Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Внимание!"Super slim"

• Please log in to reply
В темата има 20 мнения

#1 hebigatsu

hebigatsu

ленив пингвин

• Дао
  • 235 мнения
  • От:Bulgaria
  • БИ:kempo, FFF & MHF

Публикувано: 08 ноември 2008 - 12:16

От известно време у нас се продават китайски хапове, определени като хранителни добавки -Super Slim . Мои познати ги взимат и е фекта е поразяващ, в буквален и преносен смисъл. Пред очите ми човек тежащ 154 кг., само за две седмици свали 13 кг. Имам и други преки наблюдения, като примери.
ОБАЧЕ!!!! ВНИМАНИЕ С УПОТРЕБАТА НА ТЕЗИ ХАПОВЕ!!! ВИЖТЕ ПРИЛОЖЕНОТО СЪДЪРЖАНИЕ НА СЪСТАВА И НАЧИНА ЗА УПОТРЕБА.

Лично мое мнение е, че ТЕЗИ ХАПОВЕ НЕ БИВА ДА СЕ ВЗИМАТ БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНА КОНСУЛТАЦИЯ СЪС СПЕЦИАЛИСТ.
....
"Super Slim Pomegranate
Weight Loss Capsule

Super Slim Pomegranate Weight Loss Capsule is a well known weight loss product in the US and Europe.
The ingredients of this product are Pomegranate, Koncing Nut, Extract of HydroxyCitric Acid (HCA),
Apple, Kiwi, Teng Huang fruit, Jerusalem artichoke, Sweet potato, and Giantarum.Pomegranate is one of the strongest antioxidant found in nature.
Antioxidants repair free radical damage which causes premature aging that robs the body of its youthful appearance. Koncing Nut is a fat burner. It breaks down accumulated fat in the body and increases the body’s ability to burn fat. Extract of HydroxyCitric Acid, Apple and Kiwi is said to inhibit the body’s ability to produce fat. It is also believed to be an appetite suppressant as well as an energy booster.
Extracts of Giantarum, Sweet potato, and Jerusalem artichoke are added to increase the potency of the active ingredients.
Reported results with Super Slim are: Natural Weightless without side effects,decreased appetite, and used to maintain weight loss. Results can be seen within the first day.

Caution: Do not exceed 1 capsule per day
This product is not designed for the morbidly obese, children, pregnant, diabetics, and people with heart conditions.
Consult your physician prior to taking this product.
".....
източник: www.super-slim.net

ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ПОДЧЕРТАНАТА ЧАСТ!!!!!

Поздрави!!!!!

Това мнение е редактирано от hebigatsu: 08 ноември 2008 - 12:18

ВСЯКО ПРАВИЛО СИ ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!! ЩО ЛИ...!?!?!?

#2 Niko

Niko

I come with peace!

• Дао
  • 99 мнения
  • От:Варна

Публикувано: 08 ноември 2008 - 13:12

Браво за инфото. Аз лично не пия никакви такива боклуци, но (едно голямо НО) има доста хора, които пият. Именно затова смятам, че трябва такава информация да се показва, защото има и такива, които злоупотребяват с приема на такива субстанции в търсене на желания ефект (разбирай желаното тегло)
Още веднъж МЕРСИ :up:
Едно е да искаш,
Второ е да можеш,
Трето и четвърто да го направиш!!!

#3 Elf4eTo_Eva

Elf4eTo_Eva

Мирогледът е като задника - мени се според храната

• Дао
  • 181 мнения

Публикувано: 08 ноември 2008 - 13:47

Миналата седмица 32-годишна жена почина във Франция от сърдечна криза,след няколко дни прием на такива заслабващи хапове,купени по интернет.
Наша позната преди години оплешивя и стана двойна като килограми след опит да отслабне с такива 'чудодейни' методи.
"Не вярвам аз на думичката “ние”,
не може тя двамина във едно да скрие.
Зад всяко разбирателство стои
дълбока бездна, скрита от очи" A.A.

