Към съдържанието

- - - - -

Тест за интелигентност

• Please log in to reply
В темата има 43 мнения

#21 Crow

Crow

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 9 мнения
  • БИ:ВЧ

Публикувано: 09 август 2005 - 13:02

Този тест по МЕНСА ли е? Защото ми се видя доста лесен. Май само на 1 въпрос не сум отговорил и не се сещам кой може да е че времето ме притискаше, ама и 155 не е зле:) дайте и други линкове ако намерите, че на английски не е сущото като на родния език.

#22 Северен Вятър

Северен Вятър
  • Дао
  • 108 мнения

Публикувано: 09 август 2005 - 16:35

Това е статия от е-бане. (не съм я писал аз) Дерзайте!

Попаднах внезапно на тест за интелигентност в Интернет. Ей така – прас! и се отвори един светкащмитипрозорец, дето пишеше ТЕСТ, ама алангле. Попълних го отма и без свян, нищо че звучи като тестис. Резултатът дойде – както и предполагах, пишеха че съм гении с коефициент от 134 точки и само срещу символичната сума от 19.99 щ.д. ще ми изпратят 15 страници подробни доказателства за гениалността ми.

Едвам се ударжах. За да подчертая интелектуалното си превъзходство дадох теста и на колежките. Попълниха го дружно, обсервирани от критическия ми взор. Изкараха 139 точки и им предложиха само срещу 16.99 щ.д. да им пратят 15 страници с безусловни доказателства, че са по-умни от тоя, дето е направил теста баш преди тях и има 134 точки. Почувствах лично отношение. Бях озлобарен и омерзен (не съм сигурен какво точно значи, но звучи затрогващо неприятно). Първо спрях интернета на колежките, а после ги натопих пред шефа, че си лакират ноктите на краката в работно време и си бръснат триъгълниците. Една на друга! Още на следващия ден шефа се премести в нашия офис, сложи репродукция на Мона Лиза в естествен ръст на общата стена между моя офис и този на колежките, изряза лицето на картината и проби дупка в стената. След това прекара внимателно главата си през нея и се вмести като една сияйна Джоконда. Смяташе, че никой няма да забележи шпионската му тактика. Бях отчасти склонен да се съглася, но малко ме смущаваха турските му мустаци и факта, че не искаше да се раздели с пурата си докато шпионира. Оставих го обдупен към мен, стъпил по чорапи на бюрото и предрешен като пушещата Мона Лиза, и започнах да попълвам тестове като изоглавен, за да докарам по-висок коефициент. Даже направих един тест заедно с колежките - изкарахме 137 точки, което според и-мейла, който пратиха от сайта, било поредно доказателство, че снижавам общото ниво на интелигентност.
Но след като се съсипах от най-различни тестове (включително един за бременност и два за СПИН - е не мирясах докато на всички не дадох положителен резултат), съм готов да ви представя, о, любознателни палавници, един ТЕСТ дето е нещо като самоедоброе, като хитхипермаркет, като българския топ 100, а хименно – сбор от най-сложните въпроси, които аз преодолях и усвоих тъй както циганин усвоява каца с кисело зеле, както арабин преодолява Гоби и както девица разкъсва кутийка с презервативи. Демек с ного хъс и достойнство, но такъв съм си аз – хъсав и бръсав до замогване, каквото и да значи това
А наслука сега и внимавайте – ако изкарате повече от 134 точки ще Ви спра интернета и ще пратя шефа да ви шпионира триъгълниците

ТЕСТ

1. Ако част от сульовците са пульовци, всички пульовци са путьовци, а всички путьовци са си ебали майката, то кое твърдение е вярно
а/ сульовците са путьовци
б/ путьовците са си ебали майката
в/ пульовците са сульовци

2. Кое животно най-малко прилича на другите шест?
Кон, кит, орел

3. Пепи е с 3 см по-висок от Пипи, Рени е с 2 години по-голяма от Пепи, но са еднакво високи, а Гошко е 195см. Кое твърдение е вярно?
а/ Пепи е чвор
б/ Пипи е ебати джуджака
в/ Гошко е прост мутант

4. Ако Жорко тича с 5 км в час по-бързо от Сашко, а Сашко кара БМВ, то след колко време Жорко ще стигне до Благоевград?
А/ нивгаш
Б/ нявгаш
В/ Сашко ще сгази Жорко на 31-ви километър
Г/ Ако тича в насрещното – никога!

