Към съдържанието

Най-добрите "бойни истории" епизод DJ_DAKO

• Please log in to reply
В темата има 675 мнения

#1 DJ_DAKO_

DJ_DAKO_
  • Гости

Публикувано: 23 декември 2008 - 09:36

Ами да,но това все пак са филми.Хората не са виновни,че тези които гледат филмите не разграничават филм от реалност.А това с наркоманите мисля,че те наистина са неадекватни,но това може и да се включи като плюс,защото нямат точно преценен удар.Поне аз така мисля,аз съм се бил с един наркоман и един кретен с него.Двамата влезнаха в колата,която съм аз и единия от задната седалка тръгва де ме удря в главата с тупаници-това е наркомана а другия отсрани също прави това,но от тази ситуация се излиза лесно.Поне при мен стана лесно.На наркомана му вкарам един лакът в носа,той се сви на десет.На ония му вкарах ено мае гери и се блъсна в страничната кола.И си тръгнах действието се разви през моя блок в колата на един приятел.Бяха много жалки..Но онзи наркомана,забелязах,че нямаше нито силен удар,нито точен само успя да ме удара един път и да ми направи бушон,но това което аз му направих с носа е далеч,по-болезнено от един бушон.

Хммм... Прочетох всички постове с голям интерес. Темата наистина е много интригуваща, но мисля че е пропуснат един немаловажен елемент - а именно телевизията ( визирам всички холивудски, подстрекатлески, ако мога така да ги нарека, техники) - показваното там насажда много грешни виждания и разбирания: можеш да бъдеш ритан от много противници и кротичко да си лежиш, след което да станеш и да ги опердашиш, само защото тренираш БИ и кокалите не се чупят толкова лесно, да бъдеш намушкан не е чак толкова страшно, да те ритнат с крак в главата - е, ще ти мине .... Това според мен създава предпоставки да се предприемат действия, които в състояние на афект да доведът до фатален край. Предвид ескалиращата напоследък агресия и горе написаното, смятам, че най - добрият възможен вариант е такива ( особено масови ) конфронтации да се избягват. От моят практически опит имам 1 безславно завършило по - голямо сбиване ( 4-ма се спуснаха да ме бият, счупих на единият палеца, след което някой ми скочи на краката, свалиха ме на земята и потренираха за европейското .... ) и едно пряко наблюдение на по - сериозна масовка, без мое участие която завърши, меко казано, грозно. Една група наркоманчета се сдърпаха с местните футболистчета, двете групи се състояха от по 10 - 12 човека, след което излязоха пред заведението и започнаха да се бият. Не забравяйте че да се биеш с наркоман ( и въобще човек в нетрезво състояние ) е доста по - страшно отколкото с трезв противник ... Резултата - един от наркоманчетата извади бокс ( от онези дето ги продават по сергиите, тънки с шипове ), вследствие на което имаше три продупчени футболистки бузи ....

#2 wakidzashi

wakidzashi
  • Mодератори
  • 1134 мнения
  • От:Меча Поляна
  • БИ:Патара патара.

Публикувано: 23 декември 2008 - 12:46

Ами да,но това все пак са филми.Хората не са виновни,че тези които гледат филмите не разграничават филм от реалност.А това с наркоманите мисля,че те наистина са неадекватни,но това може и да се включи като плюс,защото нямат точно преценен удар.Поне аз така мисля,аз съм се бил с един наркоман и един кретен с него.Двамата влезнаха в колата,която съм аз и единия от задната седалка тръгва де ме удря в главата с тупаници-това е наркомана а другия отсрани също прави това,но от тази ситуация се излиза лесно.Поне при мен стана лесно.На наркомана му вкарам един лакът в носа,той се сви на десет.На ония му вкарах ено мае гери и се блъсна в страничната кола.И си тръгнах действието се разви през моя блок в колата на един приятел.Бяха много жалки..Но онзи наркомана,забелязах,че нямаше нито силен удар,нито точен само успя да ме удара един път и да ми направи бушон,но това което аз му направих с носа е далеч,по-болезнено от един бушон.