#4 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 08 ноември 2008 - 16:47

От известно време у нас се продават китайски хапове, определени като хранителни добавки -Super Slim . Мои познати ги взимат и е фекта е поразяващ, в буквален и преносен смисъл. Пред очите ми човек тежащ 154 кг., само за две седмици свали 13 кг. Имам и други преки наблюдения, като примери.
ОБАЧЕ!!!! ВНИМАНИЕ С УПОТРЕБАТА НА ТЕЗИ ХАПОВЕ!!! ВИЖТЕ ПРИЛОЖЕНОТО СЪДЪРЖАНИЕ НА СЪСТАВА И НАЧИНА ЗА УПОТРЕБА.
Поздрави!!!!!

дай повече инфо откъде може да се закупи и на ква цена се продава !
Ако може и да кажеш начина на приложение и тъй като обръщаш внимание на нежелателни реакции,последици ,да ни светнеш ,че чак ако може да ни осветлиш!

Аз лично съм фен,на тези неща! :wooow:
Темата ме интересува живо :D

поздрави! :wink:
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#5 Станислав

Станислав
  • Дао
  • 1115 мнения
  • От:Велико Търново
  • Предишен прякор: stanislav

Публикувано: 08 ноември 2008 - 18:27

Мои познати ги взимат и е фекта е поразяващ, в буквален и преносен смисъл. Пред очите ми човек тежащ 154 кг., само за две седмици свали 13 кг.

Според мен, човек, тежащ 154 кг. за две седмици на правилен хранителен режим ще смъкне пак толкова (или съизмеримо количество) килограми. Но не си ли промените хранителните и физически навици, не очаквайте траен ефект, особено от хапчета.

Ако помислим логично, какво се получава - храниш се по определен начин, имаш определена двигателна активност, и в резултат на това си станал 154 кг с висок процент мазнини. Пиеш някаква чудодейна добавка, смъкваш определено тегло. Ако продължаваш по стария начин, когато спреш добавката, ще върнеш и старите килограми. Ако пък си промениш хранителните и двигателни навици, за да запазиш новото тегло, за какво всъщност ти е бил рискът и разходът с вземането на добавките?

Има и трети вариант - постоянно да употребяваш добавки... и да те включат в епизод на доктор Хаус след години.

#6 сап4ето

сап4ето

Хищник

• Дао
  • 1001 мнения
  • От:ПРЕОБЛАДАВАМ НА МЕСТА
  • БИ:ММА

Публикувано: 08 ноември 2008 - 19:39

Според мен, човек, тежащ 154 кг. за две седмици на правилен хранителен режим ще смъкне пак толкова (или съизмеримо количество) килограми. Но не си ли промените хранителните и физически навици, не очаквайте траен ефект, особено от хапчета.

Ако помислим логично, какво се получава - храниш се по определен начин, имаш определена двигателна активност, и в резултат на това си станал 154 кг с висок процент мазнини. Пиеш някаква чудодейна добавка, смъкваш определено тегло. Ако продължаваш по стария начин, когато спреш добавката, ще върнеш и старите килограми. Ако пък си промениш хранителните и двигателни навици, за да запазиш новото тегло, за какво всъщност ти е бил рискът и разходът с вземането на добавките?

Има и трети вариант - постоянно да употребяваш добавки... и да те включат в епизод на доктор Хаус след години.

Има и четвърти вариант,в който винаги организма има способността да изчиства токсините и вредните влияния ,чрез спорт! :umnik:
Това е естествената му защитна реакция,която се ускорява няколкократно /индивидуално за всеки/чрез спорт! :umnik:

Спорта е здраве!!! :victory: :good:
http://fight-journal.blogspot.com/ -страница пълна със статии за бойци и видове бойни изкуства

"НЕ Е СМЕЛ ТОЗИ ЧОВЕК,КОЙТО ТЪРСИ ПОСТОЯННО ОПАСНОСТТА"!!!

#7 Д-р Кикбокс

Д-р Кикбокс
  • Дао
  • 198 мнения
  • БИ:бокс, кикбокс

Публикувано: 09 ноември 2008 - 00:16

Да, но спорт за 154 килограма залежала мазнина може да означава + 20 мин ходене на ден, а не по - големи натоварвания, особено в съчетание със сърдечни проблеми и високо кръвно, което е обичайното, и стриктна диета, до сравнително нормализиране на теглото, след което вече - евентуално спорт. Съгласни ли сте?

