Към съдържанието

Двубой - Доктора vs. Явор Дянков

• Заключена тема Темата е заключена
В темата има 99 мнения

#21 Новия

Новия

Е.Германов

• Дао
  • 642 мнения
  • От:някъде наоколо
  • БИ:Граплинг и от време на време Айкидо

Публикувано: 06 февруари 2008 - 16:32

Ало, Шихана; след като си такъв голям майстор (във фантазиите най-вече!) що не се явиш тази събота в 10. 00 ч. на турнира по Граплинг в "Дескрим" и да се срещнем лично очи в очи в един честен двубой по правилата на "Прайд" с ръкавички без пръсти от 3-4 унции (хем ще си правиш свободно хватките от Джу-Джуцу и Карате!)! Аз ще осигуря ръкавичките; има и един чифт при Едуард Германов. Ако си навит , ей сега ще вдигна телефона и ще помоля организаторите да ни включат в програмата, като един допълнителен "суперфайт" на ветерани! Там ще се видиш и с други "приятели и почитатели"! Можеш да си доведеш един или двама странични рефери и личен лекар! Ще подпишеш обаче и декларация, че поемаш всички нанесени ти вреди за своя сметка; аз ще подпиша същата! Двубоят може да го заснемем и да го пуснем после във форума за да се информират всички за резултата и да го коментират "на светло" (ще преотстъпя авторските права на Еди за филма)!.... :up:

Няма проблем един такъв двубой да се състои в залата ни по време на състезанието по граплинг тази събота.
Късно е да търся нова и по -голяма зала сега ,но съм осигурил полиция , допълнителна охрана ,доктори и вс.необходимо.
От тук нататък спирам да пиша каквото и да е за този двубой,ако искат участниците ,нека ми пуснат л.с. за да се разберем кое ,как ще стане.

#22 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 17:38

Докторе ,не бързай!
Не съм казал да или не,не съм казал и че няма проблеми да се състои!
Казах само ,че искам време да помисля...
АКО това се състои ,има доста технически усложнения ,които искам да обмисля добре.

Е добре чакаме да се произнесеш, все пак ти си организатора, но може да помислим и за други варианти, стига господин Дянков да не премисля и той решенията си няколко години, че ще се пенсионирам до тогава! :chinese: :yin-yang: :chinese:

Двубоя :D

edit:
поправих датата

Е това сега го видях - направо сте върха! Поне една капа да му бяхте сложили, че да не си личи че е "скъсал връзката с Космоса" (пардон с духовния свят, както казва Учителят Дънов; нали знаете че не вярвам на плешиви майстори!)!..... :up: :wooow: :D

#23 Freestyle Assassin_

Freestyle Assassin_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 17:41

Ало, Шихана; след като си такъв голям майстор (във фантазиите най-вече!) що не се явиш тази събота в 10. 00 ч. на турнира по Граплинг в "Дескрим" и да се срещнем лично очи в очи в един честен двубой по правилата на "Прайд" с ръкавички без пръсти от 3-4 унции (хем ще си правиш свободно хватките от Джу-Джуцу и Карате!)! Аз ще осигуря ръкавичките; има и един чифт при Едуард Германов. Ако си навит , ей сега ще вдигна телефона и ще помоля организаторите да ни включат в програмата, като един допълнителен "суперфайт" на ветерани! Там ще се видиш и с други "приятели и почитатели"! Можеш да си доведеш един или двама странични рефери и личен лекар! Ще подпишеш обаче и декларация, че поемаш всички нанесени ти вреди за своя сметка; аз ще подпиша същата! Двубоят може да го заснемем и да го пуснем после във форума за да се информират всички за резултата и да го коментират "на светло" (ще преотстъпя авторските права на Еди за филма)!.... :up:

Докторе,скоро ще се видим само аз и ти и то на улицата,както доброто старо време!Предполагам,че един от нас ще остане там за по-дълго!Ти ходиш винаги въоръжен,така,че си носи по-големия сак,та да видим дали ще можеш да го използваш,като се срещнем!Знам къде да те намеря докторе,така че бъди на щрек!

Това мнение е редактирано от Freestyle Assassin: 06 февруари 2008 - 17:44

#24 Д-р Кикбокс

Д-р Кикбокс
  • Дао
  • 198 мнения
  • БИ:бокс, кикбокс

Публикувано: 06 февруари 2008 - 17:48

призовавам кича да спре, ако желаете да организирате среща в зала, и коктейл след това - моля кажете :)

#25 бахур

бахур

Баш Нинжааа мастър

• Дао
  • 97 мнения
  • БИ:бокс,борба,всекъв бой

Публикувано: 06 февруари 2008 - 18:50

Докторе,скоро ще се видим само аз и ти и то на улицата,както доброто старо време!Предполагам,че един от нас ще остане там за по-дълго!Ти ходиш винаги въоръжен,така,че си носи по-големия сак,та да видим дали ще можеш да го използваш,като се срещнем!Знам къде да те намеря докторе,така че бъди на щрек!

