Към съдържанието

Снимка

Какво друго сте тренирали преди да започнете с БИ?

• Please log in to reply
В темата има 68 мнения

#41 stef

stef

лисана

• Free Stick Fighting
  • 53 мнения
  • БИ:таекуондо, free stick fighting

Публикувано: 31 март 2008 - 14:31

Ами аз съм тренирала 9 години художествена гимнастика, поради ред контузии и невкостявания на ставите ми се наложи да прекъсна. БИ ми ги препоръчаха за заздравяване на ставите :weight_lift: :wight_lift2: след дългото лечение и така си останах с тях, а както е тръгнало, ще е до живот :sm_cool:.

Това мнение е редактирано от pv: 31 март 2008 - 20:26

"Аз искам и винаги получавам това, което искам!"

#42 Амида_

Амида_
  • Гости

Публикувано: 31 март 2008 - 15:50

Ако едно време не се бях разболяла от... сега със сигурност щях да съм прима -балерина от световна величина! След време съдбата ми поднесе тенис-ракета, ама и с нея не полетях... Даже и днес отвреме -навреме се прая на велика тенисистка :hysterical: .Сега бродя из дебрите на БИ и май съм попаднала в точната джунгла - поне за мен :P ;D !!!

#43 Shake

Shake

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения

Публикувано: 31 март 2008 - 17:57

Привет на всички.Като бях по малък (не че сега съм много голям :)) 1 година карате , 3 години плуване , 2 Години народни танци ии след известно време започнах да ходя на фитнес вече около 3 години :) и таекуондо 2 години и половина и накратко това е спортната ми кариера :D

#44 Elf4eTo_Eva

Elf4eTo_Eva

Мирогледът е като задника - мени се според храната

• Дао
  • 181 мнения

Публикувано: 31 март 2008 - 21:20

Сериозната част : 8 години плуване,2 години тенис на корт
Ей така,с който падне и на самоучител : тенис на маса и баскетбол
Сега: муай тай,кикбокс вече 3 години,като си джиткам често колело на гребната или ролери,а скоро пак тръвам на плуване поради екстра свободно време :sunny:
"Не вярвам аз на думичката “ние”,
не може тя двамина във едно да скрие.
Зад всяко разбирателство стои
дълбока бездна, скрита от очи" A.A.

#45 Слънчев мечо

Слънчев мечо

Вечно гладно мече

• Дао
  • 263 мнения
  • От:Шумен,Центъра на света

Публикувано: 01 април 2008 - 04:29

Моя спортен живот беше свързан директно с този на моя брат който е по-голям от мене с 7 години.Добър хандбалист, капитан на отбора, изгряваща звезда.Играеше и футбол много и макар, че е нисък много му вървеше и баскетбола.С две думи, човекът - топка.Беше решено аз да следвам стъпките на по-големия.

Опит 1:
Хандбал. Това беше ужасно преживяване за мен, замерваха ме с една топка от която се криех постоянно, бях нападател / център или както там се нарича/ .Като видяха, че не ставам смениха ми поста и ме сложиха в средата.Лошо.Пак не стана.Тогава ме пратиха вратар, голяма грешка, Една какичка от по-горен клас ме изпращя в челото и ме прати на земята да видя какво правят от близо мравките.Последен опит- защитник.Тез ме размазваха всяка атака. Така ме бутаха, че се ядосан накрая и набих единия нападател.Извикаха майка и татко в училище.

Опит 2:
Баскетбол. Понеже бях висок решиха, че съм за баскет.Добре ама това е ужасно нещо, топката тежи,голяма и все я гоня.И много бързо сменяха посоката на бягане, напред назад аз все губех идеята какво точно се опитваме да направим. Едно диване от 5 клас ме блъсна и паднах,набих го.Извикаха майка и татко в училище.

