Към съдържанието

Снимка

Русе - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 87 мнения

#81 nemzes_

nemzes_
  • Гости

Публикувано: 09 юли 2012 - 10:43

Няма да навлизам в подробности отностно странното ми работно време.Търся да тренирам някакво БИ,но тренировките трябва да са най-рано от 20:00ч.В краен случай може да свършват до 18:30ч за да ходя поне преди нощна смяна.Поради този проблем съм навит почти за всичко.Намерих 2 клуба в интернет но и двата пъти беше стара информация.Единствено в "Хелиос" има тренировки по Кикбокс и Муай тай но търся нещо по-клонящо към изкуство и приложна самоотбрана и малко по-далеч от спорт.Карате или Таекуондо например.Може ли да ми помогнете?

#82 Pride

Pride
  • Дао
  • 91 мнения

Публикувано: 09 юли 2012 - 11:59

В Русе най-добрия вариант е граплинг при Младен Рашков. Един от малкото в БГ на ниво черен колан, практик доказал се на много състезания.

#83 nemzes_

nemzes_
  • Гости

Публикувано: 09 юли 2012 - 14:17

Дай повече инфо.Къде и кога се тренира?За граплинга имам съвсем повърхностни знания,но май имаше много ритници и душене.Звучи ми добре но съм занемарил физическата подготовка.Проблем ли е ако съм,ммм...по хилав?.

#84 SteamOfBlood_

SteamOfBlood_
  • Гости

Публикувано: 07 август 2012 - 15:29

Таекуон-до в Русе?

#85 Saku

Saku

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 16 декември 2014 - 12:05

Бих искал да попитам къде в Русе мога да се запиша на бокс, кикбокс и свободна борба? На 24г. съм. Интересуват ме любителски всякакви бойни изкуства и бих се записал и ходил на много работи с кеф (самбо, муай тай, както и курсове по самоотбрана, освен гореизброените). Ще ми се да занимавам и с ММА (това е наистина забавно и полезно), но ми се струва, че по-лесно ще напредна, ако уча нещата по-отделно. Пък и нямам амбиции освен да се уча и да се забавлявам.

Иначе, за интересуващите се, тренировки по ММА има до стадион Дунав, в залата над стадиона. От 19 часа почват, името на клуба мисля, че е „Респект“. В същата зала по-рано има и тренировки по джудо, от 10 и от 16:30

Не мога да посещавам и тренировки с по-ранен час, така че и ММА е вариант.

#86 quiet_water

quiet_water

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 4 мнения

Публикувано: 18 август 2015 - 10:54

Здравейте, реших да тренирам айкидо . В спортен клуб Айкикен /Русе/ кога се провеждат тренировките? И колко е цената за 1месец тренировки? 

#87 userab

userab

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 23 август 2015 - 22:09

Здравейте, искам да попитам добра комбинация ли е винг чун с джу джицу?

#88 pecotat

pecotat

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 26 август 2015 - 10:59

Който търси тренировки в Русе може да пробва в клуб Хелиос.
​Страхотно място!