Aз само да питам , седеики в колата как успя да му вкараш мае гери? И като той е бил на седалката до теб още повече. А и лакът в носа на намиращ се на задната седалка човек , как точно се получи? Ти си кат бат Джеки Чан. Брравввааассс!
Прас по сурята!
МОДЕРАТОРСКИ ПРОИЗВОЛ!!!
W.A.K.I.D.Z.A.S.H.I.: Wireless Artificial Knight Intended for Dangerous Zoology, Accurate Sabotage and Hazardous Infiltration

#3 valsodar

valsodar

Скучаещ Дразнител

• Дао
  • 1140 мнения
  • От:село София
  • БИ:Ай Чао, Джит-Кам-Го, MMS, SMS и ... SOS

Публикувано: 23 декември 2008 - 13:34

Aз само да питам , седеики в колата как успя да му вкараш мае гери? И като той е бил на седалката до теб още повече. А и лакът в носа на намиращ се на задната седалка човек , как точно се получи? Ти си кат бат Джеки Чан. Брравввааассс!

То описаното действие е от друг филм " Завръщането на нинжата " :D
За силата на въображението би ли представлявало проблем изпълнението на маегери в кола ?!

Той добре че ги е пожалил и не им е извъртял едно маваши от предната седалка към задната ! :P
Чела Маца книжки, как да трепе безконтактно мишки !

#4 RUSEV

RUSEV

Only the strongest will survive

• Дао
  • 292 мнения
  • От:Brno ; Czech Republic
  • БИ:★ Judo Kickbox ★
  • Предишен прякор: Zambidis

Публикувано: 23 декември 2008 - 15:32

То описаното действие е от друг филм " Завръщането на нинжата " :D
За силата на въображението би ли представлявало проблем изпълнението на маегери в кола ?!

Той добре че ги е пожалил и не им е извъртял едно маваши от предната седалка към задната ! :P

Това е твърде крайно мисля аз пак като не е почнал да раздава колена из колата ;)
Просто тая тема е уникална не бях я забелязал преди трябва да направим специален раздел Фантастика :) нищо лично

поздрави
You can bench 500lbs good for you and i can kick your ass ?! (Bas Rutten)

#5 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 23 декември 2008 - 18:04

Аз ако бях на мястото на Дако бих му вденал един диагонален лоукик с подскок-99.9% от вас не знаят за какво става дума,но аз познавам един потребител от форума,който изпълнява тази техника перфектно! :up:

#6 DJ_DAKO_

DJ_DAKO_
  • Гости

Публикувано: 23 декември 2008 - 20:19

Значи ще го обесня като за вас.Бях от дясната страна наколата.Той влезе отзад-наркомана.свали на седалката за облягането и започна да ме удря.Аз се приближих към него и му вкарах лакът.Другия беше отворил врата и просто при излизането му вкарах мае гери от почти седнало положение към права стойка.

А да питам кой е човека с диагоналното маваши?

#7 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 23 декември 2008 - 22:38

Ти си шампионът :worthy:
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#8 марто_мастьра

марто_мастьра
  • Дао
  • 82 мнения

Публикувано: 23 декември 2008 - 22:49

Леле Дако егати якото обяснение даде. :D :up:
Self-improvement is masturbation. Now self-destruction…

#9 DJ_DAKO_

DJ_DAKO_
  • Гости

Публикувано: 24 декември 2008 - 00:28

Леле Дако егати якото обяснение даде. :D :up:

Знам,че ти хареса на всички им хареса.Е все пак не е като на ония с москвича и катастрофата. :D

#10 Tallasum

Tallasum
  • Dark Side
  • 432 мнения
  • От:Варна
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 24 декември 2008 - 00:58

Значи ще го обесня като за вас.Бях от дясната страна наколата.Той влезе отзад-наркомана.свали на седалката за облягането и започна да ме удря.Аз се приближих към него и му вкарах лакът.Другия беше отворил врата и просто при излизането му вкарах мае гери от почти седнало положение към права стойка.

А да питам кой е човека с диагоналното маваши?

аве, ти да не си бил във автобус? :kuku:

#11 DJ_DAKO_

DJ_DAKO_
  • Гости

Публикувано: 24 декември 2008 - 09:18

Не не бях във автобус.Имаше място да се обърнеш и за един лакът.А от колата излязах като сложих единия крак извън колата и с дргия вкарах мае гери леко наведен,защото не се излиза лесно от такава кола.

