Към съдържанието

Снимка

Перник - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 28 мнения

#1 BLACK NINJA

BLACK NINJA
  • Дао
  • 24 мнения

Публикувано: 08 юли 2005 - 14:05

Има ли някой от Перник, който тренира някакво БИ? :)

Можете ли да ми кажете нещо повече ТАЕКУОН-ДО?
                  ПЪТЯТ ВИНАГИ Е ПРЕД ТЕБ

#2 Северен Вятър

Северен Вятър
  • Дао
  • 108 мнения

Публикувано: 27 юли 2005 - 10:05

Здравейте!

Тренирам Айкидо от известно време (половин година някъде) и бих желал да се запиша на някое БИ с практическа насоченост. Чувал съм, че фей-ин е подходящо, но дали има в Перник? Иначе 100% съм сигурен, че тук има: джудо, таекуондо (но то не ми харесва много  ).  Ако някой може да ме посъветва и да ми посочи конкретен клуб и/ли стил ще съм много благодарен :)

Поздрави (и благодаря предварително)

---------------------------------------------
Явно не :). А можете ли да ми кажете къде е клубът по фей-ин в сф, кога се тренировките, колко дни в седмицата, колко е таксата, кой е трениорът? Благодаря предварителнО!

Редакция :До всички,мнения от сорта(свързани с препоръка на БИ):

"Ще се опитам да ти помогна , ...............( а то не е много  ). "
"Доколкото знам ............,но за сметка на това съм чувал че ........."
"......... мога да съдя само по опита който съм натрупал от безбройните филми на тая тема ....."
"........ ми се виждат доста опасни ."
".............доколкото знам........................"

Ще бъдат трити, а авторите им отиват директно под модераторски контрол
За да сме полезни един на друг давайте конкретна информация и не пишете по два пъти за един и същи клуб освен ,ако няма драстична промяна или в предходното мнение е дадена неточна информация.

#3 old_moon_

old_moon_
  • Гости

Публикувано: 28 юли 2005 - 14:52

http://cobrabg.com/

#4 Ангелче

Ангелче

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:Карате до Шотокан

Публикувано: 20 април 2006 - 23:25

Тренирам Шотокан в Перник, но съм запозната и малко и с таекондото ако имаш въпроси питаи :)

#5 IYI Khan Tangra

IYI Khan Tangra

малко луд

• Дао
  • 438 мнения
  • От:Бургас
  • БИ:Българско Бойно Умение

Публикувано: 21 април 2006 - 03:27

оо, я виж ти какво приятно предложение :P . ммм, аз също имам някои въпроси относно, ъъ .. Таекуондо, а и не само. Жалко само, че живея малко далеч, а по интернет е малко трудно, мм .. да се отговаря на въпросите де. Имам и някои питания за шотокана също, ама по добре на лс. :up:
"Умението да бъдем живи изобщо не е лесна работа, обаче мъката си струва"

#6 Hag

Hag

Трениращ

• Дао
  • 43 мнения
  • От:Където има бира из Ботевград
  • БИ:Tae Kwon Do ITF

Публикувано: 21 април 2006 - 10:36

Всъщност от Перник знам само треньора по Тае Куон-До ИТФ, много свестен пич, чух, че и като треньор е добър, ма тва второто от непотвърден източник :yin-yang:
"Болката е привилегия на МЪЖА."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

#7 Ангелче

Ангелче

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:Карате до Шотокан

Публикувано: 21 април 2006 - 17:25

Наистина трениора е много добър а и готин в същото време ;) хаха

оо, я виж ти какво приятно предложение :P . ммм, аз също имам някои въпроси относно, ъъ .. Таекуондо, а и не само. Жалко само, че живея малко далеч, а по интернет е малко трудно, мм .. да се отговаря на въпросите де. Имам и някои питания за шотокана също, ама по добре на лс. :up:

Ами момчето пита аз се опитвам да помогна :P предполагам няма нищо лошо в това :)

#8 Scribe_

Scribe_
  • Гости

Публикувано: 23 април 2006 - 19:57

По темата. За другото - ТУК. :butcher: :evil:

#9 Xnightmare_

Xnightmare_
  • Гости

Публикувано: 25 юни 2006 - 09:15

Здравейте! Казвам се Борис и съм на 16(17) години. Като малък съм се занимавал с Карате, но не за дълго. Искам да знам в ПК имали клуб по Айкидо или Кенпо(няма значение от разновидността)! Благодаря за помоща! :up:

#10 Северен Вятър

Северен Вятър
  • Дао
  • 108 мнения

Публикувано: 25 юни 2006 - 10:35

Здравейте! Казвам се Борис и съм на 16(17) години. Като малък съм се занимавал с Карате, но не за дълго. Искам да знам в ПК имали клуб по Айкидо или Кенпо(няма значение от разновидността)! Благодаря за помоща! :up:

Здравей Борис :-) нищо чудно да се познаваме, къде учиш? Айкидо можеш да откриеш в 1во основно училище (бившето руско училище). Тренировките са всяка събота и неделя от 10 часа (освен ако не са ги променили)..
На ЛС ти пращам номера на сенсея. Търси Йоан.

Поздрави!
Ако се пуснеш по течението, ще се удариш в скалите..

#11 morihei

morihei

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 02 декември 2007 - 12:20

Здравейте Борис, ако още имате интерес за тренировките по айкидо, обадете се на GSM 0885106539.
редакция: кирилицата във форума е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.

#12 Xnightmare_

Xnightmare_
  • Гости

Публикувано: 19 май 2008 - 19:59

Благодаря за отговорите. Аз още не съм се захванал със нещо конкретно, но се надявам това да се промени в близките месец, два... В момента се интересувам какво може да се тренира в Перник и къде, защото ми е трудно да намеря информация по сайтове на федерации, клубове...

#13 Xnightmare_

Xnightmare_
  • Гости

Публикувано: 25 юли 2008 - 10:25

Хора дайте някаква информация... Не може нищо да не се тренира в града ни!

#14 oliverkffk_

oliverkffk_
  • Гости

Публикувано: 21 декември 2008 - 02:03

Много изкам да тренирам кунг фу. от перник съм на 19 г и се чудя дали не е късно да запо4на с кунг фу , но от изжесно жреме се интересужам от енергиини системи от родъ на "рейки" и мисля че този тип бойно изкуство може да ми помогне да намеря баланс.
ако някои знае адрес на зала или тел на някои трениор, може и от софия ако няма в перник пи6ете тук или на е-маил: kffk@mail.bg
благодаря предварително :)

#15 fely_

fely_
  • Гости

Публикувано: 10 август 2009 - 16:05

аз търсих във интернет и намерих само спортен клуб поо бойни изкуства "Ронин" .. не знам какви точно се практикуват, но мисля да разбера :D ето и адреса: Перник, ул. Юрий Гагарин, бл. 10 .. телефон: 0899 866 896

Иии може ли някой да ми каже някои по интересни бойни спортове, но нещо по различно и интересно от каратее, такуон-до или пък джудо ? :ninja:

#16 Yama

Yama

Копеле

• Дао
  • 723 мнения
  • От:София
  • БИ:Скромност

Публикувано: 10 август 2009 - 17:58

а...някои по интересни бойни спортове, но нещо по различно и интересно от каратее, такуон-до или пък джудо ?

Хе :blink: след като очевидно отпадат ударите предимно с крака (ткд) и ударите предимно с ръце+крака (карате), както и борбата предимно в стойка (джудо), какво остава като "интересно"?
Удари предимно с ръце (бокс), или борба предимно на земята (БЖЖ), или всичко и тук, и по-горе (ММА), или нещо по-различно-(айкидо, тай дзи цюан)? :(
Какво значи "интересно"? Интересно е в операта и театъра, щото разни хора излизат и уж говорят, пък те всъщност пеят, и уж умират, пък си остават живи и накрая от публиката даже им ръкопляскат, че са ги излъгали добре.
В БИ няма нищо интересно-отиваш, потиш се, уморяваш се, бият те, мачкат те... :ohmy: или не те разбирам?

Това мнение е редактирано от Yama: 10 август 2009 - 17:58

...от билогичен опит аз съм резултата-да
се боря неуморно,да превъзпитам децата,да пречистя водата...
DJ Дако

#17 fely_

fely_
  • Гости

Публикувано: 12 август 2009 - 11:30

явно не съм се изразила правилно :D имах предвид че ми се иска да тренирам нещо по различно от тея неща.. :P

#18 rocksi_

rocksi_
  • Гости

Публикувано: 04 септември 2009 - 15:50

Здравейте и от мен :)

Тренирах 5 години таекуон-до ITF в зала "Дружба" (при стадион "Миньор"). Това е спортен клуб "Калоян - Ладимекс". Доволна съм. Ако някой е решил да се занимава с това бойно изкуство, препоръчвам ви този клуб, иначе има още един в града версия ITF. Треньора се казва Иво Иванов, тренировките са 3 пъти седмично - понеделник, сряда и петък. Ако някой се интересува да ми пише на ЛС.

Аз направих няколко години прекъсване и сега отново искам да тренирам активно, но смесени бойни изкуства.
Моля, ако знаете дали в нашия град се практикуват в някой клуб да ми пишете.
В краен случай ще се върна към таекуондото, но наистина ми се занимава с нещо друго.

:ninja: :P :ninja:

#19 valboneti_

valboneti_
  • Гости

Публикувано: 04 ноември 2009 - 14:18

Здравейте,искам да Ви попитам къде в Перник мога да запиша детето си,което е на 3.5 годинки да тренира някакво бойно изкуство?За предпочитане е Айкидо,Уин-чун,Джийт Куон До или някакво УШУ.Благодаря Ви предварително!

#20 rocksi_

rocksi_
  • Гости

Публикувано: 11 декември 2009 - 21:53

Здравейте,искам да Ви попитам къде в Перник мога да запиша детето си,което е на 3.5 годинки да тренира някакво бойно изкуство?За предпочитане е Айкидо,Уин-чун,Джийт Куон До или някакво УШУ.Благодаря Ви предварително!

Значи, от изброените по-горе в Перник имаше само айкидо преди години. Сега не знам нищо по въпроса. За таекуон-до знам, че трябва да е на 6 годинки.