Към съдържанието

Снимка

Пловдив - бойни изкуства

• Please log in to reply
В темата има 231 мнения

#21 masakatsu_

masakatsu_
  • Гости

Публикувано: 29 юни 2005 - 13:38

Ти най-добре би преценил какво ще бъде най-добре да тренираш, така че поразгледай. Досега получи доста предложения, аз също ще те поканя да дойдеш в залата по Айкидо, която се намира зад Електротехникума на Пещерско шосе. Тренировките започват от 18.30 до 19.45, всеки ден. Таксата е 25 лв.

#22 Irimi

Irimi
  • Дао
  • 37 мнения
  • От:Пловдив/София
  • БИ:Айкидо и др.

Публикувано: 09 юли 2005 - 21:01

Ако искаш на тренираш айкидо или да погледаш някоя тренировка пиши ми.Няма да съжеляваш имам и някои видео материали:)
"Винаги уважавай противника."

#23 mystical_

mystical_
  • Гости

Публикувано: 18 август 2005 - 21:12

Здравейте!
Интересувам се да ли има Шотокан Карате в Пловдив?
Благодаря!

Спи спокойно!
В град Пловдив има (поне една) школа по Shotokan Karate Do.
Мисля, че имаха зала в ПГКИТ.
(Професионална Гимназия за Кожарство и Текстил?)
Училището се намира в район Северен, около Френската Гимназия, ОУ "Йордан Йовков", гара Филипово...

Виж и тези сайтове, може би, ще намериш повече там.

http://bulgaria.com/bftk/

http://karate.start.bg/

<{POST_SNAPBACK}>

#24 mystical_

mystical_
  • Гости

Публикувано: 19 октомври 2005 - 11:56

Първо искам да благодаря на ISTORIK за инфото и да допълня адреса.
Шотокан Карате До - Пловдив
ул. Никола Беловеждов - 16
Пофесионална гимназия по кожени изделия и текстил Д-р Иван Богоров
Намира се в район Северен, на 100м дясно от зала Строител

Гледах ги и тренировките ми харесаха, мисля да се запиша скоро време. Ако има желаещи да тренират Шотокан в П-в да го имат в предвид.

#25 AMASONKA_

AMASONKA_
  • Гости

Публикувано: 20 октомври 2005 - 20:37

ОКИНАВА КАРАТЕ ДО 

централно доджо гр. Пловдив    
    стадион"Пловдив"(гребна база)
    южан вход, ет. 2.    

сенсей Левон Пакосян-5 дан  тел. 0898434857

Практикува се Окинава Шорин Рю ,  Матайоши Кобудо (работа с оръжия) и Сюй-Кендо( система за спаринг)

За момента страницата на федерацията се обновява ,но скоро ще бъде достъпна.   
  :sport_boxing:  :up:

Това мнение е редактирано от AMASONKA: 20 октомври 2005 - 20:42

#26 Amazontoni

Amazontoni
  • Дао
  • 72 мнения
  • От:Stara Zagora
  • БИ:kyokoshinkai; taekwon-do

Публикувано: 08 януари 2006 - 14:10

Здравейте и за много години!:)Брат ми ме изненада много приятно като ми заяви че ще тренира кендо:)Единствения му проблем е,че не може да си намери доджо в Пловдив.Ако имате някаква точна информация моля да ми кажете,нека да не убиваме мерака на момчето:)
HAIL AND KILL!!!

#27 katana_

katana_
  • Гости

Публикувано: 08 януари 2006 - 14:18

имаме естествено  0899705422 Даниел се казва инструктора. айде успех и ша черпиш една бира.оссу

Това мнение е редактирано от katana: 08 януари 2006 - 14:21

#28 borx_

borx_
  • Гости

Публикувано: 08 януари 2006 - 15:54

Ето ти най-пълната информация:
http://kendo.bg/clubs.php?t=plovdiv
в момента момчетата имат проблем със залата, и не тренират...(дано не е за дълго)

#29 Didro_

Didro_
  • Гости

Публикувано: 02 юли 2006 - 16:29

Искам да практикувам Чи Гун в Пловдив!!! Ако знаете къде - пишете ми. Ако има при кой дори и да е някъде около Пловдив също става!!! Мерси :chinese:

#30 КУН_

КУН_
  • Гости

Публикувано: 04 юли 2006 - 20:26

Здравейте уважаеми почитатели на БИ!Преди доста години в един хубав априлски ден един скромен,но много талантлив човек създаде школа в града под тепетата.Отидох с отворено сърце и съзнание и разбрах,че това е което търся.По различни причини след няколко месеца трябваше да прекъсна.Сега,след доста години реших да следвам сърцето си и да продължа.Моля всички,които имат информация за местата на провеждане на тренировки да се отзоват!

#31 ямабуши

ямабуши
  • Дао
  • 41 мнения
  • БИ:Шотокан

Публикувано: 10 юли 2006 - 14:24

Предполагам, че търсиш грузинеца, който водеше преди години шито рю в Пд. Не съм чувал нищо за него и посоката, в която се е запилял. В момента в Пд Шито рю води Митко. Член е на Кофукан - Бг и учи от Сенсей Томияма, който прави семинари в Бг.За съжаление не знам къде и кога води тренировки. Ако имаш път към София иди в зала Универсиада вторник и четвъртък от 19:30ч. или събота от 16ч. Там води шефа на Кофукан-Бг и ще ти дадат инфо за Пд. Може и сайт да имат - търси.
успех.

#32 MXM_

MXM_
  • Гости

Публикувано: 10 юли 2006 - 20:06

Предполагам, че търсиш грузинеца, който водеше преди години шито рю в Пд. Не съм чувал нищо за него и посоката, в която се е запилял. В момента в Пд Шито рю води Митко. Член е на Кофукан - Бг и учи от Сенсей Томияма, който прави семинари в Бг.За съжаление не знам къде и кога води тренировки. Ако имаш път към София иди в зала Универсиада вторник и четвъртък от 19:30ч. или събота от 16ч. Там води шефа на Кофукан-Бг и ще ти дадат инфо за Пд. Може и сайт да имат - търси.
успех.

Само едно малко осъвременяваяне на информацията: в София от повече от 2 години няма тренировки в зала Универсиада.
В момента има тренировки в спортния комплекс в Младост (зад Форд мото пфое) и в залата до пазара Иван Вазов. Само че през лятото и двете зали са във ваканция - поне тази на Иван Вазов - до септември със сигурност.
За Пловдив - доколкото ми е известно там всеки тренира самосиндикално - ако има група, нека някой даде по-точна информация. Грузинеца отдавна не е в България - ако за него питаш разбира се. Ако питаш за друг - кажи кой и може би ще намерим къде е и какво прави понастоящем.

Поздрави.

#33 КУН_

КУН_
  • Гости

Публикувано: 10 юли 2006 - 21:37

Благодаря за инфото, момчета!Ще се опитам да бъда по-конкретен:става дума за школата,която създадоха навремето в Пловдив официалния представител на стила за България Димитър Савов и неговия приятел Цветан Тренчев,който в момента е шеф на федерацията.Запазил съм страхотни спомени от техния професионализъм и себераздаване.Понастоящем проверявам залата в стадион Академик,но оттам ми казват,че вече не се водят техни тренировки.До скоро!

#34 MXM_

MXM_
  • Гости

Публикувано: 11 юли 2006 - 19:32

Благодаря за инфото, момчета!Ще се опитам да бъда по-конкретен:става дума за школата,която създадоха навремето в Пловдив официалния представител на стила за България Димитър Савов и неговия приятел Цветан Тренчев,който в момента е шеф на федерацията.Запазил съм страхотни спомени от техния професионализъм и себераздаване.Понастоящем проверявам залата в стадион Академик,но оттам ми казват,че вече не се водят техни тренировки.До скоро!