г-н Дянков,Яворе жалък си..разбираш ли ме-ЖАЛЪК.
от години четем твоите постове,за това как си пребил Доктора,за това как си номер едно със 12098888 майсторски степени в също толкова бойни изкуства,написал си сума ти книги във всевъзможни аспекти а когато се наложи да защитиш високопарното си поведение на ринга,се криеш като плъх...и най интересното е че заплашваш Доктора със саморазправа на улицата?? как ще стане,зад ъгъла с водопроводна тръба 1/2 по главата и после стомп докато мърда??
нека ти кажа нещо като юрист,нали ти е известно че въз основа на този пост,и предишните твои в които се представяш на четящия потребител,потребителя Доктора може да подаде жалба в съответното РПУ а след това да заведе дело срещу теб съгласно действащия наказателен кодекс за заплха,примерно. а съм сигурен че колегата който ще го представлява няма да се ограничи със заплаха...

така че май за Вас е в сила поговорката-куче което лае не хапе
адът не е по лош от рая,особено ако си се родил в него

#26 дяволо

дяволо
  • Дао
  • 202 мнения
  • От:мапуто
  • БИ:мма,кикбокс

Публикувано: 06 февруари 2008 - 20:58

мдаааааааа,тук нещата загрубяват.двама уважавани майстори ше си мерят таковата.приветствам идеята на доката за един двубой,да видим кой колко струва в момента.а що се отнася до уличното предизвикателство на явор дянков-ами ти ако искаш да се докажеш като боец-бий го в залата,пред зрители за да е достоверно всичко.с тоя си пост за битка на улицата проповядваш насилие сред подрастващите трениращи.даваш лош пример някакси.то иначе е лесно да го издебнеш в гръб и да го халосах с нещо.доката може много хора да е дразнил,но в тоя случай адмирации за него.а твоето държание яворе,някакси не се вписва в претенциите ти за голям боец.даже и да паднеш в залата-падни с чест,с мъжка игра и падни с достойнсово,което да ти позволи отново да ходиш с вдигната глава като всеки мъж. :tooth:

#27 old_moon_

old_moon_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 21:13

Доктора хич не е прост, и знае много добре, че такава среща няма да се състои и предизвиква точно както му дойде. Темата остава, който квото иска да си говори, без да обижда, само защото модераторското мнозиство са на това мнение.
Дано никой да не вземе на сериозно нещата тук и единствено да се посмее, надявам се не на чужд гръб.

#28 Тихомир Тодоров_

Тихомир Тодоров_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 21:26

Абе Freestyle Assassin по полека и на теб могат да ти се слуцхат разни работи. Внимаваи в картинката мже парво да се срешнеш с мен аз се занимавам с БАЛЕТ а после с Дориян. Макарцхе тои ниама хужда от никои.

#29 heliopol

heliopol

четящ Шестият пръстен на Миямото Мусаши

• Изпитателен Срок
  • 2 мнения
  • От:София
  • БИ:1001посоки на Будо към благородството

Публикувано: 06 февруари 2008 - 21:29

:sunny:
абе това ли са възпитателните методи на бойните изкуства бой с петли ли ще правим при това от качествени хора аз и с двамата съм направил по няколко книги и твърдя че трябва да не се срещат - всеки си върви по пътя - и двамата имат положителни качестваы и двамата нямат смирение и двамата ще се развиват и ще се учат по Будо и на двамата им предстои нещо важно и двамата са прилежни и толкова привързани към Будо - защо трябва да си мерят тоягите - пътят към Бога не минава през съзтезание и битки за в бъдеще
свят на омиротворение и за двамата от Джон Стивънс
Морихей явно трябва да ги учи не неговите ученициы които са го забравили и превърнали Айкидо в съзтезание
Скоро помнетеы че и дваматаы за които тука става въпрос в тази дискусия ще четат Учителя също така - да - и двамата ще отидат да се поклонят на мястото на Учителя там на Изгрева до Руското посолство
Хелиопол

