Към съдържанието

- - - - -

Винг Чун в Пловдив

• Please log in to reply
В темата има 77 мнения

#41 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 27 май 2008 - 09:58

Новата зала в която се провеждат заниманията се намира в основно училище " Христо Смирненски " зад четвъртък пазар (или от кръстовището преди моста на греджика в дясно и после поглеждаш в ляво). За начинаещи Пон. Вторник и Сряда от 18.30 ч. Поздрави на всички! (чука се на вратата!)

#42 myrfi_

myrfi_
  • Гости

Публикувано: 26 януари 2009 - 10:24

Новата зала в която се провеждат заниманията се намира в основно училище " Христо Смирненски " зад четвъртък пазар (или от кръстовището преди моста на греджика в дясно и после поглеждаш в ляво). За начинаещи Пон. Вторник и Сряда от 18.30 ч. Поздрави на всички! (чука се на вратата!)

Здравейте. Виждам че инфото за този клуб има давност, за това искам да попитам дали е актуално? Ако е, моля да потвърдите. Интересувам се от вашите тренировки, занимавал съм се със уин чун в чужбина ( по Люн Тинг), но сега ми е интересно да се запозная с разликите за които говорите тук.

#43 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 26 януари 2009 - 17:58

Здравейте. Виждам че инфото за този клуб има давност, за това искам да попитам дали е актуално? Ако е, моля да потвърдите. Интересувам се от вашите тренировки, занимавал съм се със уин чун в чужбина ( по Люн Тинг), но сега ми е интересно да се запозная с разликите за които говорите тук.

Тренировките се провеждат на същото място, във всички делнични дни без понеделник. Моят номер го има по горе, всеки е добре дошъл!

#44 Jorkata_

Jorkata_
  • Гости

Публикувано: 27 януари 2009 - 06:21

Здравейте на всички наскоро гледах филма Ip.Man и много сериозно се надъхах да тренирам Винг Чун.Но имам едно притеснение-значи килцата ми са малко в повече и незнам дали това няма да ми поречи да правя качественна тренировка.Ако някои може да ми даде съвет относто тоя въпрос ще съм му много благодарен.Благодаря предварително.

#45 Ppeppi_

Ppeppi_
  • Гости

Публикувано: 27 януари 2009 - 10:02

Моят съвет е задължително да се консултираш с лекар преди опити за тренировка. При наднорменото тегло се натоварва сърцето и всякакви резки и интензивни натоварвания могат да имат отрицателен ефект. Попитай и Бедо Хачикян - един от инструкторите на WingTsun академията с Пловдив. Имал е твоя проблем но с правилен подход го е преодолял.

#46 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 27 януари 2009 - 10:44

Абе, то и Само Хонг не е от най-слаботелесните, ама туй не му пречи.
Винг Чун не е поредния метод за отслабване, но при Коцето гаранция, че ще свалиш некой друг килограм.

#47 Jorkata_

Jorkata_
  • Гости

Публикувано: 28 януари 2009 - 02:07

Искам да питам трябва ли някъде да се записвам предварително или като дойда на място се уточняват нещата , плаща ли се някаква такса за тенировките , никога до сега на съм се занимавал със някакъв вид бойно изкуство това проблем ли ще бъде и честно да си призная незнам дали ще мога да вляза бързо е ритъм и затова се чудя дали да започвам ,предполагам че има такива групи които са за начинаещи и си има отделен човек да се занимава с тях ,ако наистина е така смятам че мога да се запиша и няма да е проблем че не разбирам нищо от бойни изкуства.Ако може някой да даде по един кратък отговот по всичките ми въпроси ще съм му благодарен.Мерси предварително. :D

#48 Ppeppi_

Ppeppi_
  • Гости

Публикувано: 28 януари 2009 - 08:56

Действай смело :) и просто посети съответните школи. В бойните изкуства ние винаги оставаме ученици без значение къде при кого и колко сме тренирали. Краят на обучението ти не приключва в момента в който станеш инструктор. Бих казал дори че твоето сериозно развитие започва точно от този етап :)

#49 myrfi_

myrfi_
  • Гости

Публикувано: 02 февруари 2009 - 15:03

Здравейте на всички наскоро гледах филма Ip.Man и много сериозно се надъхах да тренирам Винг Чун.Но имам едно притеснение-значи килцата ми са малко в повече и незнам дали това няма да ми поречи да правя качественна тренировка.Ако някои може да ми даде съвет относто тоя въпрос ще съм му много благодарен.Благодаря предварително.

