Към съдържанието

София - тренировки: къде, какво, кога и колко?

• Please log in to reply
В темата има 88 мнения

#41 mi6o_

mi6o_
  • Гости

Публикувано: 28 август 2004 - 12:15

Разбира се, Ioeq! За през лятото по принцип 10 лв, но може и без пари (само за през лятото :)
Да бъда по-точен - ескрима не е само с тояжки, а има и други оръжия/оръжие
(за нож се сещам, не знам дали има и меч, и/или нещо друго).

#42 galio

galio

предупреден

• Дао
  • 918 мнения
  • От:София - Източния Блок
  • БИ:Pekiti Tirsia Kali

Публикувано: 28 август 2004 - 13:42

Да бъда по-точен - ескрима не е само с тояжки, а има и други оръжия/оръжие
(за нож се сещам, не знам дали има и меч, и/или нещо друго).

<{POST_SNAPBACK}>

тояжките в ескрима са метод :D в ескрима има идея за битка с всичко подръчно, както и с празни ръце по всички възможни начини, просто е много модерно с ескрима да се допълват пропуските в много системи... затова си останал с впечатление за "тояжки и нещо друго"... има сичко с две думи :up:
... няма "празна ръка", има "празна глава" ...

#43 Kontra_

Kontra_
  • Гости

Публикувано: 05 октомври 2004 - 21:57

Ояма , де го тоя киокушин в Дружба , бе човек ? Да не си при Кольо Благоев ?

#44 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 06 октомври 2004 - 13:56

Лоек, на нищо не се записвай! Като чета как си формулирал щенията си, явно въобще не си за бойните изкуства! По-добре иди да играеш шах или Тае-бо /фитнес изгъзици за педали!/..... :wooow:

Това мнение е редактирано от Доктора: 06 октомври 2004 - 13:57

#45 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 06 октомври 2004 - 14:58

Лоек, на нищо не се записвай! Като чета как си формулирал щенията си, явно въобще не си за бойните изкуства! По-добре иди да играеш шах или Тае-бо /фитнес изгъзици за педали!/..... :wooow:

<{POST_SNAPBACK}>

Шахът би трябвало да влиза в обучението на всеки един, който се занимава с БИ. Все пак нали е стратегия издържала проверката на времето...

#46 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 06 октомври 2004 - 15:14

Разбира се , аз играя и китайски шах /уейци или го/, но имах предвид ,че човека просто няма сериозна нагласа за бойните изкуства - разбираш ме какво имам предвид /не го тресе треска !/; няма хъс!.... :evil:

#47 shurly rey_

shurly rey_
  • Гости

Публикувано: 06 октомври 2004 - 17:00

Лоек,  По-добре иди да играеш шах или Тае-бо /фитнес изгъзици за педали!/..... :wooow:

<{POST_SNAPBACK}>

Тъкмо взех решение да се запиша на Тае бо и ти така да се изкажеш ,,,,,абе Били Бланкс не ми мяза на педал ,ама де да знаеш вече кой какъв е :chinese:

#48 Foctobar

Foctobar

Нов участник

• Дао
  • 17 мнения
  • От:София
  • БИ:малко Айкидо
  • Предишен прякор: loeg

Публикувано: 07 октомври 2004 - 16:56

Вчера се записах на бокс (+кик-бокс) при Васил Ацев. Много ме радва това, че тренировки има и сутрин - така ще мога да ходя, въпреки че имам лекции.

Това мнение е редактирано от loeg: 07 октомври 2004 - 17:00

#49 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 09 октомври 2004 - 11:37

Тъкмо взех решение да се запиша на Тае бо и ти така да се изкажеш ,,,,,абе Били Бланкс не ми мяза на педал ,ама де да знаеш вече кой какъв е  :chinese:

<{POST_SNAPBACK}>

Кой? Ти ли си решила тепърва да се записваш на Тае-бо?! :D :D :D

Това мнение е редактирано от Bersek: 09 октомври 2004 - 11:37

#50 Knobel_

Knobel_
  • Гости

Публикувано: 20 октомври 2004 - 16:29

Аз съм открил, че има една много интересна корийска гимнастика, май и казваха Таекуондо, особено във WTF, щото иначе прилича на бойно изкуство. Та там само се ритаме и разтягаме, аз лично с това си поддържам формата и ода да се ритам с някого. Кофтито е, че има хора, дето метат залата с мен, ама като свикнеш, не ти прави впечатление. Номера е да привикнеш към болката - сухи тренировки: блъскане в стена :P . Аз лично се подвизавам в Тангра. Има в 22ро училище до НДК и НПМГ до семинарията и природо-научните факултети на СУ. Таксата е некви 15 кинта и може да си ходиш когато искаш. ;D

#51 n.i.n.j.a

n.i.n.j.a

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 3 мнения

Публикувано: 25 октомври 2004 - 15:56

Абе момчета,можете ли да ми кажете за Стара Загора?Интересува ме има ли клуб по нинджуцу?Ако няма чувам че Асен Асенов,тренйор по карате бил доста добър майстор.Ако можете да ми кажете за него ходят ли по състезания,ттренират ли наистина сериозно.Благодаря ви.

