Към съдържанието

- - - - -

Кунгфу и Тайчи Световна купа 2009 20-22 Ноември, София България

• Please log in to reply
В темата има 30 мнения

#1 CutGirl_

CutGirl_
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2009 - 18:45

Камен Георгиев световен шампион на тежка категория в Санда :Bulgaria:
SDC11758.JPG

#2 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 23 ноември 2009 - 19:00

Aйде честито да му е на Гамен!
Сега остана да се пробва на Вин Чун и Кърлинг. Само там няма медали :) :D !

:first: :Bulgaria:
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#3 pv

pv

информационен затъмнител

• Милиционер
  • 1661 мнения
  • От:Неизвестно
  • БИ:Free stick fighting, DBMA

Публикувано: 23 ноември 2009 - 21:00

Честито! :first:
А дет' се вика - тепърва загрява :D
пс.Плаката отзад кърти обаче :kuku:

#4 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2009 - 22:19

Малко повече информация за събитието и коя организация го е провела, къде?!? :blink:

#5 Visokiq_

Visokiq_
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2009 - 22:32

пс.Плаката отзад кърти обаче :kuku:

"Първата манга в България", хаха...

Честито за титлата!

#6 влади_борба

влади_борба
  • Дао
  • 38 мнения
  • От:Кюстендил

Публикувано: 23 ноември 2009 - 23:08

Браво! :Bulgaria:
Without self-discipline, success is impossible, period.

#7 К.Т._

К.Т._
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2009 - 23:46

Честито! :up: :clap_1: :winner_first_h4h:
ПП Макар че, щом не е било на двуметрова платформа с подострени колове отстрани не е кой знае какво :P

#8 Pei Jun_

Pei Jun_
  • Гости

Публикувано: 23 ноември 2009 - 23:52

Честито и от мен. Поздравления за успеха, ще се радваме на малко повече инфо по въпроса. :chinese:

#9 Master

Master

Dart Ruffian

• Dark Side
  • 2566 мнения
  • От:Варна
  • БИ:Самоотбрана с интелект

Публикувано: 24 ноември 2009 - 00:42

Честита поредна титла :first:
Коя е следващата?
НЕ МЕ ПРЕДИЗВИКВАААЙ!!!

#10 Grisha

Grisha

обичайният заподозрян

• Mодератори
  • 2066 мнения
  • От:Мирно село
  • БИ:Света вода ненапита

Публикувано: 24 ноември 2009 - 00:44

Честито, макар че без оръжие и с тия правила не е като едно време на Лей Тай турнирите, ама нейсе.. :chinese:

:first:
Чрез опита си ние откриваме краткия път след дълги скитания
Роджър Етъм

Тана-джутсу Всичко,което се случва е толкова вярно,че съществува,колкото и че не е реално.

black_cobra:
Например при крав мага има едно движение,с което счупваш носа на противника и после под такъв ъгъл го удряш,че набутваш парченца кост в мозъка му.

#11 esmo_

esmo_
  • Гости

Публикувано: 24 ноември 2009 - 00:59

евалата камене само така трябва да е тои явката се похвали в неделята
като се чухме ама сега гледам и във форума :bash: :Bulgaria:

#12 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 24 ноември 2009 - 09:28

Честита поредна титла :first:
Коя е следващата?

Следващата вече според мен ще е във Сумо - я го виж кви яки бузи е отпрал; съвсем е заприличал на мутра, особенно ако си сложи и един дебел златен синджир на врата! А кво финно момче беше когато се биха с Багата навремето в турнира на Еди, направо елегантен, а сега пунтира баш на борбаджия! Сигурно е почнал и той с мексиканските манджи на Гришата?!? Има обаче време за още по-големи постижения; казват че преди състезание трима професионални сумисти изяждали по един варен вол (може да е неква легенда, но трябва да се провери)!...... :D

Това мнение е редактирано от Доктора: 24 ноември 2009 - 09:42

#13 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 24 ноември 2009 - 10:31

Поздравявам те Камене!
Световните титли са си нещо хубаво. Господин Джафери скоро ще проведе и междупланетно първенство по Сан Да. Ама не е виновен този дето яде баницата - Добър апетит!!!!
"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#14 Topalski

Topalski
  • Кик-бокс
  • 1539 мнения

Публикувано: 24 ноември 2009 - 11:04

Поздравявам те Камене!
Световните титли са си нещо хубаво. Господин Джафери скоро ще проведе и междупланетно първенство по Сан Да. Ама не е виновен този дето яде баницата - Добър апетит!!!!

Някакво заяждане ли тука се усеща? Ако имаш проблем с някой си го решавай с него. Ако намекваш ,че нещо е незаслужено...смешен си.
Органозираш един турнир годишно , на който гледаш да пробуташ собствените си(имам предвид местни) състезатели по няккъв начин (както тази година) и когато някой направи нещо и този някой не си ти веднага скачаш да плюеш. Ми да може да не е турнир за титлата в UFC ,но прояви малко уважение към успехите на тези ,които малко или много се пънат да постигнат нещо. За мен Санда е абсолютен ташак- жалък опит на китайците да направят и кикбокса част от безграничната си вселена от бойни стилове и т.н. , но това не ми пречи да оценя, че някой е направил нещо.
В заключение искам само да кажа ,че явно с възраста хората озлобяват и .... по делата ще ги познаете.
Когато има мърша тигърът стои гладен!

#15 rockydog

rockydog
  • Дао
  • 316 мнения
  • От:София
  • БИ:кик-бокс ММА

Публикувано: 24 ноември 2009 - 11:16

Не е точно да се заяжда така човек след такъв успех.
Наистина турнира на Манев е доста силен, но Камен би руснак на финала, и то руснак който въобще не беше случаен. Руснаците на състезанието (по правилно да кажа дегестанци) идваха от лагер в Канада. И аз за пръв път видях изтрениран човек наистина да го играе тоя стил. Руския отбор беше на много високо ниво така, че заяждането точно с Камен е неуместно.
The fight is all!!!

#16 Manev

Manev
  • Дао
  • 299 мнения
  • От:България,Стара Загора
  • БИ:УИН ЧУН,САН ДА

Публикувано: 24 ноември 2009 - 12:02

Сега - За Камен - Камене нали не смяташ, че не се радвам на успехите ти?! Искренно ти Честитя титлата!!!! Кога и как и кого побеждаваш за мен не е важно важно и винаги радостно е, че един човек когото мога да наричам Приятел е постигнал успех.

Не коментирам и нивото на Турнира та аз не съм бил там. Дали е световно първенство или не няма значение - важно е че хората се състезават! Ако в думите ми има упрек то той не се отнася нито до състезателите нито до организаторите на състезания.
Упрека който сте доловили се отнася единственно и само до тези които притежават лиценза за Сан да и не го използват както трябва. Що се отнася до моите качества и възраст не смятам,че те са най - важни в случая. Що се отнася до Турнира в Стара Загора - кого сме толерирали - че нещо не ми е ясно??!!

Това мнение е редактирано от Manev: 24 ноември 2009 - 12:07

"ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"

www.sanda-bg.com

#17 Dobrudzhanski_

Dobrudzhanski_
  • Гости

Публикувано: 24 ноември 2009 - 12:40

Очаквам в скоро време Камен да бъде обявен за национално богатство и да го пази армията(като Мани Пакяо) до края на живота му, което няма да е в идните 2-3 века. Честито, Камене!

#18 Доктора_

Доктора_
  • Гости

Публикувано: 24 ноември 2009 - 12:53

Не е точно да се заяжда така човек след такъв успех.
Наистина турнира на Манев е доста силен, но Камен би руснак на финала, и то руснак който въобще не беше случаен. Руснаците на състезанието (по правилно да кажа дегестанци) идваха от лагер в Канада. И аз за пръв път видях изтрениран човек наистина да го играе тоя стил. Руския отбор беше на много високо ниво така, че заяждането точно с Камен е неуместно.

Само за протокола, дагестанците са обучавани от висококвалифицирани китайски специалисти и то от години. Национален треньор по Сан-Да и У-Шу им беше моя стар познат Гусейн Магомаев от Махачкала, където имат много силна школа и редовно ходят в Китай! Праскат абсолютно традиционни стилове на Кунг-Фу/У-Шу; гледах ги и на ММА турнир в Санкт Петербург от тази година - много яки боеве! Жалко, че не успях да отида на турнира в София (предполагам се е състоял в Националната Спортната Академия), но защо нямаше никаква информация за това във форума предварително?!? :chinese:

Това мнение е редактирано от Доктора: 24 ноември 2009 - 12:56

#19 rockydog

rockydog
  • Дао
  • 316 мнения
  • От:София
  • БИ:кик-бокс ММА

Публикувано: 24 ноември 2009 - 13:02

Само за протокола, дагестанците са обучавани от висококвалифицирани китайски специалисти и то от години. Национален треньор по Сан-Да и У-Шу им беше моя стар познат Гусейн Магомаев от Махачкала, където имат много силна школа и редовно ходят в Китай! Праскат абсолютно традиционни стилове на Кунг-Фу/У-Шу; гледах ги и на ММА турнир в Санкт Петербург от тази година - много яки боеве! Жалко, че не успях да отида на турнира в София (предполагам се е състоял в Националната Спортната Академия), но защо нямаше никаква информация за това във форума предварително?!? :chinese:

Определено много добър кик-бокс и борба от стойка с ръкавици. Доста комплексни и натренирани спортисти точно за този стил игра. Направиха много силно представяне като отбор.
Този определено беше най-техничен и опитен, и на мен ми направи най-силно впечатление - Марат Меджидов - противника на Владимир Павлов:

Това мнение е редактирано от rockydog: 24 ноември 2009 - 13:07

The fight is all!!!

#20 xiaolong

xiaolong
  • Дао
  • 51 мнения
  • От:Sofia
  • БИ:Tai Chi Chuan,Wu Shu

Публикувано: 24 ноември 2009 - 14:42

:first: :Bulgaria: А дали се намират кадри от въпросният турнир в София ?
''Отваряй си очите, да не ти отворят задника!''

http://www.xiao-long.org/ http://xiaolong.blog.bg/