Към съдържанието

Снимка

Русе - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 87 мнения

#41 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 21 февруари 2009 - 13:12

Само едно полседно включване по този повод и от мен :
в днешното напрегнато ежедневие , когато повечето трениращи работят ( независимо дали учат или не ) , колкото повече тренировки може да издейства даден клуб , то толкова по-добре би било за посещаващите го , защото рядко има човек , който може да е свободен всеки ден по това време , по което се тренира - работа , семейство , ангажименти...Ако има само 2 тренировки седмично и точно тази седмица поради работа не може да отиде на нито една, е едно , а когато има 7 тренировки и когато той пропусне 2 -3 , то вече е друго.
Както каза Гришата , или се оправдаваш или искаш.А ние сме се нагледали на оправдаващи се.

#42 Pokrtg_

Pokrtg_
  • Гости

Публикувано: 21 февруари 2009 - 20:49

Само едно полседно включване по този повод и от мен :
в днешното напрегнато ежедневие , когато повечето трениращи работят ( независимо дали учат или не ) , колкото повече тренировки може да издейства даден клуб , то толкова по-добре би било за посещаващите го , защото рядко има човек , който може да е свободен всеки ден по това време , по което се тренира - работа , семейство , ангажименти...Ако има само 2 тренировки седмично и точно тази седмица поради работа не може да отиде на нито една, е едно , а когато има 7 тренировки и когато той пропусне 2 -3 , то вече е друго.
Както каза Гришата , или се оправдаваш или искаш.А ние сме се нагледали на оправдаващи се.

Едно е от 7 тренировки 2-3, аз говоря от 5 тренировки да пропускам 3, това значи да ходя по-малко от полвинта пъти всяка седмица, а ако стане нещо дори и по-рядко, за това питах. Иначе, ако казвате, че това не е проблем, супер.

Това мнение е редактирано от pv: 21 февруари 2009 - 22:16
Пфффф......

#43 Apachai_

Apachai_
  • Гости

Публикувано: 12 май 2009 - 21:38

Виждам че на много места в Русе има кик-бокс. Та ще питам кое място с кик-бокс(по-точно муай тай де) е най-добре за 18 годишни да започнат. Понеже някои места нямат сайтове, а може би са по-добрият избор реших да питам тук. Също ако знаете цени и друга информация би било полезно. Благодаря.

#44 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 13 май 2009 - 09:03

Виждам че на много места в Русе има кик-бокс. Та ще питам кое място с кик-бокс(по-точно муай тай де) е най-добре за 18 годишни да започнат. Понеже някои места нямат сайтове, а може би са по-добрият избор реших да питам тук. Също ако знаете цени и друга информация би било полезно. Благодаря.

две са местата:

Митко Ружинов
http://heliosgym-bg.com/

И Емил Тодоров,само че той отваря след 10 дни в спортен комплекс "Локомотив"/новата сграда на акробатиката/
ако искаш мини там на място или ми пиши на Л.с да ти дам телефона

:cool:

Това мнение е редактирано от сап4ето: 13 май 2009 - 09:04

http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#45 quiet_water_

quiet_water_
  • Гости

Публикувано: 18 септември 2009 - 10:45

някой ако е ходил в Студио "Вихър" да каже как е там :scratch_one-s_head:
най-вече ме интересува разписанието защото съм 2 смяна :(

Поздрави

#46 Дарвин_

Дарвин_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2009 - 20:17

Чудех се дали да пиша, но пък може да съм полезен на някой с информация.
Виждам, че много хора се чудят какво точно да тренират, някои говорят за улица, други за спорт, трети да посещават по-малко от половината тренировки /интересно ако тренировките са 3 седмично - на половината тренировка ли ще си тръгне за да може да ги направи 1,5 на седмица/, но да кажа и аз един адрес в Русе и да спра да разсъждавам.

Има една малка заличка до закрития пазар на Ялта, намира се на гърба на бензиностанция Еко /бивша Шел, още по-бивша Арика/. В тази заличка къде сполучливо къде не - понеделник, сряда и петък се провеждат занимания по ДжуДжиЦу от 19.30

Ако някой се пита дали си заслужава поне да хвърли един поглед на трениращите там, ще кажа, че момчетата и момичетата от този клуб направиха фурор с първото си появяване на републиканското във Варна тази година, както и на Балканското приключило този уикенд. Благодарение на тях и на хората от другия клуб по ДжуДжиЦу /Централен полицейски клуб/ мога спокойно да кажа, че Русе е града на този вид спорт за момента.

На тези които не са решили какво точно да тренират мога само да препоръчам да обиколят по залите и да огледат, понеже винаги е по-добре един път да видиш от колкото десет пъти да чуеш.

На клипчето в червен колан е състезател от клуба в категория 67 кг, той е на 17г. и се състезава при мъжете

#47 dechev_

dechev_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2009 - 21:00

Ако кажеш и къде е клипчето?

#48 Дарвин_

Дарвин_
  • Гости

Публикувано: 27 септември 2009 - 23:17

Мдам, мислех, че съм прикачил клипчето, но не би, ще дам адрес в такъв случай :

#49 SteamOfBlood_

SteamOfBlood_
  • Гости

Публикувано: 06 декември 2009 - 23:49

Някой случайно да знае къде другаде освен Олимпи Панов има тренировки по кьокушин карате? :ninja:

#50 fighter1

fighter1

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 1 мнения
  • От:русе
  • БИ:kyokushin karate

Публикувано: 12 декември 2009 - 11:46

Някой случайно да знае къде другаде освен Олимпи Панов има тренировки по кьокушин карате? :ninja:

В училище ОЛИМПИ ПАНОВ понеделник,сряда,петък от 19,30 до 21,00 сенсей РУМЕН КАЛИНОВ-3 ДАН
вторник и четвъртък от 19,00 до 20,30
В училище ВАСИЛ ЛЕВСКИ понеделник,сряда и петък 19,30-21,00 семпай МИРОСЛАВ БАРБОВ-2 ДАН
В клуба има и още 2 черни колана ЕКАТЕРИНА БАРБОВА-1 ДАН и АЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ -1 ДАН,които помагат във воденето на тренировките.
WWW.KYOKUSHIN-BULGARIA.COM

#51 SteamOfBlood_

SteamOfBlood_
  • Гости

Публикувано: 17 декември 2009 - 19:20

Частни уроци по киокушин

Чудех се дали въобще някъде в България има.Имам планове живот и здраве лятото да отида където и да е било на подобно нещо.Ако в Русе има ще е още по - добре де,амаа :/ .
Така де,ще съм благодарен ако някой даде някво инфо.
УС!

#52 zak33_

zak33_
  • Гости

Публикувано: 20 февруари 2010 - 21:30

Здравеите колеги! Нов съм във форума и от скоро се занимавам с боини искуства. Много искам да тренирам Джудо но не знам къде има клуб в Русе. Много ще съм Ви благодарен ако ми отговорите. Благогодаря предварително! :wink:

#53 Exodus_

Exodus_
  • Гости

Публикувано: 19 юни 2010 - 18:40

Спортен клуб по джудо и самбо “Дунав”

Регистриран през 1994 г. със седалище: Русе, спортна зала “Дунав”, тел. 082/ 450495. Работи с деца, момичета, девойки и жени. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Силвана Кисьова.

Спортен клуб по джудо-самбо “Локомотив”

Регистриран през 1993 г. със седалище: Русе, спортна зала “Дунав”, тел. 082/ 450495. Работи с всички възрастови групи - мъжки пол. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Валентин Петров.

ПС - това го извадих от един сайт, не знам колко е ново :)

ПС2 - а мен ме интересува, дали в русе има клуб по бокидо :?

Това мнение е редактирано от Exodus: 19 юни 2010 - 18:40

#54 val4ev

val4ev

Валентин Николов

• Дао
  • 41 мнения
  • От:русе!!
  • БИ:граплинг , джу-джицу,бокс

Публикувано: 21 юни 2010 - 10:19

Спортен клуб по джудо и самбо “Дунав”

Регистриран през 1994 г. със седалище: Русе, спортна зала “Дунав”, тел. 082/ 450495. Работи с деца, момичета, девойки и жени. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Силвана Кисьова.

Спортен клуб по джудо-самбо “Локомотив”

Регистриран през 1993 г. със седалище: Русе, спортна зала “Дунав”, тел. 082/ 450495. Работи с всички възрастови групи - мъжки пол. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Валентин Петров.

ПС - това го извадих от един сайт, не знам колко е ново :)

ПС2 - а мен ме интересува, дали в русе има клуб по бокидо :?

Валентин Петров още си води тренировки до джудо:) А какво значи "а мен ме интересува в русе дали има клуб по БОКИДО?"
Просто аз !!

#55 Exodus_

Exodus_
  • Гости

Публикувано: 21 юни 2010 - 12:54

Toва е моят въпрос..
Искам да разбера дали се провеждат някакви тренировки по "Гладиатор бокидо" или там както се води даденият стил :?

#56 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 21 юни 2010 - 20:49

Toва е моят въпрос..
Искам да разбера дали се провеждат някакви тренировки по "Гладиатор бокидо" или там както се води даденият стил :?

НЕ :Topic-is-closed-bg:
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#57 SteamOfBlood_

SteamOfBlood_
  • Гости

Публикувано: 30 юни 2010 - 14:49

Някой може ли да ми даде информация за клуб по джу-джицу в Русе?

Благодаря предварително.

Редакция: Виж съществуващи теми. Виж мнение #46 в тази в която ти е слята темта ,

ако имаш предвид БЖЖ виж и http://daobg.com/ind...showtopic=46438

#58 dawner_rs_

dawner_rs_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2010 - 00:11

Някой ще може да ми каже каде има тренировки по Граплинг?

#59 rocket1_

rocket1_
  • Гости

Публикувано: 03 януари 2011 - 02:12

да ви попирам знаете ли къде в русе има тренировки по ММА разбрах че в зала дунав някъде имало но ако може повече информация или някое друго място

Редакция:
едната зала
http://daobg.com/ind...showtopic=46438 от 10.01.2011 са в борцовата зала на стадион "Локомотив", за другата виж по-нагоре в темата.

#60 choke_

choke_
  • Гости

Публикувано: 21 февруари 2011 - 09:19

Извинявам се много искъм да по попитам каде е залата по кудо в Русе.Преди една година я знаех но я изместиха.. Надявам се някои да ми помогне:) Благодаря предварително