#30 MORIHEI4O

MORIHEI4O
  • Дао
  • 124 мнения

Публикувано: 06 февруари 2008 - 21:52

Чудя се защо двама уважавани майстори (и бих добавил пичове) се държат така един с друг. :)
Ако е заради влияние не први чест никому.
Ако имате фундаментално рзлични концепции за БИ (преполагах ,че сте на ниво на ,което това е невъзможно) то изложете ги в една лекцийка преди евентуалното събие (хем всички да са наяасно защо е всичко ,хем да се разгорещите предварително) и хайде на мелето.
P.S. :ck:
По-лошото от това да НЕ СИ информиран
е да НЕ СИ ,но да мислиш,че СИ! -MORIHEI4O

http://www.dveri.bg/

http://www.pravoslavieto.com/

#31 Grisha

Grisha

обичайният заподозрян

• Mодератори
  • 2066 мнения
  • От:Мирно село
  • БИ:Света вода ненапита

Публикувано: 06 февруари 2008 - 22:03

Заплахата за изненадваща саморазправа въобще не се връзва с благочестивите напътствия към "младите трениращи" и образа на мъдър сенсей... :confused: Особено като отговор на предизвикателство за честен двубой, колкото и да се е обезсилил този израз в днешно време. Писанията по тази тема ще бъдат обединени с другата тема на мистър Дянков, тъй като са тематично и логически свързани, а и мисля, че се допълват взаимно :!:

П.С. Аз лично не виждам нищо страшно в един контролиран двубой, особено след стотиците писания, които двамата си изписаха из форума и обяснения кой кого пребил, осакатил, съдил и т.н. Каза се вече, че ще има полиция, охрана, линейка - така че всичко е в рамките на нормалното за подобен род двубои. А пък като гледам генерира и достатъчен интерес :up:
Чрез опита си ние откриваме краткия път след дълги скитания
Роджър Етъм

Тана-джутсу Всичко,което се случва е толкова вярно,че съществува,колкото и че не е реално.

black_cobra:
Например при крав мага има едно движение,с което счупваш носа на противника и после под такъв ъгъл го удряш,че набутваш парченца кост в мозъка му.

#32 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 06 февруари 2008 - 22:18

Каза се вече, че ще има полиция, охрана, линейка - така че всичко е в рамките на нормалното за подобен род двубои. А пък като гледам генерира и достатъчен интерес :up:

:offtopic:
АЗ лично ще забавя линейката, да се отървем поне от единия! Все ми е тая кой! И двмата са психопати!

Ей, дъртаци, що не се стегнете малко! Не ви отива на годините(най-малкото) да се излагате така! То вие вече толкова се изложихте дотук ,че почти бях сигурен ,че повече не може, но ето на! Бой няма да има това е ясно! Единия го е страх, другия просто е откачил.....
п.с. Леко със заплахите бе Явца, вземе някой друг да опука Ветеринаря някъде по улиците,после ще те осъдят тебе. Нали се сещаш кои са тия дето така яростно заплашват? Ако не се сещаш ще ти кажа- тия дето ги бият и от безсилие крещят "Ще те намеря аз тебе и ще те смачкам!" докато бягат в обратната посока! :up:

Това мнение е редактирано от Topalski: 06 февруари 2008 - 22:37

Когато има мърша тигърът стои гладен!

#33 namahshivaya_

namahshivaya_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 22:20

oстава да се намерят спонсори и да има и награден фонд

#34 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 22:29

:sunny:
абе това ли са възпитателните методи на бойните изкуства бой с петли ли ще правим при това от качествени хора аз и с двамата съм направил по няколко книги и твърдя че трябва да не се срещат - всеки си върви по пътя - и двамата имат положителни качестваы и двамата нямат смирение и двамата ще се развиват и ще се учат по Будо и на двамата им предстои нещо важно и двамата са прилежни и толкова привързани към Будо - защо трябва да си мерят тоягите - пътят към Бога не минава през съзтезание и битки за в бъдеще
свят на омиротворение и за двамата от Джон Стивънс
Морихей явно трябва да ги учи не неговите ученициы които са го забравили и превърнали Айкидо в съзтезание
Скоро помнетеы че и дваматаы за които тука става въпрос в тази дискусия ще четат Учителя също така - да - и двамата ще отидат да се поклонят на мястото на Учителя там на Изгрева до Руското посолство
Хелиопол

Стефане, ами аз всяка неделя съм там на "поклонение" и за това още не ми е окапала косата (т.е. поддържам връзка с духовния свят, както се изразява Учителя Петър Дънов), пък и далеч не съм толкова злобен като опонента, даже нямам претенции да поучавам младите хора; поучавам по-зрели хора и то само ако ме помолят лично за съвет, иначе не! :chinese: :yin-yang: :chinese:

#35 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 22:47

:offtopic:
АЗ лично ще забавя линейката, да се отървем поне от единия! Все ми е тая кой! И двмата са психопати!

Ей, дъртаци, що не се стегнете малко! Не ви отива на годините(най-малкото) да се излагате така! То вие вече толкова се изложихте дотук ,че почти бях сигурен ,че повече не може, но ето на! Бой няма да има това е ясно! Единия го е страх, другия просто е откачил.....
п.с. Леко със запахите бе Явца, вземе някой друг да опука Ветеринаря някъде по улиците,после ще те осъдят тебе. Нали се сещаш кои са тия дето така яростно заплашват? Ако не се сещаш ще ти кажа- тия дето ги бият и от безсилие крещят "Ще те намеря аз тебе и ще те смачкам!" докато бягат в обратната посока! :up:

Топалски, между нас казано - това изказване беше малко грубичко и невъзпитано! Дъртак ще ми викаш когато стана на 120 години; сега съм на средна възраст - пич и половина :up: , пък и съм в добра форма като за 50 години :aggressive: ! Не съм "откачил", както любезно се изрази; умът ми си е на място (даже повече отколкото предполагаш!), но на опонента има нужда от малко наместване :smashfreak: ! За това и предложих сравнително цивилизован начин за изясняване на отношенията, тъй като очевидно бях предизвикан с разни тъпи и нелепи изказвания от страна на въпросния господин с претенции за майстор в бойните изкуства и духовен гуру на младите хора! Мисля, че позицията ми е ясна и подчертавам - доста твърда! :up:

#36 vladokan_lee

vladokan_lee
  • Дао
  • 176 мнения
  • От:София
  • БИ:Филипино Кали, Джийт Кун До, Винг Чун

Публикувано: 06 февруари 2008 - 23:07

Каква простотия... Приравнихте бойните изкуства с кеча.... Подушвате ли какво ви е приготвил Скалата? "Предизвиквам те на турнира "Разбиване". Приеми ако не те е бъз. Ще заложиш ли титлата?" :huh:

Това мнение е редактирано от vladokan_lee: 06 февруари 2008 - 23:09

_ _ _ _ _ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _
Be Vegan, Make Peace
Вегетариански наръчник

Loving Hut Sofia - вкусна и здравословна храна

#37 barmaley_

barmaley_
  • Гости

Публикувано: 06 февруари 2008 - 23:42

това е най-яката тема до момента в този форум

#38 BatGojko_

BatGojko_
  • Гости

Публикувано: 07 февруари 2008 - 00:17

Абе не е най-яката ама предизвика доста интерес. И това е логично. Подобно официално предизвикателство не беше се случвало на форума. Макар и несериозно предвид краткия срок за подготовка. Мислех да пиша повече за мнението ми по въпроса, но после се отказах - познавам и двамата, и през различни времена от пътя си до тук съм имал честта да съм под тяхо ръководство (при Доктора по-косвено, при Явор директно). Не съжалявам за това, което съм получил от тях и съм доста раздвоен. Като цяло не мисля, че трябваше да се стигне до тук, но след като се е стигнало, аз бих предпочел този двубой (регламентиран и законен) да се състои и двмата да си тръгнат след него с малко повече уважение един към друг - така както си тръгват опонентите в UFC, например. Знам, че най-вероятно двубой няма да има - нито законен, нито незаконен (заплахата наг-н Дянков определено е проява на моментен гняв), но пък тогава се надявам, че безсмисленото дърлене на форума поне ще спре.
И аз спирам с разсъженията си до тук, че иначе ще се отплесна твърде много, а не искам да съм нравоучителен или подстрекателен - аз уважавам спорта, както уважавам и БИ, които нямат спортна изява. Дано все пак да не става навик на хората от форума да се предизвикват един друг (освен на приятелски срещи).

#39 Доси_

Доси_
  • Гости

Публикувано: 07 февруари 2008 - 00:17

Човек трябва да си стои на думата... ако го е страх - да не плямпа. Това е.

#40 Професора

Професора
  • Дао
  • 24 мнения
  • БИ:Кунг-Фу

Публикувано: 07 февруари 2008 - 02:48

Според мен би трябвало да има повече време за подготовка за мача,

Глупости!
Мача трябва да се състои сега без предварителна подготовка! Всеки що-годе умен човек разбира, че готвиш ли се за нещо влизаш в една свръх-форма и когато събитието отмине пак си ставаш същия. Така, че нека нещата да се покажат така както са в истинската им същност!

Що се отнася до реакцията на Дянков въобще не съм учуден. Остава само да гадаем с колко човека зад гърба си ще причаква Доктора на улицата ( щом в студиото е бил с четири... ) и какво оръжие ще използва изневиделица :wooow:
Като цяло поведението му досега говори за злопбен и подъл индивид с фантагозирана представа за собствените възможности дублираща подпухналото от самохвалство его! Дано не съм прав., но такова е впечатлението у всеки нормален човек прочел писанията му из форума. И ако не приеме такова открито предизвикателство за бой в така добре подсигурени и регламентирани условия, просто ще се докаже като най-обикновен страхливец-бърборан.

До вчера бях неутрален, от днес съм за Доктора :up: , заслужи си го!
Безброй са пътищата , но всички стигат в една точка - 2 метра под земята.