Опит 3:

Футбол. Голям смях беше, така и не пипах топката а само бягах напред, назад и настрани. За мен футбола остана чисто бягане, обаче що ритници отнесоха другите. Спуках ги от шутове по кокалчетата.Сбих се, набиха ме. Извикаха майка и татко в училище.

Опит 4:

Волейбол. След дълги и интересни идеи решиха, че аз съм добър волейболист . Е да, ама не. Тази топка все ми минаваше през ръцете и в крайна сметка се сбих, пак ме набиха.Извикаха майка и татко в училище.

..... и така до денят Х в който всичко си дойде на мястото.
Защото въпреки че Яденето на Мед бе много хубаво нещо, има един момент - точно преди да започнеш да ядеш, който е по-хубав, отколкото след като започнеш, но Пух не знаеше как се нарича той.

Скаутски клуб "Мадарски конник"

#46 Ахил

Ахил

Нов участник

• Дао
  • 1 мнения
  • От:Детската ясла
  • БИ:judo

Публикувано: 05 май 2008 - 14:13

Преди джудото, десет години тласкане на гюлле и хвърляне на диск.
Ну, и что?...

#47 florenco

florenco

http://capoeiraflordabahia.hit.bg

• Дао
  • 91 мнения
  • БИ:capoeira , MMA

Публикувано: 07 май 2008 - 23:55

Е, те това е ! Слънчев мечо с неговите топки скри топките на всички.
Дами и господа, летвата е вдигната доста високо. Помислете добре какво ще пишете оттук нататък и как ще го нaпишете ! А аз тактично ще си затрая.

Това мнение е редактирано от florenco: 07 май 2008 - 23:57

#48 fantis_

fantis_
  • Гости

Публикувано: 08 май 2008 - 16:45

Е добре ако не сме тренирали нищо друго и сме били "девствени"? :D Общо взето преди да почна с айкидо тренирах обилно гледане на анимета и така брутално се филмирах, че още на първата тренировка с бокени бях се разбил. След това с приятели се събирахме и се млатехме, а аз си представях че съм Мусаши...

Иначе по темата - "тренирал" съм футбол и бягах на някакви съзтезания по щафета O_O Всичко по 1 тренировка ... :D

#49 Docky_

Docky_
  • Гости

Публикувано: 10 май 2008 - 02:46

Футбол тренирах в Ботев Пловдив като малък,след това се отказах и започнах тенис на корт,но и двете ми омръзваха за по половин една година,усещаше се,че не бяха моите спортове.След това записах киоукупин на гребната база в Пловдив,това още в 7 клас и изкарах там 1 година,но накрая пак ми омръзна,исках повече агресия,докато не започнах да гледам бокс,и след това кик-бокс разбрах,че това е моят спорт.

#50 AngelZ

AngelZ
  • Дао
  • 393 мнения
  • От:БГ, София
  • БИ:WuTaiji, FengMoGun, FanZi, MiaoDao

Публикувано: 10 май 2008 - 08:17

1-2 клас -Тенис на корт.
4-6 клас Баскетбол.
6-8 клас Спортна стрелба.
8клас-26/27/години - БОКС.

29-сега. Тай дзи цюан. Фан дзъ цюан и тн.

:D

ПП. абе забравих ЛОВ и малко РИБОЛОВ.

Това мнение е редактирано от AngelZ: 10 май 2008 - 08:18

#51 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения
  • От:Гладбах на Нирс
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 12 май 2008 - 12:32

След това записах киоукупин на гребната база в Пловдив,това още в 7 клас и изкарах там 1 година,но накрая пак ми омръзна,исках повече агресия,докато не започнах да гледам бокс,и след това кик-бокс разбрах,че това е моят спорт.

Това за Киокушина на гребната ми е интресено, кога точно е било... :kuku: :confused:

Това мнение е редактирано от животното: 12 май 2008 - 12:32

#52 wakidzashi

wakidzashi
  • Mодератори
  • 1134 мнения
  • От:Меча Поляна
  • БИ:Патара патара.

Публикувано: 12 май 2008 - 13:39

Това за Киокушина на гребната ми е интресено, кога точно е било... :kuku: :confused:

Не е киокушин а киокупин чети внимателно!
Прас по сурята!
МОДЕРАТОРСКИ ПРОИЗВОЛ!!!
W.A.K.I.D.Z.A.S.H.I.: Wireless Artificial Knight Intended for Dangerous Zoology, Accurate Sabotage and Hazardous Infiltration

#53 Змей Горянин

Змей Горянин
  • Mодератори
  • 656 мнения
  • БИ:Муай Тай

Публикувано: 12 май 2008 - 15:11

...докато не започнах да гледам бокс,и след това кик-бокс разбрах,че това е моят спорт.

И къде го тренираш сега?
"Животът е кратък, изкуството е вечно, удобният случай бързо се изплъзва, емпиризмът е опасен, умуването е трудно."

#54 rampart

rampart
  • Дао
  • 358 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:не тренирам
  • Предишен прякор: вадука

Публикувано: 12 май 2008 - 16:02

Не е киокушин а киокупин чети внимателно!

не е киокупин,а киоукупин! чети внимателно ! :D

#55 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения
  • От:Кызылорда
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 12 май 2008 - 16:16

Стига сте завиждали на хубавото тяло на момчето ве!
In this world, there are only two kinds of dogs. There are stray dogs and tamed dogs. In exchange for freedom, stray dogs wander in the rain and eat the food called "insecurity". Or tamed dogs who are chained by a collar and eat the food called "slavery". Which one are you?

#56 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 12 май 2008 - 17:19

.След това записах киоукупин на гребната база в Пловдив,това още в 7 клас и изкарах там 1 година,но накрая пак ми омръзна,исках повече агресия...

Ясно,доколкото разбирам киоукупина е е някакъв неагресивен спорт,свързан с гребане,вероятно вариант на кану-каяк или нещо подобно :wink:

#57 sefo_

sefo_
  • Гости

Публикувано: 12 май 2008 - 18:53

Ами първо тренирах футбол като бях на 12-13 години , но чесно казано не ме влечеше този спорт и се насочих към кикбокс и така вече три години тренирам :)

Това мнение е редактирано от sefo: 12 май 2008 - 18:54

#58 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 12 май 2008 - 23:35

какво друго сте тренирали преди да започнете с някакво БИ :)

Бях лекоатлет в спортното училище!
Спринтовете до 200 метра са ми приоритет,както и хвърлянето! :up:
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#59 Доси_

Доси_
  • Гости

Публикувано: 15 май 2008 - 09:55

Ако не броим многобройните мимолетни спортни увлечения, а само тези които съм тренирал поне година и съм ходил на състезания, това са:

Плуване - четири-пет години, но малко над година сериозно :)
Спортна стрелба - около година, но къвто съм нервак хич не бях добър :(

А сега се сещам още две неща на които съм ходил на състезания, шах (ма то не е точно спорт, а и съм го тренирал в къщи...) и бях член на училищният отбор по "Противопожарна отбрана", ходихме на състезания и т.н. Това последното си беше доста сериозно, тренирахме с месеци неща като разгъване и сгъване на шлангове, сглобяване, гасене, катерене, тичане по стълби, тичане с шланг, само тичане и т.н.
На състезанието аз бях на поста дето със струйника (едно желязо, тръба, може да е било 2 - 3 килограма, с презрамка) трябваше да прескоча ограда висока около два и половина метра! При условие че тогава бях около 1,30 висок и дали съм имал 30 кила не е сигурно... Социализъм - ко да праиш? :wink:

Това мнение е редактирано от Доси: 15 май 2008 - 09:55

#60 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 15 май 2008 - 16:22

Ами аз бая време тренирах водна топка-даже и национал бех, ама едно аверче ме клъцна през капачките и така приключих със спорта.