Уви, Димитър Савов не води група от повече от десет години. Цветан Тренчев тренира, но в София - в кв. "Младост" и не води тренировки в Пловдив. Най-близо до стила на преподаване и маниера на Димитър Савов е Светослав Витков - който също преподава само в София - в кв. "Иван Вазов". Опасявам се, че в Пловдив не е останал някой, който да практикува този стил. Повечето момчета се пренасочиха към други групи или спряха да тренират, или пък тренират за себе си.
Ако успееш да откриеш някого - кажи?!
Успех!

#35 Thai_

Thai_
  • Гости

Публикувано: 03 декември 2006 - 20:30

Здравейте.
Любопитно ме е дали някой знае за клуб или зала за бокс в Пловдив. Не се интересувам професионално от този спорт, а искам просто няколко пъти в седмицата да изпускам малко пара. Ако някой има и други предложения - с удоволствие ще ги причета. :D

БК "Тракия" на ст. "Ботев"

#36 aty

aty

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 28 декември 2006 - 18:01

Здравейте, имам желание да тренирам джу джуцу в Пловдив,но незнам къде...ако някой знае нека пише. благодаря предварително!

Кирилицата е задължителна!
Разгледай началото на темата + тази тема http://daobg.com/for...p?showtopic=464
-там където се споменава за клубове ...

и Бразилско ДД-точно в Пловдив http://daobg.com/for...opic=875&st=135

Мерси :up:

#37 johny

johny

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:кик бокс

Публикувано: 03 август 2007 - 00:00

Искам да ви помоля за услуга.На 15 години съм от Пловдив и много искам да тренирам кикбокс но не зная къде точно.Просто спорта ме привлича доста пък и казват че подготвя за улицата.Преди тренирах известно време в зала за гимнастика ( фрирън ) и бях станал доста жилав а сега ходя от 2 месеца на фитнес и почвам да се вдървявам.Благодаря на всички предварително и се извинявам ако звуча тъпо. :)

Редакция: има някоко теми в които пише къде и какво , просто ги прочети. И тук също http://daobg.com/for...topic=1572&st=0

#38 kalevra

kalevra

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения
  • БИ:karate

Публикувано: 03 октомври 2007 - 11:24

здравейте аз сам студент и не сам от пловдив и искам да започна с тренировки по кик-бокс или май-тай ама не знам в кой клуб да отида разбрах че има повече :confused: ако знае некой да ми препоръча къде е най добре мерси

редакция: Най-добре е в Тайланд, ама е далече. Така че иди там където най-много ти хареса! Прочети темата от начало!!!

Това мнение е редактирано от Змей Горянин: 03 октомври 2007 - 12:03

#39 stanimir76

stanimir76

Нов участник

• Изпитателен Срок
  • 0 мнения

Публикувано: 20 октомври 2007 - 22:35

Движенията в айкидо трябва да бъдат разбрани, като се стигне до самите им дълбоки корени в природните закони. Тяхната цел е да доведат до по-дълбко разбиране и оценяване на съвършеното равновесие в природата, както и да възвърнат хармонията на човечеството с Бога.
Саотоме Сенсей - Айкидо и природната хармония

Знае ли някой учител, който да преподава по този начин?

Редакция:Силно се надявам да питаш за Айкидо в Пловдив :) ...

Това мнение е редактирано от pv: 20 октомври 2007 - 22:46

#40 такедзо_

такедзо_
  • Гости

Публикувано: 21 октомври 2007 - 18:18

Понеже не видях да е споменато...

Клуб по айкидо, джудо, джиу-джи-цу и спортна стрелба "Щит"
гр.Пловдив, булевард Пещерско шосе номер 26
телефон: 032 / 642 680
работно време: пон. - пет. от 10:30 - 19:00 ч

Двама братовчеди тренират там и са много доволни. Слаб съм в айкидо но доколкото ми описаха те клубът си има всичко - от база до преподаватели, а и е в Каршиака :up: