Към съдържанието

- - - - -

Винг Чун в Пловдив

• Please log in to reply
В темата има 77 мнения

#61 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 08 август 2010 - 19:41

www.wingtsun-bg.com

ВингТчун тренировки във ВТ Академията на ЕВТО-България в Пловдив.
Всеки ден занимания - по две тренировки на вечер, също и три в събота.
Тренираме усилено и през лятото без прекъсване!

ул. Опълченска 13, ет 3,
на центъра близо до пл. Съединение

#62 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 07 септември 2010 - 07:51

Да, тренировките се провеждат там. Вторник и четвъртък от 19.00ч. и петък от 19.30ч. Ето ти и телефона на инстръктора. 0886 60 92 15 Костадин

Здравейте, Костадин , бих искал да попитам още ли се провеждат тренировките там и могат ли да се записват нови желаещи или има определен период за това. Мерси предварително

#63 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 08 септември 2010 - 12:14

Искам да попитам. Мой познат ми каза че се е обаждал на ваш телефонен номер за информация, едно от нещата които са му казани е че има 60 тренировки месечно! Ако може малко разяснение.

Да, има 60 тренировки месечно във ВиннгТчун Академията в Пловдив, защото всеки може да посещава колкото тренировки иска на една и съща цена. Понеже залата си е наша, ние имаме по две или три тренировки на ден, всеки ден, без неделя.
Освен ВингТчун се тренира и Ескрима два пъти седмично.

#64 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 08 септември 2010 - 15:59

Искам да питам и друго. По програма ли се водят тези 60 тренировки, или идеята е просто повече на същата цена? Има ли кавалифициран инструктор на всяка, и дали няма опасност да се разводни тренировката при тази бройка? Питам защото това е повече от всичко което бях чувал някога! Даже ми звучи някак несериозно. По колко човека се събират на повечето, все пак малко хора в сравнение с други стилове тренират винг чун.

Да, има 60 тренировки месечно във ВиннгТчун Академията в Пловдив, защото всеки може да посещава колкото тренировки иска на една и съща цена. Понеже залата си е наша, ние имаме по две или три тренировки на ден, всеки ден, без неделя.
Освен ВингТчун се тренира и Ескрима два пъти седмично.

#65 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 09 септември 2010 - 00:32

Искам да питам и друго. По програма ли се водят тези 60 тренировки, или идеята е просто повече на същата цена? Има ли кавалифициран инструктор на всяка, и дали няма опасност да се разводни тренировката при тази бройка? Питам защото това е повече от всичко което бях чувал някога! Даже ми звучи някак несериозно. По колко човека се събират на повечето, все пак малко хора в сравнение с други стилове тренират винг чун.

Да, тренировките са водят по програма, като всяка тренировка си има тема. За квалифицираните инструктори - и това да, аз ги водя винаги вечер, но има и 4 помощници към всяка подгрупа.
Има от около 20 до 25 човека на всяка тренировка. Групата ни е доста голяма и затова не идват абсолютно всички.
Нещата си звучат доста сериозно,това е просто модел от други страни, затова са нечувани в България.

#66 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 09 септември 2010 - 09:35

Да, тренировките са водят по програма, като всяка тренировка си има тема. За квалифицираните инструктори - и това да, аз ги водя винаги вечер, но има и 4 помощници към всяка подгрупа.
Има от около 20 до 25 човека на всяка тренировка. Групата ни е доста голяма и затова не идват абсолютно всички.
Нещата си звучат доста сериозно,това е просто модел от други страни, затова са нечувани в България.

Aко на всяка тренировка (дневна) има по толкова хора, значи ли че повечето са ученици а не работещи? В такъв случай може ли да се каже че повечето са деца и тинейджъри?

#67 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 12 септември 2010 - 09:14

Aко на всяка тренировка (дневна) има по толкова хора, значи ли че повечето са ученици а не работещи? В такъв случай може ли да се каже че повечето са деца и тинейджъри?

Тренировките започват от 18 часа, а повечето работещи приключват дотогава работа, освен ако не са на смени.
Тоест, в залата не са само ученици, а студенти и работещи.

#68 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 12 септември 2010 - 09:24

Тренировките започват от 18 часа, а повечето работещи приключват дотогава работа, освен ако не са на смени.
Тоест, в залата не са само ученици, а студенти и работещи.

Няколко тренировки след 18.00ч.??? :scratch_one-s_head:

#69 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 12 септември 2010 - 14:10

Няколко тренировки след 18.00ч.??? :scratch_one-s_head:

Да, имаме две помещения! И в двете има тренировки.
Понеделник, сряда и петък от 18 и от 19.30
вторник и четвъртък от 17.30, от 19 и от 20.30 часа
събота от 13-15 часа

сега се надявам да стане по-ясно!

#70 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 13 септември 2010 - 07:37

Да, имаме две помещения! И в двете има тренировки.
Понеделник, сряда и петък от 18 и от 19.30
вторник и четвъртък от 17.30, от 19 и от 20.30 часа
събота от 13-15 часа

сега се надявам да стане по-ясно!

13-тренировки седмично! Ами браво! Доста сте продуктивни, хубаво е че има пълни зали по Винг Чун. Сега си го помислих! Дали не правите това точно заради обратното, да сте по малко хора на тренировка, та да е по качествена?

#71 SIFU_

SIFU_
  • Гости

Публикувано: 13 септември 2010 - 08:54

13-тренировки седмично! Ами браво! Доста сте продуктивни, хубаво е че има пълни зали по Винг Чун. Сега си го помислих! Дали не правите това точно заради обратното, да сте по малко хора на тренировка, та да е по качествена?

Имаме освен основния инструктор по минимум двама помощници на тренировка! Затова тя е винаги качествена.
И тринировките са 15 на седмица - 12 през седмицата и три в събота.

#72 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 13 септември 2010 - 09:47

Имаме освен основния инструктор по минимум двама помощници на тренировка! Затова тя е винаги качествена.
И тринировките са 15 на седмица - 12 през седмицата и три в събота.

Не е за мен! Аз се храня два пъти на ден, ако и тренирам толкова няма да изкарам дълго. По добре да опитам някъде където има два или тричасов здрав урок един път на ден, и после да възтановявам блажено! Пет такива в седмицата плюс няколко самостоятелни вярвам че ще ме дърпат доста добре в развитието ми. Всъщност четох във форума че ви канят тук там на приятелска тренировка с други направления на Винг Чун, има ли развитие в тази посока?

#73 Стефан_

Стефан_
  • Гости

Публикувано: 13 септември 2010 - 21:20

Много интересна ситуация:
имаме си рибар, имаме си и рибок. Само дето рибока си мисли, че е рибар, а пък рибаря мисли, че поредната риба му се е хванала на въдицата.
Накрая да нема сърдити :fishing:

#74 иво 1_

иво 1_
  • Гости

Публикувано: 22 ноември 2010 - 13:48

0886 609 215- Константин Михайлов - това е номер, който вече бях дал и на който можеш да питаш за тренировки.

Давам и още един, ако искаш да тренираш в по-малка група- 0887 98 97 47 Иво

Здравей Стефчо, номера на този Иво е 0878 987 947.

#75 titaniumman_

titaniumman_
  • Гости

Публикувано: 11 март 2011 - 17:09

А къде мога да тренирам винг чун в пловдив но по системата на льон Тинг ?

Ако не си с нагласа за сериозна физическа поготовка, добре си се ориентирал! (това е чуждо мнение, но и аз го споделям) На главната страница на форума има рекламно каре, но ако не го виждаш. http://www.wingtsun-...ini/novini.html

#76 Adena_

Adena_
  • Гости

Публикувано: 22 декември 2011 - 13:26

Здравейте. Ако може някой да ми даде информация кога и къде се провеждат заниманията по Винг Чун(ако все още се провеждат). Този телефон който сте дали: 0886609215 ми казва че е грешен. И и-мейла който намерих също.
Благодаря!

#77 адонис_

адонис_
  • Гости

Публикувано: 22 декември 2011 - 14:19

Здравейте. Ако може някой да ми даде информация кога и къде се провеждат заниманията по Винг Чун(ако все още се провеждат). Този телефон който сте дали: 0886609215 ми казва че е грешен. И и-мейла който намерих също.
Благодаря!

ето линка на клуба във фйесбук може да пишеш и там:) http://www.facebook....s/348206157564/
Поздрави!

#78 иво 1_

иво 1_
  • Гости

Публикувано: 22 февруари 2012 - 17:23

Благодаря!

Тренировки по Винг Чун, по системата майстор Вонг. 0878987947