#52 nakmuay_

nakmuay_
  • Гости

Публикувано: 16 февруари 2007 - 15:12

Не знам дали тук е редно да задам този въпрос,но някой може ли да ми препоръча клуб по кикбокс около
центъра на София....и ако е възможно някакви телефони за контакти... :confused:

#53 shodan

shodan

Немска овчарка

• Кик-бокс
  • 711 мнения
  • БИ:Kick Boxing, Kyokushinkai Karate

Публикувано: 16 февруари 2007 - 15:50

Не знам дали тук е редно да задам този въпрос,но някой може ли да ми препоръча клуб по кикбокс около
центъра на София....и ако е възможно някакви телефони за контакти... :confused:

На стадион Васил Левски има, но уви за телефони не мога да ти помогна :(
След години
ще стане скалата дребен чакъл,
без да прекъсва
вечните метаморфози
на този променлив свят

#54 nakmuay_

nakmuay_
  • Гости

Публикувано: 16 февруари 2007 - 15:59

На стадион Васил Левски има, но уви за телефони не мога да ти помогна :(

Все пак е нещо...Благодаря :up:

#55 Д-р Кикбокс

Д-р Кикбокс
  • Дао
  • 198 мнения
  • БИ:бокс, кикбокс

Публикувано: 23 февруари 2007 - 19:34

0886739990 - телефона на треньора на националния стадион

п.с. не знам дали е много редно да давам така публично номер, моите извинения, но все пак е за добра кауза :)

#56 nakmuay_

nakmuay_
  • Гости

Публикувано: 24 февруари 2007 - 21:00

0886739990 - телефона на треньора на националния стадион

п.с. не знам дали е много редно да давам така публично номер, моите извинения, но все пак е за добра кауза :)

Благодаря...Телефонът е за един приятел който работи като специалист по информатика във Министерски съвет....улегнал и свестен тип...не би злоупотребил с тел.номер...
Поздрави!

#57 Unbreakable

Unbreakable

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 16 декември 2007 - 19:23

Запознах се веднъж с един пич,който води тренировки по ръкопашен бой.Доколкото тои ми разказа това комбинира muay thai bjj djudo както и оръжия,като няма задълбочаване в някво бойно изкуство, а в комбинацията им.има ли нещо подобно обаче в сф?ако може повече инфо ще съм ви благодарен

#58 Judoboy

Judoboy

зле възпитан

• Mодератори
  • 3956 мнения
  • От:София
  • БИ:де що има бой

Публикувано: 16 декември 2007 - 20:58

Запознах се веднъж с един пич,който води тренировки по ръкопашен бой.Доколкото тои ми разказа това комбинира muay thai bjj djudo както и оръжия,като няма задълбочаване в някво бойно изкуство, а в комбинацията им.има ли нещо подобно обаче в сф?ако може повече инфо ще съм ви благодарен

Естествено ,че има- срещу съответното заплащане се предлага всичко.
Никакво задълбочаване, никакво потене, само техническа подготовка за реален бой. :up:
Кажи само какво точно искаш, колко да искаш да се натоварваш, веднага ще ти намеря съответния човек!

#59 Unbreakable

Unbreakable

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 18 декември 2007 - 09:18

ами първоначално се бях насочил към джудо защото гледах момчетата в дианабад и ми допадна много.но аз сам в сухата река а тва е на майна си райна от дианабад.герена ми е близо но там нз дали има нещо освен клуб левски кадето ми е късно вече щото съм на 20, а те не взимат доколкото знам начинаещи.
иначе ми трябва нещо комбинирано, но определено да има елементи от джудо.незнам какво точно има затова питам.заплащането е ясно.само да е наистина здрава тренировка и да ми допада.и още нещо.не ме притеснява потенето, напротив предпочитам да е нещо сериозно и със физическа подготовка.това ми хареса в дианабад при джудистите - не спряха да тренират и нямаше лигавщини.4акам предложенията от вас.

#60 machado

machado

ЗЛОБАРРРРР

• Дао
  • 39 мнения
  • БИ:JIU JITSU DE BRASIL

Публикувано: 18 декември 2007 - 14:44

ами първоначално се бях насочил към джудо защото гледах момчетата в дианабад и ми допадна много.но аз сам в сухата река а тва е на майна си райна от дианабад.герена ми е близо но там нз дали има нещо освен клуб левски кадето ми е късно вече щото съм на 20, а те не взимат доколкото знам начинаещи.
иначе ми трябва нещо комбинирано, но определено да има елементи от джудо.незнам какво точно има затова питам.заплащането е ясно.само да е наистина здрава тренировка и да ми допада.и още нещо.не ме притеснява потенето, напротив предпочитам да е нещо сериозно и със физическа подготовка.това ми хареса в дианабад при джудистите - не спряха да тренират и нямаше лигавщини.4акам предложенията от вас.

Реши дали ти трябва огнестрелно оръжие-можем да предложим обучение с късо, дълго и автоматично, бой с хладно оръжие и разбира се брутален ръкопашен бой. Разполагаме и с балистични и небалистични протектори, изобщо пълната екипировка за да е всичко реално. В зависимост от финансовите ти възможностти, можем да уредим полигон и различни по тип "противници".
A duel is something we have only once in life.
RJ: Onde tudo comecou
Ryan Gracie-The King Forever R.I.P. My Dear Professor