5. Продължете римата:
“Ти си мойто бебе
Кой те види все те .....”
А/ требе
Б/ тебе
В/ изпълва с любов

6. Ако имате два равнобедрени триъгълника с общ сбор на ъглите от 170 градуса и един неравностранен квадрат с 5 страни, всяка от които дълга колкото хипотенузата на триъгълника, то кое от следните твърдения е вярно:
А/ ебаси квадрата!
Б/ егаси квадрата!
В/ тая дето е начертала фигурите си бръсне триъгълника
Г/ балимумамата

7. Жълтите фланелки са с 50% по-евтини от червените, които струват с 50% повече от жълтите. Хасан си купил три розови фланелки. Кое твърдение е вярно:
а/ Хасан е ебати идиота
б/ Хасан е боядисал фланелките при прането
в/ Хасан е гей
д/ тоя дето е правил теста е далтонист

8. Мони дал на Сульо 10 лв, за да не му тече кръв от нослето. Ако Сульо преди това имал с 10 лв, (понеже срещнал Гошко на път за училище) и в класа на Сульо има общо 18 човека, с колко парички ще завърши деня Сульо?
А/ 230 лв, ако успее да добара Класната
Б/ 160 лв, понеже двама от класа са болни
В/ Ако Директора днес е без охрана, може да докара и 400 лв
Г/ На кой му пука бе, курнишон?

РЕЗУЛТАТ:
Ако на всички въпроси сте отговорили правилно получавате максимален сбор от 133 точки .(Между другото нема начин да сте отговорили толкова правилно, защото аз лично проверявам тестовете).
Срещу скромната сума от 19.99 лева ще Ви изпратя адресите на всички учебни заведения за идиоти и младежи с умствен недоимък, където ви е мястото!

(написана от Ка-Но)
Ако се пуснеш по течението, ще се удариш в скалите..

#23 Nogi_

Nogi_
  • Гости

Публикувано: 09 август 2005 - 22:06

Този тест повече ми допадна :D

#24 The Iron Lady

The Iron Lady
  • Дао
  • 106 мнения
  • От:София
  • БИ:Шотокан Карате До

Публикувано: 10 август 2005 - 13:10

128... много е дълъг, загубих интерес накрая. :) Какво да се прави... малко ме е яд за двете точки, можеше и повече :)
Да живеем, не значи да дишаме, значи да действаме!
Жан Жак Русо

Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
Шекспир

#25 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 11 август 2005 - 10:31

аве аз като го няправих и натиснах отдоло да ми сметне резултата и то не ми показва нищо само ме връща в началото на страницата ...... да не би да съм толкова тъп, че да не иска да ми покаже?
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#26 lionelsa

lionelsa
  • Кик-бокс
  • 38 мнения
  • От:Варна
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 11 август 2005 - 16:31

аве аз като го няправих и натиснах отдоло да ми сметне резултата и то не ми показва нищо само ме връща в началото на страницата ...... да не би да съм толкова тъп, че да не иска да ми покаже?

<{POST_SNAPBACK}>

Или си толкова умен, че го е яд :D

#27 Amazontoni

Amazontoni
  • Дао
  • 72 мнения
  • От:Stara Zagora
  • БИ:kyokoshinkai; taekwon-do

Публикувано: 11 август 2005 - 17:10

Ами на въпросите с дължините на рибата и тем подобни давах на късмет и ударих 114. Е пак е нещо ;)
HAIL AND KILL!!!

#28 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 12 август 2005 - 08:22

Или си толкова умен, че го е яд :D

<{POST_SNAPBACK}>

да това наистина е за темата да се посмеем:)
е все пак съм щаслив че някой вярва в мен

#29 Логрус_

Логрус_
  • Гости

Публикувано: 22 август 2005 - 00:10

Защо мислиш така :confused: Подобни тестове се съставят от специалисти и в цял свят се използват за диагностика или при подбор на кандидати за работа. В България също в достатъчно престижни фирми, за да заемеш определена позиция, един от критериите при подбора е резултатът от подобен тест. Така че, не виждам кое е обидното. Съвсем друг е въпросът за сравнителната надеждност на тестовете, но едва ли си компетентен за да обсъждаме този въпрос.

<{POST_SNAPBACK}>

говоря за тези "болни" тестове дето се разпространяват по нета - те са обидни :kuku:

за другите , тези които се изпозват за подбор :) и прочие не ги закачам

и съм съгласен донякаде ,че компетенцията ми е твърде отчайваща за да търся чужди кусури :sunny:

#30 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 22 август 2005 - 12:11

най накрая! 140! добре е.ако максимума е 160 не мога да разбера каде съм збъркал толкова.......

#31 САМОТЕН ВЪЛК

САМОТЕН ВЪЛК

АЛФА ВЪРКОЛАК

• Дао
  • 40 мнения
  • От:БЪЛГАРИЯ
  • БИ:ДА ДАО, МЪРЗЕЛУВАНЕ, АЗ И МАЦКА НАСАМЕ

Публикувано: 08 октомври 2005 - 14:57

123 МА АЗ НА ТИЯ ТЕСТОВЕ мНОГО мНОГО не вярвам .А и сам си знам,че интелекта ми е висок                         
ОТКЪДЕТО ДОШЛО ТАМ И ОТИШЛО И  НЕКА ОРЕНДА БЪДЕ
С НАС

#32 Elf4eTo_Eva

Elf4eTo_Eva

Мирогледът е като задника - мени се според храната

• Дао
  • 181 мнения

Публикувано: 08 октомври 2005 - 16:28

Ъмз...даде ми 140!!!Мисля,че го огелпих при там"Ако някои А..."и бла-бла от този тип.
Доволна съм.
"Не вярвам аз на думичката “ние”,
не може тя двамина във едно да скрие.
Зад всяко разбирателство стои
дълбока бездна, скрита от очи" A.A.

#33 SIHING_

SIHING_
  • Гости

Публикувано: 10 октомври 2005 - 11:59

:up: Малко,малко 116 а на тези дето искат тест от менса My Webpage :P  :P  :P

#34 Sylvia Ivanova_

Sylvia Ivanova_
  • Гости

Публикувано: 25 април 2012 - 09:28

128 :@:@

#35 Kaiser Soze_

Kaiser Soze_
  • Гости

Публикувано: 25 април 2012 - 10:47

150.
Първия въпрос е некоректно зададен и може да иам два отговора според мен. Невъзможно е да се определи дали признака според това дали е влечуго и бозайници или хищници и тревопасно е по-важен.

#36 water_rat_

water_rat_
  • Гости

Публикувано: 08 май 2012 - 16:26

Съгласен с горното Качена снимка

на първия тест - 128 - точки - и на това съм доволен Качена снимка

а втория тест ме изкефи максимално Качена снимка

.... и как не съм попаднал на тая тема толкоз години Качена снимка

#37 Логрус_

Логрус_
  • Гости

Публикувано: 11 май 2012 - 19:41

ще ме прощавате  Качена снимка  ама тестовете за Ентелегентност обиждат тези дето ги попълват на сериозно  Качена снимка

*боже Качена снимка, не съм си помилсял ,че първия ми пост в този форум за Бойни Изкуства , ще е свързан с тестове за интелигентност  Качена снимка

Първото ми мнение във форума, ах ... ще станат 7 години :) :) :) Носталгия носталгия :)

#38 peres_

peres_
  • Гости

Публикувано: 11 май 2012 - 22:00

142, за 45 минути, без последната задачка.... Качена снимка Някой ще сподели ли отговора ?

#39 Dsx_

Dsx_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2012 - 00:51

132 :)

#40 MISHOK_

MISHOK_
  • Гости

Публикувано: 03 август 2012 - 09:04

На мене теста не ми се отвори въобще, ама все тази. Не вярвам в коректноста на тези американски тестове.