Към съдържанието

- - - - -

Винг Чун в Пловдив

• Please log in to reply
В темата има 77 мнения

#1 Vihren_

Vihren_
  • Гости

Публикувано: 13 април 2004 - 10:54

Здравейте,

интересувам се къде в Пловдив мога да тренирам винг чун, но не на Льон Тинг системата, а друга?

help!

Това мнение е редактирано от old_moon: 13 април 2004 - 11:45

#2 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 15 април 2004 - 07:35

За други интересуващи се ЦДК " Стефан Кираджиев " ( синдикалния дом ) ет. 2 зала. 16 пет. съб. и неделя от 13.00 до 16.00 понед. от 18.30 до 20.30

#3 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 09 юни 2005 - 14:00

Занимания по метода на сифу Вонг Шун Люн се провеждат в градския дом на културата " Стефан Кираджиев " (синдикалния дом), централен вход, по десните стълбища на третия (последен) етаж, зала 28. Понеделник, вторник, четвъртък и петък от 18.00 до 20.00 часа! Тел. за връзка -0886 60 92 15. Всички които се интересуват да се чувстват поканени! Това не е само обява, който иска да ме/ни коментира може да го прави и във форума! Правя това понеже се оказа че за мен се изказват мнения в моя любим град от хора които или не ме познават, или не са ме виждали от поне десет години!  :!:  :up:

#4 wakidzashi

wakidzashi
  • Mодератори
  • 1134 мнения
  • От:Меча Поляна
  • БИ:Патара патара.

Публикувано: 09 юни 2005 - 16:49

Костадине,колко хора се занимавате с този стил? В София познавам Наика,Стефан и Борил,в Пловдив ти ли си единствения или има и други,може би пропускам някого и тук.Разпостранява ли се и в други градове или засега е само в тези двата? Знам че има и в Стара загора ама нямам представа откъде черпят информация.
Прас по сурята!
МОДЕРАТОРСКИ ПРОИЗВОЛ!!!
W.A.K.I.D.Z.A.S.H.I.: Wireless Artificial Knight Intended for Dangerous Zoology, Accurate Sabotage and Hazardous Infiltration

#5 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 09 юни 2005 - 19:04

Коце не се впрягай , аз отдавна спрях да обръщам внимание на това което се говори в нашия роден град-той си е клюкарски, тук всички са велики майстори ,създават се стилове мамата си трака, така че дай свободно и успех в това което правиш

Това мнение е редактирано от katana: 09 юни 2005 - 19:05

#6 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 09 юни 2005 - 21:12

Костадине,колко хора се занимавате с този стил? В София познавам Наика,Стефан и Борил,в Пловдив ти ли си единствения или има и други,може би пропускам някого и тук.Разпостранява ли се и в други градове или засега е само в тези двата? Знам че има и в Стара загора ама нямам представа откъде черпят информация.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз уча при Борил, това правят и Стефан и Найка. За момента в Пловдив съм сам в разпространението на Винг Чун по този метод, но не съм сам в залата. Зная че и в други градове практикуват, но не съм сигурен дали се развиват и какво е нивото на уменията им! :up:

#7 wakidzashi

wakidzashi
  • Mодератори
  • 1134 мнения
  • От:Меча Поляна
  • БИ:Патара патара.

Публикувано: 10 юни 2005 - 08:46

Благодаря за информацията,желая ти успех и развитие на стила в Пловдив.
Прас по сурята!
МОДЕРАТОРСКИ ПРОИЗВОЛ!!!
W.A.K.I.D.Z.A.S.H.I.: Wireless Artificial Knight Intended for Dangerous Zoology, Accurate Sabotage and Hazardous Infiltration

#8 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 13 юни 2005 - 11:34

Благодаря за информацията,желая ти успех и развитие на стила в Пловдив.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря! За това е поканата във форума, за да се види и узнае от пловдивчани алтернативата на Wing Tsun " Реалната самоотбрана ", която се учи лесно и бързо (това е цитат от тяхна брошура)! Поздрави! :up:

#9 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 30 юни 2005 - 14:08

Изненадан съм че поне тук, учещите "Wing Tsun" не проявиха интерес! Невероятно, но май въобще не им пука какво умеят! Каня ви на наше занимание просто за да сравним уменията си и разликите, като ви гарантирам че всичко ще протече културно и коректно!  :up:

#10 Azazel^_

Azazel^_
  • Гости

Публикувано: 01 юли 2005 - 11:34

Здравейте,

интересувам се къде в Пловдив мога да тренирам винг чун, но не на Льон Тинг системата, а друга?

help!

