Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Винг чун....в Добрич?

• Please log in to reply
В темата има 8 мнения

#1 DTC

DTC

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 12 март 2005 - 23:18

Здравейте!Ако има някои който да тренира WT и е от Добрич ако ми каже къде и кога се провеждат тренировките ше съм му много благодарен
Благодаря ви предварително!

#2 CHRISman_

CHRISman_
  • Гости

Публикувано: 13 март 2005 - 13:29

отиваш на www.WingTsun-bg.com и гледаш, ако няма инфо намираш подходящ емайл за контакт и пишеш

#3 Go6eto_

Go6eto_
  • Гости

Публикувано: 15 март 2005 - 14:54

Здравейте!Ако има някои който да тренира WT и е от Добрич ако ми каже къде и кога се провеждат тренировките ше съм му много благодарен
Благодаря ви предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей, Вин Чун в Добрич има, Воден от Галин Георгиев в Младежки дом Тел. за връзка : 0899450481
Тренира се по системата на Люн Тинг. Изпитите се провеждат в Пловдив при Станислав Багалев.
УСПЕХ :up:

#4 Iyeasu

Iyeasu

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 15 мнения
  • От:София
  • БИ:Вонг Шун Люн Винг Чун

Публикувано: 02 април 2005 - 00:40

Има ли при вас хора от Варна? Аз съм от Варна и се чудя дали да не ходя в Добрич.
Dixi!

#5 Go6eto_

Go6eto_
  • Гости

Публикувано: 04 април 2005 - 15:47

:wooow: обикновенно потока е обратен, от добрич ходим във различни школи във варна. Ако няма Вин чун във Варна, разбире се че няма да е проблем да идваш! Но не знам да има хора от Варна - практикуващи в Добрич.

#6 severnakorona_

severnakorona_
  • Гости

Публикувано: 22 юли 2006 - 12:48

Тренировките по Винг Чун в Добрич през лятото се провеждат в парка, два пъти седмично в понеделник и четвъртък от 19.00 ч. на полянката между Спорт Палас и стадиона.

#7 сила

сила

мистър

• Дао
  • 196 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:тайдзи, ТКД, бокс, някои оръжия...

Публикувано: 31 януари 2009 - 09:14

Това е стара информация, тренировките вече се провеждат в читалището "Йордан Йовков", инструктор е severnakorona.

#8 milen_94_

milen_94_
  • Гости

Публикувано: 17 май 2010 - 01:09

А сега ? 5 години по късно , къде се провеждат тренировките по Wing Tsun ? :sport_boxing2:

#9 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 18 май 2010 - 00:50

А сега ? 5 години по късно , къде се провеждат тренировките по Wing Tsun ? :sport_boxing2:

Читалище "Йордан Йовков"

понеделник, сряда и четвъртък

18.30-20.30 ч.

0894 722780

wt.dobrich@gmail.com