#8 Тануки

Тануки

Шеф на БФ по Борба за Жени в Кал

• Дао
  • 193 мнения

Публикувано: 09 ноември 2008 - 02:08

Въпросното лекарство-чудо го спряха от продажба в Германия и Франция. Проблемът е неяснотата в съставките. Например т.нар. "Koncing Nut" не съществува в природата. Имаше съмнения, че под това име китайските производители крият ефедрин или някой от дериватите му.
Подобна практика не е изолиран случай и при западни производители - пишеш "proprietary blend" и слагаш стрит тебешир. Останалото е маркетинг.

#9 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 09 ноември 2008 - 10:38

Да, но спорт за 154 килограма залежала мазнина може да означава + 20 мин ходене на ден, а не по - големи натоварвания, особено в съчетание със сърдечни проблеми и високо кръвно, което е обичайното, и стриктна диета, до сравнително нормализиране на теглото, след което вече - евентуално спорт. Съгласни ли сте?

Абсолютно :up:
На хора в подобно положение им трябва, така да се каже, тренировка, за да могат да започнат да тренират.

В момента провеждаме един точно такъв експеримент :chinese:

#10 MrGreeny

MrGreeny

The Dude

• Дао
  • 200 мнения
  • От:София
  • БИ:ММА, Кикбокс

Публикувано: 09 ноември 2008 - 13:49

Който си купува такива хапове, смятам че има нужда и от лекарства за оросяване на мозъка.

Не вярвам всичките такива препарати да са измама и да са опасни за живота, но със сигурност има такива. Риска не си струва. Не знаеш какво ще улучиш.

Като става дума за лекарства предпочитам да пия синтетика, отколкото екстракти от незнайно какво, синтезирани незнайно как и къде.
Аз избягвам да си купувам тениски с йероглифи на тях, камо ли лекарства. ;D

Това мнение е редактирано от MrGreeny: 09 ноември 2008 - 13:50

#11 hebigatsu

hebigatsu

ленив пингвин

• Дао
  • 235 мнения
  • От:Bulgaria
  • БИ:kempo, FFF & MHF

Публикувано: 09 ноември 2008 - 17:36

дай повече инфо откъде може да се закупи и на ква цена се продава !
Ако може и да кажеш начина на приложение и тъй като обръщаш внимание на нежелателни реакции,последици ,да ни светнеш ,че чак ако може да ни осветлиш!

Аз лично съм фен,на тези неща! :wooow:
Темата ме интересува живо :D

поздрави! :wink:

:) На сайта, който съм посочил като източник на информацията могат да се правят заявки. Разбрах, че в София се въртяли някакви номера на доставчици и го носели куриери. Повече от това не знам. Никога не съм ползвал добавки и хапове за такива цели, така че не съм компетентен да се изказвам.
Темата я пуснах, защото този препарат взе да става "модерен" и искам да обърна внимание върху рисковете от ползването му, без да оспорвам качествата му. Между другото има доста негативни изказвания в нета за него, но са просто отричане или несъобразена упротреба с наличните заболявания у употребяващите го и съответните нежелани странични реакции.
Пак казвам - не съм специалист (тук има много по-компетентни от мен хора, чието мнение бих искал да видя) и не мога да давам съвети в това поле.
Виж ако ставаше въпрос за право и закони, ама това е друга тема :wink: :up:
Поздрави!
ВСЯКО ПРАВИЛО СИ ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!! ЩО ЛИ...!?!?!?

#12 Д-р Кикбокс

Д-р Кикбокс
  • Дао
  • 198 мнения
  • БИ:бокс, кикбокс

Публикувано: 09 ноември 2008 - 21:39

България е една от малкото страни с малоумна политика при лекарствата. Не може да се рекламират такива по телевизията както и да се продават такива свободно. В нормален свят един аспирин не можеш да си купиш без рецепта. Тука имам чувството че и морфин ще ми продадат свободно ако се примоля или бутна 2 кинта под щанда. Вече почнаха да ги отчитат и електронно, затегнаха и малко контрола тъй че, слава богу, тия неща поотминават. Как аджеба нещо, контраиндицирано при деца и бременни, стриктно упоменато да не се взема повече от еди колко си на ден, ще се продава свободно, а и ще се води като добавка :confused: Ама сигурно трябва да умре някой, за да обърнат внимание...

#13 MrGreeny

MrGreeny

The Dude

• Дао
  • 200 мнения
  • От:София
  • БИ:ММА, Кикбокс

Публикувано: 09 ноември 2008 - 22:28

Малоумно е да ти дават всякакви лекарства без рецепта, но е адски удобно :P
В Германия докато бях не съм влизал в аптека, защото преди това трябва да отида до доктор, ае много сложно и отнема време и нерви. Там за спирт ти трябва рецепта. :-/

#14 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 09 ноември 2008 - 22:43

Там за спирт ти трябва рецепта. :-/

Глупости - 5 евро за 0,7л Jeltzin 40% от Aldi :P

#15 arlovski

arlovski

Gerard Marcellus

• Дао
  • 914 мнения

Публикувано: 29 септември 2009 - 18:29

А, някой да е ползвал Lida? Май избиха рибата с този продукт и конкуренцията искатат да го очернят?

http://lidabg.com/
http://www.bb-team.o...ewthread/34941/
На бойното поле човек често бива герой от кипенето на кръвта в него, в повратите на живота може да бъде герой само от величието на душата. Доблестният мъж, който е оставил попрището на воинските подвизи, приковава на плуг или рало стоманения си меч...

#16 mendeleev13_

mendeleev13_
  • Гости

Публикувано: 01 октомври 2009 - 23:22

А, някой да е ползвал Lida? Май избиха рибата с този продукт и конкуренцията искатат да го очернят?

http://lidabg.com/
http://www.bb-team.o...ewthread/34941/

Аз бях пил Лида-повярвай ми т'ва е нещо страшно:пиех го сутрин на гладно е вервай ми бях като ракета първите 4,5 часа-зениците широко отворени,енергия на макс,НО след това(след 4,5 часа) се чувствах като парцал и най-важното-удря в нервната система-откачах,трепереха ми ръцете,страшна агресия.Не си струва даже да опитваш-лично мое мнение разбира се :up:

#17 arlovski

arlovski

Gerard Marcellus

• Дао
  • 914 мнения

Публикувано: 02 октомври 2009 - 08:26

Аз бях пил Лида-повярвай ми т'ва е нещо страшно:пиех го сутрин на гладно е вервай ми бях като ракета първите 4,5 часа-зениците широко отворени,енергия на макс,НО след това(след 4,5 часа) се чувствах като парцал и най-важното-удря в нервната система-откачах,трепереха ми ръцете,страшна агресия.Не си струва даже да опитваш-лично мое мнение разбира се :up:

Като ефедрина значи. Интересно ми стана, че го представят като комплекс от безобидни билчици, а ефекта му е като на анфета. Благодаря за инфото брат, май няма да се размина с диетата :)

Това мнение е редактирано от arlovski: 02 октомври 2009 - 08:26

На бойното поле човек често бива герой от кипенето на кръвта в него, в повратите на живота може да бъде герой само от величието на душата. Доблестният мъж, който е оставил попрището на воинските подвизи, приковава на плуг или рало стоманения си меч...

#18 Мак Сим

Мак Сим

ПРОГРЕСОР

• Бабаит
  • 1528 мнения
  • От:Гладбах на Нирс
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 02 октомври 2009 - 12:41

Като ефедрина значи. Интересно ми стана, че го представят като комплекс от безобидни билчици, а ефекта му е като на анфета. Благодаря за инфото брат, май няма да се размина с диетата :)

По-добре не го пробвай - кила се свалят, обаче един приятел яко го закъса с бъбреците след "Лида".

#19 echo

echo
  • Дао
  • 28 мнения
  • От:София, България
  • БИ:Ко ши ям

Публикувано: 02 октомври 2009 - 14:45

Привет пак от мене.

Гледам че сте захапали супер слима и понеже така и така ще пиша нещо на темата защото си направих експеримент - то поне да кажа две приказки по темата тук.

Аз съм човек с доста "бърз" метаболизъм. За седмица съм свалял 7 - 8 до 10 килограма които после за 2 са се връщали. Теглото ми доста често варира - когато съм физически активен е около 100те килограма а когато спра ставам до 112 - 115. Рядко успявам да сваля под 97. Общо взето - когато имам за цел и следя теглото си и спазвам елементарен хранителен режим, то успявам да сваля доста и да поддържам сваленото.

Та по темата. Един познат продава супер слим и Лида и много пъти съм му казвал че за мен няма хап който като с магическа пръчка да премахне паласките и да те втали при положение че плюскаш мазни пържолки, KFC и всички останали боклуци. При единия от споровете успя да ме убеди да взема една кутийка - месечната доза и да видя резултата. Жена ми (понеже е фармацевтка) лудна и имахме едноседмичен спор дали да ги пия или не ама понеже повечето от клиентите и с подобни проблеми са опитвали а и доста от регистрираните препарати имат странични ефекти подобни на СЛИМ-а успях да се наложа в спора и започнах да ги пия.

Когато започнах бях 106 килограма. Имам кантарче което мери съотношението на мазнините, водата и мускулите в тялото и след първото замерване (тогава не ги засякох) започнах да следя тези 4 неща - килограмите и процентите на мазнините, водата и мускулната маса. За съжаление се усетих че трябваше да запиша и мерките на ханша, талията, бедрата и корема (щото аз от там свалям ) чак след като почнах да обувам панталонки дето не са ми ставали от бая време.

Започнах точно преди месеец - на 2ри Септември. Показанията за 4те показателя както следва:

05 Септ. Тегло: 105 кг. Мазнини: 27,3% Вода: 53% Мускули: 38%
09 Септ. Тегло: 104,3 кг. Мазнини: 27,1% Вода: 53,1% Мускули: 38%
17 Септ. Тегло: 103 кг. Мазнини: 26,7% Вода: 53,5% Мускули: 38,2%
21 Септ. Тегло: 102,3 кг. Мазнини: 26,4% Вода: 53,7% Мускули: 38,3%
29 Септ. Тегло: 101 кг. Мазнини: 25,9% Вода: 54% Мускули: 38,5%
02 Окт. Тегло: 100 кг. Мазнини: 25,5% Вода: 53,8% Мускули: 38,7%

Това са показателите и съм се мерил сутрин след минаване през тоалетната и поне 20тина минутки преди ставане защото съветват че сутрин веднага след ставане течностите в организма се концентрират на определени места заради малото движение на тялото докато спиш и повечето пъти може да доведе до грешно отчитане.

Факт 1 - свалих килата на 100.

Факт 2 - телесните мазнини намаляха с близо 2% и обема на тялото ми видимо намаля. Лицето ми придоби малко по-остри черти и започнах да нося дрехи които преди не можех да облека. Корема ми намаля значително заедно с паласките.

Идва реда на (страничните) ефекти от хапчетата. След като прочетох доста неща в НЕТа за СЛИМ-а преди да почна да го пия се попритесних защото имам проблеми с кръвното и бъбреците а и към момента на започването пиех противовъзпалителни за една травма. Та притеснен започнах да ги пия като при първия признак на проблем с кръвното или бъбреците щях да спра да ги взимам.

Първите 2 дни единствения ефект беше че ходех до тоалетната на всеки 30 - 45 минутки да пикая и поне на 2 часа да правя другото. На третия ден ме пипна онова дето аз му викам синдром на кофеина. Ставам супер - мега - яко нервен (просто не зная по-силна степен с която да опиша колко нервен ставам) и съм като опъната струна когато прекаля с кофеина на работа - няколко кафета, кола и други неща с кофеин и ставам непоносим за околните. Почвам да тропам с крака, да мрънкам, да върша нещата с много нервничене и други такива неща. Та това е дето ме пипна на 3тия ден. След като си премерих кръвното в къщи в пика на главоболието ми се оказа че то е съвсем нормално - 120/60. Цвета на урината ми беше съвсем леко жълтичък и почти нямаше мирис което повечето пъти говори че всичко е наред с бъбреците. Цвета, консистенцията и миризмата на другото (хихихихи) бяха като на новородено - рядко светложълто със странна миризма, която един колега без да знае кой е бил в кенефа преди него определи като на водорасли. Кръвното и всико останало остана така до края на експеримента ( тоест днес ).

