Към съдържанието

- - - - -

вярно ли е ?

• Please log in to reply
В темата има 19 мнения

#1 камаел_

камаел_
  • Гости

Публикувано: 24 януари 2009 - 16:48

Преди време ми бяха разправяли,че някакъв кикбоксьор май българин,бил на лагер в САЩ и в няква гора го нападнала мечка и той я убил само с раце и крака без никакви упражия.Вярно ли е това ? :D :D

#2 old_moon_

old_moon_
  • Гости

Публикувано: 24 януари 2009 - 18:32

Вярно е, почти.., защото й пощадил живота накрая.., а след време същата тази мечка усвоила изкуството на бой, му помага, когато защитавал приятелката си срещу 50 души.

Една ве4ер варвя си аз по Витошка заедно с каката и по едно време ай сектир бе,гледам срещу нас идат 50 4овека. Ам сега,ко ште стане я да се махаме защото да не се излагам пред моми4ето.Ама не те онези след нас и какво да направя? Пуснах я пред мен да варви на 15 метра а аз се спрех и ги 4акам .По едно време един от тях ми казва 4е сега ще ям ПАПАРИЦАТА. Е ко да сторя .....така ве4е е на около 2 метра от мен и се засилва пак аз нали много не си поплувам и като го треснах - право в корема.Оня падна ,ама в това време останалите 49 4овека като ми налетяха като мухи да ги еба.... 4е като се ядосах викам им ей дриливи дупета ( ама ве4е кипя) Те налитат ,аз удрям ,бе бре - по едно време зех да се уморявам и гледам да викна некои да ми помогне.Оглездам се аз и ко да видя една мечка не знам от де се появи ,се навела и ръба кората на едно дърво.И ко да сторя нали дядо ми беше ме4кар и аз знам туй онуй , зех 4е я повиках .4е заедно с нея като ги емнахме гледаи ко става. Брей ей да знаеш един ска4а друг пада аха да ги насметем и по едно време какво си мислите - от една пресе4ка излезоха некуде около 400 души и право към нас.Ам сега ко ше става не ми се мисли...Ама то животно де я,кой ще се мери с него?А?
Абре ,убре по едно време тя зе 4е тръгна некъде - питам я аз де отива та ми вика -ОТИВАМ ДА ЯМ БОРОВИНКИ ТИ ЗАщО НЕ ДОИДЕш?
И аз и казвам - ми хубаво да доида.
Пък онези ги оставихме да се бият.
И айде за боровинки

Това мнение е редактирано от old_moon: 24 януари 2009 - 19:40

#3 Elf4eTo_Eva

Elf4eTo_Eva

Мирогледът е като задника - мени се според храната

• Дао
  • 181 мнения

Публикувано: 24 януари 2009 - 18:55

Ама Дако и в Америка ли е бил ? :blink: :D
"Не вярвам аз на думичката “ние”,
не може тя двамина във едно да скрие.
Зад всяко разбирателство стои
дълбока бездна, скрита от очи" A.A.

#4 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 24 януари 2009 - 19:02

Преди време ми бяха разправяли,че някакъв кикбоксьор май българин,бил на лагер в САЩ и в няква гора го нападнала мечка и той я убил само с раце и крака без никакви упражия.Вярно ли е това ? :D :D

Мисля че не е вярно,по-скоро доколкото знам на мечката и се случили по-хубави работи :fuck: и тя била толкова доволна,че носила мед на кикбоксьора по време на всички негови лагери в тази гора!Същата история се разказва като виц за един български овчар,но в списание "Черен пояс" пишеше че това просто са две различни случки с българи,което доказва небивалата потентност на нашите момчета! :Bulgaria: :up:

#5 Niko

Niko

I come with peace!

• Дао
  • 99 мнения
  • От:Варна

Публикувано: 24 януари 2009 - 20:20

Мисля че не е вярно,по-скоро доколкото знам на мечката и се случили по-хубави работи :fuck: и тя била толкова доволна,че носила мед на кикбоксьора по време на всички негови лагери в тази гора!Същата история се разказва като виц за един български овчар,но в списание "Черен пояс" пишеше че това просто са две различни случки с българи,което доказва небивалата потентност на нашите момчета! :Bulgaria: :up:

евала..... :D :D :D :D :D
Едно е да искаш,
Второ е да можеш,
Трето и четвърто да го направиш!!!

