Към съдържанието

Снимка

За контакта на Нейгунчо с карате или посещение на езотеричен в залата

• Please log in to reply
В темата има 306 мнения

#21 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 01 септември 2009 - 19:52

.

Ако темата цели отмъщение за нещо, въобще не виждам смисъл да участвам

Отмъщение за какво-ти за мен си един червей с неясна сексуална ориентация,когото за съжаление наистина допуснах близо :) Всеки от нас има свое виждане за ситуацията,а кой е прав,не само историята,а и хората наоколо ще преценят!Относно мавашитата,един приятелски съвет-поинтересувай се как се блокират,потренирай го,за да не те карат някой път в Пирогов с прехапан език :)

#22 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 01 септември 2009 - 19:54

около 175 см. (скромен малък тип :chinese: )

Чак пък скромен :)
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#23 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения
  • От:Пловдив
  • БИ:бой с пазарска чанта

Публикувано: 01 септември 2009 - 19:59

около 175 см. (скромен малък тип :chinese: )

Почти си ми в категорията,не съм експерт по БИ и не тренирам така яко като други.....дори от два месеца съвсем не тренирам
Обаче.......готова съм на спаринг без ръкавици,при сравнително свободни правила с различните му там твои блокове и т.н. (не ти разбирам много от приказките)....аха и съм толкова жена,колкото ти мъж така че няма да те бъзикат че си се бил с по-слабия пол.
Това е сериозна покана,ама супер сериозна.
Фенка на Ники!
И сме по-красиви и сме по-добри!

#24 Grisha

Grisha

обичайният заподозрян

• Mодератори
  • 2066 мнения
  • От:Мирно село
  • БИ:Света вода ненапита

Публикувано: 01 септември 2009 - 20:07

Това, че съм започнал да тренирам Джиит-Кун-До през 1990 (преди PV), не значи, че всичките тези повече от 19 години съм водил интензивни тренировки за състезания по 3-4 часа на ден.

Аз веднъж ти предложих да не споменаваш за трернировкитге си при Любо Йорданов, защото създаваш грешна представа за един инструктор, който доста е допринесъл за развитието на няколко направления на БИ в България; сега пък тръгна и с ПВ да се сравняваш :aggressive: За цяла БГ имаше не повече от 5-6 инструктора по ДжКД (смея да твърдя, че трудно се постигаше това) и ПВ беше един от тях в тогавашнто ИМАСТИ. Ти до подобно нещо няма как да се доближиш, ако ще и 50 години да тренираш преди него - казвам го без да те познавам, само като ти слушам глупостите...

Ако пък верно си тренирал 19 години, направо си си пропилял живота :black eye:
Чрез опита си ние откриваме краткия път след дълги скитания
Роджър Етъм

Тана-джутсу Всичко,което се случва е толкова вярно,че съществува,колкото и че не е реално.

black_cobra:
Например при крав мага има едно движение,с което счупваш носа на противника и после под такъв ъгъл го удряш,че набутваш парченца кост в мозъка му.

#25 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 01 септември 2009 - 20:12

и съм толкова жена,колкото ти мъж...

Не съм съгласен-ако той беше толкова мъж,колкото ти жена,щеше да е страшен пич...ама не е...

#26 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 20:27

Не съм съгласен-ако той беше толкова мъж,колкото ти жена,щеше да е страшен пич...ама не е...

Пък аз се мислех за полупич :D
Фенка на Ники!

#27 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 20:37

Пък аз се мислех за полупич :D

На тях не им ли викат травестити? :)
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#28 милилотобоби_

милилотобоби_
  • Гости

Публикувано: 01 септември 2009 - 21:19

Добре:)
Аз нямам предвид че той е излишен, по скоро "динамичната сфера" е акцента.

Това, в комбинация с предното ти изказване е една вековна и високопарна глупост.

По времe на спaрингите на тренировката не помня някой да ми е вкарал маваши, мисля че имаше случаи дори на захват на крака, някои избягват използването на тази техника като донякъде рискова - избягване от линията на атака( плюс блокиране), захват и удар или хвърляне, Бобито смятам че културно съм я пускал в тези случаи, а след мавашито, което беше влезнало, крака беше хванат и удар уракен от близка дистанция беше маркиран без бойно изпълнение. (но срещата с Боряна нямам намерение отново да я обсъждам , смятам че и за двамата беше ценна.

Хайде само да кажа, че имам едни логове от теб на скайп, в които казваш нещо друго. Дано като те видя другия път в зала да не съм в цикъл и да не ми се налага да се пазя толкова. Даже може и без протектори да пробваш, на много свободен правилник. Ей дейба, като ми казваха да те сритам аз-Не. Ще внмавам и ще го пазя. Повече никакво жалене. Аман! Направиш уж добро за някой той се мъчи да ти се качва на главата после.

ПП: Да посягаш да риташ жена в корема (особено с мае гери) е като да риташ мъж в топките-болката няма да я сравнявам, ма е доста гаден номер да ритнеш някой в репродуктивните му органи.

#29 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 21:30

На тях не им ли викат травестити? :)

Бе има лека разлика :wink:
Винаги съм го казвала :)
"Представи си сега с това женско тяло ако бях мъж,щях да съм перфектния педераст"
  • crowbituarity харесва това
Фенка на Ники!

#30 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 21:47

А ти беше в ръцете :)

Бе има лека разлика :wink:
Винаги съм го казвала :)
"Представи си сега с това женско тяло ако бях мъж,щях да съм перфектния педераст"

:D
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#31 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 01 септември 2009 - 22:34

Хайде само да кажа, че имам едни логове от теб на скайп, в които казваш нещо друго. Дано като те видя другия път в зала да не съм в цикъл и да не ми се налага да се пазя толкова. Даже може и без протектори да пробваш, на много свободен правилник. Ей дейба, като ми казваха да те сритам аз-Не. Ще внмавам и ще го пазя. Повече никакво жалене. Аман! Направиш уж добро за някой той се мъчи да ти се качва на главата после.

добре де, що така? Какво толкова съм казал? И въобще не съм знаел че си била в напрегнат период? Срещата спокойно е можело да бъде отложена. С какво съгреших толкова сега? :huh1:

Почти си ми в категорията,не съм експерт по БИ и не тренирам така яко като други.....дори от два месеца съвсем не тренирам
Обаче.......готова съм на спаринг без ръкавици,при сравнително свободни правила с различните му там твои блокове и т.н. (не ти разбирам много от приказките)....аха и съм толкова жена,колкото ти мъж така че няма да те бъзикат че си се бил с по-слабия пол.
Това е сериозна покана,ама супер сериозна.

пак да ме коментират после - и в двата случая драма - ако ме набие фенката - "Една фенка наби Нейгуна", ако бъде поступана - не ми се мисли за отзивите на всички фенове на фенката - аз какво, да емигрирам ли тогава :D , но признавам си, че съм заинтригуван :P . Отделно пловдивските фенове може да са много навити да гледат сеир :sorry:

а по повод на

неясна сексуална ориентация

- да успокоя всички фенове и антифенове, че нема ама никакъв проблем с това, дори да са допуснати близко :party:

#32 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения
  • От:Кызылорда
  • БИ:СУБАКС

Публикувано: 01 септември 2009 - 22:47

Толерантен, само ще ти кажа, че... веднъж допусна грешка с Дако, сега я повтори с Нейгун...
In this world, there are only two kinds of dogs. There are stray dogs and tamed dogs. In exchange for freedom, stray dogs wander in the rain and eat the food called "insecurity". Or tamed dogs who are chained by a collar and eat the food called "slavery". Which one are you?

#33 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 23:04

пак да ме коментират после - и в двата случая драма - ако ме набие фенката - "Една фенка наби Нейгуна", ако бъде поступана - не ми се мисли за отзивите на всички фенове на фенката - аз какво, да емигрирам ли тогава :D , но признавам си, че съм заинтригуван :P . Отделно пловдивските фенове може да са много навити да гледат сеир :sorry:

а по повод на - да успокоя всички фенове и антифенове, че нема ама никакъв проблем с това, дори да са допуснати близко :party:

Споко бе младеж,казах ти че няма особена разлика между нас.Момчетата с които съм тренирала ми вярват и подкрепят като равна,така че на теб какъв ти е проблема?В категория сме почти :) Виж ако беше доста по-якичък щях се замисля ма в случая поемам риска.И то с пълния си разум......до колкото го имам :D
П.П.Само да ти уточня-аз проблеми с Мае Геритата нямам,проверено е,високи мавашита не бия,но пък съм злобна,нося на бой ама и бия кат ме ударят.
Гарантирам ти няма да ти е трудно да забравиш,че съм в женска кожа.....ех че не се бия като мъж бе,а как искам само :(
Фенка на Ники!

#34 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 23:15

Гарантирам ти няма да ти е трудно да забравиш,че съм в женска кожа.....ех че не се бия като мъж бе,а как искам само :(

За ко ти е да се биеш като мъж, нали ще се биеш с Нейгун :)
Абе Нейгуне, ти що все с жени налиташ да се биеш? Мъже ли няма в тоя форум или няма в твойта категория? За човек с твоя дългогодишен опит в БИ (19 години хич не са малко) всеки спаринг с някой на твоите килограми трябва да ти е като детска игра.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#35 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 01 септември 2009 - 23:25

За ко ти е да се биеш като мъж, нали ще се биеш с Нейгун :)
Абе Нейгуне, ти що все с жени налиташ да се биеш? Мъже ли няма в тоя форум или няма в твойта категория? За човек с твоя дългогодишен опит в БИ (19 години хич не са малко) всеки спаринг с някой на твоите килограми трябва да ти е като детска игра.

btw, до сега и двете дами сами направиха предложението - "Дами канят"

Корпоративен урок 2:

Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й.
- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята.
Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й.
- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята отново.
- Прости плътската ми слабост, сестро" - извинил се отецът.
След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала.
Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият
гласял: "Давай напред и търси, нагоре ще откриеш благоденствие."

Бизнес поука: Ако не сте добре информирани в професията си, рискувате да пропуснете чудесни възможности.
тук

Това мнение е редактирано от Neigun: 01 септември 2009 - 23:46

#36 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения

Публикувано: 01 септември 2009 - 23:43

btw, до сега и двете дами сами направиха предложениети - "Дами канят"

Мдаааа,то и кавалери се намериха ма нещо не си поискаха правилно ли,к`во ли.
Аз обаче си стоя зад предложението и няма ти избягам.
Фенка на Ники!

#37 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 00:03

Нейгуне, можеш да ме намериш след 6.09 в Пловдив. Дебел съм, не съм тренирал повече от 2 години, разплут, бавен, тромав и не ме бива. Дай да направим един спаринг, а? Като гледам те канят много хора, ама само на жени отговаряш, та се надявам поне мен да набиеш.. ще снимаме, за да няма хън-мън после от моя страна.
In this world, there are only two kinds of dogs. There are stray dogs and tamed dogs. In exchange for freedom, stray dogs wander in the rain and eat the food called "insecurity". Or tamed dogs who are chained by a collar and eat the food called "slavery". Which one are you?

#38 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 00:25

аз сега какво, звезда в Алеята на Звездите ли да очаквам :D

мисля, че не това беше идеята на тази тема :kuku:

#39 Горбачов

Горбачов

Мистър Кондиция

• Дао
  • 309 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 00:43

Идеята на темата, предполагам, е, че ти много дрънкаш, а малко практикуваш.. за тва - набий ме, поне да млъкнат и да спрат със спекулациите! (думата идва от римлянина Спекулаций)

#40 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 00:48

набий ме, поне да млъкнат и да спрат със спекулациите!

за този начин и аз мога да се сетя, но предпочитам друг подход :innoncent: