Към съдържанието

Снимка

Перник - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 28 мнения

#21 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 12 декември 2009 - 01:43

Здравейте,искам да Ви попитам къде в Перник мога да запиша детето си,което е на 3.5 годинки да тренира някакво бойно изкуство?За предпочитане е Айкидо,Уин-чун,Джийт Куон До или някакво УШУ.Благодаря Ви предварително!

Много е малко детето :),за къде бързате?Нека стане поне на 7,8 или 10 години.

#22 rocksi_

rocksi_
  • Гости

Публикувано: 04 януари 2010 - 19:31

Някой има ли прясна информация за тренировките по айкидо в Перник? Моля, ако някой знае нещо да пише :ninja:

#23 Ivex_

Ivex_
  • Гости

Публикувано: 27 юли 2010 - 22:02

Някои може ли да ми каже каде мога да намеря клуб по таеклондо и айкидо мн искам да се запиша а и двата спорта са ми мн итересни

#24 Justslav_

Justslav_
  • Гости

Публикувано: 07 октомври 2010 - 21:19

Здравейте , на скоро ми се отвори малко повече фрии тайм и искам да се запиша някъде на тренировки по карате , преди няколко години прекъснах поради здравословни причини , но много искам да продължа , преди тренирах в 9тото в твърди ливади , след като клуба се разформира отидох в кракра. В момента не знам къде има подобен клуб , много ще съм ви благодарен ако ме насочите. Мерси предварително. :)

#25 stone71_

stone71_
  • Гости

Публикувано: 03 ноември 2010 - 10:07

Някои може ли да ми каже каде мога да намеря клуб по таеклондо и айкидо мн искам да се запиша а и двата спорта са ми мн итересни

Здравейте,:)

От месец ноември Ошинкан доджо стартира тренировки по айкидо в Перник. Тренировките ще се провеждат в бизнес център "Елена", входа от към ЕПУ.

За повече информация на тел: 0886 29 61 51 или на адрес www.aikido-bg.com

Успешен ден на всички :)

#26 Filmed_

Filmed_
  • Гости

Публикувано: 08 септември 2011 - 00:15

Хора може ли да ме ориентирате къде точно се намира залата по Таекуондо в Перник по-конкретно и също така се интересувам дали има смесени бойни искувства като ММА или поне Кикбокс но да не е само Бокс.....? Благодаря Предварително

Редакция : Пиши на Кирилица!

#27 Меи_

Меи_
  • Гости

Публикувано: 17 септември 2012 - 13:50

Охайо гузаймас, първо.
Искам да попитам дали все още се провеждат тренировките по айкидо в Елената от Ошинкан доджо? Също така кои дни, час и евентуално някой запознат да ме насочи към месечната такса, тъй като по-малкият брат също проявява голям интерес?
Благодаря предварително за отделеното внимание.

#28 stone71_

stone71_
  • Гости

Публикувано: 17 септември 2012 - 19:20

Охайо гузаймас, първо.
Искам да попитам дали все още се провеждат тренировките по айкидо в Елената от Ошинкан доджо? Също така кои дни, час и евентуално някой запознат да ме насочи към месечната такса, тъй като по-малкият брат също проявява голям интерес?
Благодаря предварително за отделеното внимание.

Здравей Меи,

Тренировките по айкидо се провеждат повече от година вече в салона на 9-то училище. Поради ремонт на салона тренировките през лятото бяха спрени. От началото на октомври ще започнем отново. За повече информация на тел. 0896 538 113.

#29 Меи_

Меи_
  • Гости

Публикувано: 17 септември 2012 - 21:51

Здравей Меи,

Тренировките по айкидо се провеждат повече от година вече в салона на 9-то училище. Поради ремонт на салона тренировките през лятото бяха спрени. От началото на октомври ще започнем отново. За повече информация на тел. 0896 538 113.

Благодаря много за отговора. Девето училище също е добро по критерий.