Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Диета за "намаляване на шкембето"

• Please log in to reply
В темата има 23 мнения

#21 Elf4eTo_Eva

Elf4eTo_Eva

Мирогледът е като задника - мени се според храната

• Дао
  • 181 мнения

Публикувано: 13 февруари 2009 - 13:28

Ако бе възможно да се направи диаграма със съотношението брой трениращи - брой контузени в съответния спорт спорт, щеше да е интересно, но е (почти) невъзможно.
"Не вярвам аз на думичката “ние”,
не може тя двамина във едно да скрие.
Зад всяко разбирателство стои
дълбока бездна, скрита от очи" A.A.

#22 rampart

rampart
  • Дао
  • 358 мнения
  • От:Добрич
  • БИ:не тренирам
  • Предишен прякор: вадука

Публикувано: 13 февруари 2009 - 14:48

намаляш въглехидратите и фата, повечко протеини и движение.

#23 strawberry_shortcake_

strawberry_shortcake_
  • Гости

Публикувано: 07 май 2009 - 10:24

Олеле на къде се е отплеснала темата... малко късничко пиша, ама сега я видях... и как е - свали ли? Ако все още се притесняваш от коремчето мога да ти кажа как аз се справих:
1. Никакви газирани напитки - не просто да спреш биричката, но и безалкохолните.
2. Не консумирай нищо в което има брашно или захар.
3. По възможност минимум сол и подправки.
4. Избягвай тлъстото месо или панирани/пържени храни.
Първите няколко дни ще се чувстваш постоянно гладен, но един морков и чаша вода(със стайна температура) помагат да изтикаш до вечеря :D . След като престанеш да мислиш постоянно за храната, към 3-4 ден започни с леки кардио упражнения - скачане на въже, тичане по стълбите в блока... аз ходех на работа с колелото... такива неща. Важно е да ти доставя удоволствие, а не сутрин като се надигнеш от леглото и да си вече вкиснат заради предстоящият ти крос.
Успех!

#24 kzteamite

kzteamite

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:Fitnes

Публикувано: 25 август 2013 - 23:15

Имам малко коремче (бирено коремче) как да го сваля спрял съм да пия от 3 месеца бира спрял съм да пия от 3 месеца бира какво ще ми препоръчате? за топене на (биреното коремче) карам в момента колело по 2 часа на ден

1.70

60 kg