:46

Каски с решетки са само при играчите под 18

.
Аз горе-долу дотогава изкарах, до 16. И маската беше задълшителна, за "пионери" и "юноши-младша", поне за републиканското. 6 години изкарах в хокея, после се появиха карате-клубовете. :)

#70 Пешо_

Пешо_
  • Гости

Публикувано: 17 януари 2008 - 21:13

В спец частите и това се тренира като се почне от вода и кал

#71 MrGreeny

MrGreeny

The Dude

• Дао
  • 200 мнения
  • От:София
  • БИ:ММА, Кикбокс

Публикувано: 18 януари 2008 - 00:35

Направо по-зрелищно и от Муай Тай ми изглеждат тея хокеисти докато се бият :D
Защо ли е нямало популярни тренировки по хокей или ръгби едно време като съм се записвал...
Е, може би щях да спя отделно от зъбите си вече, но... На кой му пука :D

Това мнение е редактирано от MrGreeny: 18 януари 2008 - 00:35

#72 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения

Публикувано: 11 февруари 2008 - 23:55

Не е бой, но...
In this world, there are only two kinds of dogs. There are stray dogs and tamed dogs. In exchange for freedom, stray dogs wander in the rain and eat the food called "insecurity". Or tamed dogs who are chained by a collar and eat the food called "slavery". Which one are you?

#73 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения

Публикувано: 06 март 2009 - 18:55

#74 kraigula

kraigula
  • Дао
  • 298 мнения
  • БИ:Budo

Публикувано: 18 септември 2012 - 23:38

Ето едно страхотно попадение.