<{POST_SNAPBACK}>

Абе сладур хайде да се изясним щото аз познавам само един Вихрен в тоя форум.Имаш ли нешто общо с Katana?

#11 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 01 юли 2005 - 14:59

Абе сладур хайде да се изясним щото аз познавам само един Вихрен в тоя форум.Имаш ли нешто общо с Katana?

<{POST_SNAPBACK}>

Аzazel, виж датата на мнението което цитираш! Мисля че Katana се регистрира по късно! Поздрави! :up:

#12 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 01 юли 2005 - 16:45

веднага изяснявам, казвам се Вихрен Илиев и нямам нищо общо с ник Vihren не знам кой е потребителя с този ник, но нека не бъде бъркан с мен . а колкото до регистрацията,  Коце аз съм тук от доста по рано.. успех

#13 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 01 юли 2005 - 20:15

веднага изяснявам, казвам се Вихрен Илиев и нямам нищо общо с ник Vihren не знам кой е потребителя с този ник, но нека не бъде бъркан с мен . а колкото до регистрацията,  Коце аз съм тук от доста по рано..  някъде от 2002 година:)

<{POST_SNAPBACK}>

та.... нека да няма недоразумения.поздрав. осу

Това мнение е редактирано от katana: 01 юли 2005 - 20:16

#14 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 03 юли 2005 - 11:20

Окей! :up:

#15 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 13 юли 2005 - 11:02

Здравейте! Имам въпрос към всички които са от Пловдив! Дайте мнение във форума дали бихте имали интерес ако всяка неделя се провеждат занятия на открито? Няма никакво значение какво практикувате! :up:

#16 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 13 юли 2005 - 14:04

аз съм за...

#17 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 14 юли 2005 - 14:35

Дано не съм разбран погрешно! Идеята ми е да се провежда занимание по Винг Чун на открито, в един от почивните дни. Всеки може да участва! Вихрене, ако това наистина те интересува ми се обади по телефона и ще се разберем! Поздрави! :up:

#18 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 16 юли 2005 - 19:09

казах че съм за, проблемът е че след 10-тина дни заминавам за чужбина, смятам пак да видя Муай тай от извора:)) и ще се прибера в началото на септември,но ще  звънна преди да замина... и нека не се налага да слушам разни "компетентни" изказвания поне в тази тема,да няма мерене на пишки посредством писания, че тва е пропаганда или квото и да еи разни майстори да ми обясняват колко са велики,особено когато са анонимни...ето муай тай и кикбоксклуб е ЗА идеята.. успех на тези които тренират сериозно... а на останалите какво да им кажа..?

#19 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 21 септември 2005 - 16:37

Вече втора тема бива затворена заради това че  не се развива в полза на тези които търсят полезна информация за Винг Чун Кунг Фу! Само не разбрах защо модераторите затварят някоя тема, а не трият мненията в резултат на които това се случва, мнения които имат за цел само да провокират и дразнят! :confused:  Темата за "Винг Чун Кунг Фу по метода на майстор Вонг" беше създадена с добри намерения! Надявах се че ще има смислени въпроси от хора които са проучили за какво става въпрос, и искат да попитат за нещо което не им е станало ясно. Е разбира се е трудно да се обясни например какво се прави в тази или онази ситуация, как се удря от тук или от там, за това към тези питащи подходих с покана за тренировка! Разбира се форумът е отворен за всички, и веднага се намират (между впрочем едни и същи хора) провокатори! Оставям нещата така, защото явно не мога да променя нищо! Все пак ще следя от време на време какаво се случва тук, но ще се обаждам само ако се появи нещо смислено! Поздрави! :wink:

#20 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 27 октомври 2005 - 11:05

Здравейте, от началото на месец ноември тренировките ще се провеждат в понеделник, сряда и петък от 18,30ч. Ще се провежда и тренировка на открито всяка съботна сутрин в парка на младежкия хълм! Тази тренировка е отворена и за външни хора интересуващи се от това което правим! За повече информация на тел. 0886 60 92 15 - Костадин Михайлов. :up: