Към съдържанието

Снимка

Русе - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 87 мнения

#21 о,0

о,0

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 5 мнения
  • БИ:винг чун

Публикувано: 26 февруари 2008 - 16:33

ако някой знай къде има тренировки по кикбокс в Русе и малко повече информация ще съм благодарен ако сподели :P и коя школа е най-добрата :)

поздрави :wink:

Зала Дунав/боксовата зала/ от 20:00. :up:

друга зала има ли :)

#22 petman

petman

СПАДНА МИ ?!

• Дао
  • 250 мнения

Публикувано: 26 февруари 2008 - 17:47

друга зала има ли :)

До кооперативния пазар,страничния вход кадето е автомивката,там по едни метални стълби се качваш там е другата зала за кикбокс.
НЕ Е ВАЖНА ГОЛЕМИНАТА НА ВОИНА В БИТКАТА,А ГОЛЕМИНАТА НА БИТКАТА ВЪВ ВОИНА

#23 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 26 февруари 2008 - 20:16

До кооперативния пазар,страничния вход кадето е автомивката,там по едни метални стълби се качваш там е другата зала за кикбокс.

ве4е не е там ам в някъде до математическата гимназия!!!!! :wink:
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#24 VIk``

VIk``

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 26 февруари 2008 - 21:43

а други зали има ли ? :) и къде съответно

#25 Azazel_

Azazel_
  • Гости

Публикувано: 26 февруари 2008 - 21:51

Много се извинявам,че питам,ама други зали има ли? :hysterical:

#26 petman

petman

СПАДНА МИ ?!

• Дао
  • 250 мнения

Публикувано: 27 февруари 2008 - 09:56

а други зали има ли ? :) и къде съответно

На теб май не ти се тренира,ами само се намираш на приказка??? :confused:

#27 dechev_

dechev_
  • Гости

Публикувано: 27 февруари 2008 - 20:02

Ето го САЙТА, там има карта къде се намира залата до МГ-то и др. работи!
УСпех

#28 didinick_

didinick_
  • Гости

Публикувано: 26 май 2008 - 07:42

:chinese: Здравейте на всички!
Може ли някой да ми даде информациия за хората киото водят киокушин в училище Любен Каравелов
Синът ми е 2 клас и иска да тренира карате може ли някой да ме посъветва кое бойно изкуство от всичките е подходящо за малко дете
Благодаря Ви предварително

#29 fighter1

fighter1

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • От:русе
  • БИ:kyokushin karate

Публикувано: 26 май 2008 - 17:00

http://www.kyokushin...?page=5&city=ru

виж тук

#30 Rosi_

Rosi_
  • Гости

Публикувано: 30 август 2008 - 15:21

Къде и какво Би да тренирам в Русе? Спрях се на Студио Вихър защото имат сайт, форум, пък и е най-добра цената дано да си заслужавано пак там предлагат 2 БИ - кудо и кикбокс и аз не знам кое да избера мислела съм си за ЦПКК но не успях да намеря информация по-конкретна
пишете ми тук или на ЛС
- какво бойно изкуство предлагате за начинаеща 13 годишна в кой СК цената и мястото
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

#31 Pokrtg_

Pokrtg_
  • Гости

Публикувано: 19 февруари 2009 - 21:08

На 17 съм и вече тренирам нещо в понеделник сряда и петък и се чудех има ли бойни изкуства, които да се тренират в дни различни от тези, за да тръгна на тях. Ако са японски би било супер, но не е задължително, пък и вероятно няма толкова много (или няма въобще) нещо, което може да се тренира в дни различни от понеделник сряда и петък.

#32 petman

petman

СПАДНА МИ ?!

• Дао
  • 250 мнения

Публикувано: 20 февруари 2009 - 11:53

На 17 съм и вече тренирам нещо в понеделник сряда и петък и се чудех има ли бойни изкуства, които да се тренират в дни различни от тези, за да тръгна на тях. Ако са японски би било супер, но не е задължително, пък и вероятно няма толкова много (или няма въобще) нещо, което може да се тренира в дни различни от понеделник сряда и петък.

Ти какво тренираш?Какво искаш да тренираш?

#33 Pokrtg_

Pokrtg_
  • Гости

Публикувано: 20 февруари 2009 - 12:17

Ти какво тренираш?Какво искаш да тренираш?

Каквото и да е(е не съвсем каквото и да е) само да не се засича с другите ми тренировки в понеделник, сряда и петък. Ако въобще има нещо, което се тренира в другите дни, защото повечето неща се тренират точно в понеделниците срядите и петъците. Не тренирам нещо от което да има особенна полза за повечето бойни изкуства.

#34 petman

petman

СПАДНА МИ ?!

• Дао
  • 250 мнения

Публикувано: 20 февруари 2009 - 14:23

Каквото и да е(е не съвсем каквото и да е) само да не се засича с другите ми тренировки в понеделник, сряда и петък. Ако въобще има нещо, което се тренира в другите дни, защото повечето неща се тренират точно в понеделниците срядите и петъците. Не тренирам нещо от което да има особенна полза за повечето бойни изкуства.

ЕЕЕеехххх как обичам на прости и ясни въпроси да ми отговарят така.
Кажи ми какво тренираш,какво друго искаш да тренираш и защо,че да мога да ти дам максимално полезен съвет.Има каде и какво да се тренира през другите дни не се притеснявай.

#35 Pokrtg_

Pokrtg_
  • Гости

Публикувано: 20 февруари 2009 - 14:43

ЕЕЕеехххх как обичам на прости и ясни въпроси да ми отговарят така.
Кажи ми какво тренираш,какво друго искаш да тренираш и защо,че да мога да ти дам максимално полезен съвет.Има каде и какво да се тренира през другите дни не се притеснявай.

Тренирам кендо(от сравнително скоро). А просто не съм решил какво искам да тренирам понеже бях сигурен, че ако избера нещо ще се окаже, че точно това няма да съвпада с програмата ми и за това не съм се насочил към нищо точно и заради това си формулирах така въпроса. Иначе ако е възможно да е нещо което е практично и може би по-близо до истинска ситуация(бой), също и да има повече двубои(може би се води спаринги) и ако е източно би било добре да е японско. Надявам се това да помогне, защото само това съм измислил и даже не е задължително.

Това мнение е редактирано от Pokrtg: 20 февруари 2009 - 15:18

#36 petman

petman

СПАДНА МИ ?!

• Дао
  • 250 мнения

Публикувано: 20 февруари 2009 - 16:13

В салона на у-ще ''Олимпи Панов''-Семпай Румен Калинов-2 дан ,черен колан
понеделник,сряда и петък от 19-30 часа
вторник и четвъртък от 19-00 Часа

Заповядай в залата на клуб Хелиос.Тренировките по кикбокс са в понеделник, сряда и петък от 17:00 до 18:30 , а вторник и четвъртък от 19:30 до 21:00.

Спортен център "Хелиос" гр. Русе

Аз лично ти препоръчвам БОКС в зала Дунав всеки ден от:18:30

Това мнение е редактирано от petman: 20 февруари 2009 - 16:14

#37 kudobg

kudobg
  • Дао
  • 30 мнения

Публикувано: 20 февруари 2009 - 16:50

Ако сте тренирали и тренирате кендо е много добре.Тожа е най-японското от всички бойни изкуства.Кендо е на първо место етика и дисциплина.В Русе се практикува и Кудо,което е японско и е реален боен стил.За връзка тел.0886471691

#38 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 20 февруари 2009 - 21:29

Ако сте тренирали и тренирате кендо е много добре.Тожа е най-японското от всички бойни изкуства.Кендо е на първо место етика и дисциплина.В Русе се практикува и Кудо,което е японско и е реален боен стил.За връзка тел.0886471691

тцтцтцт,докога ве,докога !
Никой не беше те чувал в един момент изгряваш с некви телефони ,кудо и тн.
Недей да разцапваш русенските БИ,знаеме се ,на пръсти сме ,приятели сме а ти сега искаш да се класираш дет никой не е чувал за тебе!
Ако сте тренирали и тренирате кендо е много добре. :confused:
ИЛИ
В Русе се практикува и Кудо,което е японско и е реален боен стил.За връзка тел.0886471691 :fou:
последно
ТоВа е най-японското-ПРАВОПИСААААА
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#39 Pokrtg_

Pokrtg_
  • Гости

Публикувано: 21 февруари 2009 - 01:44

Когато нещо се тренира по 5 пъти седмично, а аз ходя само 2(Или в най-добрия случей 3, ако се тренира и събота/неделя) има ли въобще смисъл. Няма ли да съм просто най-зле там, защото ходя 2но по-малко от всички?

#40 Grisha

Grisha

обичайният заподозрян

• Mодератори
  • 2066 мнения
  • От:Мирно село
  • БИ:Света вода ненапита

Публикувано: 21 февруари 2009 - 12:48

Когато нещо се тренира по 5 пъти седмично, а аз ходя само 2(Или в най-добрия случей 3, ако се тренира и събота/неделя) има ли въобще смисъл. Няма ли да съм просто най-зле там, защото ходя 2но по-малко от всички?

Аве ако си търсиш обяснение защо няма да започнеш или се нуждаеш от оправдание, защо въобще пишеш? Хората ти казаха къде кво има, ти си решавай и преценявай кво ще правиш...
Колко ще си зле си зависи само от теб, никой друг няма отговорност за постъпките (или не-постъпките ти) и за техния резултат :!:
Чрез опита си ние откриваме краткия път след дълги скитания
Роджър Етъм

Тана-джутсу Всичко,което се случва е толкова вярно,че съществува,колкото и че не е реално.

black_cobra:
Например при крав мага има едно движение,с което счупваш носа на противника и после под такъв ъгъл го удряш,че набутваш парченца кост в мозъка му.