Към съдържанието

Снимка

За контакта на Нейгунчо с карате или посещение на езотеричен в залата

• Please log in to reply
В темата има 306 мнения

#41 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения
  • От:София
  • БИ:карате

Публикувано: 02 септември 2009 - 07:22

Толерантен, само ще ти кажа, че... веднъж допусна грешка с Дако, сега я повтори с Нейгун...

Горби,ако грешка е това да се държиш нормално,човешки с някой и да се опиташ да му помогнеш и научиш на нещо,както в случая с Дако или да накараш някой да се замисли -имам предвид Нейгун,да,грешка е!Просто смятам че приятелското човешко отношение е задължително за човек който се занимава с това,с което се занимавам аз...особено когато става дума за по-големи хора.Това че някои злоупотребяват е неизбежно и го има не само при мен.Вярно е,че такива като Нейгун трябва да бъдат бити по вегетарианската муцуна без много обяснения -направо си е езотеричен факт :D ,и то неоспорим!

#42 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 02 септември 2009 - 08:34

btw, до сега и двете дами сами направиха предложението - "Дами канят"

Ти изглежда си въобразяваш, че освен боя може да намажеш още нещо ;D
http://daobg.com/for...g...si&img=1146
Къде е тя, къде си ти :sarcastic_hand:
Чудно как мъжките покани ти минават край ушите.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#43 милилотобоби_

милилотобоби_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 08:45

Абе Нейгуне, ти що все с жени налиташ да се биеш? Мъже ли няма в тоя форум или няма в твойта категория? За човек с твоя дългогодишен опит в БИ (19 години хич не са малко) всеки спаринг с някой на твоите килограми трябва да ти е като детска игра.

Имаше един хубав виц навремето.

Жена ражда, а бащата обикаля нервно в коридора пред АГ-то. След няколко часа излиза докторът и му казва:
-Честито имате здраво новородено, 3,700 грама!
Бащата го поглежда радостно и пита:
-Момче или момиче, докторе?
-А, като порастне то само ще си избере!

Та, Мастъре, не е важно какво имаш между краката, а как усещаш нещата.

#44 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 11:05

Ти изглежда си въобразяваш, че освен боя може да намажеш още нещо ;D
http://daobg.com/for...g...si&img=1146
Къде е тя, къде си ти :sarcastic_hand:
Чудно как мъжките покани ти минават край ушите.

както се казва в края на някои обяви за работа на руски - "ИНТИМА НЕ ПРЕДЛАГАТЬ!" :D

#45 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 12:13

както се казва в края на някои обяви за работа на руски - "ИНТИМА НЕ ПРЕДЛАГАТЬ!" :D

Оставаше и да предлагаш...все пак става дума за жена :wink: Май наистина си се запътил към другия бряг...

#46 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 12:19

все пак става дума за жена

Както твърди един експерт, форумките в даото първо трябва да ги набиеш.
Да не слагаме каруцата пред коня :)

#47 фенка

фенка

хищник от нов вид

• Дао
  • 925 мнения
  • От:Пловдив
  • БИ:бой с пазарска чанта

Публикувано: 02 септември 2009 - 14:34

Както твърди един експерт, форумките в даото първо трябва да ги набиеш.
Да не слагаме каруцата пред коня :)

Ще ти се отдаде такава възможност....за опит обаче и ако успееш добре,но ако не успееш от сега ти обещавам ще те впиша в списъка с форумки аз и без това съм с "двойно гражданство" :D
Фенка на Ники!
И сме по-красиви и сме по-добри!

#48 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 14:46

Ще ти се отдаде такава възможност....за опит обаче

да не си забравиш пазарската чанта :aikido:

#49 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 15:23

Фенка,аз мисля че няма смисъл да се биете...по-добре седнете и двечките в някое кафе и си поговорете по женски :)

#50 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 15:36

Фенка,аз мисля че няма смисъл да се биете...по-добре седнете и двечките в някое кафе и си поговорете по женски :)

според мен човек е хубаво да може да приема забележки на други хора, когато имат основание, вместо да се излага със сексуалноориентирани обиди като тийнейджер! :throwup:

4. Разните простотии, заплахи, вулгарни думи и цинизми не подхождат на никой сериозен човек и има много места, където може да се проявите с тях – спестете си го тук.
http://daobg.com/for...?act=boardrules

Това мнение е редактирано от Neigun: 02 септември 2009 - 15:43

#51 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 16:30

според мен човек е хубаво да може да приема забележки на други хора, когато имат основание...

Искаш да кажеш,че имаш забележки към начина по който водя тренировките? :wink: Относно "сексуалноориентираните обиди",не съм аз този който се уговаря да се бие с жени...ако много си "обиден",каквото и значение да има тази дума в твоя случай,знаеш къде да ме намериш,ела да ми потърсиш сметка :)

#52 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 02 септември 2009 - 22:10

знаеш къде да ме намериш,ела да ми потърсиш сметка :)

въобще няма нужда да идвам дотам, Закона на кармата може да регулира нещата и без мен (там четвъртия дан не върви!) (аз ти прощавам) :yin-yang:
предполагам, че удоволствието от тази тема може да ти излезе скъпичко :crazy: :kez_11: Започна сам, трябва да понесеш и последствията :ck:
(и не се бъзикам - в случая)

#53 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 02 септември 2009 - 23:27

Благодаря че ми даде един дан отгоре :) ,но няма нужда!Закона на кармата очевидно вече си е свършил работата в твоя случай...като гледам докъде си се докарал,май много лоша карма си натрупал в миналото :wink: Разбрах че съвсем сериозно се уговаряш да се биеш с Фенка-не те ли е срам?Човек с капчица достойнство би отклонил подобна покана,но не и ти!Обещавам ти,че този път резила ти ще бъде документиран и показан,и тогава всички ще видят за какъв анално податлив плъх става дума! :angrrr:

Това мнение е редактирано от толерантния: 02 септември 2009 - 23:55

#54 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 08:02

Обещавам ти,че този път резила ти ще бъде документиран и показан...

За нивото на срещата е поканен за рефер истински експерт по Бойни изкуства! Няма нужда да се притеснява който и да е било за фенката!

срещата смятам да е само с лични покани, така, че моля сеирджиите да се въздържат, както и любителите оператори!
(няма как да го документираш лично, ако не знаеш кога и къде ще бъде :D )

Поздрави! :)

п.п.
Една дама, която наистина уважавам, беше писала:

не е важно какво имаш между краката, а как усещаш нещата.

:up:

Това мнение е редактирано от Neigun: 03 септември 2009 - 08:17

#55 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 08:21

Тази тема ми изглежда като една истинска лудост :blink: , ама аз сигурно така си гледам, защото съм след нощна смяна...
Както и да е... Нейгун, ти нали мен ме беше предизвикал на спаринг с видео материал?! То верно не съм толкова готин като Фенката, ама чак пък толкова за изхвърляне да съм! Тц, тц, тц, СРАМОТА!

Това мнение е редактирано от Bersek: 03 септември 2009 - 08:22

#56 Neigun_

Neigun_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 08:25

Тази тема ми изглежда като една истинска лудост :blink: , ама аз сигурно така си гледам, защото съм след нощна смяна...
Както и да е... Нейгун, ти нали мен ме беше предизвикал на спаринг с видео материал?! То верно не съм толкова готин като Фенката, ама чак пък толкова за изхвърляне да съм! Тц, тц, тц, СРАМОТА!

готин си ти, не се притеснявай, ама нали не е нужно всичко на веднъж, и не беше предизвикателство, а идея:)
за темата как изглежда, даже не ми се коментира :kuku:
(вече дали не почвам да се чудя какво толкова са му казали на Веско, че да реагира така? :blink: )

Това мнение е редактирано от Neigun: 03 септември 2009 - 08:29

#57 Bersek_

Bersek_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 08:37

Това по между другото е една много свежа идея :D
Фенке, къде да се запиша, за да ям бой... тъй де, за да играя спаринг с вашата светла личност?

#58 толерантния

толерантния
  • Дао
  • 854 мнения

Публикувано: 03 септември 2009 - 10:03

За нивото на срещата е поканен за рефер истински експерт по Бойни изкуства! Няма нужда да се притеснява който и да е било за фенката!

срещата смятам да е само с лични покани, така, че моля сеирджиите да се въздържат, както и любителите оператори!
(няма как да го документираш лично, ако не знаеш кога и къде ще бъде :D )

Не си ти този,който ще решава кой да присъства на срещата-Мария е равностойна страна и може да си доведе и покани когото иска.Нали не смяташ че приятелите и ще я оставят насаме с теб и Доктора?Не че нещо я заплашва като жена,особено в твоя случай...както и да е,не разчитай ти да определяш условията :) Относно развитието на темата-мисля че тя постигна целта си-всички те видяха за пореден път колко си се смахнал и какво лигаво влечуго си!Относно цитата за това кой как усеща нещата,ти очевидно ги усещаш не с това което е между краката ти,а с една друга част от тялото,разположена наблизо :D

#59 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 03 септември 2009 - 10:20

Преди известно време,някъде през пролетта,поканих любимия на всички ни Нейгун да участва в тренировка по карате.Идеята беше да покаже как заниманията с медитация,езотерични практики и факти в комбинация със сфинктерни техники и вегетарианство оказват положително влияние върху уменията му в БИ.Гарантирах му приятелско и културно отношение,т.е. че никой няма да се опитва да го пребие.След известно време Димчо,това е светското му име,ни удостои с високоенергийното си присъствие :) Впечатленията ми от него са следните-пълно отсъствие на познания за това как се поемат,нанасят и блокират удари,никаква физическа подготовка, и въпреки 15 годишните му занимания с различни бойни изкуства/според него/, момчето хабер си няма за какво става въпрос.С две думи-ПЪЛЕН НЕЩАСТНИК!Трениращите бяха предупредени и го пазеха,реално в един здрав бой не би оцелял и две секунди :) Повод да пусна тази тема е разговор на Нейгун с няколко потребители на Даото,в който им е обяснявал как хората ми не били отворени към неща,различни от наученото от тях и как лесно им отклонявал ударите и те го гледали странно.Може наистина да са го гледали така,подобен екземпляр не се среща всеки ден!Нейгун,помолих модераторите да ти махнат бана,и те каня да подискутираме какво точно си искал да кажеш.В разговора може да споделят впечатления и други потребители на Даото,които присъстваха на въпросната тренировка.Понеже винаги съм бил умерено деликатен с теб,мисля ,че сега е момента да си кажем нещата право в очите! :)

До колкото знам, въпросния човек Димо никъде не си е позволил да те обижда или коментира неколегиално (не само тук във форума, а и в частни разговори), а ти го правиш и то безпардонно! Той си има свои виждания за ролята на БИ в изграждането на характера на човека, но за разлика от теб не ги натрапва, без да чува друго мнение. А освен това няма и особенни претенции да е експерт или майстор; просто е фен и си практикува за удоволствие!
Аз не си представям например, някой майстор с 10-ти дан или даже и по-нисък (или равен на този ранг), като му отидеш в школата, с твоя там 3-ти или 4-ти дан (примерно; дори не знам коя степен си в Карате!) да черпиш опит и да учиш, след това да те изкоментира, че си "ПЪЛЕН НЕЩАСТНИК"! От негова гледна точка сигурно ще е вярно, но ако е истински майстор, никога даже не би си го и помислил по този начин и ще бъде по-снисходителен! Надявам се че разбра посланието ми; още ви гонят някакви майсторски синдроми и комплекси и не сте се оттърсили от тях след толкова години практика, което е жалко! :shades: :Topic-is-closed-bg:

Това мнение е редактирано от Доктора: 03 септември 2009 - 10:27

#60 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 03 септември 2009 - 10:47

Той си има свои виждания за ролята на БИ в изграждането на характера на човека, но за разлика от теб не ги натрапва, без да чува друго мнение.

За това не си прав Докторе, баш си има претенции Нейгуня, затова се стигна и дотук. Ако беше поредният фен никой нямаше да се занимава с него.
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!