На края на втората седмица главоболието остана като константа и се усетих че всъщност скърцам със зъби (стискам ги и ги отпускам многократно и рязко) от което ме болят мускулите на ченето и от там якото главоболие. А и като се добави че вися на компютър по цял ден и бе болят очите - комбинацията е убийствена.

Никакъв глад - след 3тия ден можеше да изкарам 2 дена без да хапна нищичко. Насилвах се да ям щото знам че мое да ми призляе. Интересното беше обаче че на всеки 5 или 6 дни ме подгонваше вълчи апетит. Имаше дни в които съм се тъпкал от сутринта до вечерта и то с доста калорични неща - пица, спагети, KFC и други такива. И храната не се задържаше в мене - както хапна и бегом да дрискам - онова жълтото миришещото :).

Кафето и колата също наламяха. По принцип пия едно кафе до обяд, едно докъм 3 и още едно до 7. А ако седя до късно пия поне още 1. И всичко това подплатено с кола ( е не само). Докато гълтах СЛИМ-а съм пил 1 кафе за 3 седмици и после в Гърция 3 големи латета + 1 или 2 фрапета което за мене е супер малко за цяла седмица.

Трябва да се вземе предвид че за седмица бях в Гърция където дори и салатата е с доста мазно. И като вземеш всичките мръвки дето се ядат там + картофките и сладките тестени изделия. Апетита ми не се промени кой знае колко (пак почти никакво ядене) с изключение на последните три дни когато започна да ме гони апетита и желанието да хапвам независимо кое време на деня е.

Секса - ми бива. Нямаше оплаквания или кой знае какви резултати въпреки че пича дето ми даде хапчетата каза че докато е пил СЛИМ-а е правил секс по няколко часа като след като свърши може да почне веднага наново. При мене всичко си беше както преди.

Поведението. Жена ми и някой от колегите казаха че съм станал ужасен. Специално жена ми каза че съм се превърнал в бетер жена - мрънкам, не знам какво искам ама искам да стане точно както аз съм казал. Имаше на няколко пъти страхотни скандали.

Спорта. Няколко пъти ходих на тренировка + 6 или 7 пъти на басейн с един колега да плувам. На тренировките - никаква сила. Все едно съм сложил колан с 50 кила и съм тичал така 2 седмици и после в залата. В басейна обаче нямах никакви проблеми - около 20 - 25 дължини в Спортана палата и след това се чувствах доста ободрен. Малко фитнес през това време, щото от работа нямам кой знае колко време. А и многото обикаляне пеша из Атина - сутрин от 11 - 12 вечер докъм 7-8.

Обобщено за себе си мога да кажа че ефекта на хапчетата е че намаляват драстично апетита, почти всичко което изядеш излиза моментално и доста поведенчески промени, както и това че все едно си прекалил с кофеина.

Ефекта му беше че наистина свалих от телесните мерки но не бих повторил - през повечето време се чувстваш като парцал а и не е ясно дали след по-дълга употреба няма да има по-трайни ефекти като изброените из НЕТа. Определено ще попречи на тренировъчния процес на хора които го спазват сериозно.

Другия момент е че кутията е за месец защото последната седмица от месеца ефектите изчезват напълно - не съм толкова нервен, не ходя така често до тоалетната и ми се яде почти всичко и по всяко време.

Сори ако съм ви оттегчил - ама да споделя опит щото из НЕТа има какви ли не истории за 20 - 30 кила надолу, за смъртни случай и за всякакви други неща. Според мен само можем да спекулираме както има в хапчетата - дали са билки или са някакви анфетки. Повечето регистрирани препарати имат сходни ефекти само дето струват майка си и баща си и са фирмени а тия са китайски. Може би хората просто ползват по-евтини и по-вредни заместители на субстанциите в регистрираните препарати.

Единствения ми съвет е - просто спазвайте хранителен режим. Ще доведе до същия ефект и няма да има всички негативни страни.

#20 Tian Xing_

Tian Xing_
  • Гости

Публикувано: 02 октомври 2009 - 15:38

какви са активните вещества на тези препарати?