Момче не се притеснявай от това как изглеждаш, и аз съм имал този проблем, зная че това повече те притеснява отколкото здравето ти. И ако сега не започнеш да тренираш, ще мине време за което ще съжаляваш. Коце, благодаря ти!

#50 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 01 юли 2009 - 10:03

Здравейте, реших да съобщя че има вероятност да се оформи група за нови хора желаещи да учат при нас. За да се организира това е нужно който има интерес да се свърже с мен ( но най уважителен е интереса на хора, които си направят труда да дойдат до залата :fou: )! Мястото където се провеждат заниманията е същото. :boxing:

#51 gojinboo_

gojinboo_
  • Гости

Публикувано: 31 юли 2009 - 21:36

значи интересувам се адски мн от вин чун и мн се запалих и искам да се запиша да го практикувам само искам да попитам коцето дали учителя при които тренираш в синдикалния дом е добър смисъл добре ли обяснява

#52 Azazel_

Azazel_
  • Гости

Публикувано: 01 август 2009 - 00:00

Аз пък съм останал с впечатлението,че Коцето е инструктора....може и да бъркам

#53 КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_

КОСТАДИН МИХАЙЛОВ_
  • Гости

Публикувано: 13 август 2009 - 15:40

Аз пък съм останал с впечатлението,че Коцето е инструктора....може и да бъркам

Ами не бъркаш. А за това къде тренираме в момента, пише по назад! Поздрави! :clap:

#54 ilibili_

ilibili_
  • Гости

Публикувано: 22 октомври 2009 - 07:50

здравете на вси4ки.заинтригувах се от темата за провеждането на тренировки в открита среда.от малак сум се зблъзквал с боини техники,ноза кратко и знам 4е теенировките на открито спомагат за по-бързото постигане на балнса между дха и тялото.също така предлагат разнообразна среда за подготовка на боеца

#55 wild_love_

wild_love_
  • Гости

Публикувано: 28 октомври 2009 - 23:58

Какви мнения, какви коментари.... Нямам думи.... Казва се ГРАНДМАЙСТОР КИЙТ КЕРНШПЕХТ на Сифу учителя !!!

#56 sasojjm_

sasojjm_
  • Гости

Публикувано: 28 декември 2009 - 12:50

рових тьрсих и не намерих телефон за врьзка актуален каде се првеждат сега тренировките някаква информация някои да има ако знаех куде са ще отида на място да разбера нещата които ме интересуват все пак ако някои знае нещо ще сьм благодарен да сподели

#57 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 28 декември 2009 - 14:48

0886 609 215- Константин Михайлов

#58 vasilhr_

vasilhr_
  • Гости

Публикувано: 30 декември 2009 - 21:56

Добър вечер.Силно заинтересован съм от Винг-чун,но никога не съм се занимавал с каквито и да е бойни изкуства,така че за сега имам само теоретичен опит.Та,въпроса ми е ако дойда след Нова година ще мога ли да бъда записан или трябва да чакам определен период от време до сформиране на нова група?Има ли групи за начинаещи?Благодаря предварително!

#59 Adventure_92_

Adventure_92_
  • Гости

Публикувано: 04 август 2010 - 13:46

инстересъвам се още ли се провегдат тренировки и ако да от колко часа и къде

#60 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 04 август 2010 - 18:37

0886 609 215- Константин Михайлов - това е номер, който вече бях дал и на който можеш да питаш за тренировки.

Давам и още един, ако искаш да тренираш в по-малка група- 0887 98 97 47 Иво