#12 скоти_

скоти_
  • Гости

Публикувано: 30 декември 2008 - 23:00

е не ... ти ме изкефи максимално :) ... че чак си им дал и 20те лева , както сте се били разбрали :) евалата ... аз поне не се правя на кой съм аз да джобя някой като занам някакво БИ ... :) браво :)

#13 Grisha

Grisha

обичайният заподозрян

• Mодератори
  • 2066 мнения
  • От:Мирно село
  • БИ:Света вода ненапита

Публикувано: 30 декември 2008 - 23:25

Е как се приближи към него - нали бил зад тебе :confused: Какво означава "седнало положение към права стойка"?

Иначе евалата, много си добър :shuriken:
Чрез опита си ние откриваме краткия път след дълги скитания
Роджър Етъм

Тана-джутсу Всичко,което се случва е толкова вярно,че съществува,колкото и че не е реално.

black_cobra:
Например при крав мага има едно движение,с което счупваш носа на противника и после под такъв ъгъл го удряш,че набутваш парченца кост в мозъка му.

#14 RUSEV

RUSEV

Only the strongest will survive

• Дао
  • 292 мнения
  • От:Brno ; Czech Republic
  • БИ:★ Judo Kickbox ★
  • Предишен прякор: Zambidis

Публикувано: 31 декември 2008 - 09:45

маха облегалката и започва да те налага на мене ми звучи сякаш се е намествал за по удобно да не го заболи кръста докато те шамари ;) и тва мае гери от седнало положение към права стойка ? какво имаш впредвид а и друго по нагоре видях някъде и че с единия крак си стъпал извън колата и т.н пич стига излагации нищо лично обаче има само 1 човек който ги прави тия неща и ти надали си Чък Норис бате ти Норис приключва всичко с един олд стайл раундхаус :D
:aikido:
You can bench 500lbs good for you and i can kick your ass ?! (Bas Rutten)

#15 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 31 декември 2008 - 15:17

Значи ще го обесня като за вас.

Ей това най-ме изкефи от всичко казано до момента! :hysterical:

#16 valsodar

valsodar

Скучаещ Дразнител

• Дао
  • 1140 мнения
  • От:село София
  • БИ:Ай Чао, Джит-Кам-Го, MMS, SMS и ... SOS

Публикувано: 31 декември 2008 - 15:42

:baaa: A бе, колкото повече Дако навлиза в подробности - толкова повече ми се възнася в очите човека. :crazy:
То не човек а нинжа - разтегнат, придвижва се безшумно, като по пътя демонтира неусетно всичко , което би попречило на движенията му в подобна ситуация.
Нищо чудно, след реплика две , да се окаже, че е трансформирал седан в кабрио, разхвърляйки ненужните ламарини с боен вик в пристъп на берсерска ярост .

Аз в кола не съм се бил и мога само да се уча от подобни реални ситуации. :coffee: :worthy:
Обикновенно налагам навигатора, когато много ми дудне, ама да я изкарам с маегери в движение - виж, това е добра идея, ще си я имам наум занапред. :D

Само ако може да се доуточни, последно това което е направил какво е било - маегери, лоукик, маваши или просто сън ?
Чела Маца книжки, как да трепе безконтактно мишки !

#17 AIRBORNE_

AIRBORNE_
  • Гости

Публикувано: 01 януари 2009 - 18:19

DAKO :worthy:

#18 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 02 януари 2009 - 14:09

Абе що не си носите по колите некои полезни работи като мене в страни от седалката и в обсега на ръцете: мачете с кожена каишка, метална палка със скрит дълъг нож вътре, набор със шурикени на мястото на дисковете за плеъра! Не се майтапя - това е само стандартния ми набор, ако съм акция има и още екстри!......И няма нужда да правите мае-гери от седнало положения! :ninja: :chinese: :ninja:

#19 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 02 януари 2009 - 15:24

Абе що не си носите по колите некои полезни работи като мене в страни от седалката и в обсега на ръцете: мачете с кожена каишка, метална палка със скрит дълъг нож вътре, набор със шурикени на мястото на дисковете за плеъра! Не се майтапя - това е само стандартния ми набор, ако съм акция има и още екстри!......И няма нужда да правите мае-гери от седнало положения! :ninja: :chinese: :ninja:

Препоръчвам още ръчна граната РДГ 5, 9мм ГЛОК компакт,все пак в кола сме, рязана ловна пушка 12 калибър и 2 туби с бензин в багажника да изгориш труповете. :wink:

#20 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 януари 2009 - 17:56

2 туби с бензин в багажника да изгориш труповете. :wink:

на мода е рециклирането Качена снимка :D