#6 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 24 януари 2009 - 21:44

Всъщност , преди време в Шоуто на Слави имаше гост някакъв пич , който твърдеше , че го е нападнала мечка и е успял да оцелее с голи ръце.По мой спомен беше тренирал някакво БИ , но какво точно - ще ви подведа.Имаше и снимки и т.н.Може и за него да става въпрос.
Темите , м/удругото , започват с Главна буква , много държа на това :)

#7 марто_мастьра

марто_мастьра
  • Дао
  • 82 мнения

Публикувано: 24 януари 2009 - 23:14

Вярно е, почти.., защото й пощадил живота накрая.., а след време същата тази мечка усвоила изкуството на бой, му помага, когато защитавал приятелката си срещу 50 души.

Цитат
Една ве4ер варвя си аз по Витошка заедно с каката и по едно време ай сектир бе,гледам срещу нас идат 50 4овека. Ам сега,ко ште стане я да се махаме защото да не се излагам пред моми4ето.Ама не те онези след нас и какво да направя? Пуснах я пред мен да варви на 15 метра а аз се спрех и ги 4акам .По едно време един от тях ми казва 4е сега ще ям ПАПАРИЦАТА. Е ко да сторя .....така ве4е е на около 2 метра от мен и се засилва пак аз нали много не си поплувам и като го треснах - право в корема.Оня падна ,ама в това време останалите 49 4овека като ми налетяха като мухи да ги еба.... 4е като се ядосах викам им ей дриливи дупета ( ама ве4е кипя) Те налитат ,аз удрям ,бе бре - по едно време зех да се уморявам и гледам да викна некои да ми помогне.Оглездам се аз и ко да видя една мечка не знам от де се появи ,се навела и ръба кората на едно дърво.И ко да сторя нали дядо ми беше ме4кар и аз знам туй онуй , зех 4е я повиках .4е заедно с нея като ги емнахме гледаи ко става. Брей ей да знаеш един ска4а друг пада аха да ги насметем и по едно време какво си мислите - от една пресе4ка излезоха некуде около 400 души и право към нас.Ам сега ко ше става не ми се мисли...Ама то животно де я,кой ще се мери с него?А?
Абре ,убре по едно време тя зе 4е тръгна некъде - питам я аз де отива та ми вика -ОТИВАМ ДА ЯМ БОРОВИНКИ ТИ ЗАщО НЕ ДОИДЕш?
И аз и казвам - ми хубаво да доида.
Пък онези ги оставихме да се бият.
И айде за боровинки

Аз пък съм чувал, че е бил кудоист а не кикбоксьор! Не съм сигурен за името ама май беше нещо като Да.. и не помня на там. И ако е същия за който си мисля май верно и са се случили хубави работи, той не прощава! :w000t: :D :D :D

Това мнение е редактирано от марто_мастьра: 24 януари 2009 - 23:19

Self-improvement is masturbation. Now self-destruction…

#8 Проф

Проф
  • Дао
  • 437 мнения
  • От:София
  • БИ:у-шу

Публикувано: 24 януари 2009 - 23:32

Всъщност , преди време в Шоуто на Слави имаше гост някакъв пич , който твърдеше , че го е нападнала мечка и е успял да оцелее с голи ръце.По мой спомен беше тренирал някакво БИ , но какво точно - ще ви подведа.Имаше и снимки и т.н.Може и за него да става въпрос.
Темите , м/удругото , започват с Главна буква , много държа на това :)

Boks.....
Каза че свалил 30 кг. за няколко месеца след това. Мечката не е била много голяма, след удар, мечката се претърколила и се намесили кучетата и той дуфтил. Доста интересен разказ беше!
Лаик
"нищо не знае, все акъл дава!"
Някой виждал ли е "Ката артистик"?
"Не бойся нож, а бойся "вилки" - один "удар", четыре дылки)))))"
TУК

#9 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 25 януари 2009 - 14:27

що не вервате бря..аз имам един приятел който след 5-6 мастики са сбори с една мечка.ама мечката -страшна-циганска ,дет танцува с отрязани нокти и счупени зъби,с халка на носа и я иамше 60-70 кила я не..горката беше ходещ скелет..и въпреки тва с остатъците от нокти които бяха благоволили да и оставят господа мечкарите,така го отпра през гърдите че след 10 шева придоби вид...та представям си какво би се случило на човек срещу нормална мечка от порядъка на 4-500 кила

#10 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 25 януари 2009 - 16:04

То навремето във Варна двама пияни бяха влезли в зоопарка да се борят с мечките и не излязоха.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#11 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения
  • От:Пловдив
  • БИ:бой с пазарска чанта

Публикувано: 25 януари 2009 - 16:21

То навремето във Варна двама пияни бяха влезли в зоопарка да се борят с мечките и не излязоха.

Единия излезе, всъщност и двамата,но само единия оцеля.....ама само от одраскванията се лекуваше половин година.Чудех се дали да не го пиша,върна ме в студентските години Мастър.
Фенка на Ники!
И сме по-красиви и сме по-добри!

#12 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2009 - 07:41

Ето пък един, който чул за подвизите на Мазутатсу Ояма с бикове и решил да се пробва с крава. Кравата обаче го изненадала с летящ страничен ритник с двата крака в главата :blink: :

http://www.youtube.c...r_embedded#t=34

Това мнение е редактирано от Доктора: 29 септември 2009 - 07:41

• kamen.1 харесва това

#13 Kmeta_

Kmeta_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2009 - 09:29

ЕеЕ няма такава маневра. Евала на кравата отвсякаде :) Такова ниво колкото и да се опитвам никога няма да достигна
  • kamen.1 харесва това

#14 Anonimen

Anonimen

чудзи

• Дао
  • 858 мнения

Публикувано: 29 септември 2009 - 10:14

Ето пък един, който чул за подвизите на Мазутатсу Ояма с бикове и решил да се пробва с крава. Кравата обаче го изненадала с летящ страничен ритник с двата крака в главата :blink: :

;D номер 1!!
Само пустото сърце обича своя път и само пустото сърце може да го извърви.

#15 Хун_

Хун_
  • Гости

Публикувано: 29 септември 2009 - 18:16

Е тази крава е била ученичка на Ояма! :hysterical:
  • kamen.1 харесва това

#16 ozic_

ozic_
  • Гости

Публикувано: 15 август 2012 - 14:19

Изключително опасна и респектираща крава :D.

#17 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 16 август 2012 - 02:35

Я?! Тази крава умее да прави "падащ лист" :)

#18 iordaniovkov_

iordaniovkov_
  • Гости

Публикувано: 16 август 2012 - 18:21

Борил съм се успешно с мечки всякакви, само трябва да имаш един поне level 20 Warrior с хладно оръжие и chain mail. Като качиш ниво, може и по няколко наведнъж.

едит: за повече информация относно борбата с мечки - справка с подписа ми

Това мнение е редактирано от iordaniovkov: 16 август 2012 - 18:25

#19 agavrailov

agavrailov

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 11 септември 2015 - 20:56

Здравейте, приятели smile.png

Не знам дали е правилното място да напиша тази тема, но все пак - много ми се иска някои от вас да споделят ако имат опит в използването на т. нар. криптовалути. Чета интересни неща по темата. На доста места прочетох за Onecoin, затова реших да ви пиша за впечатления. Оказва се, че за доста неща може да се използва. Бих се радвал да прочета мнения по темата, защото се колебая...

Благодаря предварително smile.png

#20 katana

katana

БЯС

• Дао
  • 1559 мнения

Публикувано: 22 септември 2015 - 11:06

ама моля ти се,баш тук е точното място да обсъждаме криптовалутите,биткоини,уанкоини,братя коен,и койна русева....тва да не е форум за бойни изкуства